Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 20:48

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 205 ]  На страницу Пред.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 05.04.2019 10:33 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Методики не було. Для мене це очевидно.

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 05.04.2019 17:16 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.12.2017 13:28
Сообщения: 233
Очевидність - дуже суб'єктивне поняття.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 05.04.2019 18:12 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 10.02.2013 19:26
Сообщения: 1429
Откуда: Одесса
Мурррчик писал(а):
Птица Сирин писал(а):
оберіть на другий термін знову Пороха, як те лихо, що менше з двох. Добре?
Я просто поцікавлюся: яка методика оцінювання ступеню "лихості" використовувалася при порівнянні цих двох кандидатів?
Мне показалось, что "методика" ОЧЕНЬ подробно описана в сообщении Птицы Сирин, которое вы цитируете.
Голосовал и буду голосовать за Порошенко (как и все мои знакомые).
Но при всей неприязни к Зеленскому, полагаю, что авторы "методик" намеренно сгущают краски. Им хорошо известно, кто в 2014-ом году экипировал добробатов и обещал денежные вознаграждения за трофейное русское оружие и пленных россиян (это был не Порошенко). Уверен, что с классовой ненавистью у меня всё в порядке, но и с головой стараюсь дружить: не верю я в идиотизм наших олигархов (кроме Тимошенко, конечно). Прекрасно понимают, что чем слабее Украина, тем сильнее аппетит РФ. Но быть проглоченным Путиным никто из них не желает (кроме, возможно, Бойко). Ну, и сам Зеленский. Вероятность, что получив власть он сам начнёт играть на скрипке (первой), на мой взгляд побольше, чем вероятность его сидения в приёмной у Коломойского.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 12.04.2019 17:01 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 10.02.2013 19:26
Сообщения: 1429
Откуда: Одесса
phpBB [video]


На мой взгляд, клоун доказал, что останется клоуном даже если для этого ему придётся превратить в цирк всю Украину. :(


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 12.04.2019 18:20 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Сам хотів викласти цю розмову, але Ви мене випередили.
І оце, що ми чули у слухавці, мої співгромадяни прагнуть призначити першим обличчям країни?! Сором.
Але я маю свою маленьку теорію щодо того, чому так склалося.
Наш народ на майдані виборов забагато свободи і демократії - більше, ніж здатен одномоментно перетравити.
Такі необхідні ферменти, як свідомість і відповідальність іще не встигли сформуватися в достатній кількості.
Тому й відбувається такий собі передоз.
Шкода, якщо цим хворобливим станом суспільства знову скористаються різноманітні покидьки.

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 12.04.2019 19:36 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Документы из взломанной базы российской ЛДПР 2014 года очерчивают план, который очень напоминает кампанию Зеленского
Может, и несерьезно на первый взгляд, но ведь ясно, что Россия не стояла в стороне.

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 12.04.2019 23:37 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
100500 :(

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 14.04.2019 11:07 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 10.02.2013 19:26
Сообщения: 1429
Откуда: Одесса
Прогнозы будем делать, что произойдёт в 14 часов на стадионе "Олимпийском"?
Думаю, Зеленский не придёт.
И 19-ого в студию тоже не придёт.

Посмотрел весь выпуск "Право на владу" ("Чорний бік виборів") с Порошенко.
Оценил его мужество и силу.
Если Зеленский придёт на дебаты, Порошенко его порвёт. Однозначно.

Всё, что Порошенко нужно сделать, это до второго тура на глазах у всех как-то встретиться с Зеленским.
Уверен, что в Украине дураков немного. Все сразу поймут, что страна - это всё-таки не цирк.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 14.04.2019 15:25 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 10.02.2013 19:26
Сообщения: 1429
Откуда: Одесса
У русских президент - Хуйло.
Если украинцы выберут Зеленского, будет сладкая парочка: Хуйло и Сцыкло.
...Я бы ещё смирился с выборами Клоуна, но Труса? :( :( :(

Теперь завтра, в 22.40. Пипец безразговорный: вся Украина ищет претендента, чтобы услышать от него хоть что-нибудь.
Эй, выборцы Зеленского - не стыдно за кандидата?
Мне за своего - нет.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 16.04.2019 19:24 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 10.02.2013 19:26
Сообщения: 1429
Откуда: Одесса
УВАГА! ПОЛІТИЧНИЙ ДОПИС! ВІН НЕ СТОСУЄТЬСЯ ГПіМР, НЕ ЧИТАЙТЕ, ЯКЩО НЕ ХОЧЕТЕ.
Стисло: людоньки, проголосуйте 21го квітня за Порошенка хоча б заради української мови, будь ласочка! :)
Докладніше:
Мене звати Яценко Кирило, я почав проект перекладу ГПіМР, працюю над ним приблизно два з половиною роки. До проекту долучилася купа людей, у цьому дописі я висловлюю лише свою особисту думку.
Мені видається вибір 21го квітня справді дуже важливим для України, тому я пішов на такий крок, як написати це тут, бо інших трибун не маю. Досі сумніваюся, наскільки політика в такій групі недоречна (що недоречна майже не маю сумнівів).
Дуже не хочу поширювати/копіювати чиїсь слова, пишу сам. Що позитивного особисто я отримав за час президентства Петра Порошенка (він чи не він за це відповідальний - питання окреме, але насправді гадаю, що він так чи інакше причетний до кожного пункту):
1. Моє місто досі українське й ніким не завойоване.
2. Безвіз. Їздив Інтерсіті Київ-Пшемишль, дуже зручно, швидко й приємно.
3. Дорога Одеса-Рені (живу в Теплодарі, працюю в Одесі). Були на ній різні ремонти. Коли тільки зробили цей (переважно завершили восени 2017), вже було приємно. Але найприємніше, що він тримається досі - це вперше якийсь ремонт цієї дороги тримається більше, ніж зиму. Зараз стан чудовий. (Чудово памʼятаю, як лаяли цей ремонт, коли він тільки почався. Почали з одного-двох кілометрів, куди приїхав Порошенко. І тоді всі розповідали, як от, відремонтували кілометр, показали Порошенкові, що туди напевно гелікоптером прилетів, на тому все й завершиться. Чомусь, коли ремонт усієї траси успішно завершився, про це ніхто не згадує.)
4. Мовні квоти. Теж для мене сумнівне питання, чи не обмеження це чиїхось прав і все таке, але тепер у маршрутках, крамницях тощо дуже часто лунає музика українською.
5. Лоукостери. У 2015му я літав за 512$ Одеса-Відень. Зараз є квиток Wizzair 909₴ Київ-Відень. Навіть якщо додати потягом 148Ш Одеса-Київ люкс (608₴), разом вийде менше за 60$. Для мене це важливо.
5. Онлайн-черги. Мені було приємно отримувати закордонний біометричний паспорт, записавшись на сайті на певний час.
Перелічував лише те, що знаю/відчув особисто.
Що мені не до вподоби в Зеленському? Те, що він просто для мене неприємний як актор - другорядне. Про його жарти про Україну й українську мову знаю лише з переказів. Але анонс фільму "Слуга народу" мене зацікавив. Вимкнув швидко через те, що все російською. Також щодо Зеленського й мови є таке його інтервʼю, яке я подивився повністю: https://www.youtube.com/watch?v=z7aJTzevBQ8
Варто звернути увагу на шматок з 8:10 до 8:30. Взагалі все інтервʼю він стрибає між українською та російською, і ось на це питання він відповів російською. Для мене відповідь звучить вкрай непереконливо.
Відеозвернення із запрошенням на стадіон, "діалог" між Порошенком та Зеленським у студії "Право на владу" я теж дивився. В обох випадках вважаю, що Порошенко показав себе явно більш адекватним кандидатом.
Якщо хтось з читачів цієї групи збирається голосувати за Зеленського й готовий це обговорити зі мною, я б із задоволенням його/її послухав - приватно чи в коментарях - як комфортніше. Якщо хтось не збирається йти на вибори чи збирається зіпсувати бюлетень - я теж би охоче послухав аргументацію, спробував переконати. Чесно попереджаю, що дуже дуже навряд чи мене вийде переконати проголосувати за Зеленського, але я готовий спілкуватися й з тими, хто захоче спробувати.
Окремо наголошую, що я очікую на культурну дискусію, обзивати прибічників Зеленського жодним чином не планую, образливі й неконструктивні з моєї точки зору коментарі планую видаляти. Дуже старатимуся робити це справедливо.
Суто з цікавості додав голосування, хто як голосуватиме 21го квітня. Прошу відповідати чесно й лише тих, хто має право голосу на цих виборах.


Заглянул на ФБ только по причине своей знаменитости: мою фотку юзают боты. Если кто прописан на ФБ, пожалуйтесь, плиз. Честное благородное слово - это я (кто такой Александр Нестеров - понятия не имею).
Ура! Меня знают боты!!! :lol:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 16.04.2019 20:15 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Поширила в нашій групі на ФБ. Якщо потужності не вистачить, звернусь іще до своїх друзів. Заклюємо бота!
Зауважу оффтопом - я колись шукала на ФБ Володимира Яценка. Того, що шукала, не знайшла. :? Але зафрендила іншого Володимира Яценка з Одеси. Він займається керамікою, а у вільний час засаджує квітами й деревами схили Фонтана. :D
https://www.facebook.com/vladimir.yatsenko.90

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 16.04.2019 20:18 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 10.02.2013 19:26
Сообщения: 1429
Откуда: Одесса
Прописан тут.
Только меня дома никогда не бывает. :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 17.04.2019 09:25 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11.01.2019 11:27
Сообщения: 423
Откуда: Київ
Я теж не того Яценко зафрендив. :-)
Але той теж виявився класним дядьком. Він ще на одеських пляжах каміння викладає прикольно. Залізні нерви - вишукувати точку балансу, я б псіханув на першій же хвилині. :roll:
Шкода, що до ФБ не ходите. Там довбодятлів забагато, згоден, але є і купа пристойних людей з якими цікаво.
Хоча підсажує на інформаційну голку. Іноді буває передоз. Але завжди знайдеться людина, яка у самому розпалі срачу запостить котика! :D І жити стає легше. :wink:

_________________
- Світ став замалим, Джек.
- Світ такий самий. Щастя в ньому менше.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 17.04.2019 10:31 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
З камінням - той само, що в мене у френдах. :D Про котиків теж зрозуміло.

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Выборы президента Украины 2019
СообщениеДобавлено: 18.04.2019 16:50 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 10.02.2013 19:26
Сообщения: 1429
Откуда: Одесса
Эхо Москвы писал(а):
В.Дымарский
― А про Украину вы не хотите нам сказать, за кого вы болеете?
А.Невзоров
― Я уже говорил, что эта тема до такой степени для всякого россиянина даже и нерусского должна быть деликатной и болезненно воспринимаемой, что я очень боюсь говорить. Я не за кого. Но считаю своим долгом как бы сообщить, что все-таки по поводу Зеленского существует лавина восторгов и лавина ожиданий в черносотенном лагере. Причем это не какие-то управляемые правительственные федеральные СМИ, это такие добросовестные волки-одиночки.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 205 ]  На страницу Пред.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB