Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 12:05

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 27 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: ap013 Мрія
СообщениеДобавлено: 19.01.2020 18:07 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа ap013 Мрія


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap013 Мрія
СообщениеДобавлено: 21.01.2020 17:42 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11.01.2019 11:27
Сообщения: 423
Откуда: Київ
Ну, авторе, так нечесно!
Такий початок, що я аж про чай свій забув.
Лінкори, фрегати, Дарт Вейдер, розбитий в хлам "Ентерпрайз" з відірваним двигуном - абсолютно все, за що я люблю жанр. А потім я забув не тільки про чай, а і про бутерброд! З'явилися розірвані животи і я чекав, коли ж на мене вискочить Чужий? Але Ріплі "сдулась" і замість справжнього Чужого носить в собі кульбабку. :(
Ну і відкритий фінал мене добив - "думайте сами, решайте сами - иметь или не иметь!"
Я так не граю. :cry:
Поставлю нуляку, як компенсацію за вистиглий чай.

_________________
- Світ став замалим, Джек.
- Світ такий самий. Щастя в ньому менше.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap013 Мрія
СообщениеДобавлено: 21.01.2020 21:00 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Панас писал(а):
Лінкори, фрегати, Дарт Вейдер, розбитий в хлам "Ентерпрайз" з відірваним двигуном - абсолютно все, за що я люблю жанр. А потім я забув не тільки про чай, а і про бутерброд! З'явилися розірвані животи і я чекав, коли ж на мене вискочить Чужий? Але Ріплі "сдулась" і замість справжнього Чужого носить в собі кульбабку.

А якби вискочив чужий ви би звинуватили мене у плагіаті. Або у штампах (Ріплі, хижий Чужий, Дарт Вейдер).

Панас писал(а):
Ну і відкритий фінал мене добив - "думайте сами, решайте сами - иметь или не иметь!"

То для вас фінал відкритий, бо вам так захотілося вирішити.

Панас писал(а):
Я так не граю.

Справді? Не обманюєте?
То це не мені пишіть, а адміністратору.
Хоча думаю, ви це так, для "красного" слівця написали, аби принизити.

Панас писал(а):
Поставлю нуляку, як компенсацію за вистиглий чай.

А чого так мало? Виставте мені рахунок на кілька тисяч. Невже ви такий дешевий чай п'єте, що він нічого не вартує?

А взагалі, від вас не чекав такого відгуку. Але таке, ніби знаєш когось, а насправді нічого не знаєш...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap013 Мрія
СообщениеДобавлено: 21.01.2020 21:17 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11.01.2019 11:27
Сообщения: 423
Откуда: Київ
Та не ображайтеся, то ж я жартував! :D
Вибачте, якщо вийшло недолуго.
Я просто мав на увазі, що початок налаштовує на іншу кінцівку.
Ще раз вибачаюсь!

_________________
- Світ став замалим, Джек.
- Світ такий самий. Щастя в ньому менше.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap013 Мрія
СообщениеДобавлено: 23.01.2020 10:30 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 12.01.2019 12:39
Сообщения: 16
Голосую за Вас, авторе, та фінал дійсно здається дещо відкритим. Якось замало "доказів", що Жерар дійсно мріяв так само, як і Тара... Або мені так здалось...
Загалом - дякую, мені сподобалось!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap013 Мрія
СообщениеДобавлено: 23.01.2020 17:15 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Съеденный Мозг писал(а):
Голосую за Вас, авторе, та фінал дійсно здається дещо відкритим. Якось замало "доказів", що Жерар дійсно мріяв так само, як і Тара... Або мені так здалось...
Загалом - дякую, мені сподобалось!

Спасибі за добрі слова! :D
Дякую також за пораду. Певно й дійсно треба було ще показати героя після цих подій. Те, що він зміг би пронести сяючого на Землю не факт, але шансів у Жерара більше, ніж у когось іншого, адже він працює на відомство, яке відповідає за безпеку планети... :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap013 Мрія
СообщениеДобавлено: 24.01.2020 21:23 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Вітаю, Авторе! :D
Нікого не слухайте! Кожен суб'єкт має свій суб'єктивний погляд. :mrgreen:
Нікому не можна вірити. Навіть собі. Мені можна :lol:
Чудове оповідання! Простеньке, але все до ладу.
Ідея лежить на поверхні, але оповідання змушує замислитися глибше.
За це - дякую! 8)
Дрібниці: потрібна вичитка, непогано б додати подій (не обов'язково крутезного екщену) за рахунок скорочення діалогів.
І нажаль серед усього інтернаціонального штату героїв і масовки - жодного українця. :roll:
Я б хотів бачити ГГ українцем. Це б зробило твір більш актуальним і адресним.
Ажде Ваша аудиторія - це в першу чергу українці.
А трохи "привідкритий" фінал - це мені більш сподобалось, аніж якби він був однозначним.
Успіху і, сподіваюсь, до зустрічі у фіналі! :D
І, звичайно, навіяло :wink:

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap013 Мрія
СообщениеДобавлено: 24.01.2020 21:55 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07.04.2015 08:18
Сообщения: 1056
Откуда: Новоград-Волинський
Вітаю, авторе!
Мені ваше оповідання дуже вже зайшло. Таке лягає на душу і подібне й від себе проситься. Особливо прислухатися до того, що підказує серце - мій улюблений спосіб приймати рішення))))

Дуже гарно побудована інтрига, втиснуті флешбеки, емоційна канва виплетена із надзвичайною майстерністю. АААА! дайте майстер-клас. А краще два!
Я люблю таке, коли ніби все просто, та водночас і досить глибоко.
Удачі на конкурсі!

_________________
Хто чим багатий - тим і ділиться!
Протокол Угадайки 2020 https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap013 Мрія
СообщениеДобавлено: 24.01.2020 22:05 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 27.01.2007 18:48
Сообщения: 1780
Доброго вечера!
"Нибоия" - это намек на судьбу Земли? Мол, ее "дети" "почти боги", или но Аполлон и Артемида уже расчехляют колчаны?
Поведение главного героя - как по мне, дерганое какое-то, что ли. Штормит его во все стороны, чуть не до истерики. Я б сказал, характернее для подростка или человека с вконец расшатанными нервами. В первом случае странно, что он занимает такие посты. Во втором - странно, что этого не замечают другие.
Любопытно, что оценку ситуации с "перевертышем" мы знаем только от Тары, в которой сидит инопланетянин. То есть, в принципе, возможно, он и правда последний в очереди "землю завоевывать", и проникновение на Землю сработано мастерски. Возможно, вокруг Земли и правда одни враги.
Хотя название рассказа все же намекает, что и Тара, и Жерар - романтики в мире авторитаризма.
Жерар - он крепкое копье? А Тара?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap013 Мрія
СообщениеДобавлено: 24.01.2020 22:56 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Вельми дякую шановний Юлесе за такий позитивний відгук! :D
Юлес Скела писал(а):
І нажаль серед усього інтернаціонального штату героїв і масовки - жодного українця. :roll:
Я б хотів бачити ГГ українцем. Це б зробило твір більш актуальним і адресним.
Ажде Ваша аудиторія - це в першу чергу українці.

На початку я думав зробити ГГ українцем, але оповідання вийшло про антиутопію з акцентом на ксенофобію, тому у мене просто рука на це не піднялася! Адже ми - не такі! А добрі і відкриті, за що завжди й страждали від підступних загарбників.
Моя ж історія швидше про те, що буде, якщо в епоху освоєння Галактики на Землі переможуть парадигми, які зараз активно культивуються у нашого північно-східного сусіда...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap013 Мрія
СообщениеДобавлено: 24.01.2020 23:06 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Ліандра писал(а):
Вітаю, авторе!
Мені ваше оповідання дуже вже зайшло. Таке лягає на душу і подібне й від себе проситься. Особливо прислухатися до того, що підказує серце - мій улюблений спосіб приймати рішення))))

Дуже гарно побудована інтрига, втиснуті флешбеки, емоційна канва виплетена із надзвичайною майстерністю. АААА! дайте майстер-клас. А краще два!
Я люблю таке, коли ніби все просто, та водночас і досить глибоко.
Удачі на конкурсі!


Дуже вдячний за такі теплі слова мила Ліандро! :D :D :D
А мені ваші оповідання дуже подобаються! Часто так сильно розчулюють, мало не до плачу...
Припускаю, що в нас схожий емоційний рівень сприйняття світу. Те, що деякі люди називають спорідненістю душ... А майстер-клас не я вам, а ви мені повинні давати! :oops:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap013 Мрія
СообщениеДобавлено: 24.01.2020 23:36 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Семьдесят Первый писал(а):
Доброго вечера!
"Нибоия" - это намек на судьбу Земли? Мол, ее "дети" "почти боги", или но Аполлон и Артемида уже расчехляют колчаны?
Поведение главного героя - как по мне, дерганое какое-то, что ли. Штормит его во все стороны, чуть не до истерики. Я б сказал, характернее для подростка или человека с вконец расшатанными нервами. В первом случае странно, что он занимает такие посты. Во втором - странно, что этого не замечают другие.
Любопытно, что оценку ситуации с "перевертышем" мы знаем только от Тары, в которой сидит инопланетянин. То есть, в принципе, возможно, он и правда последний в очереди "землю завоевывать", и проникновение на Землю сработано мастерски. Возможно, вокруг Земли и правда одни враги.
Хотя название рассказа все же намекает, что и Тара, и Жерар - романтики в мире авторитаризма.
Жерар - он крепкое копье? А Тара?


Вдячний за такий розлогий коментар, Семьдесят Первый!
Ви правильно підмітили, ГГ справді дуже схвильований. Адже його почуття від кохання молодості ще не згасли. Але то тільки читачам відкривається його внутрішні переживання, а зовнішньо він спокійний, як і личить професіоналу. Він навіть слова на захист Тари не сказав на нараді...
Що ж до фінального епізоду, то справді, та правда, що дівчина розповідає Жерару - перевертає все з ніг на голову й немає доказів. Я умисне хотів поставити читачів на місце ГГ, щоб замислились, а як вони би вчинили у подібній критичній ситуації? :D
Особисто я би послухався свої емоцій, хоч і усвідомлював високий ризик. А хтось інший детально переповів би керівництву все, що чув від коханої та з почуттям виконаного обов'язку прокрутив дірочку для чергового ордену на парадному мундирі...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap013 Мрія
СообщениеДобавлено: 28.01.2020 14:23 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Дуже гарне оповідання, неймовірно сподобалося. Відміню два бали, один за русизми (хоча в даному випадку тут радше спільні слова, але деякі все ж ріжуть око) і ще один за надмірну мелодраму. Останнє, щоправда, справа смаку, тож свого читача Ви знайдете. Успіхів в конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap013 Мрія
СообщениеДобавлено: 28.01.2020 15:14 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13.01.2020 20:31
Сообщения: 317
Откуда: Місто Змієве на Чарівних горах
Жваво, цікаво! Постійно стаються якісь несподіванки, які тримають увагу.
Тема розкрита.
(Хоча, до речі, оце помічаю дивне. Традиційно, з класичних часів, команди такого типу підкреслено багатонаціональні, всякої людини по штуці. Але чомусь це стало викликати у мене питання, чи реалістично це насправді? Треба буде поколупатися в собі, звідки такі міркування. І, до речі ж, так, сумно, що наших немає :) )
Подекуди помічено неприродній пафос 8)
Цитата:
Краплі сліз блищать на довгих віях, що обрамляють великі карі очі.

Відкритий фінал непоганий, але хотілося би все ж якоїсь конкретики, що там підказало Жерарове серце? Гадаю, він застрелив Тару 8) :lol: Ну, це було б оригінально і по-справжньому драматично.
Але що я мушу сказати наприкінці.
Тема-то розкрита. Але думка про те, що треба зупинити війни і помиритися з усіма навколо - на дану конкретну аудиторію і у дану конкретну мить - сприймається мною... ем... погано сприймається, коротше.
Настільки, що я щиро бажаю Жерару пристрелити Тару і далі захищати Землю від іншопланетних пропагандистів і незаконних збройних формувань :) В оповіданні "Ще не вмерла", приміром, описаний подібний випадок, де героя ворогам здала жінка, яку він щиро кохав. То герой, врешті, вчинив з ворогом правильно - усіх знищив до ноги.
На цій гуманістичний ноті я бажаю автору успіху, а нам перемоги! :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ap013 Мрія
СообщениеДобавлено: 28.01.2020 17:51 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Дякую пане Дракотику за відгук!

Тепер по суті ваших зауважень.

Дракотик писал(а):
Традиційно, з класичних часів, команди такого типу підкреслено багатонаціональні, всякої людини по штуці. Але чомусь це стало викликати у мене питання, чи реалістично це насправді?


Якщо Земля виступає, як цілісна держава - то чом би й ні? Навіть зараз є країни де багатонаціональність вважається чи не нормою. :mrgreen:

Дракотик писал(а):
Відкритий фінал непоганий, але хотілося би все ж якоїсь конкретики, що там підказало Жерарове серце? Гадаю, він застрелив Тару 8) :lol: Ну, це було б оригінально і по-справжньому драматично.


Те, що Жерар, попри багаторічне промивання його мізків пропагандою, в двох епізодах сумнівається в правильності офіційної політики - це найкраще свідчить про його позицію і наступний вибір!
Щодо вбивства - ваше суверенне й демократичне право на таку позицію! Тільки прораховуючи, що деякі читачі можуть свідомо чи підсвідомо симпатизувати диктату тиранії - я умисне не дав Жерарові взяти із собою зброї! :D

Дракотик писал(а):
Але що я мушу сказати наприкінці.
Тема-то розкрита. Але думка про те, що треба зупинити війни і помиритися з усіма навколо - на дану конкретну аудиторію і у дану конкретну мить - сприймається мною... ем... погано сприймається, коротше.

Невже вважаєте, що то наша Батьківщина розпочала агресивні війни через паталогічне несприйняття чужинців? Бо ваші висновки свідчать саме про такий погляд...
На жаль, в нашій країні багато ще таких, хто думає подібним чином, саме на цю аудиторію і розраховане моє оповідання.

Вам також успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 27 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB