Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 11:56

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 31 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: aa006 Дивний союз
СообщениеДобавлено: 31.01.2016 20:26 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 18
Ларус писал(а):
Хороший рассказ. Удачи.

Дякую вам, Ларус :D
Так, тут навіть не стільки служіння комусь, як вигідне співіснування та взаємне ставлення одне до одного з повагою.
Ларус писал(а):
Поморщилась, когда пошла патетика от кухарки — андроиды-де дали нам всё, и мы им преданно служим... Аббатство Даунтон какое-то. Это, кстати, я не ругаюсь. Мне сериал нра.

(То економка була, але я розумію, кого ви мали на увазі :wink: )
Автор теж дивився цей серіал :mrgreen: Дуже гарно знятий.
Мені дуже приємно, що вам сподобалося і оформлення, і сама ідея.
Вам також удачі :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aa006 Дивний союз
СообщениеДобавлено: 31.01.2016 23:53 
Не в сети
Домовой

Зарегистрирован: 08.07.2012 18:53
Сообщения: 728
Цитата:
а, отже, треба зачекати ще кілька днів

Кома після «а» зайва.

Цитата:
трава гнітюче притискалась до землі, корабель був тут зайвим

Замість коми краще поставити крапку з комою.

Цитата:
Перед парадним входом рівною лінією вистроїлися слуги

вишикувалися

Цитата:
Проте до дечого він був неготовим.

не готовим

Цитата:
тому немає потреба загострювати відносини.

потреби

Цитата:
а він, нажаль

на жаль

Цитата:
хоча це теж потребувало не аби яких зусиль.

неабияких

Цитата:
найкращий затишний куточок галактики

Галактики (мова йде про конкретну, нашу Галактику)

Цитата:
– Вони про це знають, і батьки, і діти, але головне навіть не світ, у якому живеш, а те, чи знайшов ти у ньому своє місце.

Ви дійсно впевнені, що місце лакея чи покоївки – саме те, що може задовольнити цивілізовану людину? Особисто ви здатні відчувати себе повністю щасливим, працюючи офіціантом чи прибиральником?

Цитата:
Одна справа була створити колорит і розставити все на місця, але зовсім інша – підлаштувати під навколишнє середовище свій власний спосіб життя і підтримувати все у первозданному вигляді. І герцогу це вдавалося бездоганно.

Ще б пак! Звісно, легше грати роль герцога, ніж якогось там конюха.

Цитата:
чому колись майбутній герцог обрав саме його

Краще: «чому майбутній герцог колись обрав саме його». Інакше «колись майбутній» читається як цілісне словосполучення і виглядає дивно.

Цитата:
Тобто, звісно це була не вона

звісно, це

Цитата:
деталізована і ідеально

Збіг голосних. Краще «та ідеально».

Цитата:
– Ви вже знаєте, яким він буде, чи лише думаєте над цим?
– Певний план у мене є, але я все ще працюю над ним.

Збіг закінчень. В останньому реченні краще написати: «ще над ним працюю».

Цитата:
І ви зробите як я попрошу?

зробите, як

Цитата:
можливо ви навіть допоможете

можливо, ви

Цитата:
і простягнув їй руку долонею вверх.

догори

Цитата:
Він отетеріло проводжав дітей очима аж доки вони не зникли у коридорі.

очима, аж

Цитата:
з подорожами у гіпер-просторі

гіперпросторі

Цитата:
він так захопився новими ідеями, які записував у блокнот, щоб потім опрацювати, що повернуся до маєтку

повернувся

Цитата:
що йшов попереду, як би там не було

Замість коми – двокрапка чи крапка з комою.

Цитата:
– Ні, ви зовсім нам не заважаєте, правда Джордже?

правда, Джордже

Цитата:
але краще вона сама вам розповість.

краще хай (нехай) вона

Цитата:
Врешті решт, пані Ербі

Врешті-решт

Цитата:
і їм потрібна увага та ласка.

потрібні

Цитата:
із фонтаном у кінці чудово вписалася в розміри

кінці, чудово

Цитата:
час від часу поглядаю на близнюків очима, повними ніжності.

поглядаючи

Цитата:
На щастя вони швидко зрозуміли одне одного

щастя, вони

Цитата:
безпричинна тривога и небажані думки.

і

Цитата:
не можливо не закохатися у цей час.

неможливо

Цитата:
На диво цю ідею підтримав і герцог

диво, цю

Цитата:
яки він випадково

якби

Цитата:
щоб подивитися як просувається процес.

подивитися, як

Цитата:
а, отже, хто знає

Кома після «а» зайва.

Цитата:
можливо колись Тарс буде втілювати його задум

можливо, колись

Цитата:
хто знає, можливо колись Тарс буде втілювати його задум, навіть не знаючи про це.

Краще «навіть не здогадуючись».

Цитата:
Вечір пройшов чудово, єдине

Крапка з комою замість коми.

Цитата:
щоб розпитати як герцогиня

розпитати, як

Краще «як почувається герцогиня»

Цитата:
і, врешті решт, він прийняв сміливе рішення

але врешті решт кивнув.

врешті-решт

Цитата:
Але з під дверей

з-під

Цитата:
саме з ними возився механік

вовтузився

Цитата:
виявилося не та важко

так

Цитата:
що він з радістю

із

Цитата:
Проте залишилась два андроїда

залишились

андроїди

Цитата:
Не питайте мене з яких міркувань

мене, з

Цитата:
сад, містечко, вулиці, усе, що ви бачите навколо.

вулиці, – усе

Цитата:
Проте, нажаль,

на жаль

Цитата:
А навзаєм ми лише граємо свої ролі, усім приємно і зручно, тому що годі й шукати таких добрих і чуйних хазяїв, як наші.

«Мечта раба – рынок, где можно выбирать себе хозяев» ©

Цитата:
Ні в яком разі

якому

Цитата:
Та якимось чином тут, у цьому куточку світу усе склалося навпаки.

світу, усе

* * * * *

З технічної точки зору – написано непогано. І, незважаючи на великий об’єм, особисто мені нудно не було.

Щодо ідеї – романтично, зворушливо. Так.

Але варто замислитись – і таке ретроградство навряд чи видасться приємним. Нехай про тих людей турбуються і дбають – невже за це варто платити приниженням людської гідності?

До речі, у Пітера Гамильтона в циклі «Пришестя Ночі» зокрема описана іншопланетна колонія, де реставровано суспільний лад заможних європейських країн XIX-го століття. І загалом нічого хорошого з того не вийшло. Регрес є регрес.

Автор aa006 писал(а):
Коли щось не підпадає під стандарт, це дивно, ненормально, дико, треба одразу все виправити, щоб було як у всіх! Треба? Точно? А хто задав ці стандарти? Хто сказав, що правильно саме так?

А хто сказав, що правильно інакше?

Автор aa006 писал(а):
Усе, що я хочу сказати цим оповіданням, так це те, що терпимість йде поряд з людяністю... У кожного своя правда, свій спосіб життя. Цьому світу бракує поваги до чужого вибору і чужої думки. Людям бракує.

Не плутайте терпимість і повагу. Терпимості зараз аж занадто – як і в описаному вами світі. А от повага просто так не виникає. Її треба заслужити. І ваші персонажі, добровільно погоджуючись на роль холопів (давайте називати речі своїми іменами) нічого для цього не роблять.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: aa006 Дивний союз
СообщениеДобавлено: 01.02.2016 14:17 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 18
Сильно_Грамотный писал(а):
Але варто замислитись – і таке ретроградство навряд чи видасться приємним. Нехай про тих людей турбуються і дбають – невже за це варто платити приниженням людської гідності?

Що ви, шановний, де ж там приниження гідності? Хіба хтось когось змушував чи силував до чогось?
Сильно_Грамотный писал(а):
Не плутайте терпимість і повагу. Терпимості зараз аж занадто – як і в описаному вами світі. А от повага просто так не виникає. Її треба заслужити. І ваші персонажі, добровільно погоджуючись на роль холопів (давайте називати речі своїми іменами) нічого для цього не роблять.

Давайте розбиратись. Терпимість - це повага до чужої думки і вибору. Одне включає інше. У тексті прямо сказано, що створений світ - це своєрідний величезний театр, де у кожного є своя роль. Хто не згоден - усі знають, де вихід (себто, летовище). Нікого не тримають силою. Що, акторів у театрі ми теж назвемо холопами, якщо їм дали таку роль і вони грають її на сцені? Глядачі розуміють, що це лише постановка, гра. І у оповіданні теж йде мова про, якщо хочете, суспільний договір, де усі погодилися відродити певний історичний період і розібрали у ньому ролі.
Проте я розумію, яким саме вам видається цей світ. Кожен читач бачить у певному тексті щось своє, тому переконувати когось, що він не правий і єдиний вірний погляд має автор, теж неправильно.
Дякую вам за вашу думку і детальний розбір тексту.
Успіху на конкурсі.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aa006 Дивний союз
СообщениеДобавлено: 01.02.2016 21:03 
Рассказ против снобизма и ксенофобии. Это прекрасно, да. Но и, как продолжение терпимости: человек подчиняется кому угодно. Человек по природе своей, эмм, слуга. Интересно, вкладывал ли автор в рассказ такой смысл?
Атмосфера рассказа мягкая и добрая, неуловимо напоминает любимые мной в детстве книжки. Острого конфликта нет, но его и не предусмотрено. Всё гармонично. Обидна только предсказуемость (того момента, что взрослые тоже андроиды). Читать было приятно, спасибо.
Удачи на конкурсе.


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: aa006 Дивний союз
СообщениеДобавлено: 02.02.2016 01:13 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11.05.2014 15:11
Сообщения: 191
Головним досягненням оповідання є спонукання читачів до філософських роздумів, як я бачу. :) І це класно. Питання моралі змальованого світу і людей, що його заселили, їхня готовність підкоритись речам (назвемо це так і проведемо пряму дотичність до нашого "відсталого" часу, коли ми готові служити ... ммм, наприклад телевізору чи автівці) - це й мене торкнуло за живе, бо ж не хочеться вірити в такий стан речей.
Але що спонукало людей, по-перше, добровільно грати в гру "господар-слуга", по-друге, бути слугами механізмам - то вже інше питання. Напрошується висновок: в межах Галактики (чи галактик) все досить погано, якщо люди готові описаним способом тікати в свою уявну реальність. Або ж все прозаїчніше: на планету просто збираються маргінали-дауншифтери, яким саме таке існування до вподоби. От до цього я й схиляюсь, адже, як сказала пані Ербе: "Усіх це влаштовує. Родичі і друзі за межами цієї планети вважають нас диваками і дурнями, але кожен сам обирає собі життя."
Все, я розібралась для себе з тим, що мене зачепило. :)

***
Оповідання спокійне і плинне, слова, ніби мереживо. Дякую, сподобалось.

_________________
Будь оно все проклято, ведь я ничего не могу придумать, кроме этих слов: СЧАСТЬЕ ДЛЯ ВСЕХ, ДАРОМ, И ПУСТЬ НИКТО НЕ УЙДЕТ ОБИЖЕННЫЙ!

Братья Стругацкие


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aa006 Дивний союз
СообщениеДобавлено: 02.02.2016 23:31 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 18
Миссис Хадсон писал(а):
Человек по природе своей, эмм, слуга. Интересно, вкладывал ли автор в рассказ такой смысл?

Автор такий зміст не вкладав, проте набагато цікавіше те, що бачить у творі читач. Адже кожен сприймає один і той самий текст по-різному, і вже сам факт того, що іноді враження та бачення автора і читача розходяться, є позитивним. Значить, оповідання наштовхує на думки, змушує якось оцінити його і описане у ньому, а це добре :)
Дякую, пані Хадсон, за ваш відгук і добрі слова.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aa006 Дивний союз
СообщениеДобавлено: 02.02.2016 23:48 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 18
ДаО писал(а):
Або ж все прозаїчніше: на планету просто збираються маргінали-дауншифтери, яким саме таке існування до вподоби.

У відповідях на деякі питання навіть автор буває не впевненим, тому що герої, буває, починають самі диктувати йому свою волю :lol: Але тут я теж схиляюся до думки, що на планеті зібралися люди, які стомилися від того, що все навколо вже винайдене, від ритму життя. Або просто диваки, яким цікаво спробувати щось інше і пожити у іншому часу. Хто знає, від чого вони тікають, або що шукають.

ДаО писал(а):
Оповідання спокійне і плинне, слова, ніби мереживо. Дякую, сподобалось.

Дякую і вам, ДаО :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aa006 Дивний союз
СообщениеДобавлено: 05.02.2016 07:56 
Не в сети
Домовой

Зарегистрирован: 08.07.2012 18:53
Сообщения: 728
Автор aa006 писал(а):
Що ви, шановний, де ж там приниження гідності? Хіба хтось когось змушував чи силував до чогось?

Люди принижуються добровільно, це теж виглядає негарно.

До того ж, згодом може виникнути ситуація, коли усі мешканці колонії захочуть залишитись у ній, але водночас працювати не прислугою, а кимось іншим. Початок двадцятого століття надає людині досить широкий вибір професій, це все ж таки не середньовіччя. Згадайте оповідання «Драконы с Дерибасовской». Якщо один лакей захоче бути клоуном, інший – акробатом... так герцог може взагалі без челяді залишитись. Отут і може виникнути примус – перш за все, батьки змушуватимуть дітей наслідувати їх, замість йти своїм шляхом.

Автор aa006 писал(а):
Терпимість - це повага до чужої думки і вибору. Одне включає інше.

Терпимість - це повага до права на власну думку і вибір. Як казав Вольтер: «Я можу бути не згодним з вашою думкою, але я готовий віддати життя за ваше право висловлювати її». А сам по собі вибір мешканців планети, як і будь-що інше, можна піддавати критичній оцінці.

Автор aa006 писал(а):
У тексті прямо сказано, що створений світ - це своєрідний величезний театр, де у кожного є своя роль. Хто не згоден - усі знають, де вихід (себто, летовище). Нікого не тримають силою. Що, акторів у театрі ми теж назвемо холопами, якщо їм дали таку роль і вони грають її на сцені? Глядачі розуміють, що це лише постановка, гра. І у оповіданні теж йде мова про, якщо хочете, суспільний договір, де усі погодилися відродити певний історичний період і розібрали у ньому ролі.

Якщо актор свідомо, знову і знову, обирає одну й ту ж саму роль (або погоджується на неї) – це багато що говорить про його психіку.
Також слід зазначити, що актори не живуть у театрі. І дітей виховують, загалом, за його межами. До речі, саме на цей аспект ви не звертаєте уваги, а дарма. Ви кажете: «Нікого не тримають силою», але ж примус може бути різним. Уявіть, який психологічний тиск здатні спричинити батьки на дитину. І не тільки психологічний.

Цитата:
...Чому, думаєте, багато людей хоче, щоб і їх діти залишилися тут?

А чого хочуть самі діти, їх сильно цікавить?

Цитата:
...Звісно, дітям розповідають про те, що навколо існує абсолютно інший світ, але вже є покоління молодих, які народилися тут, і не хочуть нікуди летіти.

А може, просто не хочуть розчаровувати батьків?

Цитата:
– А їх батьків не лякає те, що ці діти отримають страшну травму, якщо колись опиняться за межами планети? – здивувався Корнелій.
– Вони про це знають, і батьки, і діти, але головне навіть не світ, у якому живеш, а те, чи знайшов ти у ньому своє місце.

Живучи у таких умовах, діти в принципі не можуть отримувати повну, змістовну інформацію про світ за межами планети. Про те, які можливості він надає.
І щодо «свого місця» - людська психіка вельми гнучка. Людина може працювати кухарем і отримувати з того задоволення, при тому, що в інших умовах вона б стала видатним вченим.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: aa006 Дивний союз
СообщениеДобавлено: 06.02.2016 10:36 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07.04.2015 08:18
Сообщения: 1056
Откуда: Новоград-Волинський
В цілому сподобалося.
Неквапний ритм, цікаві персонажі.
Очікувалося правда чогось більш інтригуючого.
Така загадка: не постаріли, не виросли.
А то андроїди.
Коли стало ясно, що діти андроїди, про дорослих теж здогадуєшся.

Чогось забракло, щоб аж дуже сподобатися.
Успіху!

_________________
Хто чим багатий - тим і ділиться!
Протокол Угадайки 2020 https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aa006 Дивний союз
СообщениеДобавлено: 06.02.2016 18:00 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 18
Сильно_Грамотный писал(а):
До того ж, згодом може виникнути ситуація, коли усі мешканці колонії захочуть залишитись у ній, але водночас працювати не прислугою, а кимось іншим. Початок двадцятого століття надає людині досить широкий вибір професій, це все ж таки не середньовіччя. Згадайте оповідання «Драконы с Дерибасовской». Якщо один лакей захоче бути клоуном, інший – акробатом... так герцог може взагалі без челяді залишитись. Отут і може виникнути примус – перш за все, батьки змушуватимуть дітей наслідувати їх, замість йти своїм шляхом.

Не думаю, що дорослі люди почали б розводити дитячий садок своїми примхами на чужій території у стилі "хочу те, хочу се, вже не хочу я бути царицею, хочу бути морською володаркою, і щоб рибка золота мені корилася". А взагалі це питання більше з області "если бы да кабы", хто знає, яка ситуація може виникнути. Примус може виникнути, а може і ні. Жодного варіанту подій не можна виключати, але він залишається поза сюжетом. Мова ж у оповіданні йде про певний період часу, цілком конкретно описаний.
Сильно_Грамотный писал(а):
А сам по собі вибір мешканців планети, як і будь-що інше, можна піддавати критичній оцінці.

Погождуюсь. Проте я подаю цей їх вибір як факт, правильний він чи ні - хай кожен читач вирішує для себе сам.
Сильно_Грамотный писал(а):
Живучи у таких умовах, діти в принципі не можуть отримувати повну, змістовну інформацію про світ за межами планети. Про те, які можливості він надає.

Будь-яке середовище і будь-які батьки так чи інакше впливають на дитину і тиснуть на неї певним чином. Для того, щоб абсолютно ніякого тиску не було, потрібні стерильні умови життя. А так не буває. А чи отримують достатню інформацію про можливості сучасного світу африканські племена, які і близько не знайомі з поняттям телефону чи інтернету? Чи, скажімо, навряд чи зрозуміють зміст звичного нам слова "бібліотека"? Чомусь ніхто особливо не хвилюється через це. Я до того, що не варто загострювати на цьому питання хоча б тому, що оповідання не про це.

Я бачу, вас дуже зацікавили певні аспекти оповідання, і мені приємно, що ви ставите стільки питань і розумієте описане по-своєму.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aa006 Дивний союз
СообщениеДобавлено: 06.02.2016 18:02 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 18
Ліандра писал(а):
Чогось забракло, щоб аж дуже сподобатися.
Успіху!

Дякую за ваші враження, Ліандро. Буду старатися краще, щоб наступного разу все було на місці :)
І вам успіху.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aa006 Дивний союз
СообщениеДобавлено: 06.02.2016 19:57 
Не в сети
Домовой

Зарегистрирован: 08.07.2012 18:53
Сообщения: 728
Автор aa006 писал(а):
Примус може виникнути, а може і ні. Жодного варіанту подій не можна виключати, але він залишається поза сюжетом. Мова ж у оповіданні йде про певний період часу, цілком конкретно описаний.

...Я до того, що не варто загострювати на цьому питання хоча б тому, що оповідання не про це.

Так, звісно, але... важко не замислюватись над тим, що станеться, якщо у цьому затишному куточку почнеться конфлікт поколінь, на кшталт талановито показаного ось тут.

Автор aa006 писал(а):
...я подаю цей їх вибір як факт, правильний він чи ні - хай кожен читач вирішує для себе сам.

Я вважаю, що спокій, затишок, стабільність і все таке можна відшукати іншим чином, без розігрування ролей лакеїв. Наприклад, типовий – вже можна говорити «класичний» - дауншифтинг.
До того ж, я вже запитував: а ви самі, особисто, могли б вважати себе повністю щасливим, працюючи офіціантом чи прибиральником? :wink:

Автор aa006 писал(а):
Я бачу, вас дуже зацікавили певні аспекти оповідання, і мені приємно, що ви ставите стільки питань і розумієте описане по-своєму.

Дякую. :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: aa006 Дивний союз
СообщениеДобавлено: 07.02.2016 14:43 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.02.2015 01:04
Сообщения: 105
Откуда: UTC + 2
Сподобалось. Дуже цікаве найково-фантастичне оповідання, з перших речень якого занурюєшся у дивовижний світ. Читаєш і дивуєшся, як автору вдається тримати рівновагу у вдалому поєднанні інтриги, фантастики, філософії та глибини людського єства. Можу тільки подякувати за цікаво проведений час, після якого у свідомості залишається приємний відголосок.

Успіхів. :)

_________________
Здесь могла быть моя подпись.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: aa006 Дивний союз
СообщениеДобавлено: 07.02.2016 16:40 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 18
Сильно_Грамотный писал(а):
Так, звісно, але... важко не замислюватись над тим, що станеться, якщо у цьому затишному куточку почнеться конфлікт поколінь, на кшталт талановито показаного ось тут.

Я вірю, що ніхто не триматиме дітей силою. Та і марна це справа. Хто хоче, той втече від контролю і зробить по-своєму :mrgreen: Але конфлікт поколінь дійсно показаний шедеврально, дякую, відео дуже повеселило :lol: :lol:

Сильно_Грамотный писал(а):
Я вважаю, що спокій, затишок, стабільність і все таке можна відшукати іншим чином, без розігрування ролей лакеїв. Наприклад, типовий – вже можна говорити «класичний» - дауншифтинг.
До того ж, я вже запитував: а ви самі, особисто, могли б вважати себе повністю щасливим, працюючи офіціантом чи прибиральником?

Звичайно, можна. Це лише один із варіантів, так, не найкращий і не найбільш зрозумілий з будь-якої точки зору, проте існуючий у світі оповідання.
Перепрошую, за неуважність) Особисто я - ні, але не беруся стверджувати, що ця відповідь однозначна і може рахуватися за єдино вірну для всіх. Насправді мені було б цікаво потрапити в описаний світ заради того, щоб краще його зрозуміти, і почути, чому кожен з героїв зробив саме такий вибір, тому що я можу лише здогадуватися про причини.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aa006 Дивний союз
СообщениеДобавлено: 07.02.2016 16:42 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 18
Сіроманець писал(а):
Сподобалось. Дуже цікаве найково-фантастичне оповідання, з перших речень якого занурюєшся у дивовижний світ. Читаєш і дивуєшся, як автору вдається тримати рівновагу у вдалому поєднанні інтриги, фантастики, філософії та глибини людського єства. Можу тільки подякувати за цікаво проведений час, після якого у свідомості залишається приємний відголосок.

Успіхів. :)


Ваші слова гріють мою душу, Сіроманцю :) Дякую вам за такий приємний відгук.

Успіхів навзаєм :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 31 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB