Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 15:18

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 74 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 21:50 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03.10.2017 06:48
Сообщения: 450
Откуда: Москва
:roll: Скептики они такие скептики. Ну, не хотите не сплетничайте.

Пофлудила чуть-чуть и пойду телик смотреть, и правда, зачем я к людям пристаю, продолжайте тут свои беседы беседовать!

_________________
... Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 21:51 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03.10.2017 06:48
Сообщения: 450
Откуда: Москва
:mrgreen: ммм.. я 4 страницу обсуждений открыла! с автора цветочек!)))

_________________
... Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 21:57 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03.10.2017 06:48
Сообщения: 450
Откуда: Москва
Вадим Панченко писал(а):
Это все мне напоминает конкурсы на МЕТЕ, где я в свое время подвисал. Такой между собой, где все всех знали и пересплетничали обо всем. Но тут я никого не знаю, и какой в это смысл?
Но действительно, изъяны можно найти где угодно. В логике, в окружении и т.п. Можете пальцем показать, я докопаюсь.

Кафедру откройте как критик) Сразу оптом со всеми познакомитесь. И пальцем тыкать ни в кого не надо.

_________________
... Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 22:00 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 18.10.2017 10:38
Сообщения: 38
Юлес, Ви так і не можете зрозуміти: ГГ ВЖЕ сприймає ІНШИХ ІСТОТ, як ворогів. Відчуйт різницю: діти, які просто отримують навчання, та ІНШІ ІСТОТИ - інший біологічний вид!

Так, підкреслю ще раз, автор не зміг цього виразити. Ми бачимо лише зовнішній бік. І з такої точки зору ми бачимо просто дітей, просто інших. А він вже бачить передові загони ЧУЖИХ, які захоплюють землю. З його точки зору він вбиває не дітей, яких зомбують чи ще щось, він вбиває передовий десант супротивника. І так, автор не зміг цього показати, щоб читач відчув. І оце трагедія цього оповідання. Є класна ідея, яка могла б стати гарячою провокативною, але якби вона була вилизана, вона б залишала після себе шок. І читач довго б ще думав, на чиєму він боці. Але нема бази, нема нічого, щоб доводило, що ситуація СПРАВДІ безвихідна. Ми не відчуваєм відчаю ГГ. Він порожній і картонний. Він просто вбиває батьків. ЧОГО? Бо "будуть катувати". А якого біса? Тож мав описати, що гмошки ВЖЕ захопили всі гілки влади, і ВЖЕ життя простих людей нестерпне, і ВЖЕ тих, хто підіймає голос на гмошок катують. Отоді це викликало би розуміння.
Колись був випадок: лейтенант японської армії йшов на війну. І перед тим, як відбути до своєї частини, він власноруч вбив своєю катаною дружину та малих дітей. Було скрутно, люди голодали, без нього дружина мала б або голодати, або займатись чимось непристойним. А він - слуга імператора. Він не міг цього припустити. І вбив їх. Японці вважали його героєм. ЗМІ розповсюджували цю історію, як приклад відданності імператорові.
Я все це розповідаю, щоб сказати, що може існувати досить дивна точка зору. Японці тих часіі вважали таке за подвиг. Вони співчували герою, його важкому вибору. А ми здатні це сприйняти? Навряд. Тож автор мав вибити з-під ніг читача моральні засади, поставити його в уови вибору, а потім кинути у холодну ополонку роздумів. Не вийшло.
Соціальної бази нема, економічної картини нема, моральної, емоційної - дуже мало. Через це все й провалилося.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 26.10.2017 22:05 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 27
Пане Юлесе, на попередній сторінці я писав:
Автор ag008 писал(а):

І, раз вже мова зайшла про "тероризм", то хотілось би знати, які саме його межі бачать звинувачувачі?
Де закінчується "тероризм" і почитаться "війна"?
А дії Френкі - то таки "тероризм" чи один з перших актів війни, про яку я мимохідь пишу наприкінці тексту?
Причому війни може і "незаконної", бо, можливо, вона почалась з повстання нижчих армійських і поліцейських чинів. Таких, як Кеп. Які відчули чим саме є їхня безплатна домашня гемеошка...


А якби Френкі винищив не поточне керівницво гмо-руху, а якусь рядову, містечкову фракцію, то це й дійсно робить його дії невиправданими?
Тобто, вбивство фюрера - добре, а рядові есесівці та ніби ж і не винуватії, бо виконували накази?


Якщо Ви не помітили цей допис – маєте шанс відповісти.
Для простоти додам, що всі гемеошки – то, поза всяким сумнівом, велика мережа, клан! Якщо вони вже усвідомили свою відмінність і самоорганізувались, то всі пов’язані. Хоч би й страхом перед людьми. Перед Френками і Кепами...

Я не розумію, чому ви розділяєте штаб і всіх інших...
Я не розумію чому Ви кажете "це ж просто невинні дітки", якщо і Френкі теж дитина?
І він не пішов у свій клас стріляти злих хлопців і дівчат, які відібрали в нього якісь фантики.
Він пішов до чужих, незнайомих, чию роль у світі зміг усвідомити саме завдяки своєму вікові й досвідові.
До кого йому звертатись? Куди волати? Коли навіть тато зляканий? Коли влада – сама вирощує тих гемеошок, називаючи їх синами й дочками на "презентаціях".
Куди йти? Кому скаржитись? Про що Ви?
Це оповідання, але ж його не можна доводити до абсурду...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 27.10.2017 10:44 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 27
Вадим Панченко писал(а):
...
Прагнення до власного виживання, як у вузькому, так і у широкому розумінні - тобто стосовно нації, раси, виду - є природнім. Звідси ї виправдання. Отже, будь-яке насильство, вбивство, навіть геноцид буде виправдано у разі перемоги. Уявіть продовження Вашої історії:
1. ГМОшки перемагають. Тоді і Френк, і інші люди взагалі ніякого значення не матимуть. Питання закрито.
2. ГМОшки знаходять компроміс, і живуть з людьми у злагоді, і для взаємної вигоди. Тоді, дії Френка буде затавровано. І він залишиться у пам'яті, як психопат і злочинець.
3. ГМОшки вступають у війну за місце під сонцем, але програють. Тоді, зрозуміло, що Френка буде оголошено героєм!

3 сценарія - три різні моральні висновки. Згодні? Універсальної моралі не існує.

Пане Вадиме, схоже, що гемеошки вже перемогли...

Я, коли оприлюднював оповідання, то сподівався на все, але тільки не на підтримку гемеошок з боку читачів-людей. Бо невже на конкурсі є доларові мільярдери, чи хоча б мільйонери?
Мені думалось, що люди критикуватимуть невдалі (нечитні) букви, слова, речення, абзаци... Неправильний стиль і будову. Нецікавість. Непеконливість. І т.д....

Але навіть у страшному сні не міг подумати, що люди турбуватимуться долею гемеошок. Тих самих, що перекриють кисень (до мікро-цівки) дітям читачів. А можливо й самим читачам.
Це схоже на ситуацію описану в книзі "Війна з Хтором", в якій земні тварини (і люди?) нехтували власним потомством, піддавшись чарам новонароджених хторівських істот.

Це наводить мене на думку, що я чогось тупо не знаю...
Зрештою я ж не медик...

Просто прочитав у поважному, великому британському журналі, з дивною назвою – Економіст:
Цитата:
У генетичній корекції та клонуванні йдеться не лише про щастя батьків і здоров’я дітей. Перша корекція генів виключає генетичні хвороби — зараз для цього потрібна селекція ембріонів. Багато хто такий прогрес вітатиме. Дорослі повинні мати змогу клонувати точні копії самих себе як вияв самовизначення. Але вирощування дітей із новими рисами та клонування інших людей порушує питання рівності, а також допустимості використання тканин людей без їхньої згоди.

Репродуктивні технології піднімуть на поверхню легіон питань. Чи можна буде батькам, що втратили дитину, клонувати її? Або вдові — покійного чоловіка? Чи матимуть змогу багаті платити за те, щоб їхні діти були розумними й старанними, коли ніхто більше не дозволить собі цього?
Для пошуку відповідей знадобляться цілі комісії експертів, а судам доведеться захищати інтереси ненароджених. Вони зможуть скористатися прецедентами, як-от існування однояйцевих близнюків, адже суспільство прекрасно сприймає таких клонів, або сестер чи братів-рятівників, які за допомогою відбору через ЕКЗ можуть стати джерелом стовбурових клітин для порятунку важко хворого старшого брата чи сестри. При цьому будь-який режим правил має піддаватися адаптації, тому що думки змінюються з часом, коли люди звикають до нових прийомів. Проте, зважаючи на минуле, небезпека не в тому, що хтось стрімголов кинеться в репродуктивні крайнощі, а в тому, що люди стримуватимуться й змушуватимуть інших страждати через недоречне відчуття «правильного».

Тобто, це не просто жахлик, як от у фільмі «Шостий День» (з Арні). Там вони казали – "майбутнє ближче, аніж здається", але то звучало (й звучить) як маячня, якщо тверезо оцінити ідею передачі вмісту мозку через очі...
А от лейтмотив статті – мене й справді лякає.
Ідеї, що не варто відмовлятись, не варто стримуватись, і можна(!) клонувати себе, рідного (а для чого, до речі? щоби мати запас ідеальних органів для пересадки? чи все тіло живої і мислячої людини(!) гамузом пересаджуватимуть на "правильний мозок"?).
А от про "гмо-діточок" вони обіцяли ще "подумати". Цікаво, як довго...? І, до речі, хтось вірить, що олігархи зважатимуть при цьому на всілякі "експертні комісії"?

Але тепер – вже маю відчуття, що то не роздуми про майбутнє, а просто зондування і промивання громадської думки.
Її ж треба підготувати до гемеошок? Особливо якщо вони вже є і хочуть "вийти в світ". Перший бал і все таке...
Журнал справді економний, продається навіть у себе на сайті, і, мабуть, не нехтує і разовим підробітком...


І вуаля – громадська думка вже готова!
З яким натхненням і завзяттям люди захищають гемеошок – то просто казка!

Я показав Нашого(!) хлопця, який дивом потрапив на обласну олімпіаду (бо просто не було у малому містечку гемеошки на заміну, або вона не схотіла світитись), побачив що там майже і лише гемеошки (звідусіль), співставив ціну генної корекції і фін.можливості вищого середнього класу і навіть просто вищого класу (але основної його маси – знизу) – і дійшов простих висновків: у нього вже нема майбутнього.
Але мені відповідають, що він повбивав майже що дітей з бідних сімей, які просто були розумніші... Але де про це в оповіданні? Де там показано, що гемеошки далекоглядно переховуються у бідних сім'ях і вчаться у звичайних класах. І майже "не відсвічують"?
І має ж відчуватись різниця між злочинцями, ґвалтівниками, і навмисно одурманеними людьми? Самі ж про це волатимете, коли хтось напоїть і виманить у вас підпис про продаж квартири, машини і дачі за 1 гривню..


Отже, все це повертає нас до другої сторінки коментарів, де пані Влада Р. переконливо доводила що гемеошки будуть добрими і житимемо з ними як у Бога за пазухою...
Ото пощастило...
Чимось нагадує мені оповідання (зд. Саймак, але не зміг у нього знайти) з таким сценарієм:
Люди живуть. Добре. Працюють лише за власним бажанням. У крамницях все безплатно. Але у гг – біда. Падає коефіцієнт вдоволеності життям... І він кудись бреде. Знаходить відлюдника, що сам вирощує собі їжу. Розмовляють... І т.д.


А ще може бути, що гемеошок і взагалі нема. Й не буде.


Але, так чи інакше, вважаю, що читачам варто вчинити так само мудро як і пан Юлес – перестрахуватись і рішуче засудити як "тероризм", так і оповідання в цілому. І мене! Обов’язково мене.
Бо навіть якщо гемеошки й будуть такими добрими й гарними, як майже всі тут кажуть, то все одно у них може зостатись "осадочок", коли бачитимуть у ваших особових справах такий неполіткоректний результат голосування.
А все ж відстежується, все ж записується... Це згадають навіть вашим дітям, внукам... хто зна до якого коліна... Хоча ні. Знаю. Колін буде небагато, бо хто ж шлюбиться з чумними?


Також прошу Адміністрацію надати можливість переголосувати всім тим, хто вляпався, не подумавши як слід.
Можливо в Інеті зберігаються лише остаточні результати?

А от видалення коментарів вже, мабуть, не поможе... Хто зна як швидко вони потрапляють у веб-архів? Хай будуть мені пам’ятником! :)


Перепрошую панове, не знав, що гемеошки вже зайшли так далеко.
І не мав наміру когось підставити. Пане Вадиме – вибачайте. І апелюйте, що просто грали роль "адвоката диявола".


А мені ця тема – здавалась фантастикою...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 27.10.2017 11:38 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03.10.2017 06:48
Сообщения: 450
Откуда: Москва
:roll: Слушайте, я могу конечно переголосовать, т.к. теперь после вашей речи считаю себя чуть ли не убийцей гения)
Я перечитала вашу работу еще раз. Я не могу ее судить с литературной точки зрения: не мой родной язык! Но я могу судить как читатель. Я задаю себе вопрос и честно на него отвечаю: нравится ли мне этот текст или нет? Нет!
Судить вас как соратника по перу. Да вы крутой! И достойны быть во втором туре.
Не хотела я обращаться к администрации, но так и быть.
Пусть обнулят мой бюллетень.

_________________
... Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 27.10.2017 12:24 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 18.10.2017 10:38
Сообщения: 38
Ееее... автор, Ви тут вже холівар починаєте.
Давайте ще про роботів волати, про права інопланетян і т. ін.
Ви щось біжите поперед потяга. Та ще й на декілька кіл. А потяг не те, що на рейках не стоїть, навіть ще з заводу не вийшов.
Давайте все ж обговорювати СЮЖЕТ, а не реальний світ. У реальному світі нема ніяких "гмошок". Для читачів ваші "страшні ГМОшки" - щось типу єврейських обдарованих дітей, яких вбивають за те, що обдаровані. А Ваш Френк схожий на нациста. Хіба провина читача, що він так бачить ситуацію? Це ж ВИ змалювали її! Якщо не змогли донести власну думку, то це лише Ваша провина.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 27.10.2017 12:36 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03.10.2017 06:48
Сообщения: 450
Откуда: Москва
А пока администрация решает вопрос с обнулением. Я задам ГГ вопросы.
Почему он не убивает тех, кто придумал и ввел новый ген? Почему он карает тех, кто тоже своего рода, жертва новых технологий? Почему ему проще обвинить и уничтожить новое, а не создателя, заказчика, финансиста или самого себя как слабое звено, тем самым привлекая внимание к проблеме? Самосожжение на площади и плакат: Одумайтесь. Вы губите человечество.

_________________
... Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 27.10.2017 12:43 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03.10.2017 06:48
Сообщения: 450
Откуда: Москва
:evil: Ах да, еще забыла сказать: во 2 туре самый низкий балл поставлю! Заслуженно и от души.
Удачи!

_________________
... Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 27.10.2017 12:46 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 18.10.2017 10:38
Сообщения: 38
Маю пояснити, бо може здатися, ніби я розвернувся на 180°.

1. Всі мої попередні пояснення стосувалися лише СЮЖЕТУ, і виключно його. До того ж, я казав про те, що хотів показати автор. При цьому я спирався на пояснення від автора вже тут - у обговоренні. Але переходити до паніки і гасел "гемеошки оточують", - то вже перебір.
2. Щодо оповідання: автор робить багато нелогічних припущень і малює світ, як завгодно. Я взагалі не хотів розколупувати жоден з сюжетів, хоча більшість авторів у НФ просто нехтують елементарними логічними побудовами. Так професор може скласти зорельот на колінках, або мільярдер бореться зі Злом одягши костюм. Але раз вже це зайшло так далеко, то маю вказати на конкретні вади цього оповідання, які абсолютно точно заважають читачеві сприйняти побоювання автора.
а) Немає соціальної складової. Все, що ми знаємо, що Френкі був на обласній олімпіаді. Крапка. Це означає, що олімпіади існують, що ГМОшки так само виборюють право на участь у них, так само працюють заради досягнення мети. Так, вони більш обізнані і обдаровані. То й що? Те саме й зараз: гроші дають перевагу. Але немає тут такої соціальної складової, яка б вказувала на узаконену нерівність!
б) Немає економічної складової. Чому батьки не могли взяти кредит для того, щоб Френкі теж був модифікований? Доречі, він був селекціонований! За гроші! А як щодо тих батьків, які вирішили жити по заповітах божих, і не втручалися у процес народження? Для нихФренкі - така сама потвора. А як бути з тими, хто й на селекцію не зміг зібрати грошей? Чи не захотів? Де та економічна безодня, нездоланна стіна? Без неї все виглядає дуже синтетично.
в) Де логіка? Управління тілом на рівні виділення феромонів та інших речовин, управління внутрішніми м'язами тіла, залозами - це вже не просто комбінація генів! Це вже щось новеньке. Це мало розроблятися з певною метою. І на це потрібні шалені гроші. Більш того - той, хто таки шалені гроші вгатив у це, мав досягти певних ВЛАСНИХ цілей. Яких? Створити ДЛЯ СЕБЕ володаря та пана? Маячня! Ні, він хотів би, щоб ВОНИ йому служили! Тож якого біса ці істоти, які вже і людьми не були, навчаються в звичайній школі? Це - бойова одиниця. Шпигун, агент - що завгодно, але не майбутній володар світу. Це все одно, що стверджувати, що роботи розробляють самі себе, або, що люди розробляють роботів задля того, щоб роботи їх винищили. Ну маячня ж! Втім, здається у когось вже була така тема - типу, якщо люди ставлять собі біонічні запчастини, то чи не краще одразу всиновлювати робота? Отже, люди все ж робили корекцію не для того, щоб їхні діти були схожі на прибульців. А це означає, що фірма, яка робить таку корекцію, просто розорилась би! Ви особисто заплатили би за те, щоб Ваша дитина була НЕ схожа на вас? Щоб вона взагалі на людину була несхожа? От. Оце й викликає відчуття фальші.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 27.10.2017 13:36 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 27
Наталия Это писал(а):
:roll: Слушайте, я могу конечно переголосовать, т.к. теперь после вашей речи считаю себя чуть ли не убийцей гения)
Я перечитала вашу работу еще раз. Я не могу ее судить с литературной точки зрения: не мой родной язык! Но я могу судить как читатель. Я задаю себе вопрос и честно на него отвечаю: нравится ли мне этот текст или нет? Нет!
Судить вас как соратника по перу. Да вы крутой! И достойны быть во втором туре.
Не хотела я обращаться к администрации, но так и быть.
Пусть обнулят мой бюллетень.

Так!
От не треба цього героїзму. Війна, схоже, вже програна. А вам ще жити... Ви ж зовсім юна, судячи з аватарки.
І про кота повинні подумати...


Наталия Это писал(а):
А пока администрация решает вопрос с обнулением. Я задам ГГ вопросы.
Почему он не убивает тех, кто придумал и ввел новый ген? Почему он карает тех, кто тоже своего рода, жертва новых технологий? Почему ему проще обвинить и уничтожить новое, а не создателя, заказчика, финансиста или самого себя как слабое звено, тем самым привлекая внимание к проблеме? Самосожжение на площади и плакат: Одумайтесь. Вы губите человечество.

Все дуже просто – вбив тих ворогів, до яких міг дотягнутись в силу свого віку й службового становища. Це ж оповідання, а не голівудсько-абсурдне кіно...
Чому не самовбився? А чому бомжі, опущені нашим людством аж до рівня жителів смітників, не самовбиваються? І для чого аж такі філософ.питання?


Наталия Это писал(а):
:evil: Ах да, еще забыла сказать: во 2 туре самый низкий балл поставлю! Заслуженно и от души.
Удачи!

Кумедна Ви! :)
От як то зробите, якщо мене не буде в другому турі?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 27.10.2017 13:47 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03.10.2017 06:48
Сообщения: 450
Откуда: Москва
:roll: меня самой во 2 туре может не быть и это тоже условие уравнения)
аватарка моя мимими, я знаю) но я не так молода, чтобы... и не очень стара для.., а кот так вовсе подросток!

(ну вот уже 201 коммент, ближе к цели!)

_________________
... Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 27.10.2017 14:09 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 27
Вадим Панченко писал(а):
Маю пояснити,

Не маєте.
Якщо оповідання погане – то чому читач повинен щось пояснювати? Читач завжди правий!
Хіба що за бажання допомогти, і за умови що автор не огризається – є сенс щось пояснювати. :)


Але якщо вже питаєте, то відповім.
а) А варіант, що гемеошки влаштовують олімпіади для себе – не пройде? А людей, з сіл і містечок, пропускають випадково, чи просто так, щоби тим бідолахам болячіше було падати з більшої висоти?
б) Щодо кредиту... Є люди, які можуть отримати 1млн$. А декому видають лише кредит на мікрохвильовку... Таке життя... А селекція – це, судячи зі статті, перебір ембріонів, щоби відсіяти дітей з генет.хворобами. Всі ембріони – то звичайні люди...
в) Дивно. Собаки (сучки) і навіть комахи, здається, вміють виділяти феромони. Невже це аж так складно посилити в людині? :)
А шалені гроші потратять мільярдери. Щоби створити собі супердіточок? (теж текст зі статті) Щоби вони могли і панувати, і захиститись? Хто зна яка може бути мотивація у мільярдерів... Але одне здається очевидним – неприємно, коли імперію успадковує дебіл, зачатий з красивою, але безмозкою дурепою, який навіть нездатен правильно їздити на авто...
Чому звичайна школа? В оповіданні я писав – щоби не привертати увагу. Бо хто помітить? От Ви знаєте, що нині відбувається в школах? Ви розрізняєте дітей, чи всі на одне лице?
А якщо помітять – то школа буде живим щитом. Люди не наважаться завдати бомбового удару, поки там є людські діти... Спецпризначенців виловлять ще на вході. В місто. Френкі теж повині були виловити, але я трохи (упереджено) йому поміг...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ag008 Гемеошки
СообщениеДобавлено: 27.10.2017 14:17 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 18.10.2017 10:38
Сообщения: 38
Ви почитайте свої пояснення, і спробуйте знайти щось схоже у власному оповіданні. Саме про це я й кажу вже багато разів: неважливо, що там у Вас у голові. Важливо лише те, що Ви донесли до читача. Але всього цього там просто НЕМА! Тож і підстав для співчуття ГГ нема! Оце я й намагаюса Вам пояснити.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 74 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB