Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 19:45

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 27 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: z027 Дев"яте Чудо Світу
СообщениеДобавлено: 27.10.2015 18:50 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 14.10.2015 10:59
Сообщения: 16
Ваша іронія тут недоречна. Я вважаю, що велика кількість помилок+халатність у вичитуванні (про що Ви й сказали, посилаючись на "правило") - це ознака несерйозності ставлення автора до свого тексту. Якщо Ви не сприймаєте серйозно те, що написали ("і так згодиться"), то як сприйматимуть інші? Правильно, так само. До речі, непогано було б запам`ятати, що те, що дозволено Юпітеру, не можна бикові. Відомому авторові багато чого прощається, бо він вже набив руку і компенсує помилки професійно витесаними образами і сюжетом. Не варто дивитися на інших авторів-початківців, які не вичитують свої твори, - робіть краще за них, а не гірше.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: z027 Дев"яте Чудо Світу
СообщениеДобавлено: 27.10.2015 21:16 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.04.2015 13:59
Сообщения: 851
Не буду взагалі піднімати питання щодо граматики. Похвалю за гумор та стилістику.
Але, давайте по суті оповідки.
Не збагну задуму автора. Якась Україна у Вас у майбутньому вийшла занадто гротескною.
Прошу додаткового розтлумачення ідеї твору...

_________________
Под маской добра часто прячется зло: никому не верь! Даже этому совету!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: z027 Дев"яте Чудо Світу
СообщениеДобавлено: 27.10.2015 21:48 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07.04.2015 08:18
Сообщения: 1056
Откуда: Новоград-Волинський
Повеселили, авторе, повеселили.
Сподобалось: веселенька така атмосфера, влучно окреслені герої, не більше і не менше ніж треба.
Не сподобалось: сюжет дуже простесенький. Автор просто розповідає, як бачить майбутнє, а інтриги як такої і немає. От якби навколо тієї фабрики якісь конфлікти закрутити.
На мою думку, дуже вправно з подібним упорався Ігор Сілівра в оповіданні "Зернятка на шахівниці" http://rbg-azimut.com/contest/story.php?id=2101. Там ніби і нова цікава організація суспільства показується, але разом із тим навколо цього всього такі колізії розгортаються, що за героїв переживаєш.
Звісно і невичитаний текст напрягає. Чомусь дехто старається і вилизує по максимум, а хтось інший тяп-ляп. Це ні в якому разі не камінь ваш город, це як дівчині макіяж увечері не змити і вранці з таким ходити, ніби і ладна дівка, та все одно стрьомно!


Цитата:
турболіт пірнув у зелені зарості ананасових пальм.

Сподіваюся, ананасові пальми у вас модифіковані, бо важко уявити зарості ананасових пальм, чесно, вони ж як капуста ростуть, близько 60 см у висоту. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Успіху!

_________________
Хто чим багатий - тим і ділиться!
Протокол Угадайки 2020 https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: z027 Дев"яте Чудо Світу
СообщениеДобавлено: 27.10.2015 22:23 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Артманьяк писал(а):
Ваша іронія тут недоречна. Я вважаю, що велика кількість помилок+халатність у вичитуванні (про що Ви й сказали, посилаючись на "правило") - це ознака несерйозності ставлення автора до свого тексту. Якщо Ви не сприймаєте серйозно те, що написали ("і так згодиться"), то як сприйматимуть інші? Правильно, так само. До речі, непогано було б запам`ятати, що те, що дозволено Юпітеру, не можна бикові. Відомому авторові багато чого прощається, бо він вже набив руку і компенсує помилки професійно витесаними образами і сюжетом. Не варто дивитися на інших авторів-початківців, які не вичитують свої твори, - робіть краще за них, а не гірше.



Та ж яка іронія! Кажу ж, текст вичитувався багато разів. Може втома підвела, а може зір. На жаль, не маю програми-редактора і навіть перевірки орфографії.
І все ж, попри все вважаю, що судити якість самого тексту за помилками - це несерйозно.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: z027 Дев"яте Чудо Світу
СообщениеДобавлено: 27.10.2015 22:29 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Солнечный зайчик писал(а):
Не буду взагалі піднімати питання щодо граматики. Похвалю за гумор та стилістику.
Але, давайте по суті оповідки.
Не збагну задуму автора. Якась Україна у Вас у майбутньому вийшла занадто гротескною.
Прошу додаткового розтлумачення ідеї твору...


Дякую, і тішуся – хоч щось добре в тексті таки знайшлося ))
Так, задум передбачав саме оцей гротеск.
А от з ідеєю...Ідея загубилася в процесі переробки :? Писалося про одне, а потім прочиталося правила – щоб без сатири і памфлетів – тому перероблялося на ходу. Отаке тому і вийшло. Серединка на половинку, без чіткої лінії та ідеї.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: z027 Дев"яте Чудо Світу
СообщениеДобавлено: 27.10.2015 22:34 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Ліандра писал(а):
Повеселили, авторе, повеселили.
Сподобалось: веселенька така атмосфера, влучно окреслені герої, не більше і не менше ніж треба.
Не сподобалось: сюжет дуже простесенький. Автор просто розповідає, як бачить майбутнє, а інтриги як такої і немає. От якби навколо тієї фабрики якісь конфлікти закрутити.
На мою думку, дуже вправно з подібним упорався Ігор Сілівра в оповіданні "Зернятка на шахівниці" http://rbg-azimut.com/contest/story.php?id=2101. Там ніби і нова цікава організація суспільства показується, але разом із тим навколо цього всього такі колізії розгортаються, що за героїв переживаєш.
Звісно і невичитаний текст напрягає. Чомусь дехто старається і вилизує по максимум, а хтось інший тяп-ляп. Це ні в якому разі не камінь ваш город, це як дівчині макіяж увечері не змити і вранці з таким ходити, ніби і ладна дівка, та все одно стрьомно!


Цитата:
турболіт пірнув у зелені зарості ананасових пальм.

Сподіваюся, ананасові пальми у вас модифіковані, бо важко уявити зарості ананасових пальм, чесно, вони ж як капуста ростуть, близько 60 см у висоту. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Успіху!


Дякую. Ну, не вийшло інтриги. Значить ще майстерності бракує)).
Про невичитаність пояснила вище. Текст вичитувався, але видно треба було це зробити не 5 разів, а 10-ть. Це моя фішка - читати і не бачити)))(((.

Про пальми. Та знаю, як ананаси ростуть. Тільки мені здається, що ці кущі вони теж пальмами називаються. Чи ні?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: z027 Дев"яте Чудо Світу
СообщениеДобавлено: 27.10.2015 22:41 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Автор z027 писал(а):
Ліандра писал(а):
Повеселили, авторе, повеселили.
Сподобалось: веселенька така атмосфера, влучно окреслені герої, не більше і не менше ніж треба.
Не сподобалось: сюжет дуже простесенький. Автор просто розповідає, як бачить майбутнє, а інтриги як такої і немає. От якби навколо тієї фабрики якісь конфлікти закрутити.
На мою думку, дуже вправно з подібним упорався Ігор Сілівра в оповіданні "Зернятка на шахівниці" http://rbg-azimut.com/contest/story.php?id=2101. Там ніби і нова цікава організація суспільства показується, але разом із тим навколо цього всього такі колізії розгортаються, що за героїв переживаєш.
Звісно і невичитаний текст напрягає. Чомусь дехто старається і вилизує по максимум, а хтось інший тяп-ляп. Це ні в якому разі не камінь ваш город, це як дівчині макіяж увечері не змити і вранці з таким ходити, ніби і ладна дівка, та все одно стрьомно!


Цитата:
турболіт пірнув у зелені зарості ананасових пальм.

Сподіваюся, ананасові пальми у вас модифіковані, бо важко уявити зарості ананасових пальм, чесно, вони ж як капуста ростуть, близько 60 см у висоту. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Успіху!


Дякую. Ну, не вийшло інтриги. Значить ще майстерності бракує)).
Про невичитаність пояснила вище. Текст вичитувався, але видно треба було це зробити не 5 разів, а 10-ть. Це моя фішка - читати і не бачити)))(((.

Про пальми. Та знаю, як ананаси ростуть. Тільки мені здається, що ці кущі вони теж пальмами називаються. Чи ні?




На своє виправдання скажу, що перед "пальмами" були ананасові поля - вони ж плантаціями ростуть, типу як поля капусти чи буряка. От тепер думаю, як їх назвати - кущі? Деревця? Стебла? Качани? Розетки? Гички? От і назвалося пальмою, пальми всіляких розмірів та видів бувають. Є ж кімнатні пальми подібної форми. То чому ж і ананасову рослинку так не назвати? :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: z027 Дев"яте Чудо Світу
СообщениеДобавлено: 28.10.2015 08:40 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07.04.2015 08:18
Сообщения: 1056
Откуда: Новоград-Волинський
Цитата:
турболіт пірнув у зелені зарості ананасових пальм.

Сподіваюся, ананасові пальми у вас модифіковані, бо важко уявити зарості ананасових пальм, чесно, вони ж як капуста ростуть, близько 60 см у висоту. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Успіху![/quote]
От тепер думаю, як їх назвати - кущі? Деревця? Стебла? Качани? Розетки? Гички? От і назвалося пальмою, пальми всіляких розмірів та видів бувають. Є ж кімнатні пальми подібної форми. То чому ж і ананасову рослинку так не назвати? :)[/quote]
Ви цілком можете залишити їх пальмами (я теж чула, що їх так називають, хоча це до Докових колег), тільки хай турболіт не пірнає у них. ;)

_________________
Хто чим багатий - тим і ділиться!
Протокол Угадайки 2020 https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: z027 Дев"яте Чудо Світу
СообщениеДобавлено: 28.10.2015 09:10 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Ліандра писал(а):
Цитата:
турболіт пірнув у зелені зарості ананасових пальм.

Сподіваюся, ананасові пальми у вас модифіковані, бо важко уявити зарості ананасових пальм, чесно, вони ж як капуста ростуть, близько 60 см у висоту. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Успіху!

От тепер думаю, як їх назвати - кущі? Деревця? Стебла? Качани? Розетки? Гички? От і назвалося пальмою, пальми всіляких розмірів та видів бувають. Є ж кімнатні пальми подібної форми. То чому ж і ананасову рослинку так не назвати? :)[/quote]
Ви цілком можете залишити їх пальмами (я теж чула, що їх так називають, хоча це до Докових колег), тільки хай турболіт не пірнає у них. ;)[/quote]


Вони все-таки вищі, ніж капуста. То яким чином турболіт має приземлятися на таке поле? Сідати зверху на ананаси? Думаю, що все-таки він пірнає в них, хоч і не з "головою". Зрештою, і справді, у час економічного розквіту, ананасові поля не миршаві, а буйні, так що може в них пірнути із "головою"))).Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: z027 Дев"яте Чудо Світу
СообщениеДобавлено: 02.11.2015 12:54 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10.03.2013 12:49
Сообщения: 45
Вітаю, авторе! Буду неоригінальною - одруківки і помилки заважають читати, увесь час перечіплюєшся і випадаєш із сюжету.
По суті твору: мені якось навіть образливо, що у 27-му столітті (якщо не помиляюсь), наука так дивно і вибірково ступила вперед. Президент із лептопом чи смартфоном (ще б дротяний відеофон на стіні, до гурту). Імпорт соняшникової олії у іншу галактику (невже за стільки століть не винайшли більш прийнятного способу отримання цього та інших продуктів - зрештою, будь-які з них, байдуже, органічні чи неорганічні, то набір хімічних речовин із певними властивостями - як таке може бути, що створення продуктів було б більш затратним, аніж транспортування на такі відстані?). Коротше, як на мене, не надто переконливо.
А взагалі, у якості гуморески - сподобалося. Зайвий раз доводить, наскільки природа людська не змінюється. Веселеньке.
Удачі!

_________________
Сплю. Вижу.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: z027 Дев"яте Чудо Світу
СообщениеДобавлено: 02.11.2015 17:30 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Сновида писал(а):
Вітаю, авторе! Буду неоригінальною - одруківки і помилки заважають читати, увесь час перечіплюєшся і випадаєш із сюжету.
По суті твору: мені якось навіть образливо, що у 27-му столітті (якщо не помиляюсь), наука так дивно і вибірково ступила вперед. Президент із лептопом чи смартфоном (ще б дротяний відеофон на стіні, до гурту). Імпорт соняшникової олії у іншу галактику (невже за стільки століть не винайшли більш прийнятного способу отримання цього та інших продуктів - зрештою, будь-які з них, байдуже, органічні чи неорганічні, то набір хімічних речовин із певними властивостями - як таке може бути, що створення продуктів було б більш затратним, аніж транспортування на такі відстані?). Коротше, як на мене, не надто переконливо.
А взагалі, у якості гуморески - сподобалося. Зайвий раз доводить, наскільки природа людська не змінюється. Веселеньке.
Удачі!



На майбутнє обіцяю вичитувати ретельніше. :oops:
А може не наука-техніка відстала, а вибірково назви ті самі залишилися?))
Дякую, Сновидо! :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: z027 Дев"яте Чудо Світу
СообщениеДобавлено: 07.11.2015 12:06 
К стыду своему, ничего не поняла. Ну делает фабрика безалкогольный эликсир из фруктов. Почему она чудо света? Что производят в том цеху со свёклой? сахар? Самогон? В конце рассказ выглядит оборванным. Что дальше-то было?
Нет, моё чю явно мне изменяет.
Ананасы, конечно, хороши.
Но в таком производственном рассказе сюжет похлеще бы завернуть.
Отношения президентов... фиг их знает, конечно, какие у них отношения. Но я не прониклась. Почему-то неубедительно.
Удачи.


Вернуться к началу
  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 27 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB