Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 18:02

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 23 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: as029 Звір
СообщениеДобавлено: 19.07.2020 17:07 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа as029 Звір


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as029 Звір
СообщениеДобавлено: 20.07.2020 12:03 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10.04.2019 12:10
Сообщения: 79
Откуда: Львів
Крилатий пес це просто якась мрія! Мені особливо подобається реакція ГГ на тварючку на підвіконні: "Ах ти ж моя бідосічка! Зараз я тебе буду любити, вигулювати, лікувати і накуплю тобі смаколиків, іграшок і ліжечок". Прямо як я зі своїм котом :D
В цьому оповіданні живе доброта.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: as029 Звір
СообщениеДобавлено: 20.07.2020 13:07 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.01.2020 20:38
Сообщения: 113
Мило и трогательно.
Хотя историческая часть понравилась чуть меньше, чем та, что происходит в настоящее время. Ждала почему-то другого развития событий.
Удачи!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: as029 Звір
СообщениеДобавлено: 20.07.2020 14:40 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 8
міль писал(а):
Крилатий пес це просто якась мрія! Мені особливо подобається реакція ГГ на тварючку на підвіконні: "Ах ти ж моя бідосічка! Зараз я тебе буду любити, вигулювати, лікувати і накуплю тобі смаколиків, іграшок і ліжечок". Прямо як я зі своїм котом :D
В цьому оповіданні живе доброта.


Дякую! Симаргли такі гарні створіння, але не дуже розкручені :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as029 Звір
СообщениеДобавлено: 20.07.2020 15:25 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Цитата:
– Це пам’ятка про мою матір, її прикраса. – хлопець інстинктивно затулив долонею медальйон
інстинктивно - сучасне слово, варто замінити.

"Собор палав… Бічні галереї вже обвалилися"
"Залишки князівського війська розташувалися табором понад Десною"
Якщо з першим "видінням" усе зрозуміло - це наснилося героїні - з іншими двома складніше. Чиїми очима ми це бачимо?

Загалом сподобалось, але незрозуміло, чому саме до героїні завітав симаргл. Дану була потрібна допомога - пес це зробив. У сценах минулого присутній конфлікт, який вирішується за допомогою пса. В сучасних главах оповідання конфлікту нема. Героїня-оповідачка сприймається лише як спостерігач.

Удачі на конкурсі!

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: as029 Звір
СообщениеДобавлено: 20.07.2020 15:55 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 8
Птица Сирин писал(а):
Цитата:


Загалом сподобалось, але незрозуміло, чому саме до героїні завітав симаргл. Дану була потрібна допомога - пес це зробив. У сценах минулого присутній конфлікт, який вирішується за допомогою пса. В сучасних главах оповідання конфлікту нема. Героїня-оповідачка сприймається лише як спостерігач.


Симаргл потрапив до героїні, бо зламав крило і вона його прихистила. Міфічні істоти теж вразливі.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as029 Звір
СообщениеДобавлено: 20.07.2020 16:11 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Я хотіла сказати, що зустріч із симарглом мала якось вплинути на героїню, змінити її долю, допомогти в чомусь.
Інакше навіщо він залишив амулет.

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: as029 Звір
СообщениеДобавлено: 20.07.2020 16:15 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 8
Птица Сирин писал(а):
Інакше навіщо він залишив амулет.


Маю слабкість до відкритих фіналів :) Можливо, буду надалі цю тему розвивати. Треба ж популяризувати рідне місто :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as029 Звір
СообщениеДобавлено: 21.07.2020 16:01 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19.09.2019 20:51
Сообщения: 338
Вітаю, авторе!
Чудове добре оповідання! І крилатий песик - дуже симпатична істота!
Але хотілося б трохи більше пояснень про властивості симарглів - як вони переміщуються в часі, і куди подівся песик, який вилікувався в нащому сучасному світі. Хоча б побіжно. А то виходить хоч і загадково, але саме в цьому аспекті, мені здалося, ніби чогось бракує.
Успіху на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as029 Звір
СообщениеДобавлено: 22.07.2020 12:09 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11.01.2019 11:27
Сообщения: 423
Откуда: Київ
Якби я у вікні побачив би таку істоту, то телефонував би наркологу, а не ветеринару! :mrgreen:
А так сподобалося, звісно. :D
Автору натхнення й наснаги до подальшої творчості!!

_________________
- Світ став замалим, Джек.
- Світ такий самий. Щастя в ньому менше.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as029 Звір
СообщениеДобавлено: 24.07.2020 01:33 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Вітаю. Добре, що бодай тут на серце зважають :D Щодо оповідання, то воно чудове і, окрім кількох дрібних одруківок, типу "с собором" причепитися немає до чого. Хіба що я не певен чи доречно називати симаргла химерою, адже це зовсім інше створіння. Також дуже мало і сучасного світу, і історії. Атмосфера така чудова, що я б з задоволенням і цілий роман прочитав, навіть якби він і складався зі звичайного вигулу незвичайного собаки. Тож, Авторе, ви велика молодчина і отримуєте від мене заслужений бал.
Успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as029 Звір
СообщениеДобавлено: 24.07.2020 16:22 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 8
Олександр Ігнатенко писал(а):
Вітаю. Добре, що бодай тут на серце зважають :D Щодо оповідання, то воно чудове і, окрім кількох дрібних одруківок, типу "с собором" причепитися немає до чого. Хіба що я не певен чи доречно називати симаргла химерою, адже це зовсім інше створіння. Також дуже мало і сучасного світу, і історії. Атмосфера така чудова, що я б з задоволенням і цілий роман прочитав, навіть якби він і складався зі звичайного вигулу незвичайного собаки. Тож, Авторе, ви велика молодчина і отримуєте від мене заслужений бал.
Успіхів!


Дякую щиро! Щодо роману не замислювалася, але тепер подумаю над розширенням теми симарглів


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as029 Звір
СообщениеДобавлено: 26.07.2020 23:05 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.07.2014 13:14
Сообщения: 579
Вітаю, авторе!

Ой, серденько, спробую лагідно тоді :D

Як казали колись Олді - рушій твору - то конфлікт. При тому, на полі конфлікту має грати сам герой. У вас оповідання від першої особи, тобто за ГГ сприймається "Я". Відтак, саме це Я має вирішувати конфлікт, з ним мають відбуватися якісь перепетії, події, гаразди і негаразди. У вашому оповіданні ГГ - відеокамера, призма, крізь яку читач бачить події. Власне, такій підхід теж має право на існування і знаходить свого читача. Проте, як на мене, краще вже героя-камеру писати від третьої особи.

По оповіданню. Написано гарно, мені єдине, що вибилося зі стилістики - слово "шавка". В ті часи хіба воно було у вжитку? Логіка оповідання лишає певні запитання. Чому симаргл прилетів саме до ГГ? Де він зламав крило? (повірте, читачу це теж цікаво :wink: ) Чому саме Дана вирішив врятувати? (зрозуміло, що він міг обрати за своєю, нелюдською, логікою, але це теж цікаво). Навіщо він показує видіння ГГ? Як бачите, виникає багатенько запитань як на такий невеличкий текст.

Успіхів та наснаги!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as029 Звір
СообщениеДобавлено: 27.07.2020 11:19 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 8
Фантом писал(а):
Вітаю, авторе!

Ой, серденько, спробую лагідно тоді :D

Як казали колись Олді - рушій твору - то конфлікт. При тому, на полі конфлікту має грати сам герой. У вас оповідання від першої особи, тобто за ГГ сприймається "Я". Відтак, саме це Я має вирішувати конфлікт, з ним мають відбуватися якісь перепетії, події, гаразди і негаразди. У вашому оповіданні ГГ - відеокамера, призма, крізь яку читач бачить події. Власне, такій підхід теж має право на існування і знаходить свого читача. Проте, як на мене, краще вже героя-камеру писати від третьої особи.

По оповіданню. Написано гарно, мені єдине, що вибилося зі стилістики - слово "шавка". В ті часи хіба воно було у вжитку? Логіка оповідання лишає певні запитання. Чому симаргл прилетів саме до ГГ? Де він зламав крило? (повірте, читачу це теж цікаво :wink: ) Чому саме Дана вирішив врятувати? (зрозуміло, що він міг обрати за своєю, нелюдською, логікою, але це теж цікаво). Навіщо він показує видіння ГГ? Як бачите, виникає багатенько запитань як на такий невеличкий текст.

Успіхів та наснаги!


Дякую за критику. Щоб відповісти на всі запитання, мабуть, треба значно розширити твір :) тут уже вище звучала така думка, тож, мабуть треба розвивати тему Симарглів :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as029 Звір
СообщениеДобавлено: 28.07.2020 15:53 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.09.2019 17:53
Сообщения: 367
Откуда: Долина Буревісника, там де Море і Сонце
А мені якось трохи незавершене воно.. Гарний початок, гарна історична вставка, а ось головних пдій, до яких це все мало бути приправою, бракує. Таке враження, зо з оповідання викинули великий шматок, який власне і розвопідає, чому до героїні прилетів песик, чому в нього крило зламане, і чому він потім полетів геть. Не казочку ж на ніч він прилітав розповісти ;) Тож, дуже сподобався задум, але йе не оповідання, це замальовка.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 23 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB