Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 19.03.2024 11:58

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1190 ]  На страницу Пред.  1 ... 76, 77, 78, 79, 80
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Вопросы по конкурсу
СообщениеДобавлено: 16.01.2022 21:24 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Прошу відкрити кафедру. :D

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вопросы по конкурсу
СообщениеДобавлено: 25.01.2022 01:54 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 06.01.2022 16:25
Сообщения: 78
А можна й мені відкрити катедру? Дякую :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вопросы по конкурсу
СообщениеДобавлено: 20.09.2022 16:38 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10.01.2018 22:43
Сообщения: 133
Откуда: IF
Чи існує спосіб записати у заповіт проведення щооічних конкурсів?

Пів року на фронті, кінця-краю не видно, навіть "відпочинкове село" бомблять і людей повбивали, і нарешті з'явилась думка, що заповіт -- то таки корисна річ, як не крути...

Але як внести таке меценатсво у заповіт?

Валявся у бліндажі, писав заповіт, і, зокрема, отаке:
Цитата:
"
Гроші наразі є у банках (...) А ще, мабуть, і держава може колись виплатить 15млн₴ якщо помру на війні. Все це разом надалі в тексті позначене як Активи#1
▪ Половину (1/2) від Активи#1 – розділити порівну (по 1/4 від Активи#1) в два довірчі фонди (Фонд#1 і Фонд#2). Для розміщення у валютні ОВДП під найбільший % і з таким призначенням:
• Фонд#1 – для організації (на відсотки) щорічних конкурсів екологічної фантастики (на тему „як нам не перетворити Землю на засмічене пекло?”), виплати призів переможцям, видання збірки, електронної і паперової (не більше 99 примірників екодружнього паперу) та ненав’язливу рекламу. Бажано все це на інет-майданчику РБЖ „Азимут”. Чи іншому, якщо РБЖ самоусунеться. У випадку якщо конкурс не відбудеться 3 роки поспіль – розподілити гроші з Фонду між спакоємцями вказаними в кінці Заповіту (в їхніх пропорціях поділу другої половини Активи#1).
"


Але чи спрацює такий запис у заповіті? Чи буде результат?
Бо "довірч.фонду" не маю, і уявлення про нього наразі доволі примарне :) (десь колись читав у книгах).


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вопросы по конкурсу
СообщениеДобавлено: 20.09.2022 17:02 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 10.02.2013 19:26
Сообщения: 1429
Откуда: Одесса
Зазвичай, у цій гілці форуму з питаннями звертаються до мене. Але я нічого не можу вам відповісти.
Навіть думати не хочу, що ваш заповіт може "спрацювати".
Повертайтесь живим. Все інше не має жодного значення.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Вопросы по конкурсу
СообщениеДобавлено: 20.09.2022 19:37 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10.01.2018 22:43
Сообщения: 133
Откуда: IF
О, дякую.
І сам про це якось і не думав, почитуючи книжки в блідажиках, окопах. Ще й дивувався, чому Потер в ГПіМР так озлобився проти Смерті, і де житимуть всі ті незліченні млрд невмирущих людей з його мрії?

Але нарешті відчув (осінь?), що наростання ймовірності таки ж працює проти мене...
І, як пригадую, у фант.книзі Джо Холдемана "Нескінченна війна" не лише цікава фант. і нефант., а ще й факт, що до кінця дійшли далеко "не тільки лиш всі". :(

Та й на після війни заповіт згодиться. :)
Та мить, коли родичі настільки загрузли в надспоживацтві, що кортить щось лишити і на добру справу.
Тому таки пошукаю інфо про довірчі фонди...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1190 ]  На страницу Пред.  1 ... 76, 77, 78, 79, 80

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB