Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 20:23

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 26 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 29.01.2022 10:23 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.01.2022 12:22
Сообщения: 24
Оповідання цікаве, динамічне, але декілька моментів особисто у мене викликали питання.
Екіпаж поводиться не як треновані дослідники космосу, а як пасажири маршрутки. Якось сумнівно, щоб у космос відправляли людей, які "мало не щодня чубляться", бо їм нудно. Ви читали "Посібник астронавта з життя на Землі" Кріса Гедфілда? Астронавтів довго тренують і відбір дуже жорсткий. Якось не віриться, що в наукові експедиції літатимуть настільки неврівноважені люди)) Я не виключаю, що серед науковців є люди з різними характерами і можливостями нервової системи. Але персонажі більше пасують не недалекому земному майбутньому, а якійсь далекій-далекій галактиці (с), де в космос літають всі без розбору.
Ну і єдина в екіпажі жінка поводиться як інстасамка, а не науковиця. Нічого не можу вдіяти, мене це зачепило.
Загалом герої не викликають симпатій. Власне, пнути котика на самому початку оповіді - не той шлях, який приведе до симпатій))
І не ясно, чому герой бачив викривлену реальність з монстрами. Ну так, в нього вселився прибулець (привіт гоаулдам із "Зоряної брами"), але не простіше б іншопланетянину було сидіти тихо у свідомості носія, хоча б поки не прилетить на Землю? Чи це таким чином мозок Юрія підлаштовується для співіснування?

Вибачте, якщо мій коментар видався занадто різким.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 29.01.2022 13:16 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Дякую за відгук Снегирь.
Відповідаю запитанням на запитання: а ви читали інтерв'ю з першим космонавтом Землі? Раджу ознайомитись. Тим паче, що до того польоту доклали неабиякі зусилля дуже багато наших земляків, українців. Тикати вас носом в їхні прізвища не буду, бо то не вічливо... Уявляєте, наскільки в ті, ще не такі далекі, часи було важко послати у космічний простір людину? А зараз майже зовсім не треновані туристи туди літають тільки для того, щоб зробити селфі... Що буде через століття - ніхто не знає. Хіба, що ви володієте такою важливою інформацією? :D
А жінки, вони ж різні бувають... як і чоловіки. Навіть у моєму скромному оповіданні представниці протилежної статі, за права яких ви так вболіваєте, далеко не однакові. Ну, хіба що вам кортить, щоб знову настав абсолютний матріархат, де чоловіки не мали б права й натякати на недоліки їхніх суворих володарок... :D

Вибачте, якщо мій коментар видався занадто різким.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 30.01.2022 17:17 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.01.2022 12:22
Сообщения: 24
Ні, я не читала інтерв'ю з першим космонавтом. Погуглю. Але як би там не було, смію надіятися, що в майбутньому в космос літатимуть психічно врівноважені люди. Причому не туристичний політ, а саме з науковою метою. Інакше, що заважає під час чергової сварки за місце в душі повбивати один одного і спустити всю місію в унітаз?
Щодо матріархату... Трохи не розумію, нащо ви стібетесь з мене, та нехай. Я можу мріяти про що завгодно, але факт залишається фактом. У вашому творі жінка - або дружина й мати (типу берегиня сімейного вогнища), або трохи тупенька "дослідниця", яка думає, як сфоткатись. Стереотипи. Якби інші члени команди демонстрували такі само негативні риси, як Віолетта, я б промовчала. Але ж єдиний персонаж, який викликає роздратування - жінка. Трохи прикро за реальних дослідниць.

Але зважаючи на те, що ваш твір відібрали до збірки, праві в даній ситуації ви, а не я. Піду помрію про матріархат чи що.
Вітаю з майбутньої публікацією!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 30.01.2022 23:35 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Снегирь, принаймі я вам одиниці не ставив, як ВИ - моєму оповіданню...

А на рахунок боротьби за права жінок, то гляньте статистику - в середньому чоловіки живуть значно менше. І, даю обидві руки на відсіч, то - через хоббі багатьох жіночок щоденно їсти мізки своїх половинок і на сніданок, і на обід, і на вечерю, і просто так між прийомами їжі... І цим гарнюням, боронь Боже, щось відказати. Зробиш так і ти не чоловік, а садист, гнобитель, тиран і просто бездушна потвора, яка не має права на самозахист!

Може, я й перебільшую і ви, до прикладу, не такі. Тоді я вас вітаю, обіймаю й бажаю залишатись такою й надалі. Тоді чоловіки завжди вас цінуватимуть.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 31.01.2022 00:09 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.09.2021 15:10
Сообщения: 152
Откуда: Ненька Україна
Ого! Треба ж як когось жінки образили.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 31.01.2022 00:15 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Лана писал(а):
Ого! Треба ж як когось жінки образили.

То когось дуже чоловіки образили! І той хтось шукає всюди приводи до їх звинувачення! :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 31.01.2022 00:17 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.09.2021 15:10
Сообщения: 152
Откуда: Ненька Україна
Ті жінки і чоловіки усі козли, шо казать!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 31.01.2022 00:26 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Лана писал(а):
Ті жінки і чоловіки усі козли, шо казать!

Та, ну. Не смішіть мої закаблуки... Усі хороші, до серцевини кісткового мозку! Просто, через палке кохання до себе люди часто не помічають, як роблять боляче іншим. Особливо тим, хто любить їх.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 31.01.2022 00:37 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.09.2021 15:10
Сообщения: 152
Откуда: Ненька Україна
Ну слава Богу, людство виправдане!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 31.01.2022 20:42 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 16.01.2022 00:52
Сообщения: 21
Автор bb012 писал(а):
. І, даю обидві руки на відсіч, то - через хоббі багатьох жіночок щоденно їсти мізки своїх половинок і на сніданок, і на обід, і на вечерю, і просто так між прийомами їжі...


Насправді є докази зворотного.
Наприклад, ось це дослідження (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/17634565/) показує, що одружені чоловіки мають значно меншу смертність, ніж неодружені. А от заміжні жінки, які під час сварок мають пельку на петельку, мають значно вищий ризик смертності. Також є стаття Harvard Medical School, яка теж говорить про те саме - одружені чоловіки живуть довше (хоч в мене є певні претензії до статті, але піде). https://www.health.harvard.edu/mens-hea ... ens-health

Також є дослідження, яке показує, що в природі більшість гомозиготних осіб (тобто, умовно, жіночої статі) живуть довше - https://bsd.biomedcentral.com/articles/ ... y/tables/1
Що є доказом того, що жіноче "довголіття" частково або повністю пов'язане саме з нашим хромосомним набором (ХХ себто).

Дякую за увагу) Просто я люблю докопуватись і шукати пруфи тих чи інших тверджень. Можливо, комусь на цьому форумі це буде цікаво.

_________________
Мій Аркуш
_____________________________________________

А хто ж мені заборонить?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 31.01.2022 22:29 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
О, щиро дякую, Лізо!
Особливо сподобалась інформація про дослідження зв'язку рівня освіти з коронарними захворюваннями...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 26 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB