Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 04:31

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 30 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 16.01.2022 20:07 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обговорення оповідання bb016 Всюди Кішки


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 14:38 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2021 00:12
Сообщения: 176
Якась фентезійна котяча санта барбара))

_________________
Удачі!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 23:12 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 05.03.2021 08:31
Сообщения: 23
Вітаю.

Льоня Карасьов молодець. Тут без суперечок. Мені сподобалось. Люблю плутані історії.

Але мушу зауважити один ляп. Коли перераховуєш комусь гроші (з будь-якого девайса і будь-якого банку) однозначно відображається отримувач і зберігається в історії операцій.
Тому розгубленість слідчих не вельми переконлива. Швидше навпаки :)
Суб'єктивно, звісно, але вважаю, що тут треба суттєво доопрацювати фрагмент.

Успіху на конкурсі)))

_________________
____
Слава УКРАЇНІ!!! Слава НАЦІЇ!!!

https://arkush.net/user/183


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 23:13 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 02.01.2022 21:26
Сообщения: 95
Откуда: не місто, а усмішка Бога
Коли прочитав назву, то вирішив, що то тест - чи ти читач горору, чи полюбляєш котиків. А вийшло що і те і те. :)
Як на мене, (а я — людина проста) - оповідання занадто складне та заплутане. Дуже важко якось слідквати за таким сюжетом. До того ж жанрово занадто різне у різних частинах. Тут тобі у попередньому рядку нуар, горор та хіба що не некрофілія, а у наступному "- Містер Мяу? - Так, заходьте, міс Мур. ". Через те неможливо повірити не в те, не в те, зануритися у атмосферу.
Крім того, що сам сюжет не викликає бажання у нього повірити, є ще й багато окремих речень, що вводять у ступор своєю чи то нелогічністю, чи то абсурдністю. Наприклад, "Може, автівку куплю, чи однокімнатну квартиру за премію, другий рік веду цей проект", - мріяв весь день Леонід та збирав нову інформацію для себе." - це от так думає бідна людина, що "в свої 40 років не має нічого. Гуртожиток і робота - ось все що є у нього. Навіть накопичування не має у банку. " Серйозно? Що то за робота така, що за премію можна купити машину чи квартиру? І якщо там такі зароботки, то як вийшло, що Леонід, працюючи на ній, нічого ще не заробив.
Вибачте, якщо моя критика занадто різка і не сприймайте її особисто. Можливо вона допоможе вам поглянути на свій твір зі сторони, під іншим кутом, та покращити його.

_________________
Мій Аркуш https://arkush.net/user/762


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 23:46 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.04.2015 13:59
Сообщения: 851
Навіть і не знаю, що написати...
Фантазія у автора аж зашкалює, а часом межує з трешем. Почав читати й захопився! Дуже вже стало цікаво чим то все закінчиться, і чи посадять ГГ за масове згвалтування...
Гадав, що у фіналі все проясниться, що заплутане - розплутається, а злочинець - отримає по заслузі. Ну, чи ті коти-експериментатори будуть покарані. Який же я наївний! Може хтось зрозумів у цій неймовірній історії більше, ніж я - просвітіть, будь-ласка. Буду вдячний!

_________________
Под маской добра часто прячется зло: никому не верь! Даже этому совету!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 12:11 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 8
Добрий ранок.

Дуже вдячний за те, що розібрали трохи мої фантазії.

Поясню деякі моменти:
1. Проза з заданими лімітами - це дуже складно. І це відомо всім. Нереально виписати персонажів, як треба.
2. Так, стилі написання різні, як різне життя в реаліях.
3. Що до важкості слідкування - то це трохи так, бо декілька героїв паралельно щось роблять і я ключові моменти тільки написав.
4. ГГ живе сам, без квартири і статків. Ви багато в реальному житті бачили тих, хто живе у гуртожитку та може мати великі статки? Якщо статки є - то є і все інше і, не живуть там, де все спільне... А ГГ - якраз той тип, що живе від зарплати до зарплати і, якім тоном з ним спілкується начальник, то зрозуміти не важко, що який хочеш проект буде і 10 років тягнути не маючи нормальної оплати.
5. Про експерименти кішок і відношення до жінок: кішки - прогресували тільки тому, що це зроблено було примусово, ГГ - хотілося вижити... Він тут як типічний егоїст. До того ж ГГ зрозумів, що граються з ним, тому пішов наповоду і прийняв усі бонуси...

Я не знаю, допишу я щось далі по темі, але відчув, що оповідання склалося раптово, хоть трохи і сумбурно... І живе, немов своїм життям...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 12:16 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 02.01.2022 21:26
Сообщения: 95
Откуда: не місто, а усмішка Бога
Автор bb016 писал(а):
4. ГГ живе сам, без квартири і статків. Ви багато в реальному житті бачили тих, хто живе у гуртожитку та може мати великі статки? Якщо статки є - то є і все інше і, не живуть там, де все спільне... А ГГ - якраз той тип, що живе від зарплати до зарплати і, якім тоном з ним спілкується начальник, то зрозуміти не важко, що який хочеш проект буде і 10 років тягнути не маючи нормальної оплати.
до цього якраз питань нема. Питання у тому, з чого це він очікує отримати таку велику премію, що зможе купити автівку чи квартиру. Премія ж то не лотерея - вона якось прив'язана до зарплатні. Якщо у нього невелика зарплата, то й премія така ж сама. Більш реалістично, якби він мріяв купити на премію банку червоної ікри і, нарешті, спробувати що то воно таке, чи новий телефон, та й не самий крутий, бо на крутий премії не вистачить.

_________________
Мій Аркуш https://arkush.net/user/762


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 12:40 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 8
А, забув про банки - так історію чого і куди стерти і все, або замінити... ))))


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 12:57 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 8
"Більш реалістично, якби він мріяв купити на премію банку червоної ікри"

Я ж ще написав, що він був шлюбі, пояснював, як міг, а як вийшло)))).. Адже сімейне життя, теж не дуже класно, коли закінчується... Тому ікра, навіть для таких, як він - це не головне...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 22:06 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 24.10.2020 01:21
Сообщения: 94
Писати коротку прозу не важче, ніж довгу. Просто не треба намагатися "впіхнуть нєвпіхуємоє" в короткий обсяг.
Хотіла сказати, що перед тим, як надіслати твір на конкурс, варто було б вичитати помилки, але побачивши авторські коментарі, зрозуміла, що це - марна пропозиція.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 23:33 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 8
Козачка писал(а):
Писати коротку прозу не важче, ніж довгу. Просто не треба намагатися "впіхнуть нєвпіхуємоє" в короткий обсяг.
Хотіла сказати, що перед тим, як надіслати твір на конкурс, варто було б вичитати помилки, але побачивши авторські коментарі, зрозуміла, що це - марна пропозиція.


Я не буду за це дутися, як миша на крупу, бо хотів критику.
Тому тільки зазначу, що не за один день написав, і до 40000 ліміту я ще не дібрав, бо якраз і цимус у тому, щоб не тільки навчитися по суті історії писати, щей короткі, а ще і мати надхнення далі продовжувати. Дуже легко стати графоманом.
Я тільки декілька людей знаю з сучасних авторів, що пишуть так, що хочеться читати і читати.
І вони теж роблять помилки, але за них вичитує хтось. А за мене - ніхто...
На конкурс кілька разів переливав текст, вичитуючи і коми, і русизми... навіть кінцівку змінив...

Дякую.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 23:38 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 24.10.2020 01:21
Сообщения: 94
Автор bb016 писал(а):
І вони теж роблять помилки, але за них вичитує хтось. А за мене - ніхто...
На конкурс кілька разів переливав текст, вичитуючі і коми, і русізми... навіть кінцівку змінив...

Дякую.


"вичитуючИ", "русИзми".
Мені теж ніхто не вичитує, все сама. Не розумію авторів, які вважають, що хтось має виправляти їм помилки.
Якщо ви вичитували коми і все одно залишили стільки помилок, можу порадити лише одне: повторюйте шкільну програму з граматики.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 23:40 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 02.01.2022 21:26
Сообщения: 95
Откуда: не місто, а усмішка Бога
Так-так-так. Мені обіцяли, що на Азімуті дуже жорстка критика та феєричні срачі. І ось, нарешті, воно.
Запасся поп-корном. А ви продовжуйте, не соромтесь. 8)

_________________
Мій Аркуш https://arkush.net/user/762


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 23:47 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Козачка писал(а):
повторюйте шкільну програму з граматики.
Здається, ми вже розбирали це питання на фейсбуці й дійшли висновків, що граматики замало для письменника.

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb016 Всюди Кішки
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 23:54 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.04.2015 13:59
Сообщения: 851
Фантазер писал(а):
Так-так-так. Мені обіцяли, що на Азімуті дуже жорстка критика та феєричні срачі. І ось, нарешті, воно.
Запасся поп-корном. А ви продовжуйте, не соромтесь. 8)

Адміне, прошу звернути увагу на потенційного провокатора!

_________________
Под маской добра часто прячется зло: никому не верь! Даже этому совету!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 30 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB