Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 01:46

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 16 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: aq010 В сухому залишку
СообщениеДобавлено: 22.03.2020 18:06 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа aq010 В сухому залишку


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq010 В сухому залишку
СообщениеДобавлено: 23.03.2020 16:54 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 20.01.2014 17:38
Сообщения: 1518
Мабуть, я невчасно пообідав... Оповідання написано майстерно й доладно. Але робити огиду стрижнем сюжету - гм... суперечливий хід. Утім, багатьом таке подобається :D .
Удачі на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq010 В сухому залишку
СообщениеДобавлено: 23.03.2020 18:20 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11.01.2019 11:27
Сообщения: 423
Откуда: Київ
Непогані враження.
Написано добре, але є сумнів. Якби адміністраторка завчасно звабила ГГ, то я більше повірив би.
І за Діану не зрозумів. Заплутали, авторе.
Успіху на конкурсі!

_________________
- Світ став замалим, Джек.
- Світ такий самий. Щастя в ньому менше.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq010 В сухому залишку
СообщениеДобавлено: 24.03.2020 00:46 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.07.2014 13:14
Сообщения: 579
Вітаю, авторе!

Написано вправно, читати було приємно. В мене ГГ викликав суперечливі враження. В такого невдаху-нікчему віриш, уявляєш його таким собі дев'ятнадцяти-двадцятидворічним. Але тут раптом йому аж 33. І отут вже виникає певне "не вірю". Можливо, його зніяковіння при покупці алкоголю - вже перегин. А може просто не варто було вказувати вік ГГ. Далі. Діна. Вона тут як світлий промінь в суцільній темряві для ГГ. З цим можу погодитися. А от логіка її поведінки в кінці - не дуже зрозуміла.

Успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq010 В сухому залишку
СообщениеДобавлено: 24.03.2020 12:50 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 6
ЧучундрУА писал(а):
Але робити огиду стрижнем сюжету - гм... суперечливий хід. Утім, багатьом таке подобається :D

Все по канону Короля Жахів: СТРАХ-ЖАХ-ОГИДА
"Якщо виявиться, що нажахати читача не вдається, я спробую його налякати, а якщо зрозумію, що і цього не виходить, можу зробити йому неприємно. Я чоловік не гордий" (с)
Дякую за відгук, навзаєм удачі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq010 В сухому залишку
СообщениеДобавлено: 24.03.2020 13:03 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 6
Панас писал(а):
Непогані враження.
Написано добре, але є сумнів. Якби адміністраторка завчасно звабила ГГ, то я більше повірив би.
І за Діану не зрозумів. Заплутали, авторе.
Успіху на конкурсі!



СПОЙЛЕР!
.
.
.
Адміністраторка не зваблювала, а в кращих традиціях енергетичних вампірів виснажувала і розхитувала психіку героя. Саме тому й заохочувала решту персоналу до цькування.
Щодо Діни - у фіналі вона, дійсно турбуючись за Міху, зайшла за ним до лаундж-зони, і тут відповіддю "що там сталося" є останні думки героя: істоті потрібен носій і захисник. Діна і Міха.
Якщо цього не вдалося показати художніми засобами, що ж, значить десь недотиснуто :)
Дяка за відгук і навзаєм успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq010 В сухому залишку
СообщениеДобавлено: 24.03.2020 13:07 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 6
Фантом писал(а):
Вітаю, авторе!

Написано вправно, читати було приємно. В мене ГГ викликав суперечливі враження. В такого невдаху-нікчему віриш, уявляєш його таким собі дев'ятнадцяти-двадцятидворічним. Але тут раптом йому аж 33. І отут вже виникає певне "не вірю". Можливо, його зніяковіння при покупці алкоголю - вже перегин. А може просто не варто було вказувати вік ГГ. Далі. Діна. Вона тут як світлий промінь в суцільній темряві для ГГ. З цим можу погодитися. А от логіка її поведінки в кінці - не дуже зрозуміла.

Успіхів!


Не знаю, звідки ви взяли 33, адже в оповіданні герою 23 роки :)
Щодо логіки Діни - вона відчула щиру симпатію до героя, а у фіналі, побачивши, що в хлопця якісь негаразди, попрямувала за ним, переймаючись його самопочуттям.
Дякую за відгук!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq010 В сухому залишку
СообщениеДобавлено: 24.03.2020 22:04 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.07.2014 13:14
Сообщения: 579
Цитата:
Не знаю, звідки ви взяли 33, адже в оповіданні герою 23 роки :)


Ото вже дочитався :D Так, даруйте, дійсно 23, це я щось вчора вже спав одним оком :lol:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq010 В сухому залишку
СообщениеДобавлено: 28.03.2020 14:41 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 10.03.2020 22:04
Сообщения: 9
Для мене трохи затягнуте оповідання, більшу половини нічого цікавого не відбувається. Герою не хочеться співчувати, він е вже не підліток. Мало платять, знущаються, мешкає в поганих умовах, але все одно працює. Так, стара мати вдома. Але чи нема більш кращої роботи в Одесі? Але добре, автору треба, щоб герой там лишився. Можна було додати більше саспинсу, а не просто побутові труднощі описувати половину тексту.

Монстр та кінцівка непогана вийшла, так це горор, авто грає на відчуттях відрази та огиди. Приміщення пліснявою досить реалістичне вийшло. Але герой не цікавий, він не боровся і з побутовими труднощами, куди й йому протистояти тварюкам.
Написано непогано в цілому, поміж багатьох інших оповідань групи, виділяться жанровою приналежністю, тому я б дав місце у фіналі.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq010 В сухому залишку
СообщениеДобавлено: 30.03.2020 12:52 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 11.10.2019 21:16
Сообщения: 19
Хм...написано наче непогано, але не викликало аж надто сильних емоцій, чи огиди, як писали вище. Кінцівка обрізана. Мені хотілось прочитати більше про процес злиття, побачити це яскравіше, відчути те, що відчував Міха. Любов до Діни і натяк на світле майбутнє, чи перемогу над злом - було лишнім і недоречним. Замало фатальності і брутальних правил життя та зла загалом.
Мова гарна, читалося легко та цікаво. Бажаю удачі ;)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq010 В сухому залишку
СообщениеДобавлено: 30.03.2020 14:14 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 6
Мурашка писал(а):
Любов до Діни і натяк на світле майбутнє, чи перемогу над злом - було лишнім і недоречним. Замало фатальності і брутальних правил життя та зла загалом.


Дякую за відгук)
Навряд чи можна вважати поневолення істотою одразу двох людей для своїх капосних справ "світлим майбутнім", але най буде :)
Навзаєм успіхів (якщо граєте)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq010 В сухому залишку
СообщениеДобавлено: 30.03.2020 14:18 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 6
Павло Че. писал(а):
Для мене трохи затягнуте оповідання, більшу половини нічого цікавого не відбувається. Герою не хочеться співчувати, він е вже не підліток. Мало платять, знущаються, мешкає в поганих умовах, але все одно працює. Так, стара мати вдома. Але чи нема більш кращої роботи в Одесі? Але добре, автору треба, щоб герой там лишився. Можна було додати більше саспинсу, а не просто побутові труднощі описувати половину тексту.

Монстр та кінцівка непогана вийшла, так це горор, авто грає на відчуттях відрази та огиди. Приміщення пліснявою досить реалістичне вийшло. Але герой не цікавий, він не боровся і з побутовими труднощами, куди й йому протистояти тварюкам.
Написано непогано в цілому, поміж багатьох інших оповідань групи, виділяться жанровою приналежністю, тому я б дав місце у фіналі.


А якщо не "описувати побутові труднощі половину тексту", то хтось інший може зауважити, що атмосфера не нагнітається, і тим самим відсутній саспенс.

Щодо кращої роботи: таке поняття як трудовий контракт, на жаль для Міхи, не дає лівнути.

Дякую за відгук і навзаєм удачі!)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq010 В сухому залишку
СообщениеДобавлено: 30.03.2020 15:55 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 11.10.2019 21:16
Сообщения: 19
Я не правильно зрозуміла кінцівку, але мені вже пояснили. Але не второпала не лише я, отже можна допрацювати і написати ефектну, яскраву сцену, коли діна стає чудовиськом. Це може бути одразу, або поступово. Мені було б цікаво почитати, як пліснява заповзає в її думки, як змінює їі світогляд та світлу начинку ;)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq010 В сухому залишку
СообщениеДобавлено: 02.04.2020 23:02 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Шикарне оповідання про хтонь! :D
Удачі на конкурсі!

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: aq010 В сухому залишку
СообщениеДобавлено: 03.04.2020 14:41 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 21.09.2019 19:30
Сообщения: 50
А я вирішила, що Діна - це та істота і є. З коментарів бачу, що не так. Якщо потрібна пара, то хто був парою старого (якщо Ольга, то чому вона нормально зберіглася, а він ні)? Згадався 3-й сезон Stranger Things, але в автора вийшло гидотніше))


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 16 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB