Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 16.04.2024 17:42

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 28 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: au006 Зомбі собак не вигулюють
СообщениеДобавлено: 18.10.2020 17:01 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4122
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа au006 Зомбі собак не вигулюють


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au006 Зомбі собак не вигулюють
СообщениеДобавлено: 18.10.2020 21:32 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13.01.2020 20:31
Сообщения: 317
Откуда: Місто Змієве на Чарівних горах
Добре написано, динамічно, цікаво, хоча я не дуже люблю "фантастику близького прицілу" (а тут ще й з елементами альтернативки)
Правда, далі з мене виліз старий закльопочник і все зіпсував :) Дракотик вчив радіаційну біологію, медичну радіологію і інші страшні слова, і здав з них купу заліків, тому має право сказати, що радіація так не працює. Ніт, і не просіть))) Не працює. Навіть фантастична. Навіть якщо сову натягнути на глобус, що я часом схвалюю)) :lol: Але в бойовиках 70-80-х і коміксах була поширена свого часу саме така трактовка дії радіації. Тому в цілому мені все це нагадало українську локалізацію стругацького "Пікніка на узбіччі". Там принаймні всі феномени були логічно пояснені Очінь Странним Інопланєтним Впливом))) Але старе добре іонізуюче випромінювання ака радіація так не працює, і знання цього факту заважало мені насолоджуватися даним оповіданням. Може, тут також є впливи всяких сталкерів і фолаутів, але моя не геймер, моя того не знай :roll:
Анаболізм - це теж трошки не туди. В даному контексті краще було говорити про швидкий метаболізм.
Коли ж пішла зомбі-вакцина від ковідки, стало ще цікавіше, хоча мутації вірусів теж відбуваються трошечки не так. Але най буде.

В цілому враження вийшли складні, і не лише через радіацію :wink: Хороший посил в фіналі, а якось трошки це недокручено. Чогось бракує, але не можу добрати слів, чого.
Хоча, повторюся, в цілому оповідання незле.
Бажаю успіху!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: au006 Зомбі собак не вигулюють
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 00:58 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Вітаю. Загалом приєднаюся до Дракотика, хіба що я знаю, чого мені не вистачило. Твір дуже розбалансований. Себто, на те, щоб відправитися на місію в буквальному сенсі віддається половина твору. Так, в ній є знайомство з Зоною №1 (буду так їх називати для зручності), проте "Сталкер", який гра та фанатські фанфіки все надто розписав і орігінальних елементів тут мало. Шкода. В Зоні №2 йде чергування екшену, гумору та меланхолії по типу американських гірок, що додає динамічності, але губить глибину. Себто, щоб це спрацювало, сцени мають бути трохи довшими. Загалом, мені здається, це оповідання з тих, які краще сприймаються при другому-третьому прочитанні, коли вже знаєш, чого очікувати.
Успіху!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au006 Зомбі собак не вигулюють
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 15:30 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 10
Дякую за відгуки!
Так, згоден, що геймерське минуле далося взнаки - перша частина, то ностальгія. :-)
Знаю, що то все не так працює, але я й не наукову статтю писав. :lol:
А друга - то таке, навіяло сьогоденням і останніми роками.
Між ними намагався сховати "геніальну ідею", але, мабуть, не дуже вийшло. :roll:
Дуже порадувало, що загалом написано "незле", як сказав "Дракотик"! :)
Всім натхнення й перемог!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au006 Зомбі собак не вигулюють
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 15:32 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13.01.2020 20:31
Сообщения: 317
Откуда: Місто Змієве на Чарівних горах
Ну так, воно добре, про добро себто!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: au006 Зомбі собак не вигулюють
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 17:26 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.01.2020 20:38
Сообщения: 113
В цілому мені сподобалося, емоційна робота. Я не біолог, тому огріхи мені не побачились, але, як геймдевелопер, геймерскую частину, оцінила.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: au006 Зомбі собак не вигулюють
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 18:00 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19.09.2019 20:51
Сообщения: 338
Вітаю!
А мені сподобалось. Зрозуміло, що радіація так не працює, і все таке. Але якщо взяти за фантприпущення, що працює саме та, як написано - то виходить цілком збаласована і вправна картинка. Сподобався головний герой, який вміє взаємодіяти з усілякими формами трансформованих істот - від "каактусів" і гулів до зомбі. Він має ідеї, мету, наснагу і вміння для здійснення цієї мети, і це приємно бачити. І ідея щодо притягти мокшанців до відповідальності за злочини проти людяності мені сподобалась. Цілком сучасний оберт сюжету.
Успіху на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au006 Зомбі собак не вигулюють
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 19:10 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 10
Ой! Дякую, колеги!
Цитата:
як геймдевелопер, геймерскую частину, оцінила

Навіть не уявляєте, як мене потішив цей коментар!

Окрема подяка Сокирі!
Цитата:
І ідея щодо притягти мокшанців до відповідальності за злочини проти людяності мені сподобалась

Довго вагався, який вирок винесе трибунал. :mrgreen: Гільйотина? Електричний стілець? Все ж таки сподіваюся на стару добру шибеницю! :D
Щиро дякую за відгуки!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au006 Зомбі собак не вигулюють
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 22:28 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Вітаю, Авторе!
Прочитав два чудових оповідання.
Перше - про Чорнобиль, друге - про Донбас.
Бідна моя країно! Скільки ж в тобі цих виразок-зомбілендів! :(
Погоджуся з паном Ігнатенком. Зону №1 можна було б трохи скоротити -
це лише знайомство з ГГ і його фаховими навичками.
А от пригод у Донбасі - додати. Це ж головна частина твору!
До речі, не одразу второпав, чому 2023, а не 2021 - було б, начебто, логічніше.
Аж потім допетрав - ну так, не при цій владі, простигосподи. :evil:
Але повторююся, обидва оповідання - чудові. 8)
Успіху!
І оте "плюс" навіяло
Успіху на конкурсі!

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au006 Зомбі собак не вигулюють
СообщениеДобавлено: 19.10.2020 22:33 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13.01.2020 20:31
Сообщения: 317
Откуда: Місто Змієве на Чарівних горах
Ой, як же я люблю "Подай зброю"! Часто під неї пишу :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: au006 Зомбі собак не вигулюють
СообщениеДобавлено: 20.10.2020 10:55 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 10
Щиро дякую, Юлесе, за відгук!
Ви маєте рацію - другу частину варто розширити. Обов'язково подумаю, які ще епізоди туди додати.
За "навіяло" окрема подяка! :) Обожнюю цю пісню!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au006 Зомбі собак не вигулюють
СообщениеДобавлено: 22.10.2020 09:24 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 21.10.2020 19:00
Сообщения: 30
Доброго ранку, авторе 006! :evil:
Якось невдало я обрала собі третю страву. Огри не люблять вінегрет, а тут саме він. Замість одного оповідання - два. Ще й не сплетених, як годиться, а просто прикладених одне до одного, мабуть, аби обсяг набрати. Та й самі оповідання, чи то Сталкер черговий, чи то зомбі апокаліпсис, чи то спроба пограти на хайпових темах війни та ковіда, щоб ніби актуально було.
Але все по порядку.

1. Назва. Назва хороша. Яскрава і іронічна. Така запам'ятається та приверне увагу.

2. Перше речення:" Цього разу ми шукали «кактуса» – дуже рідкісного мутанта зі світу рослин." І перше речення хороше. Одразу читач потрапляє в середину подій. Рослини-мутанти, невідомі "кактуси", пошуки. Зараз почнеться екшен.

3. А ось далі. А далі все зіпсувалося. Якщо перша частина ще нічого так. Черговий S.T.A.L.K.E.R. і зона, звісно. Але для тих, хто таке любить, непогано. Тільки вбивати треба було все ж таки Юрка Семецького, щоб по канону. І мій особистий фаворит - це півсотні котиків - переростків, які завалили оленя. Мабуть, замурчали до смерті чи задушили. Бо, щоб вбити оленя на 200-250 кг такої кількості великих котиків не треба. Хоча, може у них там олені розміром з мамонтів, тоді най будуть.
Друга частина отрималася гірше. Тон оповідання так і не визначився: чи то це все ж таки пригоди-екшен, чи то намагання описати щось серйозне, чи то жахи, чи то ще щось. Ще й спекуляція на стандартних "слізних" темах та образах: дитинка-зомбі плаче, батька злодюги вбили, старенька мати з варениками в бідній хатці, поле з бур'яном, бо нема кому дбати, "це не сусід, це коза" (привіт, Голодоморе). Сотні років класичної української літератури, з її сільським бідканням дивляться з цього тексту. Але не чіпляє. Мабуть тому, що такого в нас хоч гать гати, а про війну на Донбасі краще почитати реальні спогади ніж зомбі-треш. Хоча треш теж не отримався, а жаль. Почуття гумору у автору непогане, могло б вийти цілком пристойно.

4. Післясмак - сподіваюся, що борщ в мами головного героя був смачніше.

Дякую, авторе! :twisted:

_________________
Ом-ном-ном!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au006 Зомбі собак не вигулюють
СообщениеДобавлено: 23.10.2020 20:41 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 10.07.2020 20:22
Сообщения: 26
Название мне не понравилось, не зашло как-то. Оно и не смешное, и не серьезное, ни туда ни сюда. Сам рассказ скорее понравился чем нет, честной интонацией и тем что автор явно писал своей кровью. Про недостаток в составлении из двух частей, первая из которых затянута, предыдущие комментаторы уже сказали. Но общее впечатление позитивное, для меня искренность автора главное.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au006 Зомбі собак не вигулюють
СообщениеДобавлено: 25.10.2020 14:50 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 24.10.2020 01:21
Сообщения: 94
Дуже нагадало Стругацьких. Вцілому сподобалось. Дуже актуальна тема, як на мене! Автору дякую!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: au006 Зомбі собак не вигулюють
СообщениеДобавлено: 26.10.2020 11:48 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 10
Дякую за увагу!
Хоча деякі відгуки здивували. :mrgreen:
Цитата:
Друга частина отрималася гірше.

То як??

Цитата:
"це не сусід, це коза" (привіт, Голодоморе). Сотні років класичної української літератури, з її сільським бідканням дивляться з цього тексту. Але не чіпляє.

Москалів, дійсно, не чіпляє. Лише дратує. Більше того, вони шукають і, о дивина, знаходять у тексті те, чого там немає. І не лише в них. То у вас така національна розвага?
Цитата:
борщ в мами головного героя був смачніше

Звичайно, смачніше, то ж не кислі щі.
Дякую, дуже дякую.

Цитата:
автор явно писал своей кровью

Дякую! Не так, щоб зовсім кров'ю, але, дійсно, від душі. :D

Цитата:
Дуже нагадало Стругацьких. Вцілому сподобалось. Дуже актуальна тема, як на мене! Автору дякую

Дякую навзаєм, що дочитали! Приємно, що сподобалося.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 28 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB