Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 27.04.2024 12:32

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 102 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Кафедра Птицы Сирин
СообщениеДобавлено: 23.01.2019 22:06 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
ak018 Супроти і наперекір

Цитата:
Підходити ближче до цього космічного об’єкта було небезпечно, позаяк, хоча його розміри складали заледве десяток кілометрів, середня густина речовини надр у декілька разів перевищувала густину атомного ядра. Тобто маса цього малятка перевершувала масу Сонця, а його магнітне поле мало страхітливу напруженість.
Це була нейтронна зірка, що виникла в результаті вибуху наднової, й подальше наближення до неї могло закінчитися сумно, оскільки пульсари й досі були вивчені вельми поверхово.
Але, як виявилося, навіть така далека орбіта не гарантувала повної безпеки. Надпотужне магнітне поле якось впливало на метрику простору, тому звичні фізичні закони в околицях пульсара діяли, вочевидь, не завжди й не всюди. Іноді давалися взнаки специфічні релятивістські ефекти, виникало щось на взір просторово-часових бур.
В один із таких «штормів», відзвітував Мозок, земний корабель уже встиг випадково потрапити, тільки-но лігши на орбіту навколо нейтронної зірки. На щастя, все обійшлося щасливо. Мозок узагалі не зафіксував жодних небезпечних змін у системах і механізмах зорельота

Це ж розтлумачка!

Цитата:
– Метою польоту нашого «Стрибка» початково була зірка Міцар, що в сузір’ї Великої Ведмедиці. Сам принцип роботи корабля відображений у його назві. Він переміщується у космосі позапросторовими стрибками. Про гіперметричні проходи ви знаєте, один з них нещодавно відкрили навіть біля нашого Сонця. Але, виявляється, їх уже відомо чимало. Щоправда, досі робилися лише разові стрибки – з системи в систему. Наша експедиція вперше випробувала принцип «каскадного стрибка» з використанням кількох гіперпроходів поспіль. Розумієте, що це значить?

Діти так не кажуть. Занадто офіційно, мов дорослі. Треба якось простіше.

Цитата:
таємницю нашого перебування тут ще належить з’ясувати. Облишмо це поки що. Слухайте далі

Коли він так неприродно розмовляє – як для свого віку – губиться можливість дати персонажу мовну характеристику.

Цитата:
Так от, «Стрибок» уже минув два проходи й був на півдорозі до третього, коли локатори засікли в космосі, прямо по курсу, незрозумілий точковий сигнал. Подальша його обробка засвідчила, що сигнал був модульований! До того ж переміщувався у просторі, явно зближуючись зі «Стрибком».

Аналогічно.

Цитата:
– Дай угадаю, – спокійно доточив Віллі. – Це був промінь локатора. Ми зустріли інший корабель. Він терпів лихо. Довелося змінювати курс і мчати на допомогу. Так?

Оце природна розмова. Таке мені подобається!

Цитата:
– Ні, не так! Звідки б у недослідженому районі взявся інший корабель? Невже це…
– Чужинці, друзі! – урочисто промовив Олекса, смакуючи це слово по складах й відчуваючи дрож захвату. – Нам невимовно поталанило – назустріч летів інопланетний зореліт!

Краще, якби ми це «бачили очами», а не отримували готову інформацію.

Цитата:
Мозок стверджує, що… я віддав наказ розпочати процедуру Першого Контакту

Ну не кажуть так діти. Не кажуть! :(

Цитата:
Зав’язалася розмова – не в прямому сенсі, звісно, радше то був обмін спеціально підібраними інформаційними пакетами, заснованими на універсальних математичних законах

Блін, ну що ж таке! Гарно написаний текст, іще й цікавий сюжет, інтрига. І постійно приходиться спотикатися на діалогах. До чого це призводить? Хочеться вірити в ситуацію, але не виходить. Штучний діалог, хоч і чудова мова. Нарада саме як у дорослих, нічого незвичайного. Можна ж було обіграти це згідно з обставинами польоту. Тобто – якщо відволоктися від того, що це дітлахи, оповідання відразу стає одним із подібних.

Цитата:
наразі континуум навколо пульсара нестабільний. Можлива лише періодична локалізація

Тут уже я нічого не зрозуміла. Корабель стає невидимим?

Цитата:
Мейлі подумала, що, далебі, земляки зовсім не осудили б їх за такий вчинок, зважаючи на таємничі обставини їхньої появи тут

Досі Олекса був єдиним фокальним персонажем.

Цитата:
Чи можете ви провести відповідні маневри «Стрибка» без втручання людини

Ось, знову. :D

Цитата:
Всюди незрозумілі агрегати, механізми. І майже в кожному приміщенні – неглибокі басейни з водою. Взагалі атмосфера на кораблі дуже насичена водяною парою, людина дихала б у ній із великим зусиллям, хоча кисню там досить

Це він уже не повторює за Мозком, це його власні слова!

Цитата:
Пригадуєте, Мозок згадував про релятивістські ефекти навколо пульсара, викликані його непомірною масою? Він ще зазначав, що «Стрибок» саме потрапив у один із просторово-часових «штормів».

!!!

Коли дочитуєш, стає зрозумілим, навіщо автору такий прийом – діти, що розмовляють як дорослі. Але це призводить до нового протиріччя. Виходить, що спеціальності, навички, власне минуле вони забули, і водночас у них лишається професійна лексика. Як таке може бути?
Далі. Чому вони всі майже одного віку? Якщо в кожного «зрізали» певну кількість років, вони мають неоднаково помолодшати. Капітан, напевне, старший за всіх. І виглядає відповідно. Щодо кошеня, в нього в порівнянні з людським віком власний повинен узагалі піти в мінус.
Загалом, найцікавіше в оповіданні – фінал, хоча там теж є і здогадки, і знову розтлумачки. Решта, при тому, що відмінно написано (за винятком «недитячих» діалогів) поки сприймається як синопсис. Хочеться побачити це в розгорнутому вигляді. Як події, а не як описання.
Удачі на конкурсі!

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кафедра Птицы Сирин
СообщениеДобавлено: 23.01.2019 22:17 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
ak009 Волова шкура

Цитата:
Ноги тремтіли, кипіло серце
Цитата:
Засутеніло, проте ж вулиця кипіла народом
Щось усе кипить у цьому оповіданні. Напевне, автор щось варив, коли писав. :D

Цитата:
Той упав на коліна, із захопленням щось розглядаючи. Це був слід кінський

Я гублюся в часі – не можу зрозуміти, коли вони оце блукають. Виїхали о другій годині пополудні, поки мчали, поки заїхали в село (тоді вже сутеніло), поки заблукали, поки блукали, мало пройти багато часу, отже, зараз повинна бути ніч, а як не ніч, то взимку все одно темніє вже о четвертій-п’ятій пополудні. Як вони орієнтуються без світла? Як вони побачили слід уночі? Якщо йде сніг, то чому цей слід не засипало? Чому рептилоїди керують світом і досі себе не показали?.. Ой, перепрошую, це вже не звідси. :D
Цитата:
– Біс ти чи людина?! – я з люттю схопив незнайомця за комір

Вони ж мчать поверхнею замерзлого озера – хіба ГГ не боїться, що таке відволіче незнайомця і вони разом шубовснуться в ополонку? Він офіцер, має вміти контролювати емоції, тим паче в таких ситуаціях.

Цитата:
Я був сильний і був розсерджений, і підняв його з місця
Вони ж потовпляться!

Оповідка цікава, читається із захопленням. Але, на мою думку, є й недоліки, проте більшість можна вважати докопуванням до стовпа. Хоча місцями автор наче забував, що в оповіданні зима.
Щодо того, про що цей твір. Напевне, розкривається тема того, що деякі бажання, мрії повинні залишатися бажаннями та мріями. Й не завжди те, чого ми можемо досягти, принесе щастя комусь іншому й не перетворить на пекло життя іншого. Ну і також те, що не завжди все, про що ми мріємо, принесе нам дійсно щастя. Краще, аби було про що мріяти. Так я бачу цей твір.
Не дуже зрозуміло про отого біса, який возив героя. Що йому треба? Душа? То коли біси хочуть душу, вони відразу попереджають грішника, що за отримане доведеться платити. Цей говорить якимись розмитими фразами та й узагалі поводиться не як якийсь біс, а як ото помічник чи лакей. Який сенс робити усе це, щоби потім вбити героя? Також дуже вже цей біс з’являється очікувано. Розповіді про чудовиськ — і бах, він тут. Ефектний момент, але це вже кліше, коли герої говорять про якогось монстра (маніяка, прибульця, якесь інше страховисько) і тут з’являється він із темного лісу, або хтось схожий на нього. Як на мене, треба якийсь натяк на цього монстрика дати, ще коли герої блукають біля озера. Коли вони не можуть знайти дороги. Але це моя думка.
Цікаво було почитати про усі ті ворожіння, хоча не впевнена, чи насправді отак раніше до хати міг завитати будь-хто і його так радісно приймали й частували. Мені твір нагадує прийоми Лавкрафта. Герой розповідає про те, що з ним сталося дивне, обов’язково згадуючи, що йому не вірять та не повірять, і контактує з читачем на початку та наприкінці твору, іноді по тексті самого твору. Це те, що я можу сказати.
Щодо фіналу – припускаю, що автор намагався додержуватися жанрових канонів святочної історії, яка повинна закінчиться щасливо. Але чи можна вважати щасливим те, що ГГ відмовився від коханої та залишив її зі «страшною людиною», тобто з її чоловіком? Важко сказати. Це ще одна конкурсна «таємниця життя». :?
Успіхів на конкурсі!

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кафедра Птицы Сирин
СообщениеДобавлено: 23.01.2019 22:37 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 7
Цитата:
Загалом, найцікавіше в оповіданні – фінал, хоча там теж є і здогадки, і знову розтлумачки. Решта, при тому, що відмінно написано (за винятком «недитячих» діалогів) поки сприймається як синопсис. Хочеться побачити це в розгорнутому вигляді. Як події, а не як описання.

Спасибі за Coup de grâce, професоре! :D Більшість зауваг слушна, хоча щодо недитячих діалогів можна й посперечатись з огляду на час дії й те, що герої у стресовому стані намагаються таки грати дорослі ролі. До того ж, уся "недитяча" розтлумачка - це переповідання інформації Мозку, а той балакає як машина.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кафедра Птицы Сирин
СообщениеДобавлено: 23.01.2019 22:44 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Тобто я вас добила? :(
Може, надати першу допомогу? Коньяк, тощо...

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кафедра Птицы Сирин
СообщениеДобавлено: 23.01.2019 22:47 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 7
Та ні, я ж сам напросився під дуло автомата :D .


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кафедра Птицы Сирин
СообщениеДобавлено: 23.01.2019 22:57 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
То був сліпий набій. Інакше авторів не настачиш. :wink:

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кафедра Птицы Сирин
СообщениеДобавлено: 24.01.2019 10:57 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 2
Викликаю вогонь на себе!
Прийміть на розбір "Подарунок", будь-ласка!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кафедра Птицы Сирин
СообщениеДобавлено: 24.01.2019 11:32 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Автор ak012 писал(а):
Викликаю вогонь на себе!
Прийміть на розбір "Подарунок", будь-ласка!

Прийнято! :D
ak012 Подарунок - N'7

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кафедра Птицы Сирин
СообщениеДобавлено: 24.01.2019 11:39 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
ak003 Таємниця Живени

Цитата:
Всі ви, шановні розвідники, хоч і вважаєте себе фрілансерами, та насправді працюєте на Комітет Сприяння Колонізації. Це дуже потужна і цікава напівдержавна організація. Навколо неї кружляє чимало впливових інвесторів, які мають там свої інтереси і, звісно ж, свою частку. Тож немає сумнівів, хто там усім верховодить і які там крутяться гроші. При цьому справи з терраформацією Нової Вірджинії йдуть не дуже, можна сказати, буксують. А людству стає все тісніше. І тут ваша Живена. Планета майже ідеальна для заселення земною флорою і фауною. Та от біда, вона вже зайнята власною екосистемою. Настільки розвиненою, що без сумніву підпадає під дію Декларації про заборону колонізації

Типова розтлумачка. :wink:

Цитата:
І чим далі, тим більше стверджувався у думці
Бажано «що… то…», так?

Герой сам із себе сильний, тільки він все одне нуль у порівнянні з «Голландцем». Маємо класичний варіант «бога з машини». Причому не тільки у фіналі, а як рушійну силу подій. Є людська цивілізація, в неї, начебто, могутні комітети та агентства, але паралельно існує щось таке всесильне, добре, вічне… Що саме – нам не показують, це тільки герой дізнається, причому десь поза рамками оповідання. Нє, авторе, таке пояснення мені зовсім не подобається. :D
Тому що все інше при цьому виявляється або результатом діяльності, або просто маріонетками «Голландця». Про яку свободу вибору йдеться у фіналі, якщо все «під контролем» у загадкового інопланетного корабля. І людину знайде на озері. І визначить, що вона хоче втопитися. І врятує! А ще й доставить у потрібну точку Всесвіту. Авжеж, добре, що герой таки врятувався, але сам він занадто мало для цього зробив. І Рексик, що він підказує господареві, з хорошою чи поганою людиною довелося зіткнутися, насправді просто замінює вчинки тієї людини, за якими можна було б зрозуміти її мотивацію.
Написано добре, з логікою порядок, усі персонажі випуклі. Але сама ідея привнесеного вищим розумом (читай – богом) і біологічного життя, і моралі, і ще ненав'язлива опіка над цим усім не прийшлася мені до смаку.

Бажаю удачі!

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кафедра Птицы Сирин
СообщениеДобавлено: 24.01.2019 14:01 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 13.10.2013 09:50
Сообщения: 494
Такие далекие звезды и Такие чудесные сны, если можно)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кафедра Птицы Сирин
СообщениеДобавлено: 24.01.2019 14:20 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Автор писал(а):
Такие далекие звезды и Такие чудесные сны, если можно)

Два в одном, скидка по акции :D
"Такие далекие звезды", "Такие чудесные сны" - - N'8

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кафедра Птицы Сирин
СообщениеДобавлено: 24.01.2019 20:17 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 14
Дякую за працю, шановна Птице! :D
Птица Сирин писал(а):
Типова розтлумачка.

В дiалозi можна. :wink:
Птица Сирин писал(а):
Бажано «що… то…», так?

Так. Дiйсно, чого це я? Дякую!

А можна трiшечки посперечатися? Дозволите?
Далi - тiльки для тих, хто вже читав.
[+]
Здесь на русском, для тех, кто мало что понял, читая с переводчиком. Если даже украиноязычная Птица… Нет, я не жалуюсь, наоборот, даже удивляюсь, как вы успеваете и как конкурсант играть и кафедру на себя взвалить (единственная!) Тут свою группу читаешь, не успевая оценить весь букет, покатать на языке. Как стопку - хлобысть, и дальше. Между первой и второй…
Ладно, к делу:
Птица Сирин писал(а):
Герой сам із себе сильний, тільки він все одне нуль у порівнянні з «Голландцем».

Перевожу: Дровосек по сравнению с бензопилой - ноль, без нее он и одно дерево не повалит.
Птица Сирин писал(а):
Маємо класичний варіант «бога з машини».

Микроскоп для обезьяны - «бог из машины» или нет? Смешно, конечно, но если она с его помощью начала хотя бы забивать гвозди – она уже человек!
Птица Сирин писал(а):
Причому не тільки у фіналі, а як рушійну силу подій.

Огонь как движущая сила событий. Это по-вашему он сделал из обезьяны человека? Или это обезьяна, освоив огонь, стала человеком?
Птица Сирин писал(а):
Є людська цивілізація, в неї, начебто, могутні комітети та агентства, але паралельно існує щось таке всесильне, добре, вічне…

Хочется верить, что цивилизация, могущественнее нашей, окажется доброй. Я на это надеюсь.
Птица Сирин писал(а):
Що саме – нам не показують, це тільки герой дізнається, причому десь поза рамками оповідання.

Вначале – да, для интриги. Но в конце все проясняется.
Птица Сирин писал(а):
Нє, авторе, таке пояснення мені зовсім не подобається.

Мне такое объяснение тоже совсем не нравится, поскольку проистекает из неверного прочтения вами текста (моя вина, признаю, недостаточно разжевал, а теперь чего уж…)
Птица Сирин писал(а):
Тому що все інше при цьому виявляється або результатом діяльності, або просто маріонетками «Голландця». Про яку свободу вибору йдеться у фіналі, якщо все «під контролем» у загадкового інопланетного корабля.

«Голландец» - только корабль, роль которого по задумке создателей-«ушельцев» лишь в том, чтобы дождаться на орбите будущей Живены человека разумного («ушельцы» обнаружили нас как расу, вышедшую в космос), подходящего по каким-то только им известным критериям, открыться ему в виде послания, мол выбирай сам - продолжать тотально лишь свою экспансию, или сеять жизнь как таковую. Не пытаться перекраивать планеты под себя, а дать возможность жизни самой приспосабливаться к разным мирам, принимая самые разнообразные формы.
Дальше – никакого контроля со стороны «Голландца», никаких марионеток. Троян дальше сам делает выбор за выбором (правильные или нет – неважно): попробовать себя в роли сеятеля (скрытно); отомстить человечеству за гибель любимой, засевая другие, пригодные для колонизации миры; убив дракониху, «высидеть» яйцо, еще не понимая, зачем ему это нужно; обнаружив на скаутшипе обыск, не драпануть куда глаза глядят, а встретиться с академиком; в разговоре с ним ничего не признавать, несмотря на положительную реакцию детектора-Рексика; на допросе в ФАБ не поддаться на уговоры и угрозы; снова встретив академика, решиться на риск и открыться ему. В результате суммы всех сделанных им выборов, он оказывается загнанным в глухой угол и стоит перед самым тяжелым выбором – быть или не быть. Но в результате той же самой суммы всех сделанных им выборов, его спасает Такаяма. (Никакой не «Голландец», а японец. :lol: )
Я сам в жизни сталкиваюсь - никогда не знаешь, как, когда и чем тебе аукнется в будущем тот или иной твой выбор. Но закон сохранения - по-моему - самый универсальный закон.
И в конце Троян и Такаяма делают вывод, что «ушельцы» своим поступком показали пример того, что высшим достоянием и высшей доблестью разумного существа является не умение делать правильный выбор, а умение воспользоваться правом дать другому право выбора. (Закрутил? Извините, сам в шоке.) Как символ такого вывода – попытка Трояна (как ни тяжело) не мешать Рексику сделать свой выбор – остаться на родине или с ним.
Птица Сирин писал(а):
І людину знайде на озері. І визначить, що вона хоче втопитися. І врятує! А ще й доставить у потрібну точку Всесвіту.

Не хочу повторяться. Это все сделал не «Голландец», а Такаяма, пользуясь кораблем как инструментом.
Птица Сирин писал(а):
Авжеж, добре, що герой таки врятувався, але сам він занадто мало для цього зробив.

Как я уже говорил, это последствия целой цепочки принятых им решений. Так что - он сам «кузнечик своего счастья». Вам, наверное, больше понравился бы эдакий деятельный супермен. Экшн, перестрелки, погони, горы трупов, красотка-приз. Супергерой, короче. Но мне такие надоели. В Голливуде их вообще перепроизводство. Мой Трой – обыкновенный человек, не то, что не супер, но даже не очень-то и герой. Он не лезет, сломя голову, на битву с обстоятельствами, которые сильнее его. Но «чудесное спасение» - благоприятные обстоятельства - тоже не с неба падают. Он их заслужил и ему воздается.
Птица Сирин писал(а):
І Рексик, що він підказує господареві, з хорошою чи поганою людиною довелося зіткнутися, насправді просто замінює вчинки тієї людини, за якими можна було б зрозуміти її мотивацію.

Рексик не за этим в рассказе. Тем более, что Трой не всегда прислушивается к его мнению. Рексик - награда за его поступок по отношению к яйцу, он же характеристика гг как человека, любящего живое, и как человека одинокого. Дракончик во многом заменил необходимость описывать самого гг.
С заключительными вашими выводами спорить уже не буду, иначе придется повторять все с начала. Все вышеизложенное есть в рассказе. Моя вина, что изобразил это недостаточно выпукло, особенно для диагонального чтения :oops: . А теперь вот – гонюсь за уходящим паровозом.
Спасибо, если дочитали. :D

Іще раз дякую, пані Птице! Успіху на конкурсі! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кафедра Птицы Сирин
СообщениеДобавлено: 24.01.2019 20:51 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Я в шоці, пане авторе 003. Така гарна розмова! Але я по-хорошому в шоці. :D Умовно приймемо, що бог - теж інструмент людини. Тоді в наших поглядах стане набагато більше спільного. Чи згодні? Будьмо! :D
А встигаю я всюди, тому що на роботі не завжди працюю за фахом. :lol: Але це таємниця життя!

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кафедра Птицы Сирин
СообщениеДобавлено: 24.01.2019 21:07 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 14
Птица Сирин писал(а):
Будьмо!
Будьмо! :D
Птица Сирин писал(а):
Але це таємниця життя!
То ви і в дійсності тему конкурсу реалізуєте? Оце так! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кафедра Птицы Сирин
СообщениеДобавлено: 24.01.2019 21:11 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Ну так виходить... :wink: Бо інакше не виходить.

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 102 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB