Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 00:15

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 18 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: an027 Ангел смерті
СообщениеДобавлено: 22.09.2019 17:20 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа an027 Ангел смерті


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an027 Ангел смерті
СообщениеДобавлено: 23.09.2019 23:13 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.09.2019 17:53
Сообщения: 367
Откуда: Долина Буревісника, там де Море і Сонце
Довго не могла зрозуміти, що не так із назвою. Потім допетрала: янгол жеж! Але полізла до гуглу, а він каже, що ангел теж можна... Вік живи - вік нові відкриття :)
Гарна історія, але якийсь трохи надто чемний янгол, нічого супер страшного не захотів від Аліни, я від нього більшої подляки чекала...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an027 Ангел смерті
СообщениеДобавлено: 24.09.2019 13:49 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.09.2019 13:10
Сообщения: 29
Откуда: Kyiv
Пам'ятаю, був схожий сюжет у фільмі, здається навіть зі схожою назвою. Але пошукові машини відмовляються шукати. Ганьба розробникам, років десять назад знаходило навіть за натяком на іншій розкладці. Якщо хто згадає, буде кльово.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an027 Ангел смерті
СообщениеДобавлено: 24.09.2019 16:44 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 05.09.2019 10:10
Сообщения: 29
Лісовик писал(а):
Пам'ятаю, був схожий сюжет у фільмі, здається навіть зі схожою назвою. Але пошукові машини відмовляються шукати. Ганьба розробникам, років десять назад знаходило навіть за натяком на іншій розкладці. Якщо хто згадає, буде кльово.


Якось так виглядає, ніби ви намагаєтеся звинуватити автора у плагіаті, не маючи на це підстав.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an027 Ангел смерті
СообщениеДобавлено: 24.09.2019 17:34 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 12.01.2019 15:25
Сообщения: 48
Хороший стиль написання і жива мова, а те, що сюжет не архіоригінальний - то це пусте. все вже вкрали до нас)))


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an027 Ангел смерті
СообщениеДобавлено: 24.09.2019 19:58 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.09.2019 13:10
Сообщения: 29
Откуда: Kyiv
Галичанка писал(а):
Якось так виглядає, ніби ви намагаєтеся звинуватити автора у плагіаті, не маючи на це підстав.

Якби фільму й справді не було - це виглядало б саме так. Звісно я не виключаю, що ми живемо у нестабільній реальності, де минуле не постійно і хтось прибрав його з історі кінематографу. І все заради цього оповідання. Але мені справді просто цікаво, що то був за фільм чи книга.
В будь-якому разі автору бажаю успіхів.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an027 Ангел смерті
СообщениеДобавлено: 25.09.2019 12:29 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.12.2017 13:28
Сообщения: 233
Хороша розповідь, сподобалася, хоча я і не прихильник всяких релігійних нюансів. Читалося легко і за героїню переживав, але не вистачило пояснення навіщо ж Ангелові насправді ті дитячі душі, я все очікував якогось підвоху від нього.
Удачі на конкурсі! :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an027 Ангел смерті
СообщениеДобавлено: 27.09.2019 11:39 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 13.10.2013 09:50
Сообщения: 494
Мурррчик писал(а):
Хороша розповідь, сподобалася, хоча я і не прихильник всяких релігійних нюансів. Читалося легко і за героїню переживав, але не вистачило пояснення навіщо ж Ангелові насправді ті дитячі душі, я все очікував якогось підвоху від нього.
Удачі на конкурсі! :)


Дякую за коментар. Ангел насправді не є абсолютним злом. Якщо розібратися, він робить цілком добру справу. Він супроводжує душі померлих туди, де їм належить бути. Якщо душа "губиться", вона стає привидом, мучиться сама і мучить інших. Тобто він слідкує за порядком. І це ж не Ангел вирішує, хто коли має померти, це вирішують значно вищі за нього сили. Але Ангел може звернутися до Бога з проханням продовжити людині дні. Аліна полегшила йому роботу, допомогла впіймати дитячу душу, і він чесно виконав її прохання.
Удачі на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an027 Ангел смерті
СообщениеДобавлено: 27.09.2019 11:40 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 13.10.2013 09:50
Сообщения: 494
Зюпа писал(а):
Хороший стиль написання і жива мова, а те, що сюжет не архіоригінальний - то це пусте. все вже вкрали до нас)))


Дякую за відгук! Удачі на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an027 Ангел смерті
СообщениеДобавлено: 27.09.2019 11:42 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 13.10.2013 09:50
Сообщения: 494
Лісовик писал(а):
Пам'ятаю, був схожий сюжет у фільмі, здається навіть зі схожою назвою. Але пошукові машини відмовляються шукати. Ганьба розробникам, років десять назад знаходило навіть за натяком на іншій розкладці. Якщо хто згадає, буде кльово.


Чесно, ніколи не бачила подібного фільму. Сюжет оповідання -це моя особиста фантазія. Але якщо такий фільм є була б рада його подивитися. Цікаво, наскільки він схожий на сюжет мого оповідання. Але насправді в літературі й кінематоргафі можна знайти не один схожий сюжет.
Удачі на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an027 Ангел смерті
СообщениеДобавлено: 27.09.2019 12:32 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19.09.2019 20:51
Сообщения: 338
Тішить, що в оповіданні все закінчується добре. Бо у житті зазвичай буває навпаки, і завжди приємно, коли бодай у вигаданому світі з'являється змога когось врятувати... Вправно написано. Як на мій смак, все ж таки слово "янгол" замість "ангела" було б краще, але то вже на розсуд автора. Бажаю успіху на конкурсі :D .


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an027 Ангел смерті
СообщениеДобавлено: 27.09.2019 12:54 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 13.10.2013 09:50
Сообщения: 494
Сокира писал(а):
Тішить, що в оповіданні все закінчується добре. Бо у житті зазвичай буває навпаки, і завжди приємно, коли бодай у вигаданому світі з'являється змога когось врятувати... Вправно написано. Як на мій смак, все ж таки слово "янгол" замість "ангела" було б краще, але то вже на розсуд автора. Бажаю успіху на конкурсі :D .

Дякую за відгук, і вам успіхів.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an027 Ангел смерті
СообщениеДобавлено: 27.09.2019 15:02 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 30.08.2019 17:29
Сообщения: 42
Мене дуже здивувала договірна здатність Ангела Смерті, але нехай. Оповідь не оригінальна але непогано написана. Слабо віриться, що Аліна прям одна-однісінька така серед трохи більше як 7 мільярдів людей, що може бачити Ангела.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an027 Ангел смерті
СообщениеДобавлено: 27.09.2019 22:13 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 08.09.2019 23:33
Сообщения: 60
Мене тут зараз заб'ють бойовими віниками, але це (майже) сюжет аніме-серіалу "Бліч" :) Відмінний серіал, якщо що))) Тож таке порівняння автор чи авторка можуть вважати похвалою :wink: Боги смерті, які пильнують, щоб померлі пішли, куди слід, і не стали проблемою, і ГГ, який бачить і мертвих, і богів смерті - що призводить до певних пригод.
Ну або ідеї просто літають у повітрі, як боги смерті.

Оповідання гарно написане, драматургічно добре скомпоноване.

Натягнута лише історія про влаштування в абортарій і поведінку Аліни під час операції. Це мало би бути квестом, Випробуванням з великої літери, але все пройшло просто і легко, як в супермаркет сходити. Та й неясно, яка унікальна властивість Аліни зробила її більш прудкою душо-ловильницею, ніж Ангел, який, на секундочку, працює на цій роботі вже вічність? А чому Ангел не міг це зробити? Навіть Незнайка виконував три щирих добрих справи з більшими труднощами, ніж Аліна ловила душу!

Далі смаківщина :) Мені дуже-дуже кортіло, щоб Аліна ще й раніш, до історії з Олегом, намагалася встановити комунікацію з Ангелом. Та й Ангел, мабуть, помічає тих, хто помічає його. Коротше, тут війнуло якимись камерними стосунками, які так і не сталися.

Успіхів автору чи авторці!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: an027 Ангел смерті
СообщениеДобавлено: 28.09.2019 11:51 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 13.10.2013 09:50
Сообщения: 494
Літопис Града Змієва писал(а):
Мене тут зараз заб'ють бойовими віниками, але це (майже) сюжет аніме-серіалу "Бліч" :) Відмінний серіал, якщо що))) Тож таке порівняння автор чи авторка можуть вважати похвалою :wink: Боги смерті, які пильнують, щоб померлі пішли, куди слід, і не стали проблемою, і ГГ, який бачить і мертвих, і богів смерті - що призводить до певних пригод.
Ну або ідеї просто літають у повітрі, як боги смерті.

Оповідання гарно написане, драматургічно добре скомпоноване.

Натягнута лише історія про влаштування в абортарій і поведінку Аліни під час операції. Це мало би бути квестом, Випробуванням з великої літери, але все пройшло просто і легко, як в супермаркет сходити. Та й неясно, яка унікальна властивість Аліни зробила її більш прудкою душо-ловильницею, ніж Ангел, який, на секундочку, працює на цій роботі вже вічність? А чому Ангел не міг це зробити? Навіть Незнайка виконував три щирих добрих справи з більшими труднощами, ніж Аліна ловила душу!

Далі смаківщина :) Мені дуже-дуже кортіло, щоб Аліна ще й раніш, до історії з Олегом, намагалася встановити комунікацію з Ангелом. Та й Ангел, мабуть, помічає тих, хто помічає його. Коротше, тут війнуло якимись камерними стосунками, які так і не сталися.

Успіхів автору чи авторці!


Дякую за відгук. Обов'язково подивлюся цей серіал.
Ви маєте рацію, Ангел чудово виконує свої обов'язки й без Аліни. Але він, хоч і смерті, але все ж Ангел. І мусить дбати, щоб усе було правильно і справедливо. А отримати бажане на халяву - це, погодьтеся, зовсім неправильно. Халява розбещує людину і не сприяє її розвиткові. Тому Аліна мусить заслужити його допомогу. І це дається їй не як "сходити в супермаркет". У тексті чітко сказано, що вона довший час працювала в клінці і багато разів безуспішно намагалася ловити душі. Вона вже впала у відчай, коли одного разу їй усе ж пощастило. Що стосується подальших відносин героїні з надприродними силами, це може бути продовженням історії, дякую за ідею. :) Удачі на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 18 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB