Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 22:03

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: z029 День народження робота
СообщениеДобавлено: 25.10.2015 18:04 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа z029 День народження робота


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: z029 День народження робота
СообщениеДобавлено: 25.10.2015 21:15 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11.05.2008 17:02
Сообщения: 103
"а звідки там взятися пілотам?), які зазвичай непомітні," - хто непомітний, пілоти?
колабораціоністи - надто незграбне слово, чи не хочете замінити колаборантами?
Чіпи в бронебійних снарядах (не зарядах!) - явне чортіщо.
Текст має вигляд уривка.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: z029 День народження робота
СообщениеДобавлено: 26.10.2015 01:04 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.01.2011 11:11
Сообщения: 1688
Откуда: Черкаси, Україна
Цікава ідея, але підвело те, що автор зарано розповів, як же зможуть "заразити" роботів. Тобто, сам знищив інтригу, бо з середини оповідання й до його фіналу ми просто спостерігаємо реалізацію плану. Все пішло по запланованому, без збоїв. Фінал. Ну, привітаємо героїв, у них вийшло.
Що б порадив: тільки натякнути, що є ідея, показати процес підготовки до операції, і лише у самому кінці розкрити: ДІВЧИНКА НЕ ПОВИННА БАЧИТИ У РОБОТОВІ НЕБЕЗПЕКУ!. Все тренування проводилось саме для досягнення цього. Ну, звісно, це моя особиста думка.
Авторові - успіху!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: z029 День народження робота
СообщениеДобавлено: 26.10.2015 12:45 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.04.2013 16:07
Сообщения: 254
Откуда: Хмельницкий
Грустный рассказ. Почему-то мне стало очень жаль Нэнси, она ведь так любила этот образ "доброго робота", к которому её приучили, он был ей другом, и вот этот друг на её глазах "умирает". Понятно, что в большинстве случаев жизнь и свобода тысяч/миллионов значат больше, чем интересы одного, но неужели мать девочки совсем-совсем не задумывалась над тем, как такой удар для маленького ребёнка повлияет на дочь? Это, конечно, исключительно моё мнение.
Окончание хорошее: люди победили, но это не радостная какая-то победа.
Удачи вам на конкурсе!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: z029 День народження робота
СообщениеДобавлено: 26.10.2015 21:32 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07.04.2015 08:18
Сообщения: 1056
Откуда: Новоград-Волинський
Шкода дівчинку.
Ідея хороша, задумка цікава. Правильно підмітив Док, що ви зарання розкриваєте інтригу і це позбавляє читача насолоди від фіналу.
Не сподобалося засилля вставних слів, майже у кожному реченні.
Читач грузне і продирається.
Я і сама цим можу грішити, але, думаю, і вам варто було б звернути увагу.
"Можливо, отже, однак, взагалі, мабуть" і тд. залишати лише там, де без них неможливо обійтись.

Кілька спотикалочок
Зрозуміло, що автор зловить їх при редагуванні, але, якщо я їх уже помітила, то нехай, буде автору менше роботи.
Якщо те, що сталося, можна назвати боєм
не вистачає роботам для того, аби як слід
Перед тим, як відійти
Але, на час початку прочісування місцевості,
мікрочіпи зі спеціально написаним вірусом,
Я знаю як надійно інфікувати робота, - не знаю,
ідея, яка здалася дуже привабливою
винятків буде не може.

Цитата:
Якщо, є шанс перемогти роботів

а тут кома зайва

Захопивши кіберквартал,
а отут щось ще мало бути ;).

Цитата:
Робот її може реально вбити

а можна вбити нереально ? ;).
Успіху!

_________________
Хто чим багатий - тим і ділиться!
Протокол Угадайки 2020 https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: z029 День народження робота
СообщениеДобавлено: 27.10.2015 11:54 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.01.2014 14:18
Сообщения: 69
Откуда: Украина,Киев
Трохи не вистачило емоцій, оповіданні могло бути проникливішим. І текст на початку читається важко, автор перескакує з теми на тему, тому швидко губишся, про що взагалі мова. Коли починаються більш активні дії - там ця проблема майже зникає. Проте проблема з пунктуацією такі залишається...

По сюжету є лише одне зауваження - роботи вшивають чіпи в одяг, вживляють людям в чотірнадцятирічному віці... а "колабораціоністів" ідентифікують за прапорцями?) Якщо роботи контролюють чисельність людей - у них повинна бути база з інформацією про всіх. Просканувати ціп, що вживлено людині в чотирнадцятирічному віці, та звірити з базою колабораціоністів для потужного комп'ютера діло не хитре.
Якщо роботи цього зробити не можуть, можуть просканувати тільки наявність зброї в руках у людини, тоді:
по-перше, в чому проблема підпільникам ходити з прапорцями?) чіпи ж виходить не перевіряються)
по-друге, виходить, що кожен окремий робот не підключений до загальної бази. Як тоді через одного заразити всіх?)
Власне, не вірю я в ці прапорці...)

А історія хороша. Проте я майже очікував, що дівчинка в кінці загине...)

_________________
Про вовка промовка.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: z029 День народження робота
СообщениеДобавлено: 29.10.2015 12:29 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10.03.2013 12:49
Сообщения: 45
Вітаю, авторе. З оповідки мені лишилося незрозумілим одне: навіщо роботам колабораціоністи? Я ще можу зрозуміти колабораціоністів: небажання воювати, там, небажання відмовлятися від благ цивілізації, які може дати труд роботів, а от роботам люди нащо? В цьому плані тотальна війна роботів і людей виглядає логічнішою, як на мене.

Успіхів!

_________________
Сплю. Вижу.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: z029 День народження робота
СообщениеДобавлено: 29.10.2015 13:14 
Всех роботов прикончили, ну и отлично.
Вот только детей жалко.
Так что, выходит, не так уж и отлично...
И сдаётся мне, не случайно это. Как не случайно и то, что роботы не трогают тех, кто с белыми флажками ходит.
Так что автор умница и молодец.
Ну а рассказ я ещё подумаю, как оценить.


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: z029 День народження робота
СообщениеДобавлено: 29.10.2015 15:22 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19.10.2015 09:10
Сообщения: 24
Откуда: Харьков
Я ждал примерно такого конца: "Дежурный сектора GGIF-23, ячейки 98801 разбуженный сигналом тревоги выплыл из своего комфортного, теплого гнезда. Минуя колодец с тысячами капсул доноров, он всплывал к узлу управления. Терминал узла вспыхивал десятками цветов и ежесекундно покрывался рябью. Дежурный обхватил щупальцем спиральный маниуплятор одновременно другим проникая к разъему подключения внутренней сети. У нескольких сотен людей наблюдалось учащенное сердцебиение, спазмы мышц, а главное, в крови поднялся уровень эндорфинов. Дежурный изменил цвет покровов несколько раз подсчитывая в уме убытки. Обеспокоенный подключился к транслируемому сну. В нем планету паработили роботы, но людям удалось их победить используя недостатки сценария. Дежурный запустил сон "Нашествие зомби" и успокоился глядя как растет уровень адреналина в отбираемой крови."
А по рассказу:
Чувствуется ловкость владения словом. Чувствуется логика, хотя и есть вопросы. Чувствуется потенциал у автора и у этой истории, но еще есть куда работать и что переделывать. В целом понравилось. Успехов)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: z029 День народження робота
СообщениеДобавлено: 08.11.2015 13:31 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 1
Спробую трохи відповісти на зауваження:
- "колаборанти" таки мабуть краще "колабораціоністів" - згода;
- щодо фіналу - вже сам бачу як би можна було його покращити, шкода що вдала думка, як завжди, приходить надто пізно;
- чому роботи відверто не знищують колабораціоністів? ну вони ж не настільки кровожерливі і не можуть вбивати тих, хто їм не шкодить чи не загрожує;
- щодо прапорців і чіпів, то одні тільки чіпи не гарантують того, що людині не заманеться кинути чимось у робота (гранатою наприклад), а от білий прапорець в руках це додаткова ознака мирних намірів, з іншого боку - білі прапорці мали бути символом тог - що людство здалося роботам. Тобто, вони мають більш символічне аніж технічне значення;
- щодо вставних слів і сам себе впіймав, що мабуть зловживаю;
- щодо прямолінійності сюжету - хотілося викликати протест читача на мілітаристське використання дитини - щоб читач більше часу відчував обурення цим, тому не вийшло витримати інтригу.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB