Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 19:18

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: aq024 Вона стала штормом
СообщениеДобавлено: 22.03.2020 18:06 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа aq024 Вона стала штормом


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq024 Вона стала штормом
СообщениеДобавлено: 24.03.2020 16:09 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11.01.2019 11:27
Сообщения: 423
Откуда: Київ
Вітаю, авторе!
Досить цікаво вийшло.
Є зауваження до форми подачі - забагато розказуєте. Чув, відчув, тощо.
Читач має сам відчути те, що робиться в голові ГГ. Потенціал у вас є!
Ідеї теж! Тому побажаю успіху на цьому конкурсі і на всіх наступних!

_________________
- Світ став замалим, Джек.
- Світ такий самий. Щастя в ньому менше.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq024 Вона стала штормом
СообщениеДобавлено: 24.03.2020 16:58 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19.09.2019 20:51
Сообщения: 338
Цікаво і незвично. Добре збалансована композиція - спочатку знайомство з головною героїнею, деякі аспекти її життя, а далі наче розпочинає скручуватися пружина, і цікаво спостерігати, як різні частини "головоломки" складаються докупи. Отакий опис з боку різних персонажей і дієвих осіб постійно посилює напругу, бо чекаєш, як і хто буде зрештою задіяний у кінцевому плані. І водночас все написано стисло і чітко. Наче бачиш перед собою кіно з перекидами камери з одного персонажа до іншого. А далі щось на кшталт епілога, тобто читач плавно "виходить" з напруженої дії. Дуже гарно, з боку "архітектури" твору все чудово збалансовано. І цікаві головні персонажі - і Скайлер, і Ділан (хоч він і містична постать, але про це навіть не одразу можна здогадатися).
Сподобалося :D Бажаю авторові успіху на конкурсі! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq024 Вона стала штормом
СообщениеДобавлено: 24.03.2020 23:19 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.03.2020 11:03
Сообщения: 30
Вітаю!
Загалом вийшла цікава історія. Але кількість слів "знала, знав" трохи кидається в очі і так, є багато опису. Хоча можливо це просто стиль подання інформації такий. Успіху на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq024 Вона стала штормом
СообщениеДобавлено: 27.03.2020 12:04 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.07.2014 13:14
Сообщения: 579
Вітаю, авторе!

Цікаво вивели, з якої дрібнички може статися трагедія і ланцюжок обставин, який пов'язує на перший погляд несумісні речі.

Незрозуміло, чому всі розмови оформлені прямою мовою, замість діалогу. Доречніше і логічніше було б, НМСД, оформити усе діалогами, а розмови думками - прямою мовою.

Скайлер. Вона центральний персонаж. Але протягом усього оповідання вона не робить нічого. Стає звичайним статистом. Хіба м'ячик дістає і ставить олівець. І то - не з власної волі. Ви, як автор, кажете мені, як читачу:

Цитата:
З кожним днем Скайлер Лоуренс ставала все розумнішою і впевненішою в тому, що вона вирішила назвати чудесами.


Проте, з оповідання я-читач цього не бачу, мушу вірити на слово. А хочу саме бачити. І сам робити якісь висновки. Тобто, еволюція персонажа залишається поза увагою читача.

Щодо технічного боку - текст переобтяжений займенниками. Був-була-було теж зашкалює.

Успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq024 Вона стала штормом
СообщениеДобавлено: 27.03.2020 13:58 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.04.2015 13:59
Сообщения: 851
Читалося важкувато, текст переобтяжений зайвими описами. На рахунок потреби прямої мови в діалогах - приєднуюся до попередніх дописувачів. А загалом історія не зачепила. Чомусь сподівався, що на жорстоку витівку Ділана головна героїня відреагує не так, як змальовано в оповіданні. А побіжить допомагати, зцілювати однокласницю, навіть попри їхні негарні відносини у минулому...

_________________
Под маской добра часто прячется зло: никому не верь! Даже этому совету!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq024 Вона стала штормом
СообщениеДобавлено: 28.03.2020 23:49 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 17.03.2020 20:28
Сообщения: 18
Непогана варіація на на тему "Пункт призначення". На відміну від Ділана тут відчувається закінченість сюжету. Якщо це частини одного й того самого твалору, то віітаю у вас вийшло. Можете друкувати, навіть зробіть спільнокошт, там правда треба бути підприємцем, але тим не менш можу допомогти з організацією стучіть на ФБ.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq024 Вона стала штормом
СообщениеДобавлено: 28.03.2020 23:51 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 17.03.2020 20:28
Сообщения: 18
Солнечный зайчик писал(а):
Читалося важкувато, текст переобтяжений зайвими описами. На рахунок потреби прямої мови в діалогах - приєднуюся до попередніх дописувачів. А загалом історія не зачепила. Чомусь сподівався, що на жорстоку витівку Ділана головна героїня відреагує не так, як змальовано в оповіданні. А побіжить допомагати, зцілювати однокласницю, навіть попри їхні негарні відносини у минулому...


Це не обтяження, а наслідування стилю Кінга. Але трансформація в авторський відчувається.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq024 Вона стала штормом
СообщениеДобавлено: 29.03.2020 01:06 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
А от я цього разу не буду настільки приязним. Як на мене текст схожий на невичитанний машинний переклад з англійської, звідси й постійні повтори, і часті "що" й "було". Власне, місце дії якраз і наводить на цю думку. Причини подібного ефекту я обговорювати не хочу і не буду.
З іншого боку, це якраз горор. Класичний, хоча й недостатньо атмосферний. Припаде до душі любителям покопирсатися в мізках персонажів, а от поціновувачі антуражу лишаться голодними. Якщо ж розглядати сам твір, у нього однозначно є потенціал і він цікаво обігрує класичні тропи. Думаю, мені б було цікаво прочитати його повністю, але невпевнений, що я б ним насолодився.
Успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB