Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 22:59

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 25 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 19.01.2022 08:41 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Прокрастинатор писал(а):
Думаю, автор натхненно пише наступні хіти:
"Останній засіб перед дедлайном",
"Останній засіб написати ідеальне оповідання" та ін.

Дякую за відгук! І за ідеї :) До речі, "Останній засіб написати оповідання, що переможе на конкурсі" — в мене і справді була така ідея, там щось крутилося навколо молодого автора зі страхом білого аркушу, який продав душу Дияволу заради перемоги у літературному конкурсі. Але щось та ідея так і не визріла.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 19.01.2022 20:59 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.09.2021 15:10
Сообщения: 152
Откуда: Ненька Україна
Ох, це було класно, Авторе!
Дякую!!
Настрій на кілька позицій злетів догори)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 19.01.2022 21:14 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Лана писал(а):
Ох, це було класно, Авторе!
Дякую!!
Настрій на кілька позицій злетів догори)

Дякую за відгук! Дуже радий, що вам сподобалось.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 24.01.2022 22:18 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02.05.2020 23:33
Сообщения: 116
Вітаю
Одна з найкращих історії. Усе вже сказано до мене.
Щасти

_________________
'Яким би ти не був соковитим і апетитним персиком, знайдеться той, у кого алергія на персики.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 24.01.2022 22:27 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Дякую за відгук! Мене дуже тішить ваша думка.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 27.01.2022 18:02 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10.01.2018 22:43
Сообщения: 133
Откуда: IF
От майже все оповідання було логічним і переконливим. Живеньким, я би сказав.
А от у кінці щось не те сталось... :(

Бо неможливо уявити, що найманець, якого звали найкращим -- вистрибне перед очі авторці, і цим перетворить своє життя (хай хоч яке уявне-несправжнє) -- на незнати що...
Здогадно, вона передусім має спробувати його вбити -- хай більше не приходить...
Або ж, ще краще, вирішить якось почистити пам'ять і/або обмежити діяльність у реал.світі, а потім змусить тягяти золоті монети через портал. І він стане "банкоматом"...
От у якійсь книзі (перекладній) власник(и) монети (чи якоїсь речі) розпоряджались діями подібного найманця (надкваліфікованого...) То всім, чомусь, кортіло отримати від нього побільше вигоди... І чому так...? І чому тут має бути інакше?

Тому й незрозуміло, чому ж це найманець не вирішив докласти трохи більше зусиль, і не звів авторку з психотерапевтом якось не аж так "в лоба"?
А потім жив би собі (у книжках) ще знаменитішим.
Вдалий приклад успішного рішення -- десь так сотня книг із серії "Дестроєр". Але дуже сумніваюсь, що автори схотіли би продовжувати, якби існував ризик появи у реалі котрогось із майстрів Сінанджу. Це от саме той випадок, коли краще потратити більше золота (от хоч навіть і купити сотню-другу тисяч книг (і спалити); або навіть ціле видавництво купити -- й давати ненав'язливі поради, щодо написання книг... :)), аніж безглуздо лізти авторці перед очі...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 27.01.2022 18:14 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Усі питають, що буде з Марті, коли авторка вб'є Мері. Мені здається, що все буде гаразд.
По-перше, Марті теж не можна вбити, бо він Марті Стью.
По-друге, вони з Мері можуть бути з різних книжок і автори в них теж можуть бути різні.
Якщо що, я не автор. :D

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 27.01.2022 19:31 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Волод писал(а):
Бо неможливо уявити, що найманець, якого звали найкращим -- вистрибне перед очі авторці, і цим перетворить своє життя (хай хоч яке уявне-несправжнє) -- на незнати що...
Здогадно, вона передусім має спробувати його вбити -- хай більше не приходить...
Або ж, ще краще, вирішить якось почистити пам'ять і/або обмежити діяльність у реал.світі, а потім змусить тягяти золоті монети через портал. І він стане "банкоматом"...

Дякую за відгук!
Найманець, якщо ви помітили, нахабний та самовпевненний, хоч і найкращій. Може, тому що йому весь час фортунить, за виключенням справи з Мері Сью. Тож я не здивований його вчинком.
Щодо дій авторки - рубити баблосики — то не у її характері. Ідея "вбити" Марті до неї може й прийде у голову, але зараз її більш непокоїть, що читачі не вірять у її головну героїню - Мері Сью, тож треба щось виправляти - бо творчість це її все. Марті розраховує, що вона виправить таким чином, щоб Мері Сью перестала існувати.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 27.01.2022 20:07 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 13.01.2022 12:21
Сообщения: 4
Чудове оповідання! Думаю, ви маєте найвищі шанси перемогти.
Але мені не дуже подобається "голос" головного героя. Він розмовляє не як найкращий найманець, що звик до насилля і смертей, а як милий студент якогось університету. Можна сказати, що його створила непрофесійна авторка, що створила і Мері Сью. Але навряд чи вона заробила б на табличку з відкушеним яблуком, якби так писала. Це моя скромна думка.
Успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 27.01.2022 20:33 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Вотсон писал(а):
Але мені не дуже подобається "голос" головного героя. Він розмовляє не як найкращий найманець, що звик до насилля і смертей, а як милий студент якогось університету. Можна сказати, що його створила непрофесійна авторка, що створила і Мері Сью. Але навряд чи вона заробила б на табличку з відкушеним яблуком, якби так писала. Це моя скромна думка.

Дякую за відгук! Над голосом Марті можна подумати. В мене була думка додати якогось злочиного сленгу. Але, було б неприродньо, якби він заговорив на "фені", а вигадувати фентезійний злочиний сленг для оповідання, мені здалося занадто. Це треба було б його якось прояснювати та й текст був би складніший для читання та розуміння.
Інший момент щодо насильства і жорстокості. Хоч головний герой оповідання найманий вбивця і весь твір він намагається вбити дівчину-ельфійку - я не задумував оповідання, як жорстке, нуарне, чи темнофентезійне - скоріше ближче до гумористичного, хоч і з дещо специфічним гумором.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 25 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB