Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 16.04.2024 14:28

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 30 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 19.01.2022 00:34 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Солнечный зайчик писал(а):
Адміне, прошу звернути увагу на потенційного провокатора!

Срачик? Де? Я приєднуюсь. :lol:


Вложения:
.jpg
.jpg [ 42.98 KiB | Просмотров: 2463 ]

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?
Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 19.01.2022 15:13 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 16.01.2022 14:38
Сообщения: 13
Откуда: Анк-Морпорк
Розумію, що оповідання — творіння автора, і йому вирішувати, якими мають бути персонажі, як закінчиться історія та в чому мораль. Але в мене залишилися не дуже позитивні враження після прочитанного, головним чином через те, що ГГ масово зґвалтував жінок у поїзді, одна з них завагітніла, народила дітей і тепер ГГ — розчулений батько, який вирішив залишитися на Землі. Хепі-енд. Але ж в оповіданні порушено таку важливу проблему: зґвалтування — це злочин, при цьому один із наймерзенніших. Навіть якщо герой уникнув покарання за нього — а це, на жаль, дуже реалістична ситуація — в історії не показано протистояння тому, що ГГ вчинив. Віка, прокинувшись на якийсь час у вагоні, не зрозуміла, що хтось її щонайменше роздягав та надягав інший одяг. Діана спокійно відреагувала на те, що ГГ — як жінці має бути відомо, єдина людина, що була весь час притомною в поїзді — «зробив» дітей дівчині.
Власне мене відсутність будь-якого конфлікту ГГ з іншими персонажами через цей злочин вибиває з колії.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 20.01.2022 02:25 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 8
Доброї ночі.

От, як у автора у мене і була ділема: ГГ сам, він виживає, над ним експеримент, а його ніхто не зупиняє, не карає і, по закінченні - не має з ним конфлікту. Якщо розвивати події після конкурсу і дописувати - то десь чекає кара, щось піде не так у його житті. Це не ламає логіку і фантастичному світі, і в реаліях. Може з кішками була проблема і не треба було їм розвиток через заміну ДНК?

У кожного автора є ліміт фантазії... А потім: або закінчувати, або жити як герой. Тоді це вже щось інше...

Задумка була про виживання, коли вседозволенність... А, виходить, якась химера: або цілі у іншої цівілізації не мають нічого спільного з ГГ та він їм забавка, або з глузду з'їхати ГГ від видовищ, що поруч, або плювати ГГ на мораль і далі робити, що заманеться, раз він один. Це вийшла тоді з ГГ слабка людина, що не хотіла вмирати, просто не хотіла і все, тому використовувався найменший шанс... А може це його сила і, молодець, що не здався?.. Щоб з тими ж жінками було та ГГ і Діаною, якби не гра з часом? У метро ж, по тексту - катастрофа...

Дякую шановному критику. Пішов спати...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 21.01.2022 21:09 
Не в сети
Домовой

Зарегистрирован: 08.07.2012 18:53
Сообщения: 728
Цитата:
У небі гриміло, немов стріляли на полігоні з артустановки "Акація" по певним мішеням.

По-перше: мало кому з читачів відомо, як стріляє ота "Акація". Таке конкретизоване порівняння вкрай невдале.

По-друге: що воно таке, «певні мішені»? А бувають «непевні мішені»?

Цитата:
Одна із блискавок, як скажена влетіла

скажена, влетіла

Цитата:
влетіла в наземний тунель метро.

Русизм. До тунелю.

Цитата:
освітила усе, неначе був ясний день та пролетіла

день, та

Цитата:
Потім, добряче гухнуло

Зайва кома.

Цитата:
між двома останніми станціями на Правому Березі

Чому з великої?

Цитата:
холодна, як мармурна статуя

Русизм. Мармурова.

Цитата:
Я взяв її обережно за руку щоб

Я обережно взяв її за руку, щоб

Цитата:
легко піднялась але сама не опустилася.

піднялась, але

Цитата:
жінка знову стало холодна наче лід.

стала

Цитата:
вщипнув її декілька разів - ніякої реакції.

Краще — жодної.

Цитата:
У моєму вагоні сидячих місць не було

Як це — сидячих не було? Вільних, мабуть.

Цитата:
Вже була піздня осінь

пізня

Цитата:
Потім, перехрестився

Зайва кома.

Цитата:
затамував подих та срибнув униз.

Сригнув, чи що? А, стрибнув. :)

Цитата:
По тунелю зробив пару кроків

Русизм. Зробив пару кроків тунелем.

Цитата:
Від поїзду більше чим на 10 метрів відійти

Русизм. Далі ніж.

Цитата:
Я не впав у розпач, одразу зрозумів, що я у пасці

Де-де?! :D

Цитата:
Ще, через дві години я приніс

Тому, я почав викладати продукти

Зайва кома.

Цитата:
я приніс у порожній вагон велику сумку, що взяв у одного з пасажирів, де поклав знайдену їжу та воду.

Якщо мається на увазі, що поклав до сумки, а не у вагоні, то «куди поклав».

Цитата:
викладати продукти біля поїзду

Краще — потягу.

Цитата:
Леонід аж прижмурив очі

Краще — примружив.

Цитата:
ось все що є у нього.

все, що

Цитата:
Навіть накопичування не має у банку.

Чого-чого не має?
Заощаджень.

Цитата:
Гуртожиток і робота - ось все що є у нього. Навіть накопичування не має у банку.

Ким же він працює (і як), коли віддає роботі весь свій час, а грошей не має? Щось же йому таки платять. На що він витрачає зарплатню, якщо «не п'є та не палить»? На дівок?

Цитата:
А, що сироті треба

Зайва кома.

Цитата:
другий рік веду цей проект

За новим правописом — проєкт.

Цитата:
у цій, корумпованій наскрізь, державі? Соціальні служби тільки і співчували, давали невелику грошову підтримку… і все.

Ви самі пишете: він працює не сміттярем чи мийником туалетів, а «молодшим консультантом», причому «веде проєкт». Вочевидь, це офісна робота, тобто Леонід має вищу освіту. І платять у фірмі, де він працює, непогано, якщо за премію можна придбати автівку чи квартиру. То хто йому винен, що він мало заробляє?! Власна рукодупість, а не держава й соціальні служби.

Цитата:
Значно пізніше, я додумався викликати
До лікарів, після розірвання шлюбу
Так, я ще дві години грався
поміч буде... але, помилявся.

Зайва кома.

Цитата:
поміч з смартфону.

зі

Цитата:
відкрити новий рахунок але не міг подзвонити

рахунок, але

Цитата:
Потім, усіх чужих телефонів я швидко та професійно зняв захист

Зайва кома. І — «з усіх».

Цитата:
А, думав
на Вайбер, неочікувано, написала якась жінка
Вислала, навіть, фото 7-річних
моїх, начебто племінників
такі думки і, я ще до

Зайва кома.

Цитата:
я повернувся до того вагону де була файна дівчина

вагону, де

Цитата:
Остання думка була, а що цей самозахист мені дасть?

Після «була» — двокрапка чи тире.

Цитата:
Розбудив мене якійсь легкий струс в плече.

Поштовх. Струс може статися десь, а не в щось.

Цитата:
був у своєму вагоні але вже з трубкою в руці.

вагоні, але

Цитата:
Я заскочив з дивану

зіскочив із

Цитата:
з дивану в почав знову дивитися

і

Цитата:
що був після моїх пошуків як не було. Всі були як і спочатку

«Бути» — слово-паразит.

Цитата:
після моїх пошуків як не було

пошуків, як


І це ж тільки початок.
На цьому з граматикою все.

Щодо змісту.
Це оповідання — яскравий приклад того, як неякісне виконання псує перспективну ідею.
Починається все цікаво. Незвичайна ситуація, невідома загроза...
І от — замість розгортання сюжету чи нагнітання напруги, з’являються іншопланетні коти, які мають японські імена та вміють розмовляти. Вже тільки це перетворює текст з фантастики на абсурд. Однак, наче цього замало, коти починають пояснювати, що ж відбувається у метро, тобто вбивати всю інтригу.
До того ж, в поясненнях бракує логіки. «Екстрена евакуація з сім’єю теж можлива...» — це про що взагалі? Який стосунок це має до «експерименту по спасінню дочки Пресвітлої Первісної Кішки»? (До речі, не «по спасінню», а «з порятунку».)
Далі починається взагалі якийсь треш. Кішки, блискавки, оперативники з файерболами (фаєрболами), якась крилата химера, закляття, легенди, кіт із мечем джедаїв... І все це не пасує ані одне до одного, ані до зав’язки сюжету.
Що автор хотів цим усім сказати — незрозуміло.

P. S.: «неабияк» пишеться разом.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 21.01.2022 21:21 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 02.01.2022 21:26
Сообщения: 95
Откуда: не місто, а усмішка Бога
Ой-вей, я бачу Сильно_Грамотный тут громить усіх та усе. Щоб ще до мого оповідання не добрався. Сильно_Грамотный, ви всі оповідання будете розбирати, чи тільки ті що вам підсудні?

_________________
Мій Аркуш https://arkush.net/user/762


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 21.01.2022 22:21 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Фантазер писал(а):
Ой-вей
Сильно_Грамотний - член редколегії, коректор журналу РБЖ Азимут. І він не громить, а звертає увагу на помилки.

Фантазер писал(а):
Щоб ще до мого оповідання не добрався
Давайте будемо ввічливі одне до одного.

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 21.01.2022 22:26 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 02.01.2022 21:26
Сообщения: 95
Откуда: не місто, а усмішка Бога
Птица Сирин писал(а):
Фантазер писал(а):
Ой-вей
Сильно_Грамотний - член редколегії, коректор журналу РБЖ Азимут.
Моя повага. Складна і копітка робота. Видно, що профі.

Цитата:
І він не громить, а звертає увагу на помилки.
- так одне іншому не заважає :)

Цитата:
Фантазер писал(а):
Щоб ще до мого оповідання не добрався
Давайте будемо ввічливі одне до одного.

Так, а я хіба ж не ввічливо? Якщо це прозвучало грубо, то вибачте - нічого поганого не мав на увазі.

_________________
Мій Аркуш https://arkush.net/user/762


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 21.01.2022 22:43 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 8
Я вже і не знаю, як мені бути(((

Дуже пошматували, як Тузік ганчирку... Дякую за витрачений час на мене.

Та хочу в своє виправдання зазначити, що я:
1. Не профі, завжди проблеми з комами, бо ніде не друкувався за останні роки.
2. На українській треба постійно розмовляти і мислити. А, нажаль, на роботі 90% російська та вивчився я у свій час, у російській школі. Це теж треба приймати до уваги. Добре, хоч тепер мовний закон і офіційно документи потроху на українській друкуємо. І тепер, після такого розгрому, вважаю (на це шановний критик вказав), що треба правила вчити і повторювати. Проблема така всієї країни, нажаль. У кожного будуть помилки.
3. Писав свій твір на телефоні, де словник безжально видаляє і літери, і речення, і ліпе коми, де треба, де ні. Ще й часу було обмаль і коли залило монолітом - наковеркало стільки, що переписав половину наново.

Я розумію, що декілька стилів використовував для написання - та це ж фантастика, не реальність.
Якщо уважно прочитати - логіку сюжету зрозуміти можна.
А про роботу ГГ - я не акцентував... Не визначив точно професію... Каюся...

Ще і мені, і всім іншим на таких конкурсах теба коротко вказувати статус героїв і тематику оповіді.

Фух, десь так...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 21.01.2022 22:54 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 02.01.2022 21:26
Сообщения: 95
Откуда: не місто, а усмішка Бога
Автор bb016 писал(а):
Я вже і не знаю, як мені бути(((

Дуже пошматували, як Тузік ганчирку... Дякую за витрачений час на мене.
не засмучуйтесь. Краще подумайте, що якби не було цієї критики та погляду зі сторони читачів, то ви би і не дізналися де є слабкі місця у ваших творах. На тому ж Аркуші майже ніхто не коментує твори та не пише відгуки. А так у вас є можливість покращити свої письменницькі навички! Це дуже круто.
Щодо граматичних та орфографічних помилок - то тут працював професійний коректор. Думаю, він у абсолютно всіх зможе знайти купу помилок. Це не означає, що не треба працювати над грамотністю, але треба радіти, що ваше оповідання було так ретельно ним розглянуте. Я спершу подумав, не дай Боже, ще і моє так розглянуть. А зараз думаю - а було б непогано. За таке, взагалі, гроші платять і чималенькі, а тут на шару. Моя одеська натура повз таке пройти не може! Я би запросив до свого оповідання, але тоді деанонімізуюсь.

_________________
Мій Аркуш https://arkush.net/user/762


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 21.01.2022 23:03 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 8
Фантазер писал(а):
Автор bb016 писал(а):
Я вже і не знаю, як мені бути(((

Дуже пошматували, як Тузік ганчирку... Дякую за витрачений час на мене.
не засмучуйтесь. Краще подумайте, що якби не було цієї критики та погляду зі сторони читачів, то ви би і не дізналися де є слабкі місця у ваших творах. На тому ж Аркуші майже ніхто не коментує твори та не пише відгуки. А так у вас є можливість покращити свої письменницькі навички! Це дуже круто.
Щодо граматичних та орфографічних помилок - то тут працював професійний коректор. Думаю, він у абсолютно всіх зможе знайти купу помилок. Це не означає, що не треба працювати над грамотністю, але треба радіти, що ваше оповідання було так ретельно ним розглянуте. Я спершу подумав, не дай Боже, ще і моє так розглянуть. А зараз думаю - а було б непогано. За таке, взагалі, гроші платять і чималенькі, а тут на шару. Моя одеська натура повз таке пройти не може! Я би запросив до свого оповідання, але тоді деанонімізуюсь.


Так, я висновки роблю... І думаю, критика ще дуже-дуже м'яка))).


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 22.01.2022 12:19 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.01.2022 12:22
Сообщения: 24
Занадто багато подій та смислів для такої короткої форми, як оповідання. На роман тягне :)
А ще логіка збагачення героя незрозуміла. Без додаткових пояснень не ясно, як він зберіг всі гроші на рахунках, чому взагалі інтернет-банкінг працював, а все інше - ні, а також як це слідчі не знайшли, куди пішли гроші. Якщо я прогавила це пояснення, прошу вибачення.
Ну і дуже б хотілося якось покарання для героя чи хоч якоїсь уваги його вчинкам.
А взагалі я заплуталась вкрай, поки читала. Вибачте((


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 22.01.2022 23:55 
Не в сети
Домовой

Зарегистрирован: 08.07.2012 18:53
Сообщения: 728
Фантазер писал(а):
...Я спершу подумав, не дай Боже, ще і моє так розглянуть. А зараз думаю - а було б непогано.

Ну, це вже як вийде. Тут, на конкурсі, на відміну від коректування збірок, я маю повну свободу й користуюся нею — коментую лише те, що «зачепило», так чи інакше.

Автор bb016 писал(а):
Я вже і не знаю, як мені бути(((

Самовдосконалюйтесь! :)

Автор bb016 писал(а):
Я розумію, що декілька стилів використовував для написання - та це ж фантастика, не реальність.
Якщо уважно прочитати - логіку сюжету зрозуміти можна.

У тім-то й річ, що через мішанину стилів важко простежити за подіями.
Фантастика буває дуже неоднаковою. Тим більше що закляття з чаклуванням — це вже фентезі чи містика. Ну а здатний говорити кіт із джедайським мечем взагалі сприймається як гумор чи пародія, викликаючи несерйозне ставлення до всіх описаних подій. Отож бажано заздалегідь обрати певний стиль і рухатися в цьому напрямку.

Загалом, тут можна відстежити кілька класичних помилок:
[+]
Цитата:
Deus ex machina, или Бог из машины

Рассказ, заканчивающийся чудесным разрешением конфликта, словно сотканным из воздуха и лишающим смысла все сюжетные перипетии. (в даному випадку — головний герой анічогісінько не зробив для свого порятунку, окрім того, що спіймав якусь кішку, навіть не знаючи, навіщо це потрібно.)

Газетный бред

Рассказ, в котором перепутаны принципы НФ и фэнтези -- точнее, перепутаны представления об их картине мира. Газетный бред получается, когда сам автор неспособен отличить рациональную, ньютонианско-эйнштейновскую вселенную, которой правит закон причины и следствия, от вселенной иррациональной, сверхъестественной и фантастической. То есть пусть либо ФБР у вас охотится за мутантом, сбежавшим из генетической лаборатории, либо пусть нефтяники в вашем рассказе добурились до ада -- но нельзя их смешивать в одном произведении. Даже законы миров фэнтези требуют некоторой последовательности, поэтому рассказ про снежного человека, заключившего сделку с чертом, также попадает в категорию газетного бреда: даже в чисто юмористических целях смешивать суеверия христиан и криптозоологию в лице снежного человека довольно безвкусно.

Сорняк

Сюжет, который, словно ядовитый вьюн, завивается, переплетается и закручивается, и повсюду пускает новые стебли, душа на своем пути всё живое.

Сюжетные купоны

Основа любого сюжета в стиле фэнтези-квест. "Герой" должен собрать требуемое количество сюжетных купонов (волшебный меч, волшебная книга, волшебный кот), чтобы автор наконец смог закончить произведение.

Лексикон


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 23.01.2022 11:26 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Сильно_Грамотный писал(а):
Основа любого сюжета в стиле фэнтези-квест. "Герой" должен собрать требуемое количество сюжетных купонов (волшебный меч, волшебная книга, волшебный кот), чтобы автор наконец смог закончить произведение.

Лексикон
От ви завжди тулите те посилання. Хіба не існує іншого джерела інформації для письменника, ніж поради невідомого автора від 2006 року на ру-Самвидаві?

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 24.01.2022 09:56 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 8
Сильно_Грамотный писал(а):
Фантазер писал(а):
...Я спершу подумав, не дай Боже, ще і моє так розглянуть. А зараз думаю - а було б непогано.

Ну, це вже як вийде. Тут, на конкурсі, на відміну від коректування збірок, я маю повну свободу й користуюся нею — коментую лише те, що «зачепило», так чи інакше.

Автор bb016 писал(а):
Я вже і не знаю, як мені бути(((

Самовдосконалюйтесь! :)

Автор bb016 писал(а):
Я розумію, що декілька стилів використовував для написання - та це ж фантастика, не реальність.
Якщо уважно прочитати - логіку сюжету зрозуміти можна.

У тім-то й річ, що через мішанину стилів важко простежити за подіями.
Фантастика буває дуже неоднаковою. Тим більше що закляття з чаклуванням — це вже фентезі чи містика. Ну а здатний говорити кіт із джедайським мечем взагалі сприймається як гумор чи пародія, викликаючи несерйозне ставлення до всіх описаних подій. Отож бажано заздалегідь обрати певний стиль і рухатися в цьому напрямку.

Загалом, тут можна відстежити кілька класичних помилок:
[+]
Цитата:
Deus ex machina, или Бог из машины

Рассказ, заканчивающийся чудесным разрешением конфликта, словно сотканным из воздуха и лишающим смысла все сюжетные перипетии. (в даному випадку — головний герой анічогісінько не зробив для свого порятунку, окрім того, що спіймав якусь кішку, навіть не знаючи, навіщо це потрібно.)

Газетный бред

Рассказ, в котором перепутаны принципы НФ и фэнтези -- точнее, перепутаны представления об их картине мира. Газетный бред получается, когда сам автор неспособен отличить рациональную, ньютонианско-эйнштейновскую вселенную, которой правит закон причины и следствия, от вселенной иррациональной, сверхъестественной и фантастической. То есть пусть либо ФБР у вас охотится за мутантом, сбежавшим из генетической лаборатории, либо пусть нефтяники в вашем рассказе добурились до ада -- но нельзя их смешивать в одном произведении. Даже законы миров фэнтези требуют некоторой последовательности, поэтому рассказ про снежного человека, заключившего сделку с чертом, также попадает в категорию газетного бреда: даже в чисто юмористических целях смешивать суеверия христиан и криптозоологию в лице снежного человека довольно безвкусно.

Сорняк

Сюжет, который, словно ядовитый вьюн, завивается, переплетается и закручивается, и повсюду пускает новые стебли, душа на своем пути всё живое.

Сюжетные купоны

Основа любого сюжета в стиле фэнтези-квест. "Герой" должен собрать требуемое количество сюжетных купонов (волшебный меч, волшебная книга, волшебный кот), чтобы автор наконец смог закончить произведение.

Лексикон


Знайшов більш свіже... І простіше...

А, ГГ переробляти не буду, він такий, який є.


Вложения:
inbound6615057207653106768.jpg
inbound6615057207653106768.jpg [ 73.15 KiB | Просмотров: 2140 ]
Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 24.01.2022 22:38 
Не в сети
Домовой

Зарегистрирован: 08.07.2012 18:53
Сообщения: 728
Птица Сирин писал(а):
От ви завжди тулите те посилання. Хіба не існує іншого джерела інформації для письменника, ніж поради невідомого автора від 2006 року на ру-Самвидаві?

Ну, по-перше, це не творчість одного автора, а плід багаторічної колективної праці.

Цитата:
За почти двадцать лет своего существования Turkey City Lexicon -- шутливое "пособие" для начинающих американских авторов-фантастов с перечислением наиболее распространенных ошибок и штампов -- заняло прочное место среди "настоящих", серьезных литературных публикаций. На него ссылаются маститые педагоги и редакторы, смешные термины прижились в среде критиков и литературоведов, а сами рекомендации оказались полезными не только в жанре научной фантастики: в наши дни знание Turkey City Lexicon'а считается в англоязычной литературной среде обязательным для молодого автора в любом жанре, от киберпанка до детской литературы, от хоррора до женского романа.
Но, естественно, в первую очередь эти веселые советы адресованы именно неопытным будущим фантастам, причем проверены они авторами на собственном опыте.

По-друге, в такій формі поради краще сприймаються. Тексти підручників у цьому відношенні надто абстрактні.

Автор bb016 писал(а):
Знайшов більш свіже... І простіше...

Простіше — не завжди краще.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 30 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB