Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 05:13

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 11 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: am023 Собача робота
СообщениеДобавлено: 28.07.2019 17:12 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа am023 Собача робота


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: am023 Собача робота
СообщениеДобавлено: 28.07.2019 23:00 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.01.2011 11:11
Сообщения: 1688
Откуда: Черкаси, Україна
Вітаю, Авторе!
Після читання виникло кілька питань.
1. У чому конфлікт оповідання?
2. Хто головний герой? Чи антигерой? Кому потрібно співчувати (і чому?) чи кого ненавидіти (і за що?)
3. Що змінилося у світогляді ГГ у процесі розвитку сюжету?
Дайте сам собі відповіді на ці питання і зрозумієте, як можна покращити цей чи наступні твори. :wink:
Успіху!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: am023 Собача робота
СообщениеДобавлено: 29.07.2019 12:58 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 2
Док, дякую гарно за відгук та запитання.
Відповідь під сполером, щоб ті, хто ще не читав, формували свою думку самостійно.
[+] якщо не читали, то не натискайте
1. Конфлікт у інтересах. Хтось проривається крізь перепони, намагаючись пробитися, здобути щось у житті та навіть просто вижити, а хтось розважається, користуючись своїм становищем та "особливостями анатомії", не рахуючись з чужими проблемами, навіть із життям.
2. Головних дійових особ двоє: Данило (бідний студент) та Володимир (вовкулака, багатій). Кому співчувати або кого ненавидіти - це вже справа читача, навіть глядачі мультика "Ну, постривай!" співчувають кожен за свого улюбленого героя :)
3. Данило зрозумів, що легких грошей не буває, Володимир зрозумів, що адреналіну можна отримувати більше.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: am023 Собача робота
СообщениеДобавлено: 29.07.2019 13:28 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 15.04.2013 20:55
Сообщения: 913
Не, ну я так не играю. В смысле, не люблю, когда к героям вообще не то что сопереживания нет — тут никаких даже эмоций они не вызвали. Ну, бедный студент, ну, пошёл подработать... Ну, какие-то чуваки фигнёй страдают: богатым оборотням адреналина не хватает, видите ли. Тоже мне, экстрим.
Студент-то хоть не помер?
По-хорошему, тут саспенс надо нагнетать, легенды всякие рассказывать. Можно упомянуть про жителей, которые крестились и плевали под ноги при упоминании старой усадьбы, книжку как раз про вурдалаков всяких, а не про охоту. Можно, по канону, сделать три ночи, каждая из которых всё страшнее, а читатель всё больше проникается сочувствием к герою... Можно сделать стоящую вещь, есть где развернуться. Пока это выглядит как заготовка, задел для крепенького хоррора. Но, к сожалению, не как полновесный рассказ.

_________________
"Не куплю себе туфли к фраку, не буду петь по ночам псалом. Ничего, как-нибудь проживём"
Михаил Булгаков.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: am023 Собача робота
СообщениеДобавлено: 30.07.2019 11:19 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.04.2015 13:59
Сообщения: 851
І мова оповідання хороша. І зав'язка продумана. Атмосфера створена відповідна. Але далі складається враження, що автору не вистачило часу, щоб кульмінацію й розв'язку викласти більш докладно. І тоді у читачів не виникали б запитання по змісту...

_________________
Под маской добра часто прячется зло: никому не верь! Даже этому совету!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: am023 Собача робота
СообщениеДобавлено: 31.07.2019 22:19 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 21.07.2019 09:55
Сообщения: 25
Мені сподобалось. Відчуття, ніби кінцівка трохи "змазана". Якби хоч дізнатись долю хлопця. Проте, загальне враження гарне. Удачі вам :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: am023 Собача робота
СообщениеДобавлено: 01.08.2019 01:09 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.07.2014 13:14
Сообщения: 579
Вітаю, авторе!

Погоджуся з Доком, щодо його питань-поради.

Успіхів!

P.S. Оскільки я прочитав, то ризикнув зазирнути під спойлер :D
[+] Сховаю і я, від тих, то ще не встиг прочитати
1. Конфлікт інтересів. Ок. Як для себе ГГ грає на полі заявленого конфлікту? Як вирішує конфлікт? Стає просто жертвою. Нехай, є якісь думки, що такі гроші і просто так. І все. Дій жодних немає. Хоча б загуглити, чи ще щось. Що за садиба, чия садиба. Чи у людей, врешті попитатися, тут же є місцеві.
2. Це зрозуміло. Але, останній вигулькнув зовсім у фіналі, його просто не встигаєш зненавидіти. А перший не викликає співчуття саме через свою бездіяльність по п.1.
3. ГГ зрозумів. І як йому це розуміння допомагає далі, коли він, скоріш за все помер? Світогляд Володимира відпочатку не заявлений. Тому судити про цю зміну і помітити її в принципі - важкувато


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: am023 Собача робота
СообщениеДобавлено: 03.08.2019 22:50 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
Автор am023 писал(а):
Кому співчувати або кого ненавидіти - це вже справа читача, навіть глядачі мультика "Ну, постривай!" співчувають кожен за свого улюбленого героя :)
Кого не питав, всі хвилювалися за вовка )


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: am023 Собача робота
СообщениеДобавлено: 06.08.2019 01:40 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 2
Дякую всім за коментарі :)
От у чому перевага коментарів від читачів, та ще й не простих читачів, а таких, котрі самі пишуть, так це їх спрямованість ззовні. Я, як автор, бачу все трошки інакше, знаю про героїв і події більше, ніж викладаю в тексті, а треба б навпаки. Сподіваюся, що колись навчуся писати так, щоб читачі при читанні дізнавалися навіть більше, аніж знаю я сам :)

P.S. Мені теж було шкода вовка, але в останні роки я думаю, що так йому і треба. Бо чого ж то вовк, який живе у суспільстві, де різні тварини спокійно вживаються між собою, постійно переслідує цього зайця? А ще в одній серії він до нього з квітами і шампанським приходить, це взагалі на якісь дивні думки наштовхує, не зовсім здорові.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: am023 Собача робота
СообщениеДобавлено: 06.08.2019 12:39 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Що тут скажеш. Вовкулака-мазохіст - горе в сім'ї. :lol:
Текст скидається на перекладений гуглом із російської, бо геть відсутні притаманні української вирази.
Удачі на конкурсі!

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: am023 Собача робота
СообщениеДобавлено: 11.08.2019 03:29 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
Это ещё что, а заяц сразу и дверь открыл. Я, например, если ко мне пришли бы со цветами, двери не открыл бы. А Чебурашку вообще не понимаю как пропустили, как цензура не догадалась слово "Чебурашку" без буквы "Ч" прочитать.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 11 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB