Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 16:18

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 28 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: ar008 Монетний двір
СообщениеДобавлено: 19.04.2020 17:15 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4112
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа ar008 Монетний двір


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar008 Монетний двір
СообщениеДобавлено: 20.04.2020 14:49 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 27.01.2007 18:48
Сообщения: 1780
Пригоди супергероя в стилі паропанк, якщо я правильно розумію. Ще і з детективом. І жанром, і героєм.
А те, що я не вірю в героїв - це, мабуть, мої проблеми. І в світ якось теж не дуже. Але я і не фанат паропанка. І не фанат супергероїв. І в світові заколоти не вірю, бо це, як на мене, занадто-фант. припущення.
Але пригоди є. І злодіїв покарали.
Таки собі Шерлок Голмс - 2, котрий з Гаєм Річі, де намагаються зупинити Світову війну...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar008 Монетний двір
СообщениеДобавлено: 20.04.2020 15:26 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10.01.2019 20:24
Сообщения: 107
Вітаю, Авторе!
Класно написано, мені дуже сподобалося.
Після подібних творів щоразу питаю себе, що я тут роблю.
На смак і колір світи різні, що поробиш.
Не відпускало враження, що це частина чогось більшого в майбутньому, бо Автор дуже добре продумав свій світ.
Успіху!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar008 Монетний двір
СообщениеДобавлено: 20.04.2020 19:31 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Семьдесят Первый писал(а):
Пригоди супергероя в стилі паропанк


А де хоч в одного героя суперздібності? :shock:

Семьдесят Первый писал(а):
Але я і не фанат паропанка.
На колір і смак, як то кажуть :wink:

Дякую, що читали.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar008 Монетний двір
СообщениеДобавлено: 20.04.2020 19:33 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Христя Хмиз писал(а):
Не відпускало враження, що це частина чогось більшого в майбутньому, бо Автор дуже добре продумав свій світ.


Поки що - навряд. Але хто зна, хто зна :wink:

Приємно, що сподобалося.

Вам успіхів також!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar008 Монетний двір
СообщениеДобавлено: 20.04.2020 19:41 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 27.01.2007 18:48
Сообщения: 1780
Автор ar008 писал(а):
А де хоч в одного героя суперздібності? :shock:

Дівчина, яка монетою рубає двох охоронців, які, за логікою, мають бути добре тренованими і готовими до несподіванок - для мене супергерой :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar008 Монетний двір
СообщениеДобавлено: 20.04.2020 20:02 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Семьдесят Первый писал(а):
Дівчина, яка монетою рубає двох охоронців, які, за логікою, мають бути добре тренованими і готовими до несподіванок - для мене супергерой :)


Ну, хіба в цьому сенсі :D Хоча, дівчина - звичайний асасин, а зброї при ній не було на їхню думку, тож трохи і розслабилися. Тим більше - перестрахувалися, кайданки наділи.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar008 Монетний двір
СообщениеДобавлено: 21.04.2020 20:38 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.01.2020 20:38
Сообщения: 113
Неплохо написано. Я даже зачиталась. :)
От концовки, честно, ожидала большего. Показалось, слишком ожидаемо и банально, что ли. Но в целом понравилось.
Удачи!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar008 Монетний двір
СообщениеДобавлено: 22.04.2020 13:46 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Инна писал(а):
От концовки, честно, ожидала большего. Показалось, слишком ожидаемо и банально, что ли.


При описаному розвитку подій іншої кінцівки й не виходило, хіба що дати себе вбити :D
Приємно, що зачиталися.
Вам також успіху!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar008 Монетний двір
СообщениеДобавлено: 22.04.2020 13:59 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10.04.2019 12:10
Сообщения: 79
Откуда: Львів
В мене теж склалося враження що оповідання частина чогось більшого. Зокрема через те, що характер ГГ аж дуже рваний і мені особисто незрозумілий в багатьох аспектах. От вона вбиває свого нареченого, але з тексту якось не сильно і переживає, така любов? Виглядає вона якоюсь людиною-машиною вбивства, але хто вона читач дізнається десь всередині оповідання. І то не так щоб дуже детально. Сцена з Карлосом, де вона ним маніпулює, потім шантаж дитиною
Цитата:
Як же пафосно, аж нудить.
Персонаж має право бути яким завгодно, тільки для мене потім його характер впливає чи вірю я йому, чи співчуваю і чи переживаю за його долю. Нісса така собі бічь-асасін, що загалом круто, але вчинки її мене відштовхують. А, і та частина де вона дізнається що все її життя брехня – не вірю. Людині, яка заввиграшки кришить людей треба щось більше ніж сторінка з книжки щоб змінити світогляд. А як же заперечення, гнів, торг та інші прекрасності ламання людини? І дитина в цій ситуації для мене виглядала дивно і неприродно, півтексту взагалі неясно нашо воно, а потім це суто функція – "хочу крайще майбутнє бо в мене дитина". Ну і видно що якось великої ніжності до того малюка вона не відчуває.

Але попри те, що ГГ мене бісила усе оповідання, стиль і манера оповіді дуже майстерна. Події розвиваються з карколомною швидкістю, все логічно і послідовно. Світ теж більш-менш, хоч видно що це лише частина чогось більшого.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar008 Монетний двір
СообщениеДобавлено: 22.04.2020 14:23 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.01.2020 20:38
Сообщения: 113
Цитата:
При описаному розвитку подій іншої кінцівки й не виходило, хіба що дати себе вбити

Не совсем то имела ввиду. Я - девочка, поэтому хотелось и ожидалось хэ. Но, ммм, несколько другого. Мне импонируют Беатрикс из Kill Bill, покрошить оппонентов, используя собственные скилы, добиться справедливости. Но вот бывший возлюбленный прихлопнул нынешнего неверного... как-то не очень.
Если что, героиня меня не бесила.:)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar008 Монетний двір
СообщениеДобавлено: 22.04.2020 16:15 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
міль писал(а):
Зокрема через те, що характер ГГ аж дуже рваний і мені особисто незрозумілий в багатьох аспектах. От вона вбиває свого нареченого, але з тексту якось не сильно і переживає, така любов?

Переживає. Проте викрутити усі переживання зовні - вийшла б суцільна рефлексія. Та й після вбивства її надто захоплює вир подій.
міль писал(а):
Сцена з Карлосом, де вона ним маніпулює

А що не так? Мало в повсякденному житті загалом і в стосунках зокрема люди маніпулюють одне одним? :wink:
міль писал(а):
потім шантаж дитиною

Тут радше не шантаж, а спроба показати, наскільки усе байдуже Тристанові. Проте, коли незрозуміло з тексту, записую собі в мінуси.
міль писал(а):
А, і та частина де вона дізнається що все її життя брехня – не вірю. Людині, яка заввиграшки кришить людей треба щось більше ніж сторінка з книжки щоб змінити світогляд.

Власне, заввиграшки ГГ нікого не кришить. Лише бореться за своє і майбутнє життя дитини. Та й світогляд змінюється не тільки від книги.
[+]
Усвідомлення, що фактично вона маріонетка у руках інших - отут причина
Знову ж, записую в мінуси.
Загалом, щодо характеру ГГ - обмеження об'єму таки сильно далося взнаки :(
міль писал(а):
Але попри те, що ГГ мене бісила усе оповідання

Бачите, емоції все ж викликала :wink:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar008 Монетний двір
СообщениеДобавлено: 22.04.2020 16:20 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Инна писал(а):
Но вот бывший возлюбленный прихлопнул нынешнего неверного... как-то не очень.

Тут вже я ні до чого :D Карлос сам вирвався з-під контролю і зажив власним життям :mrgreen:

Взагалі тут вимушений крок, інакше його лінія залишалася якоюсь незавершеною. Іншого виходу не вигадалося.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar008 Монетний двір
СообщениеДобавлено: 23.04.2020 20:34 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Вітаю, Авторе! :D
Знак радіаційної небезпеки? :evil:
А що я суворого можу сказати?
Хіба що стімпанк тут лише побіжно, як тло,
а насправді за жанром щось на кшталт бойового фентезі.
(НМХР, бо я далеко в цьому не спець).
Ну і все, що з цього витікає - і розвиток сожету, і очікуваний гепіенд.
Але написано незле, читається цікаво.
Успіху на конкурсі! :D
Навіяло

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ar008 Монетний двір
СообщениеДобавлено: 23.04.2020 23:23 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Вітаю. Що я можу сказати? Почну з хорошого. Помітно, що автор прекрасної статі, тому загострює увагу там, де її зазвичай упускають. Одні описи, хто що замовив це так мило пам'ятати, що любить твоя кохана? Ем,особисто я не в курсі, шо сам-то люблю, тому для мене це недосяжний рівень. Але от у бойових сценах ця деталізованість обертається мінусом, особливо в сутичці з охоронцями. "Повернула тіло півколом, вигнула руку дугою, загнула пальці під кутом 44,9 градусів". Розумієте (зараз це не лише для Вас, а й для всіх авторів), Ви не сценарій пишете, його не відновлюватимуть. Читач сам все додумує, а надмірна описовість знищує динаміку сутички. Тому якщо рух не є аж надто важливим для сюжету, все пораджу описувати коротко й рвучко "розвернулася, вдарила, відскочила й т.д.". Заодно й місце зекономиться і тоді завершення не нагадуватиме купу малу з персонажів, кожен з яких схотів ще раз засвітитися перед кінцем.
Взагалі, мені теж здалося, шо в історії має бути або початок, або якийсь лор, без якого вона незрозуміла. Паропанк власне не відчувається, бо що користі з орнітоперів коли герої на них не літають. З тим же успіхом в них над голови дракон міг паруватися з літоючою тарілкою, це б на сюжету нічого не додало. Героїня якимсь супер-вбивцею мені не здалася, бо тут всі іменовані персонажі, крім Карлоса, чудово кидають монетки. До речі про місцеву бойову систему: це водночас "+" и "-". "+" бо вона, може, й не унікальна, проте не затаскана. "-", бо подається без всякого пояснення, переліку прийома, арсеналу і правил використання. Себто, Вам це й може не цікаво, а от мені дуже.
Саме історія власне норм, але трохи не вистачило деталей, характерів персонажів і т.д. Тому загалом бачу потенціал саме в концепті, а реалізація радше чернетка з заготовкою.
Успіхів в конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 28 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB