Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 12:07

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 15 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: aq023 Дощ
СообщениеДобавлено: 22.03.2020 18:06 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа aq023 Дощ


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq023 Дощ
СообщениеДобавлено: 23.03.2020 18:43 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11.01.2019 11:27
Сообщения: 423
Откуда: Київ
Дуже атмосферне оповідання!
Затягує. Дрібні одруківки не заважають. Редактура потім виправить.
Буду радий бачити у фіналі!
Успіху!

_________________
- Світ став замалим, Джек.
- Світ такий самий. Щастя в ньому менше.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq023 Дощ
СообщениеДобавлено: 23.03.2020 22:00 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 7
Панас писал(а):
Дуже атмосферне оповідання!
Затягує. Дрібні одруківки не заважають. Редактура потім виправить.
Буду радий бачити у фіналі!
Успіху!

Дякую!
Успіху навзаєм!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq023 Дощ
СообщениеДобавлено: 24.03.2020 15:41 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 19.03.2020 23:53
Сообщения: 4
Гарний авторський стиль, легко читається. Сподобався абсурд як художній троп у сцені діалогу з хлопчиськом на кухні. Одразу на думку спали фільми Джордана Піла ("Пастка", "Ми"). Бажаю успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq023 Дощ
СообщениеДобавлено: 24.03.2020 22:07 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 7
Нічний месник писал(а):
Гарний авторський стиль, легко читається. Сподобався абсурд як художній троп у сцені діалогу з хлопчиськом на кухні. Одразу на думку спали фільми Джордана Піла ("Пастка", "Ми"). Бажаю успіхів!

Дякую.
А мені ще один фільм згадався: "Сієста" Мері Ламберт.
Вам теж успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq023 Дощ
СообщениеДобавлено: 25.03.2020 00:21 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.07.2014 13:14
Сообщения: 579
Вітаю, авторе!

Знову переклад - або машинний, або страшно невичитаний :(

Тут історія більш якась антиутопічна, мені чомусь Орвела нагадало (в хорошому розумінні слова). Атмосферно вийшло. Сама історія сподобалася, цікава, з інтригою. Неправдоподібно виглядає, що героїня одразу Кірі не впізнала, тут, НМСД, це варто якось обіграти.

Успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq023 Дощ
СообщениеДобавлено: 25.03.2020 12:11 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 7
Фантом писал(а):
Вітаю, авторе!

Знову переклад - або машинний, або страшно невичитаний :(

Тут історія більш якась антиутопічна, мені чомусь Орвела нагадало (в хорошому розумінні слова). Атмосферно вийшло. Сама історія сподобалася, цікава, з інтригою. Неправдоподібно виглядає, що героїня одразу Кірі не впізнала, тут, НМСД, це варто якось обіграти.

Успіхів!


Вибачте, пишу так, як вмію, старанно і зі словником. :)

Вірно, тут хотілося показати альтернативну реальність і дістопію. Героїня не впізнала Кірі, тому, що з перших рядків оповідання вона вже не жива і все бачить в іншому світлі. Якось так.

Успіху навзаєм!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq023 Дощ
СообщениеДобавлено: 25.03.2020 12:48 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.03.2020 11:03
Сообщения: 30
Вітаю!
І дійсно вся ця історія нагадує "1984", своєю атмосферою. Мені дуже сподобалось оповідання, затягує і тримає до кінця. Можливо і були якісь огріхи в тексті, та за емоціями я їх не помітила. Бажаю успіху на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq023 Дощ
СообщениеДобавлено: 25.03.2020 21:08 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 7
ЛисячийКороль писал(а):
Вітаю!
І дійсно вся ця історія нагадує "1984", своєю атмосферою. Мені дуже сподобалось оповідання, затягує і тримає до кінця. Можливо і були якісь огріхи в тексті, та за емоціями я їх не помітила. Бажаю успіху на конкурсі!

Дуже дякую за добрі слова. :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq023 Дощ
СообщениеДобавлено: 27.03.2020 13:47 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27.09.2016 13:24
Сообщения: 132
Яскравий приклад того, як виглядає текст, над яким 'попрацював' онлайн-перекладач. Граматика у катастрофічному стані, багато неузгоджених речень, колекція русизмів... Але усе це, звісно, можна виправити під час редактури.
Щодо самої історії - автор наблизився до горору, але створити всепроникну атмосферу моторошності йому не вдалося. Інтригуючий початок з розвитком сюжету перетворився на калейдоскоп самоповторів і безсистемних екскурсів до подій минулого. Ідея цікава, але над виконанням потрібно ще попрацювати.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq023 Дощ
СообщениеДобавлено: 27.03.2020 14:38 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 7
Графоман Кузьмич писал(а):
Яскравий приклад того, як виглядає текст, над яким 'попрацював' онлайн-перекладач. Граматика у катастрофічному стані, багато неузгоджених речень, колекція русизмів... Але усе це, звісно, можна виправити під час редактури.
Щодо самої історії - автор наблизився до горору, але створити всепроникну атмосферу моторошності йому не вдалося. Інтригуючий початок з розвитком сюжету перетворився на калейдоскоп самоповторів і безсистемних екскурсів до подій минулого. Ідея цікава, але над виконанням потрібно ще попрацювати.

Автор граматику у школі не вивчав. Працюю над цим, але що маємо, то маємо.
У чистому вигляді горор як жанр, трохи не зовсім моє. Це була третя спроба. :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq023 Дощ
СообщениеДобавлено: 28.03.2020 14:40 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 10.03.2020 22:04
Сообщения: 9
Атмосферне оповідання, світ схожий на наш, та трохи похмуріший. Трохи в середні, якась мішанина виходить. Але в цілому враження позитивні. Досить міцний трилер з містичною кінцівкою. Так цей прийом вже певний жанровий штам, але він працює. Але ці останні речення про помсту не дуже ціляють. Варто б зробити більш драматичну розв’язку, коли героїня усвідомила, що сталось насправді.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq023 Дощ
СообщениеДобавлено: 31.03.2020 13:52 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 21.09.2019 19:30
Сообщения: 50
Класичний поворот про те, що ГГ також мертва стає зрозумілою одразу, як її не помічають охоронець і бібліотекарка. Але це ок - тут зберігається логічність фант.припущення. А от чого її труїв чоловік, який по добрій волі на ній одружився для мене лишилось загадкою. Про те що хлопчик, виявляється, той самий я усвідомила лише прочитавши коментарі (можливо, варто це підкреслити для таких нездогадливих, як я). Спробую пояснити, що не так з вендетною кінцівкою: усе оповідання було про інше (так мені здалося), а акцент у кінці на помсту. Вибачайте, якщо чогось не розгледіла чи не так зрозуміла.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq023 Дощ
СообщениеДобавлено: 01.04.2020 13:52 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 7
Бузковий дракон писал(а):
Класичний поворот про те, що ГГ також мертва стає зрозумілою одразу, як її не помічають охоронець і бібліотекарка. Але це ок - тут зберігається логічність фант.припущення. А от чого її труїв чоловік, який по добрій волі на ній одружився для мене лишилось загадкою. Про те що хлопчик, виявляється, той самий я усвідомила лише прочитавши коментарі (можливо, варто це підкреслити для таких нездогадливих, як я). Спробую пояснити, що не так з вендетною кінцівкою: усе оповідання було про інше (так мені здалося), а акцент у кінці на помсту. Вибачайте, якщо чогось не розгледіла чи не так зрозуміла.

Дякую за відгук!
Тут така справа. Автор як завжди не все пояснив. Замислювалося тоталітарне суспільство, де розлучення заборонені. Сама історія частково виникла із заслання на реальні події, де коханка чоловіка бажала отруїти дружину і дочку.
Про хлопчика в кінці було пояснення, можливо недостатнє.
Що стосується кінцівки. Мені сподобалася фраза про вічність. Я написала початок і цю фразу, до неї і вела. Можливо зрослося не надто гладко. Але поки що не бачу як поліпшити.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq023 Дощ
СообщениеДобавлено: 01.04.2020 14:06 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 7
Павло Че. писал(а):
Атмосферне оповідання, світ схожий на наш, та трохи похмуріший. Трохи в середні, якась мішанина виходить. Але в цілому враження позитивні. Досить міцний трилер з містичною кінцівкою. Так цей прийом вже певний жанровий штам, але він працює. Але ці останні речення про помсту не дуже ціляють. Варто б зробити більш драматичну розв’язку, коли героїня усвідомила, що сталось насправді.

Дякую!
Сподіваюся що все ж світ сильно від нашого відрізняється. :shock:
Можливо над розв’язкою потрібно ще попрацювати. Але дуже хотілося фразу про вічність додати, та й помста в такій ситуації здається справедливою.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 15 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB