Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 16:13

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 13 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: an019 Поцілунок веселого собаки
СообщениеДобавлено: 22.09.2019 17:20 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа an019 Поцілунок веселого собаки


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an019 Поцілунок веселого собаки
СообщениеДобавлено: 26.09.2019 01:02 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 08.09.2019 23:33
Сообщения: 60
В цій історії, на мій погляд, є цікаве зерно, яке варте кращої долі.
Але реалізація, на жаль, недосконала.
Текст (особливо "позасвітові" вставки) перенасичений канцеляритом - аж таку його кількість не очікуєш в художньому творі! Причому це канцелярит "на публіку": істоти, які ведуть свої справи сотні років, не будуть проговорювати одне одному бюрократичні конструкції з власної мови - так, ніби слухач їх уперше чує. Ну типу космонавт вмикає двигун і каже колегам, з якими працює надцятий рейс: "Запускаю квантовий двигун марки такої-то, активізуючи синій важель!"
Текст невичитаний, зокрема, проблема з комами :roll: В наш буремний час вважається нечемним дорікати їхньою відсутністю, але, шановний авторе, благаю, на майбутнє будьте менш нетерпимими до них :wink:
Крім того, на мій скромний погляд, це не зовсім фентезі, хоча хтось може й не погодитися зі мною.

Бажаю автору успіхів у майбутньому!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an019 Поцілунок веселого собаки
СообщениеДобавлено: 27.09.2019 13:49 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 30.08.2019 17:29
Сообщения: 42
19. За що в собаку?
Підтримую попереднього дописувача: ідея дуже хороша, а от реалізація трохи підкачала.
До того, що вдже було сказано хочу додати ще одне - чому в собаку? За що? От чесно, чекала чого завгодно, а тут такий пфр.....


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an019 Поцілунок веселого собаки
СообщениеДобавлено: 27.09.2019 18:49 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19.09.2019 20:51
Сообщения: 338
Поява у будь-якому творі всемогутніїх керівників або арбітрів (та ще й воєнізованих), які лізуть у справи "нижчих" і "недолугих" світів, завжди мене насторожує. Викликає недобрі асоціацїї. Навіть якщо це робиться з "благою метою" (ну, звісно, мета ж завжди начебто найкраща). Цікаві ідеї твору губляться серед коловороту чумаків, татар, арбітрів і спостерігачів. Як на мене, сцена з собакою - найкраща в усьому творі. Авторові успіху!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an019 Поцілунок веселого собаки
СообщениеДобавлено: 28.09.2019 00:06 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 5
Рожева Сойка писал(а):
чому в собаку? За що? От чесно, чекала чого завгодно, а тут такий пфр.....

Були на вибір ще білочка, слимачок і дятлик...
Довелося обирати собаку :(
Дякую за щирі емоції :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an019 Поцілунок веселого собаки
СообщениеДобавлено: 28.09.2019 00:13 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 5
Літопис Града Змієва писал(а):
Текст невичитаний, зокрема, проблема з комами :roll: В наш буремний час вважається нечемним дорікати їхньою відсутністю, але, шановний авторе, благаю, на майбутнє будьте менш нетерпимими до них :wink:

Громовим голосом з небес:
- Ваше благання почуте! Поставлене в чергу на виконання!
Номер черги 35 987 241 469.
:)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an019 Поцілунок веселого собаки
СообщениеДобавлено: 28.09.2019 00:23 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 5
Сокира писал(а):
Поява у будь-якому творі всемогутніїх керівників або арбітрів (та ще й воєнізованих), які лізуть у справи "нижчих" і "недолугих" світів, завжди мене насторожує.


Мене теж... :(

Сокира писал(а):
Цікаві ідеї твору губляться серед коловороту чумаків, татар, арбітрів і спостерігачів.


Тішить мене, що ви їх (цікаві ідеї) усе-таки помітили. Отже не остаточно вони загубилися... :)

Дякую за відгук :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an019 Поцілунок веселого собаки
СообщениеДобавлено: 28.09.2019 00:23 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.12.2017 13:28
Сообщения: 233
Загалом, оповідання сподобалося, але заковиристі бюрократичні взаємовідносини вищих сутностей дуже гальмували сприйняття подій. Розумію, важко описати тонкощі взаємовідносин добра і зла, але, як вже сказали вище, канцелярит у цьому випадку зайвий. Також зауважу на пунктуацію, її треба підправити в деяких місцях.
А от що сподобалося, так це опис бою, написано легко і динамічно. І фінальна частина порадувала різким контрастом з майже усім попереднім текстом.
Успіхів на конкурсі! :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an019 Поцілунок веселого собаки
СообщениеДобавлено: 28.09.2019 00:35 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 5
Літопис Града Змієва писал(а):
Текст (особливо "позасвітові" вставки) перенасичений канцеляритом - аж таку його кількість не очікуєш в художньому творі! Причому це канцелярит "на публіку": істоти, які ведуть свої справи сотні років, не будуть проговорювати одне одному бюрократичні конструкції з власної мови - так, ніби слухач їх уперше чує.
Бажаю автору успіхів у майбутньому!


Я теж не прихильник жорстких регламентів, але вищі наполягли на саме такому відображенні ситуації...
Співчуваю з приводу неочікуваних розчарувань :(
І дякую за побажання :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: ЩОДО ПУНКТУАЦІЇ...
СообщениеДобавлено: 28.09.2019 01:44 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 5
Зауваження з приводу пунктуації приймаю. Кілька попередніх тижнів склалися так, що був максимально завантажений деякими терміновими життєвими клопотами. Десь за тиждень до дедлайну сказав собі заспокійливе "Не цього разу" і вирішив не рвати собі жили, намагаючись поєднати те, що хотілося б, із тим, що мушу... Але слов'янський менталітет збунтувався у мені... За сім годин до завершення терміну прийому робіт, я зачинився у своїй кімнаті, відгарчав усім своїм, щоб навіть не ризикували мене турбувати, поки сам не вийду, і дописав "Поцілунок веселого собаки". Зрозуміло, що на генеральне вичитування часу не вистачило. Далі була весела коломийка із заливкою тексту, який тричі підряд заливався "монолітом". Час невблаганно спливав і я врешті просто заштовхнув текст важким суцільним "фундаментним блоком" в останні десять хвилин перед тим, як врата мали остаточно зачинитися зі страшним скрипінням і гуркотом.
Я розумію, що будь-яке пояснення, не виправдовує порушника остаточно, але додає певного внутрішнього спокою. :)
Карта лягла саме отак і нема на те ради... :( :)
___
З повагою ставлюся до усіх зауважень і побажань, що вже висловлені, і до тих, які ще з'являться в обговореннях. :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an019 Поцілунок веселого собаки
СообщениеДобавлено: 29.09.2019 11:44 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.09.2019 17:53
Сообщения: 367
Откуда: Долина Буревісника, там де Море і Сонце
Трохи не зрозуміла, що саме змінилося від того, що Вит врятував дівчинку. Тобто, він нібито пояснює, чтому саме вона, а не будь-яка інша подібна людина, але... якось дуже розпливчасто. Чи вона остання така, усих інших він вже зібрав? Ну добре, його пояснення читачеві досить, щоби зрозуміти мотивацію. Але. Ось мета досягнена, і що? Що змінилося, окрім того, що Вит задоволений?
І друге, що дуже різануло: раптові перескоки на оповідання то від одого героя, то від іншого. Точніше, навітьь, не раптові, а непомітні для читача. Читаєш-читаєш думки Вита, а тут бабах - виявляється, ти думки лицаря читав...
А битва класні;) І канцелярит у вищіх сферах мені не муляв, видався доречним. Може, краще було би не пхати його в мову автора, лишити лишень для мови персонажів, але і так вийшов гарний контраст.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an019 Поцілунок веселого собаки
СообщениеДобавлено: 01.10.2019 17:29 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 12.01.2019 15:25
Сообщения: 48
Твір непоганий, але, як на мене, потрібно трошки спрощувати. Складний сюжет складно описаний - треба вибирати максимум щось одне. Успіхів!!)))


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an019 Поцілунок веселого собаки
СообщениеДобавлено: 02.10.2019 18:27 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 21.09.2019 19:30
Сообщения: 50
Мене трохи здивувало рішення Рата привезти дружині саме ту дитину, яка дуже схожа на померлу доньку. Це якось жорстоко. (це не зауваження, а скоріше філософські міркування)
Тепер щодо самої дівчинки: шкода, що незакритим лишилось найцікаіше для мене питання - чим вона все ж таки особлива, що зрештою зробила/має зробити? Тут вже питали, навіщо було її рятувати, якщо вона перероджується і тримає своє світло у наступних життях. Чому потрібно було доправити її до Дніпра саме у тому житті? Чи буде вона і далі перереджуватися на тій самій території? - Суцільні загадки)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 13 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB