Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 18:04

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 36 ]  На страницу 1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 19.07.2020 17:07 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа as004 Буря


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 19.07.2020 20:55 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19.09.2019 20:51
Сообщения: 338
Вітаю, авторе!
У творі нібито все традиційно й передбачувано - кохання, злочинці-кар'єристи, яким байдуже до людських життів, чесні й відважні хлопці-рятувальники, шляхтний інопланетник, дівчинка з незвичними здібностями... Але написано енергійно, захопливо, читається легко й з цікавістю.
З зауважень - варто краще вичитувати текст після перекладача. Є деякі суттєві мовні ляпсуси. "птиця склала у нирку крила" - гм... це куди саме? :? "порахував за щастя"... і ще там дещо. Та то таке.
Успіху на конкурсі! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 19.07.2020 23:21 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Цитата:
У творі нібито все традиційно й передбачувано - кохання, злочинці-кар'єристи... Але написано енергійно, захопливо, читається легко й з цікавістю.

Дякую, Сокире! Захотілося чогось пригодницького і про машинки, тобто літачки.:)
Цитата:
З зауважень - варто краще вичитувати текст після перекладача. Є деякі суттєві мовні ляпсуси.

Є в мене такий баг - часто помиляюся, вичитую та не бачу. Але я стараюся.
Цитата:
Успіху на конкурсі!

Успіху навзаєм!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 20.07.2020 12:24 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 21.09.2019 19:30
Сообщения: 50
Вітання!

Загалом сподобалось. Динамічно, непогано прописані деталі, при цьому текст не переобтяжено зайвими описами.
А от щодо героїв маю певні зауваги.
Спершу в нас один ГГ (наче нічого такий хлоп), потім ми про нього забуваємо і перескакуємо на інших. Я не кажу, що так зле робити у форматі оповідання, але мені стало прикро за того першого)).
І добрі і погані герої надто однобічні, особливо це кидається в очі стосовно поганих. Громов - класичний лиходій з бластером (до речі, спершу він каже що потрібні мізки Олежа, а потім..типу ну і фіг з ним). А ті командири - от чого вони такі злі - хіба ж їм не краще врятувати людей і повісити собі за це медальку?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 20.07.2020 15:02 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 09.07.2020 15:22
Сообщения: 14
Добридень. Чудове оповідання. Мені сподобалось його читати. Начальство як начальство, люди як люди, усе як у реальності. Кататрофічна ситуація і усі керуються загалом емоціями. Громов може й класичний антагоніст, та дурень виконавчий, як частенько буває. Перший герой шляхетний та стикнувшись з дурнем розумний гине, шкода. Прибулець - я взагалі подумала що він королівського роду. Багато таємниць. Певне твір мав бути більшим. Про вичитку мовчу, бо то технічна сторона для спеціалістів. Удачі.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 20.07.2020 16:24 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Бузковий дракон писал(а):
Вітання!

Загалом сподобалось. Динамічно, непогано прописані деталі, при цьому текст не переобтяжено зайвими описами.
А от щодо героїв маю певні зауваги.

Дякую за відгук!
Головний герой в оповіданні один і це Рін. Але маю авторський баг, показувати головного персонажа очима інших, може не дуже вдало. Олеж відразу планувався жертвою, його шкода, мені персонаж подобається, але ось таке авторське свавілля.
Злодії на жаль завжди в мене виходять однобокими, працюю над цим.
Керівництво. Тут був натяк на певну державну формацію, де люди вважаються сміттям, і начальству важливіше прикрити темні справи, ніж врятувати людей. Тридцять кілометрів теж трохи натякають.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 20.07.2020 16:33 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Чужий писал(а):
Добридень. Чудове оповідання.

Дякую!
Цитата:
Прибулець - я взагалі подумала що він королівського роду. Багато таємниць. Певне твір мав бути більшим. Про вичитку мовчу, бо то технічна сторона для спеціалістів.

Це ви мене з ходу розкусили :shock:
Рін дійсно королівської крові, але автор придумав нетипову соціальну формацію, де королі це щось ближче до духовного лідерства, ніж до влади. (Рін поки молодий, і лідерство у нього далеко попереду). Оповідання трохи перевищувало ліміт, скорочувала в епізоді медитації і єднання з бурею. Задумка є на об'ємний цикл.
Цитата:
Удачі.

Вам теж удачі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 20.07.2020 20:32 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 09.07.2020 20:09
Сообщения: 12
У першій частині здається, наче потрапив у світ справжніх степовиків у далекому минулому Землі, але автор розповідає далі про дослідницьку станцію, флот і кораблі. Шкода героя, описаного спочатку. Він наче приречений на загибель. Його вбивця поспішає виконати наказ керівництва і підкреслено байдужий до місцевого населення.
Шкода, мало розповідається про жінку і дівчинку, яку вона виховує, це досить цікаві персонажі. Інопланетянин виявився благородним і не зміг не втрутитися, як і цивільний пілот - на відміну від керівництва, яке своїми наказами і спричинило катастрофу. Напевне, керівництво хотіло, щоб усі свідки загинули, але чому тоді Командувач вимагав у пілота той ящик - чи не для того щб приховати злочин?
Ще приємно бачити, що космічна техніка описана з любов'ю, і цікавий спосіб керування кораблем та під'єднання інопланетянина до бурі.
Успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 20.07.2020 22:26 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Цьогобіччя писал(а):
У першій частині здається, наче потрапив у світ справжніх степовиків у далекому минулому Землі, але автор розповідає далі про дослідницьку станцію, флот і кораблі.

Дякую за відгук!
На першу частина мене надихнула Монголія. Тобто природа узята за мотивами монгольських степів, імена, навіть “аянга” - монгольською блискавка.
Цитата:
Шкода, мало розповідається про жінку і дівчинку, яку вона виховує, це досить цікаві персонажі.

Була ідея дописати про зв'язок дівчинки та планети і трохи про них більше дати, можливо додам.
Цитата:
Напевне, керівництво хотіло, щоб усі свідки загинули, але чому тоді Командувач вимагав у пілота той ящик - чи не для того щб приховати злочин?

Керівництво влаштовувало обидва сценарії. Якщо усі загинуть, Шадрін тихенько приховає брудні справи, якщо Громову пощастить і він все-таки зуміє вибратися, Шадрін заволодіє приладом.
Цитата:
Ще приємно бачити, що космічна техніка описана з любов'ю, і цікавий спосіб керування кораблем та під'єднання інопланетянина до бурі.

А ще зорельоти амарійці вирощують. :D
Цитата:
Успіхів!

Успіхів навзаєм!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 21.07.2020 19:43 
Не в сети
Домовой

Зарегистрирован: 08.07.2012 18:53
Сообщения: 728
Цитата:
Небо рожевіло, ще трохи й над горизонтом з'явиться

Небо рожевіло — ще трохи, й над горизонтом з'явиться

Цитата:
Як не ухилишся - спалить, сховаєшся - не встигнеш зігрітися.

Дефіс не може використовуватись як тире.

Цитата:
діставукривало й загорнувся

дістав укривало

Цитата:
алетраплялися й високі

але траплялися

Цитата:
Гори були на півночі... Океан теж на півночі...

Навіщо ця інформація читачеві? Ви точно впевнені, що вона має значення?

Цитата:
Дослідники влаштувалися у теплій частині планети, переселенці, які бачили себе місцевими, перший час

Після «планети» — крапка.

Цитата:
на інших, коренастих і коротконогих.

кремезних

Цитата:
великими коров'ячим очима

коров'ячими

Цитата:
Сказали сьогодні, значить сьогодні.

Сказали сьогодні — значить, сьогодні.

Цитата:
Та щоб тобі, Олег.
Ми не готові, - бурчав собі під ніс Олеж

То він Олег чи Олеж? Якщо «Олеж» — пестлива форма цього імені, дивно, що персонаж називає так сам себе. Людина при здоровому глузді не ідентифікуватиме себе як «Матвійко» чи «Тарасик».

Цитата:
Ну да, ти - альтруїст

Ну так

Цитата:
Головне пристрій вивезти й мізки б твої прихопити.

Головне — пристрій вивезти, й мізки б твої прихопити.

Цитата:
начальницький палець защелкал перед самим носом.

За... що?

Цитата:
а мій пілот хитається невідомо де

Русизм, буквальний переклад слова «шатается». В українській мові аналогом є «вештається».

Цитата:
залишаючи за собою шлейф соковитою лайки.

соковитої

Цитата:
Піт порахував за щастя.

Знову русизм, «посчитал». Так не кажуть. Вважав (мав) за щастя.

Цитата:
і з непідробноюцікавістю розглядав посадковий відсік.

непідробною цікавістю

Цитата:
точно біла ворона

наче

Цитата:
Цікаво, чи не амарійци фінансували

амарійці

Цитата:
Як це відбувається Піт приблизно знав.

відбувається, Піт

Цитата:
Кораблі Федерації оснащені блок контролем

блок-контролем

Цитата:
Амарійські пілоти — телепати...
...так зване псевдозанурення.

Навіщо повідомляти про це читачеві заздалегідь? Хай дізнається пізніше, у процесі.

Цитата:
Хоча й не така прудка, як ваше чудо.

Диво.

Цитата:
у такий самій, як у Рина, формі

Ріна

Цитата:
Піт ткнув пальцем

Русизм. Тицьнув.

Цитата:
Піт зітхнув, схоже, однією доганою справа не обійдеться.

Після «зітхнув» – двокрапка чи тире.

Цитата:
Виставивруку долонею вперед.

Виставив руку

Цитата:
Нуук відважив легкий уклін

Русизм, буквальний переклад слова «отвесил». Не думаю, що в українській мові таке вживання є коректним.

Цитата:
Включив діагностику.

Ввімкнув

Цитата:
Викликай рейскую базу

Русизм. Рейську.

Цитата:
Стеля над ними сомкнулася

Русизм. Зімкнулась.

Цитата:
Човник кренілся

кренився

Цитата:
Лисиця сипнулася і застигла

сіпнулася

Цитата:
Занурили носилки з пораненим.

Русизм, буквальний переклад слова «погрузили». В українській мові це слово вживається тільки в прямому значенні: зануритись можна у воду, в темряву. А тут — завантажили, занесли.

Цитата:
мнучи світлі чуприну.

світлу

Цитата:
Знайду її, добре? - Піднявся та

піднявся, з маленької. А краще — звівся.

Цитата:
Щоби до мого повернення, були у човнику.

Зайва кома.

Цитата:
гойдається, алемає витримати.

але має

Цитата:
витягнута, чимось схожа на лису, мордочка

Схожа на лисячу. І краще — писочок.

Цитата:
Видок у тебе ще той

Русизм.

Цитата:
Про те, що відбувалося зовні Піт не здогадувався.

зовні, Піт

Цитата:
Тому, що за катером піднімалася

Зайва кома.

Цитата:
Заразрозплющити очі.

Зараз — розплющити

Цитата:
Розпанахани груди

Розпанахані

Цитата:
Охренел?!

Русизм.

Цитата:
Нуук розвернувся, скинувруку.

скинув руку

Цитата:
«Бабака, візьми». - Пухнастий

візьми», - пухнастий

Цитата:
Пухнастий комок

Русизм. Грудка, кулька.

Цитата:
картинка сумною «Бабаки»

сумної

***

Цитата:
Піт не здогадувався...
Рін зціпив зуби.

Окрім того, що у вас три головні дійові особи в одному оповіданні, ви ще й постійно перескакуєте з однієї до іншої. Так не годиться.
Цитата:
12. Определитесь с точкой зрения (POV). Как можно раньше дайте знать читателю, в чьей голове вы находитесь. И оставайтесь в данной голове всю сцену. Это правило к вам не относится, если вы уже Великий и Выдающийся, в каковом случае можете поступать как хотите. Но суровая правда жизни состоит в том, что, хотя большинство читателей не разбирается в литературных тонкостях, они все любят читать понятные книги, а не путаные.

Аллен Гатри

* * * * *

Ну і в чому сенс отого фінального епізоду з «тваринкою»? Навіщо вона потрібна — і Ріну, і взагалі для сюжету?

Перед тим як писати оповідання, слід чітко визначити головну тему, ідею твору, та способи її розкриття. Тут — суцільна плутанина, окремі теми з’являються й зникають.
Спершу ми дізнаємось про якогось Олега (Олежа) з його романтичною історією кохання, та таємничу дівчинку. Потім — про якийсь винахід. Потім — Олег гине, винахід крадуть. Далі починається зовсім інша сюжетна лінія про якогось пілота Піта. Але дуже скоро він відсувається на другий план іншопланетним суперменом Ріном. Потім — знову дівчинка з якоюсь «Бабакою». У підсумку — залишилось невідомим, що ж то був за прилад, що то за дівчинка, що за «Бабака», навіщо знадобилися амарійці, та й взагалі — до чого все це?

На додачу: якийсь інфантилізм у описах поведінки. Негативні персонажі поводяться грубо, кричать, матюкаються, наче без цього читач не зрозуміє, що вони погані. Але коли амарієць каже, що зараз піде красти катер, ніхто його не зупиняє.

Якщо викинути усе зайве — залишиться драматичний опис рятувальної місії Ріна на незнайомому кораблі. Це, принаймні, цікаво та викликає співчуття. Решта — непотрібна.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 21.07.2020 22:24 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Дякую, Сильно_Грамотный, я страюся, але схоже не вчуся :(

Ех, я це вичитувала тижнів зо два, і вголос, і начебто по буквах, і навіть у окулярах...
У своє виправдання можу сказати тільки одне, глюки типу: непідробноюцікавістю, не мої, а движка, у тексті цього немає, а після додавання на сайт з'явилося.

Дефіс використовую як тире навмисно, не шукала, де воно налаштовується в гуглодоках, друкуватися мені не загрожує, а писати подвійну рисочку якось не естетично.

Ім'я Олеж і Олег. Зустрічала подібне в сім'ї і на власному прикладі, коли звик до одного, але офіційне ім'я інше. Начальник не називатиме підлеглого Олеж, а ось сам себе, цілком. Я так робила. Мій варіант був більш екзотичним ніж Олеж. :)

Погоджуюся, різкі зміни фокала не для коротких речей. Але оповідання було задумано в стилі однієї більшою штуки, над якою я працюю, а там схожі зміни і розповідь від декількох осіб, вирішила зберегти і тут. Експеримент.
Спочатку це дійсно було задумано, як "драматичний опис рятувальної місії Ріна на незнайомому кораблі", але що виросло, то виросло.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 21.07.2020 23:11 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Вітаю. Сюжетно оповідання більше сподобалося, ніж ні. Втім, вистачає зауважень. Та спершу про хороше: все пов'язане з телепатією прописано шикарно. Особливо взаємодія з кораблем та планетою. Дівчинка з Бабакою теж мила, але тут відчувається Діснеевська слізливість. Проте я не проти, нехай Вас міль за таке критикую. Відчувається легка клішованість, але відрази вона не викликає. Однобокі лиходії теж в рамках сюжету допустимі, Рін нехай і Супермен, але симпатичний (хоча монархія це зло, а духовенство вертухаї душі). Загалом все добре.
Проте цього доброго забагато. Я розумію, що хочеться познайомити читача зі своїм світом, але викинути всю частину з Олежом і це піде тільки на користь тексту. Те, що Громов вбив його має виправдовувати його смерть? Та ні, адже це не заслужене покарання, а просто співпадіння. Валізка з таємницею непогано, але теж зайва, як і перестрілка в кінці. Взагалі, життя персонажів треба цінувати і кожна смерть має щось приносити в сюжет. Також сильно зачепило ось це:
Цитата:
Навча - гарненька, тендітна дівчина, не походила на інших, коренастих і коротконогих.
Одразу згадалися голівудські бойовики 80-их та 90-их, де герой потрапляє в якесь крихітне селище і всі місцеві там брудні, страшненькі, ледь живі, але обов'язково знайдеться одна, що виглядатиме немов її на "Міс Всесвіту" вирощували, щоб було з ким любовну сцену зняти. Ну, не скупіться на подробиці, нехай у неї ніс буде сплющений після падіння з місцевої "коняки" чи зуба не вистачатиме. Трохи реалізму не нашкодить.
Також амарійці. Ну, чому інопланетяни мають бути схожими на людей? Хіба не цікавіше, якби в нього було мацаки, 4 ока і шкіра всіх відтінків веселки? Одразу все б заграло іншими барвами і відкрилося безліч нових шляхів.
Ще не сподобався стимулятор. Пропаганда наркотиків це зло. Хтось скаже: "Якщо він не спричиняє звикання це не наркотик", а я відповім, що звикають до ефекту. Якби справа була лише в отриманні дози цигарки давно б поступилися місцем тютюновим пластирям.
Втім, сюжету мені хотілося поставити прохідний бал, але топить оповідання мова. Забагато русизмів, від "включився" по завершенню навіть око почало тіпатися. Будь ласка, від щирого серця прошу, бодай це запам'ятайте: "ввімкнувся". І "вимкнувся", якщо треба. А щодо злитних слів, то якби не вони, твір не втиснувся б в 40 тисяч знаків, тож він фактично порушує правила. Але залишимо це на розсуд Адміністрації.
У підсумку: сюжет - добре, але не ідеально; а от мова однозначний провал. Раджу у згаданій в коментарях великій формі більше уваги приділити саме телепатія, бо саме вона сильний бік Вашого твору. Діалоги чи описи пейзажів значно слабші, в останніх більше відчуваєш атмосферу, ніж бачиш конкретну локацію. І, якщо плануєте майбутній твір десь викласти, все ж знайдіть коректора. Можу навіть порадити, адже й сам не без гріха.
Сподіваюся, Ви не образитися, адже розлога критика свідчить, що читачу не начхати на твір.
Успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 22.07.2020 00:02 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Олександр Ігнатенко писал(а):
Вітаю. Сюжетно оповідання більше сподобалося, ніж ні.

Дякую за відгук. Не ображуюсь, але поясню.
Мій твір не перевищує ліміт і здвоєних слів у ньому немає, це баг движка. Чому, питання не до мене, але особисто у мене це не в перший раз.
Мову я вчу, виходить не гладко, тому що пишу та розмовляю я на іншій мові.
Цитата:
Навча - гарненька, тендітна дівчина, не походила на інших, коренастих і коротконогих.

Взяла за основу монголів і орієнтувалася на знайдений опис монгольських жінок, на жаль воні такі - кремезні та коротконогі. Це реализм.
Цитата:
Також амарійці. Ну, чому інопланетяни мають бути схожими на людей?

Тому що воні є люди, тільки з мутацією. В мене про їхний світ є ціла метафізична концепція, і про соціальний лад теж, але не для цього оповідання.
Цитата:
Ще не сподобався стимулятор. Пропаганда наркотиків це зло.

Було в мене одне оповідання, там герої і наркотою бавилися... і матюкалися, і багато чого робили. Можливо принесу наступного разу, я капостна.
Цитата:
Раджу у згаданій в коментарях великій формі більше уваги приділити саме телепатія, бо саме вона сильний бік Вашого твору.

Телепатії там багато... можна і зменшити :)
Цитата:
І, якщо плануєте майбутній твір десь викласти, все ж знайдіть коректора.

Навряд українською, інші я можу осилити самотужки.
Цитата:
Успіхів!

Успіхів навзаєм.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 22.07.2020 08:34 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Автор as004 писал(а):
Цитата:
Навча - гарненька, тендітна дівчина, не походила на інших, коренастих і коротконогих.

Взяла за основу монголів і орієнтувалася на знайдений опис монгольських жінок, на жаль воні такі - кремезні та коротконогі. Це реализм.

Так про це й кажу. Нехай вона теж коренастою та коротконогою буде, інакше в кого тоді вдалася? Чи ви хочете сказати, що чоловікам такі жінки не до вподоби?

Цитата:
Ще не сподобався стимулятор. Пропаганда наркотиків це зло.

Цитата:
Було в мене одне оповідання, там герої і наркотою бавилися... і матюкалися, і багато чого робили. Можливо принесу наступного разу, я капостна.


А в мене є, де герой людей жер, проте я не робив його Принцем на білому зорельоті. Немає нічого поганого в не ідеальних і навіть відверто порочних персонажах, але й подавати це варто відповідно, а не так начебто в цьому нічого поганого немає. Якби якщо наркотики нешкідливі, то кулі взагалі корисні, раз на рік обов'язково треба стрілятися для зміцнення імунітету.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: as004 Буря
СообщениеДобавлено: 22.07.2020 11:20 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10.04.2019 12:10
Сообщения: 79
Откуда: Львів
Дякую за оповідання, гарно написано.

Бачу в коментарях, що це частина чогось більшого, тому стає зрозуміла ідейна незавершеність як на оповідання. Дуже гарно прописана рятувальна операція. Не знаю чому, але лише вона мені й запам'яталася, решта якось не дуже в'язалася одне з одним в мене в голові. Можливо, щоб зрозуміти треба бачити загальну картину.

Пане Олександре, а чого це міль буде журити за бабаку з дівчинкою? Бабака мила, най буде. Міль проти використання насильства над слабкими: тваринами, малими і старими задля витиснення емоцій. І то, тут швидше питання не "що", а "як". Он Еманюель-Шмідт тих хворих раком лупасить і лупасить в кожній книжці, а все одно щоразу плачеш. Просто кіношний прийомчик "врятувати песика", щоб показати який герой хороший, можна застосувати вульгарно і в лоб, замінивши песика на білочку, або мишку, а можна й більш елєгантсько то зробити. Тут якраз благородство ГГ і розкривається порятунком невинних. Як на мій смак, зроблено непогано.

А взагалі-то бабаки можна й побільше, міль обожнює вигаданих тварючок :D


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 36 ]  На страницу 1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB