Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 00:30

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 13 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: ab015 Одного разу на Землі
СообщениеДобавлено: 25.07.2016 07:46 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа ab015 Одного разу на Землі


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ab015 Одного разу на Землі
СообщениеДобавлено: 25.07.2016 16:24 
Доброго времени суток, автор.

Я готова считать работу самой эротичной из присутствующих. Мало того, что волки, кровь... еще и легкое сожаление, дескать, а чем я не волчица))

Цитата:
– Ходи до мене, солоденька, – мугикає Арчі, злизуючи залишки кабанячої крові з шерсті подруги.
Після королівської трапези не гріх і покохатися.



Цитата:
Та й не дивно, адже Ая була красунею : висока, струнка, з темними мигдалевими очима і хвилястим лискучим волоссям. Повні вуста, та звичка по-дитячому розтуляти їх, коли уважно когось слухала, надавали дівчині шарму, що особливо бісило Гелену.


Смею предположить, что вам не дает покоя слава Стефани Майер.
На мой вкус, чрезмерно романтично и лавсторично.

Удачи!


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: ab015 Одного разу на Землі
СообщениеДобавлено: 27.07.2016 17:40 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.04.2013 16:07
Сообщения: 254
Откуда: Хмельницкий
Тенденции сейчас разные, но я искренне считаю, что склонять некоторые зарубежные имена - дело неблагородное, потому что на то они и зарубежные. С ними нельзя так же, как с привычными нашими. Словом, то, что имя "Майло" получило разные окончания, не есть хорошо. "Микеланджело" ведь не склоняют, только до "пальта" пока добрались :lol:

"Ревність" лучше бы заменить на "ревнощі", восприниматься будет более гармонично.

Цитата:
Можливість працювати без скафандрів, із-за наявності тут атмосфери, не робила погоди.


"Із-за гаю", но "через наявність атмосфери".

Вы простите, но не очень мне нравятся истории с любовными треугольниками :( Но вот параллельные миры - другое дело. Кто его знает, какие они, и кем в них могут оказаться люди. Здорово, конечно, что любящие люди находят друг друга в любом мире, но они оба как-то нечестно ведут себя по отношению к тем третьим углам треугольника: что Арчи не может толком бросить волчицу и объясниться с ней, раз уж нашёл другую, что Тим нашла в Майло замену, хотя на самом деле он ей безразличен.

Неоднозначное впечатление.

Скажите, а почему "Одного разу на Землі"? Я что-то упускаю? Действия ведь не на Земле разворачивались :?
Удачи на конкурсе.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ab015 Одного разу на Землі
СообщениеДобавлено: 27.07.2016 17:56 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 3
Наталия Это писал(а):
Доброго времени суток, автор.

Я готова считать работу самой эротичной из присутствующих. Мало того, что волки, кровь... еще и легкое сожаление, дескать, а чем я не волчица))

Смею предположить, что вам не дает покоя слава Стефани Майер.
На мой вкус, чрезмерно романтично и лавсторично.

Удачи!


))) Не знаю, еротика спеціально не планувалася, так, епізод.
Дякую за рецензію і побажання!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ab015 Одного разу на Землі
СообщениеДобавлено: 27.07.2016 19:51 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 3
Искатель писал(а):
Тенденции сейчас разные, но я искренне считаю, что склонять некоторые зарубежные имена - дело неблагородное, потому что на то они и зарубежные. С ними нельзя так же, как с привычными нашими. Словом, то, что имя "Майло" получило разные окончания, не есть хорошо. "Микеланджело" ведь не склоняют, только до "пальта" пока добрались :lol:

"Ревність" лучше бы заменить на "ревнощі", восприниматься будет более гармонично.

Цитата:
Можливість працювати без скафандрів, із-за наявності тут атмосфери, не робила погоди.


"Із-за гаю", но "через наявність атмосфери".

Вы простите, но не очень мне нравятся истории с любовными треугольниками :( Но вот параллельные миры - другое дело. Кто его знает, какие они, и кем в них могут оказаться люди. Здорово, конечно, что любящие люди находят друг друга в любом мире, но они оба как-то нечестно ведут себя по отношению к тем третьим углам треугольника: что Арчи не может толком бросить волчицу и объясниться с ней, раз уж нашёл другую, что Тим нашла в Майло замену, хотя на самом деле он ей безразличен.

Неоднозначное впечатление.

Скажите, а почему "Одного разу на Землі"? Я что-то упускаю? Действия ведь не на Земле разворачивались :?
Удачи на конкурсе.


Щодо імен, спочатку сама вагалася, як краще. Але переважно відміняють -- у книжках та фільмах. Там наче професіонали перекладають. От і вирішила взяти приклад.

Так, справді, там має бути "через", дякую, виправлю.

Щодо стосунків -- як і в житті. Чоловіки різними бувають. Як і їхня поведінка. Не всі і не завжди чітко визначені як у почуттях так і їхньому прояві. Часто чоловікам важко ідентифікувати звичку і кохання. Арчі вагається. До вовчиці він звик і йому здається, що він ї кохає. Він не хоче собі зізнаватися що закохався в іншу.( а закохався з тієї причини, що десь у мозку збереглася пам'ять про його єдине справжнє кохання. Водночас ніяк не може подолати цього почуття, цього потягу. Він злиться на себе. Він метається між Геленою і Тім. Тепер щодо Тім. Коли Арчі офіційно визнали зниклим безвісти, то вона піддається на залицяння. Поясню чому. В критичні моменти, коли жінка раптом усвідомлює самотність і пустку, їй потрібне плече друга. І часто в такі моменти вона може вчинити нерозважливо, про що потім може шкодувати. Хоча такі моменти, навіть негативні, дають можливість перевірити почуття на справжність.

Назва. Довго думала. Врешті зупинилася на цій, але герої земляни, вчиняють як земляни. Земля -- їхній дім. Така собі одна із історій, що, як не крути, але таки найміцніше прив'язана до земного.

Десь так все бачу.

І дякую за рецензію та побажання!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ab015 Одного разу на Землі
СообщениеДобавлено: 27.07.2016 20:22 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 20.01.2014 17:38
Сообщения: 1518
Написано непогано, хоч, як на мене, надто солоденько (наче вони там не кров лигали, а медок :D ).
Описи почуттів із точки зору вовка... бачте, це наперед програшний хід (як і інопланетянина, амеби чи неживого предмета, що не раз трапляється в фантастиці). Ну, мені так здається - важко уявити мислення ічтоти, якою ніколи не був і не станеш :) .
Ще сильно плутає штучне поєднання НФ із фентезі. Не збагну, навіщо там космос. Або, якщо вже так задумано, чому не орбіта Землі, але якась інша планета? Так було б, принаймні, трохи достовірніше :lol: .
Удачі на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ab015 Одного разу на Землі
СообщениеДобавлено: 27.07.2016 20:37 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 3
ЧучундрУА писал(а):
Написано непогано, хоч, як на мене, надто солоденько (наче вони там не кров лигали, а медок :D ).
Описи почуттів із точки зору вовка... бачте, це наперед програшний хід (як і інопланетянина, амеби чи неживого предмета, що не раз трапляється в фантастиці). Ну, мені так здається - важко уявити мислення істоти, якою ніколи не був і не станеш :) .
Ще сильно плутає штучне поєднання НФ із фентезі. Не збагну, навіщо там космос. Або, якщо вже так задумано, чому не орбіта Землі, але якась інша планета? Так було б, принаймні, трохи достовірніше :lol: .
Удачі на конкурсі!


Це не просто вовк, вовки. Це - вовкулаки. Напів люди все-таки. А тому ніщо людське їм не чуже)). У всякому разі досі письменники та сценаристи їм приписували людські почуття. Ну і , якщо ще й взяти до уваги те, що герой-вовкулака в оповіданні не в чистому виді, а трансформований в паралельному світі з людини.
Щодо поєднання фентезі і фантастики. Не знаю, мені воно видалося цікавим. Серйозні космодослідники, геологи , і тут раптом - бац, і у фентезі потрапили, та ще й перевертнями)).
Інша планета, бо вона ще недостатньо розвідана, ніхто не знає, що може чигати на героїв за одною із однаковіських мирних дюн. Звісно, можна було і Землю взяти, але на далекій недостатньо вивченій планеті визнати людину безвісти зниклою правдоподібніше. У всякому разі так мені видається.

Дякую за рецензію! Успіху навзаєм!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ab015 Одного разу на Землі
СообщениеДобавлено: 28.07.2016 18:05 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.01.2011 11:11
Сообщения: 1688
Откуда: Черкаси, Україна
Отже, про вовків і вовкулак, а також про космічних мандрівників...
Ну, зі стосунками вовків у зграї автор не надто ознайомився. Але пам"ятаємо, що то не справжні вовки, а вовкулаки :wink:
Яких відрізняє, виявляється, крім полігамності, ось що:
Цитата:
Поступово благородний вовк став злим і жорстоким. Справдешнім вовкулакою. Щоденні п’янки та гульбища, бійки та кров служили розвагою та адреналіном.

Щодо сюжету. Розумієте, маємо поєднання двох історій, і це поєднання вийшло штучне, неприродне. Незважаючи на описані пристрасті, їх чомусь не відчуваєш при читанні. До проблем героїв ставишся байдуже. Втім, це моя особиста думка.
Багато невичитанки і фраз, які перетворюють задуману трагічну й романтичну атмосферу на фарс.
Звісно, все це - питання часу і досвіду. Тренуйтеся, ознайомтеся з найпростішими принципами побудови творів, про можливість поєднання жанрів. І все буде добре :)
Успіху!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ab015 Одного разу на Землі
СообщениеДобавлено: 30.07.2016 18:06 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 15.04.2016 14:44
Сообщения: 18
Ух ти, описано згвалтування, та ще й потім їй сподобалося. А в житті таке зазвичай трагедія. Як ви думаєте, що станеться, якщо хтось візьметься наслідувати вашого позитивного героя? Альфа самця, ага...
Гидко.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ab015 Одного разу на Землі
СообщениеДобавлено: 07.08.2016 16:52 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07.04.2015 08:18
Сообщения: 1056
Откуда: Новоград-Волинський
написано непогано, та сюжет не по мені, та й якось більше любовних пригод, чим фантастичних. Успіху

_________________
Хто чим багатий - тим і ділиться!
Протокол Угадайки 2020 https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ab015 Одного разу на Землі
СообщениеДобавлено: 11.08.2016 22:31 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 08.04.2016 09:11
Сообщения: 7
Сірий Сіпс писал(а):
Ух ти, описано згвалтування, та ще й потім їй сподобалося. А в житті таке зазвичай трагедія. Як ви думаєте, що станеться, якщо хтось візьметься наслідувати вашого позитивного героя? Альфа самця, ага...
Гидко.


Зґвалтування? Де? :shock:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ab015 Одного разу на Землі
СообщениеДобавлено: 11.08.2016 22:32 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 08.04.2016 09:11
Сообщения: 7
Ліандра писал(а):
написано непогано, та сюжет не по мені, та й якось більше любовних пригод, чим фантастичних. Успіху


Дякую із запізненням! :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ab015 Одного разу на Землі
СообщениеДобавлено: 11.08.2016 22:37 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 08.04.2016 09:11
Сообщения: 7
Щодо сюжету. Розумієте, маємо поєднання двох історій, і це поєднання вийшло штучне, неприродне. Незважаючи на описані пристрасті, їх чомусь не відчуваєш при читанні. До проблем героїв ставишся байдуже. Втім, це моя особиста думка.
Багато невичитанки і фраз, які перетворюють задуману трагічну й романтичну атмосферу на фарс.
Звісно, все це - питання часу і досвіду. Тренуйтеся, ознайомтеся з найпростішими принципами побудови творів, про можливість поєднання жанрів. І все буде добре :)
Успіху![/quote]

Може й справді не варто було поєднувати. Поекспериментувала)). Щодо невичитаних фраз, то так, воно трапляється. От ще б хтось зауважив і вказав на ляпи до публікації, то було б просто чудово)). Звісно, тренуватимуся, а куди ж дінуся :) .Дякую!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 13 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB