Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 21:25

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 25 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 16.01.2022 20:07 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обговорення оповідання bb020 Останній засіб вбити Мері Сью


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 17:57 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 14.01.2022 11:58
Сообщения: 1
От дійсно цікаве оповідання! Інтрига, напруга тримає до кінця! Написано майстерно! Але здається, що фіналу не вистачає, відчувається незавершеність...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 18:14 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Дякую за відгук! Радий, що оповідання сподобалось. Щодо фіналу - я думав, що очевидно, що Мері Сью приречена і головний герой домігся свого, тож на цьому кінець історії. Але я подумаю, щодо того, чи можна щось додати до фіналу, щоб він виглядав більш наповненим та завершеним.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 01:15 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2021 00:12
Сообщения: 176
Кумедне оповідання. Але психотерапевт, а тим більше з великим досвідом НІКОЛИ не дає подібних оцінок(тим більше на першому сеансі) і не буде рекомендувати щось своєму пацієнту в такій манері. Справжній пситерапевт задає питання і допомагає пацієнту знайти шлях до власних висновків. Але точно не озвучує їх сам в лоба. Тому допомогти Олені йому наврядчи вдасться. А Мері Сью буде жити вічно))

_________________
Удачі!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 07:41 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Дякую за відгук! Щодо психотерапевта — ми з Марті може й помилилися. То виходить ще й неочікуваний для нас поворот сюжету


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 11:40 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2021 00:12
Сообщения: 176
Автор bb020 писал(а):
Дякую за відгук! Щодо психотерапевта — ми з Марті може й помилилися. То виходить ще й неочікуваний для нас поворот сюжету

Таки так. Останній засіб - Марті сам має підкотити яйця до Олени, зробити її щасливою, щоб вона більше не писала. Ну або до самої Мері Сью і відбити її у принца - такі люблять поганих хлопців)))
Буде класичне розв'язання любовного роману)

_________________
Удачі!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 11:43 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Іва писал(а):
Буде класичне розв'язання любовного роману)
ми з Марті не по любовним романам :twisted: То вже буде якийсь Марті-Лагідний Мерзотник, солодкий на всі сто, так можна і втрати репутацію та заробіток.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 18:42 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 24.10.2020 01:21
Сообщения: 94
Браво, Майстре!
Поки що це був найбільш читабельний твір з тих, що я вже подужала.
Стиль, якість - література!
Але фінал?!! :lol:
Про психотерапевта вам уже пояснили. У мене інше питання: як герой потрапив до авторки? Яким чином ці два світи з'єдналися?
Питання риторичне, можна не відповідати.
Успіху на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 19:11 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Козачка писал(а):
У мене інше питання: як герой потрапив до авторки? Яким чином ці два світи з'єдналися?
Дякую за відгук! Герой витратив дев'ять місяців, щоб узнати все, що треба та знайти портал у світ авторки. Якби я взявся описувати те все, то вийшов би роман, а може й не один том. :) Тож вирішив, що для оповідання це неважливі деталі.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 20:27 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10.04.2019 12:10
Сообщения: 79
Откуда: Львів
На абзаці про психотерапевта я підвисла на кілька хвилин. Потім була жахлива мить «о ні, зараз це все виявиться сном і хороше оповідання піде коту під хвіст», але ні, викрутилися.

Читалося легко. Марті, судячи з його постійних вихвалянь, сам тягне на Мері С‘ю, але прекрасна ельфійка ламає його самооцінку :lol:

Оце сиджу і думаю тепер, - якщо пані Олена закине писати, то і сам Марті зникне, бо перебуває в тому ж світі, що і Мері С‘ю. Яка жертва і все заради репутації перед людьми зі світу, який зникне. Чи хитрий психолог змусить Олену вбити лише Мері С‘ю? Тоді можна було б і за себе слівце закинути, зробитися королем, наприклад.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 20:31 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
міль писал(а):
Марті, судячи з його постійних вихвалянь, сам тягне на Мері С‘ю


Дякую за відгук! Не виключаю, що справжнє прізвище Мартіна Богарта - Сью. Але він ретельно переховує своє минуле. Професія зобов'язує.

міль писал(а):
Оце сиджу і думаю тепер, - якщо пані Олена закине писати, то і сам Марті зникне, бо перебуває в тому ж світі, що і Мері С‘ю. Яка жертва і все заради репутації перед людьми зі світу, який зникне. Чи хитрий психолог змусить Олену вбити лише Мері С‘ю? Тоді можна було б і за себе слівце закинути, зробитися королем, наприклад.

Я думаю, весь розрахунок на те, що Олена не закине писати, але перестане "мерісьюшнічати"


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 19.01.2022 00:14 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
Здорово! Але мені вже зустрічався прийом, де персонаж приходив до свого автора, щоправда для того, щоб запропонувати своєму автору написати ще одну книгу про цього персонажа. Зате про Мері й Марті Сью та їх авторку ще не зустрічав, і тут дуже сподобалось, як і погляд на Мері Сью з боку. Було весело!
Удачі на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 19.01.2022 00:16 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 16.01.2022 14:38
Сообщения: 13
Откуда: Анк-Морпорк
Оповідання дійсно дуже класне! Має впевненість у тому, що воно дійде до фіналу і посяде одне з призових місць.
Одне питання одразу ж спало на думку після кінця роботи: наскільки Марті не залежний від того, що пише Олена? Задумка в тому, що дівчина створила фентезійний світ і тепер керує виключно долею Мері Сью, а всі інші персонажі роблять усе, що тільки можна?
П.С. А сам Автор bb020 очікує зустріч з Оленою та Марті (а може навіть з Мері Сью)? :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 19.01.2022 04:45 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
Думаю, автор натхненно пише наступні хіти:
"Останній засіб перед дедлайном",
"Останній засіб написати ідеальне оповідання" та ін.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb020 Останній засіб вбити Мері Сью
СообщениеДобавлено: 19.01.2022 08:24 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 13
Чіпщик Драйль писал(а):
Одне питання одразу ж спало на думку після кінця роботи: наскільки Марті не залежний від того, що пише Олена? Задумка в тому, що дівчина створила фентезійний світ і тепер керує виключно долею Мері Сью, а всі інші персонажі роблять усе, що тільки можна?

Дякую за відгук! Радий що вам сподобалося. Питання чи автор повністю керує створеним їм світом та персонажами, чи тільки дає їм життя, а далі вони живуть практично самі — складне. В цьому випадку, скоріш за все Олена повністю керує головною героїнею, бо ототожнює себе з нею, а от другорядні герої, хоч і мають притримуватися головної лінії сюжету та "підігрувати" головній героїні, але за ними Олена вже не слідкує так ретельно, тож вони вже щось можуть і самі робити. Інший варіант: це тільки Марті такий особливий, бо його винайняв дух Літератури, який терпіти не може Мері Сью.
Цитата:
П.С. А сам Автор bb020 очікує зустріч з Оленою та Марті (а може навіть з Мері Сью)? :)
Чесно скажу, полишив Марті, Олену та Мері де вони є і пішов писати іншу історію не пов'язану з ними. Бо вона дуже просилася. Тому не знаю, що там далі може бути з цими героями. Навряд чи, я повернуся до них, бо, як на мене, там вже все завершено. Але, можливо, Марті та світ у якому він живе, ще з'являться у якомусь іншому творі. Бо той Марті - ще та штучка. Марті-Мандрівник між Світами.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 25 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB