Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 07:35

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 7 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: at022 Мрія
СообщениеДобавлено: 13.09.2020 17:10 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа at022 Мрія


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at022 Мрія
СообщениеДобавлено: 13.09.2020 23:28 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.09.2019 17:53
Сообщения: 367
Откуда: Долина Буревісника, там де Море і Сонце
Оповідання, на мій погляд, має дві серьйозні вади, які витікають з вибору автора писати в першій особі: забагато "я", "мій" та неспівпадіння віку "внутрішнього голосу" і власне героя. Це добряче псує враження, доводиться нагадувати собі, що герой - дитина. Проте все одно поставлю одиничку, бо історію викладено так, що в неї віриться.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at022 Мрія
СообщениеДобавлено: 14.09.2020 15:14 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 15.08.2020 21:04
Сообщения: 54
Откуда: Бермуда
Виклад та ідея чудова. Твір надто насичений монологом і присутній соціально-психологічний феномен невідповідності. Останнє дуже рідко трапляється, тому цілком згоден із критикою Мавки. Удачі на конкурсі.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: at022 Мрія
СообщениеДобавлено: 14.09.2020 15:20 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 02.07.2020 13:52
Сообщения: 40
Мавко, я зрозуміла, що герой вже не зовсім дитина, бо з часу катастрофи минув певний час. Тож, мабуть, підліток чи молодий чоловік.
Оповідання написано зворушливо, мені сподобалося.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at022 Мрія
СообщениеДобавлено: 15.09.2020 04:43 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19.09.2019 20:51
Сообщения: 338
Вітаю, Авторе!
Зворушлива, щемна і навіть моторошна історія, яка справді зачіпає. Бо опинитись у такому безпорадному й нікому не потрібному стані – це жахливо. Тішить, що герой все ж таки шукає власний промінчик надії… І написано чудово. Дуже сподобалось!
Успіху у конкурсі! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at022 Мрія
СообщениеДобавлено: 16.09.2020 02:33 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Вітаю. Що ж, як на мене це все ж не фентезі і історія не в міру слізлива та рефлексуюча. Також мова теж не надто вдала. Ще впала в око невідповідність: інвалідний візок надає держава, треба лише подати відповідну заяву. І дочекатися своєї черги. Можливо, справа ще в тому, що моя дитяча подруга також як нині прийнято казати "особа з інвалідністю", тож я мимоволі порівнюю Вашого Миколу з нею. Через це проникнутися не вийшло. Тим не менш, зовсім поганим я це оповідання в жодному разі не назову і сентиментального читача воно обов'язково розчулить.
Успіхів.
P.S. Також пораджу змінити назву. Вона підходить, але надто банальна, тому не запам'ятовується.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at022 Мрія
СообщениеДобавлено: 19.09.2020 12:00 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 09.09.2020 22:09
Сообщения: 40
Сумна розповідь, але з промінчиком надії в кінці. Теж зауважу, що восьмирічна дитина так не думає. І навіть підліток, якщо після аварії пройшов певний час. Можливо, краще було б написати оповідь від третьої особи, тоді б цей дисонанс між віком та думками був не таким помітним. Ну і фентезі частина слабо прописана. Можна було б додати більше уроків по виходу з власного тіла і вже ними перебивати змальовування сірих буднів хлопчика. Це зробило б розповідь яскравішою і контрастнішою. Але і так зовсім не зле. Успіху в конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 7 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB