Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 20:24

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 438 ]  На страницу Пред.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Правила Конкурса
СообщениеДобавлено: 24.10.2020 11:22 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 15.08.2020 21:04
Сообщения: 54
Откуда: Бермуда
Вітаю! Загалом цей конкурс мені подобається.
Не дуже зручно, що посеред конкурсу неможливо ділитися враженнями, а тільки після його закінчення.
В мене є запитання. Чому в адміністрації немає фахівця, який би розбирав конфлікти (бажано з психологічної сфери) й міг вирішувати кого блокувати? На мою думку, фахівець краще б розібрався, де неприйнятна поведінка для конкурсу згідно з правилами, а де - нормальна.
Усім щастя і здоров'я.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Правила Конкурса
СообщениеДобавлено: 24.10.2020 20:53 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Здравствуйте.
Цитата:
Не дуже зручно, що посеред конкурсу неможливо ділитися враженнями, а тільки після його закінчення.
Впечатлениями о рассказах делятся в темах рассказов или на кафедрах. Впечатлениями о чём попало (в т.ч. и о конкурсе) делятся в Болталке. И всё среди конкурса. Уточните замечание, пожалуйста.
Цитата:
Чому в адміністрації немає фахівця, який би розбирав конфлікти (бажано з психологічної сфери) й міг вирішувати кого блокувати?
Потому что пока не было желающего занять эту вакансию. Если вы готовы выполнять функции арбитра, только скажите. Попробуем.
...
22.48 Спасибо за паузу. Пожалуй, воздержимся.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Правила Конкурса
СообщениеДобавлено: 24.10.2020 23:02 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 15.08.2020 21:04
Сообщения: 54
Откуда: Бермуда
1. Наприклад, прочитав усі твори ще до закінчення. І хочеться написати загальне враження, а то воно може забутися, особливо якщо завал на роботі/навчанні, до того, як відкриють "Післямову". З другої сторони, враження до когось. Якщо не береш участі, то можна написати до всіх. Але якщо береш участь і писати відгуки, то легко спалитись.
2. Дякую за відповідь. Зрозуміло. Я поки ще не профі (мій рівень - між новачком і середнім, тобто рівень нижче середнього), тому, на жаль, мушу відмовитись. І так мені зараз нелегко поєднувати навчання в університеті вдень, неповну роботу за спеціальністю на якій навчаюся вдень, літературну творчість, ведення блогу. Хоч на вихідних можу трохи відпочити, почитати.

_________________
"...Торуй свій шлях – той, що твоїм назвався, той, що обрав тебе
навіки вік...." (Василь Стус)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 438 ]  На страницу Пред.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB