Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 20.04.2024 04:49

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: at009 ДОЛЕЇД ОЗЕРНИЙ
СообщениеДобавлено: 13.09.2020 17:10 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4124
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа at009 ДОЛЕЇД ОЗЕРНИЙ


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at009 ДОЛЕЇД ОЗЕРНИЙ
СообщениеДобавлено: 14.09.2020 00:10 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13.01.2020 20:31
Сообщения: 317
Откуда: Місто Змієве на Чарівних горах
Ідея прикольна, хоча й викладення дещо заплутане, та й скоротити тут є що.

З чисто технічних зауважень одне, але головне. Шановний авторе, ну що ж ви так не любите коми? Де треба - пропускаєте, а не не треба - ігноруєте? Мені від цього аж боляче :cry: а читати текст стає незручно, подекуди й важко. А текст у вас і так непросто організований, і в'їхати у суть подій стає ще важче.

Бажаю автору успіху.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: at009 ДОЛЕЇД ОЗЕРНИЙ
СообщениеДобавлено: 14.09.2020 19:39 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.01.2014 14:18
Сообщения: 69
Откуда: Украина,Киев
Приємна історія. Захопила не одразу, але десь з третього листа стало цікаво =)
Очікував більш несподіваного фіналу, якоїсь таємниці за цією перепискою, за персоною Віталія, навіть з парою диких теорій, починаючи з того, що відповідає на листи сам долеїд, чи у Андрія просто повільно їде дах... Тому скажу, що трохи не вистачило драматичності в фіналі. Дуже "рівна" історія.
Але читати було дуже цікаво, захопливо розкручується.
Дякую.

_________________
Про вовка промовка.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at009 ДОЛЕЇД ОЗЕРНИЙ
СообщениеДобавлено: 15.09.2020 04:12 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19.09.2019 20:51
Сообщения: 338
Вітаю, Авторе!
Дуже сподобалось, і насамперед тому, що це чудова спроба зобразити сприйняття і сутність творчого процесу, пошук себе і свого шляху. Як на мене, це дуже добре вдалося, з зображенням тонких нюансів, які зазвичай важко помітити і тим більше передати. Гарна і майстерна психологічна історія. Принаймні, мені було цікаво в неї занурюватись і досліджувати ситуацію разом з героєм.
Успіху у конкурсі! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at009 ДОЛЕЇД ОЗЕРНИЙ
СообщениеДобавлено: 15.09.2020 16:50 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 1
Всім дякую за схвалення та зауваження! Врахую!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at009 ДОЛЕЇД ОЗЕРНИЙ
СообщениеДобавлено: 16.09.2020 10:36 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 12.09.2020 12:20
Сообщения: 42
Ідея цікава, гарна мова, але.
Так і хочеться записати "Автор оповідання "Долеїд озерний", Ваш твір залився монотоном!" :-)
Всі пишуть, що було цікаво читати... Я ледь не заснув. Можливо це задумка була така - створити тон оповіді, що нагадував би спокійне озерне плесо? :-)
Сама подача через листи узагалі не зайшла. Якесь усе туманно-хворе, якась психоделіка.
Та і хто зараз спілкується через електронку? Але це неважливо.
На жаль, мені особисто твір не сподобався.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at009 ДОЛЕЇД ОЗЕРНИЙ
СообщениеДобавлено: 20.09.2020 18:07 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 02.07.2020 13:52
Сообщения: 40
Не зайшло, вибачайте. Iдея цiкава, атмосфера таких от диких куточкiв у великому мicтi теж гарно передана. Але все разом не тримаеться купи. Форма лиcтування зовсiм зайва, як на мене, порушуе стрункiсть розповiдi.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at009 ДОЛЕЇД ОЗЕРНИЙ
СообщениеДобавлено: 21.09.2020 00:01 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 09.09.2020 22:09
Сообщения: 40
Бачу, коментуючі тут розділились на два табори) Мені ж сподобалась форма листування. Вона додає родзинки сприйняттю тексту. Була б це звичайна розповідь від першої особи, тоді було б справді нудно. А так є невидимий персонаж, який дає слушні поради, але при цьому читач зовсім на нього не відволікається. Стиль розповіді хороший. Такий неспішний, можна навіть сказати, готичний. Дуже атмосферно. Цей туман, і доріжка з місячного сяйва, і щось, що краде твою долю, а ти навіть не здогадуєшся про це, милуючись таємничістю природи. Мені дуже зайшло, тому бажаю успіху на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at009 ДОЛЕЇД ОЗЕРНИЙ
СообщениеДобавлено: 22.09.2020 14:36 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Вітаю. Що ж, оповідання має свої сильні та слабкі місця. З гарного: сучасний епістолярний стиль чудова ідея, гарно передана атмосфера, є спроба побудови сучасної міської міфології, не унікальний, проте й не затягнутий монстр, психологічність. З мінусів: забагато рефлексії, читається нудно, герой аж надто егоїстичний з усім оцим: "Мої мрії, моя доля, мої думки". Також, і тут знову можна не погодитися, але це не міське фентезі. Це психологічний міський горор і цього разу навіть вдалий, оскільки сцени моторошних видінь описані дуже добре. Навіть є типовий горорний твіст у фіналі, що монстра не можна вбити, а якщо й можна, то десь є ще один. Тому лише "3".
Також ловив себе на думці, що цікавим був би варіант якби втрачена доля була покаранням героєві від тих самих озерних духів за те що він не створив про них книжечку. Вельми казково, але по-своєму симпатично. Втім, у тексті цього немає, тож це лише фантазії на тему.
Успіху!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at009 ДОЛЕЇД ОЗЕРНИЙ
СообщениеДобавлено: 22.09.2020 17:58 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Як така ідея сподобалась. Але форма подачі в якості листування поштою, чесно кажучи, нуднувата. Важко сприймається текст без діалогів. Цитат співрозмовника для цього недостатньо. Якщо вже так кортить скористатися цією формою, чому не зробити як у месенджері? Хоч уже й не оригінально, бачила кілька прикладів, але все одно жвавіше.
Але головним недоліком цього прийому є відсутність інтриги, співпереживання. Бо ми бачимо, що з людиною все гаразд, вона сидить удома за компом та пише листа. Все ж таки краще, коли події відбуваються "тут і зараз".
Удачі на конкурсі!

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB