Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 18:57

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 26 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 16.01.2022 20:07 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4112
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обговорення оповідання bb012 Скринька з «Пандори»


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 00:15 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.09.2019 17:53
Сообщения: 367
Откуда: Долина Буревісника, там де Море і Сонце
Здається мені, хтось дійсно відкрив скриньку Пандори... недружню позаземну істоту, схибленні на контролі над світом, в кота??? Самогубці тільки так роблять.
Успіхів на конкурсі :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 09:16 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 02.01.2022 21:26
Сообщения: 95
Откуда: не місто, а усмішка Бога
Непогане оповідання! Гумор місцями трохи абсурдний, але не занадто. Бачу наших нащадків ніщо не навчило, чи вони позабули давньогрецьку міфологію, бо доси називають кораблі чи планети Пандорою. Ну хоч, Джонсі Мурло не забувають с собою брати. Якби капітан вів себе трохи більш відповідально та адекватно ситуації — оповідання виглядало б більш реалістичним для читача.

_________________
Мій Аркуш https://arkush.net/user/762


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 10:40 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Мавка писал(а):
Здається мені, хтось дійсно відкрив скриньку Пандори... недружню позаземну істоту, схибленні на контролі над світом, в кота??? Самогубці тільки так роблять.
Успіхів на конкурсі :)

Ну, так, треба було підірвати обидва кораблі, і наш, і чужинський, про всяк випадок. Що там якихось нових кілька вдів чи сиріт на Землі зявиться, чи людство мільйон років збиратиме по крихтам знання про міжзоряні мандрівки, яке можна дістати набагато швидше... Те, що ми не розуміємо - не має права на існування! Хай живе новітня інквизиція, де замість відьм знищують прибульців й тих, хто з ними контактував!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 10:44 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 02.01.2022 21:26
Сообщения: 95
Откуда: не місто, а усмішка Бога
Автор bb012 писал(а):
Хай живе новітня інквизиція, де замість відьм знищують прибульців й тих, хто з ними контактував!
а це ідея для цілого роману-антиутопії!

_________________
Мій Аркуш https://arkush.net/user/762


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 10:51 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Фантазер писал(а):
Непогане оповідання! Гумор місцями трохи абсурдний, але не занадто. Бачу наших нащадків ніщо не навчило, чи вони позабули давньогрецьку міфологію, бо доси називають кораблі чи планети Пандорою. Ну хоч, Джонсі Мурло не забувають с собою брати. Якби капітан вів себе трохи більш відповідально та адекватно ситуації — оповідання виглядало б більш реалістичним для читача.

Дякую за відгук. На рахунок назв - подивіться, що означають імена Ерида чи Дисномія, а це реальні тіла Сонячної системи... Щодо капітана, то він дбав про свій екіпаж, а не прагнув наражати його на небезпеку. А що ви на його місці чинили б в подібній ситуації?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 10:53 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Фантазер писал(а):
Автор bb012 писал(а):
Хай живе новітня інквизиція, де замість відьм знищують прибульців й тих, хто з ними контактував!
а це ідея для цілого роману-антиутопії!

Дарую! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 11:04 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 02.01.2022 21:26
Сообщения: 95
Откуда: не місто, а усмішка Бога
Автор bb012 писал(а):
На рахунок назв - подивіться, що означають імена Ерида чи Дисномія, а це реальні тіла Сонячної системи...


на рахунок Ериди питань нема, я читав про цю карликову планету. А от "Пандору" ж ви вибрали заради "скриньки Пандори", чи не так? Трохи шаблонно, тому і в дещо гумористичній манері вказав на це.


Цитата:
А що ви на його місці чинили б в подібній ситуації?
я би не забирав на борт божевільного, який до того ж озброєний та вже направляв зброю на своїх колег.
Хай його забирає з Землі спецназ, разом з професійними переговірниками з терористами та псіхіатрами. Ну і розмова капітана з героєм виглядає, як "дитячий садок".

_________________
Мій Аркуш https://arkush.net/user/762


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 14:48 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 16.01.2022 17:09
Сообщения: 24
Яо Мін із Х'юстон Рокетс? Хороший був баскетболіст)
Мурло - наше все!
Оповідка мені зайшла. Фінал теж непоганий, але мені не вистачило зловісності таємниці майбутнього інопланетянина Мурла. Виходить, що його просто будуть тисячу років досліджувати. А це якось трохи нудно. Хоча для хепіенду це добре.

_________________
Кожному своє


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 15:42 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
У цій гілці щось страшно жартувати, щоб теж не отримати на горіхи :(


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 15:57 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Фантазер писал(а):
я би не забирав на борт божевільного, який до того ж озброєний та вже направляв зброю на своїх колег.
Хай його забирає з Землі спецназ, разом з професійними переговірниками з терористами та псіхіатрами. Ну і розмова капітана з героєм виглядає, як "дитячий садок".

На рахунок розмови - капітан же мав якось заспокоювати людину, у якої ймовірно поїхав дах і обіцяти їй щось хороше, не провокувати на агресію. А щодо переговорників - то по вашій логіці, якщо когось із членів екіпажу корабля, що знаходиться на окріїні Сонячної системи, поранять - то йому не потрібно надавати першу допомогу, а викликати із Землі медиків з "Космічною швидкою"? Щоб той бідолага помер, поки чекатиме? Це буде правильно?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 16:01 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Лобзік писал(а):
Яо Мін із Х'юстон Рокетс? Хороший був баскетболіст)
Мурло - наше все!
Оповідка мені зайшла. Фінал теж непоганий, але мені не вистачило зловісності таємниці майбутнього інопланетянина Мурла. Виходить, що його просто будуть тисячу років досліджувати. А це якось трохи нудно. Хоча для хепіенду це добре.

Дуже дякую за комент. І радий, що ви згадали спортсмена.
Відповідаю на запитання: чужинець же вміє розмовляти! Тому іншопланетянина Мурла не просто досліджуватимуть, його будуть дуже обережно й лагідно просити поділитися знаннями.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 16:04 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Прокрастинатор писал(а):
У цій гілці щось страшно жартувати, щоб теж не отримати на горіхи :(

Ну, не знаю. Спробуйте.
Особливо цікаво виходить, коли до гумористичної фантастики використовують критерії документалістики! :mrgreen:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 16:04 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 02.01.2022 21:26
Сообщения: 95
Откуда: не місто, а усмішка Бога
Автор bb012 писал(а):
Фантазер писал(а):
я би не забирав на борт божевільного, який до того ж озброєний та вже направляв зброю на своїх колег.
Хай його забирає з Землі спецназ, разом з професійними переговірниками з терористами та псіхіатрами. Ну і розмова капітана з героєм виглядає, як "дитячий садок".

На рахунок розмови - капітан же мав якось заспокоювати людину, у якої ймовірно поїхав дах і обіцяти їй щось хороше, не провокувати на агресію. А щодо переговорників - то по вашій логіці, якщо когось із членів екіпажу корабля, що знаходиться на окріїні Сонячної системи, поранять - то йому не потрібно надавати першу допомогу, а викликати із Землі медиків з "Космічною швидкою"? Щоб той бідолага помер, поки чекатиме? Це буде правильно, згідно вашої логіки?

Мені здається вже дискусія дещо вийшла за рамки звичайної. Я вам сказав свою думку, яка, можливо, й хибна. Але що є то є. Це такий погляд зі сторони. Не подобається вам - то не зважайте на неї. Я її висказав тільки для того, щоб ви мали змогу узнати, як виглядає ваше оповідання зі сторони читача (одного з них), якщо вам це нецікаво - то б написали тут, що у вас є своя думка, а інші хибні і вам не хочется їх слухати. Думаю тоді б ніхто не витрачав час на те, щоб висказатися тут.

_________________
Мій Аркуш https://arkush.net/user/762


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb012 Скринька з «Пандори»
СообщениеДобавлено: 18.01.2022 16:10 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Фантазер писал(а):
Автор bb012 писал(а):
Фантазер писал(а):
Я вам сказав свою думку, яка, можливо, й хибна. Але що є то є. Це такий погляд зі сторони. Не подобається вам - то не зважайте на неї. Я її висказав тільки для того, щоб ви мали змогу узнати, як виглядає ваше оповідання зі сторони читача (одного з них), якщо вам це нецікаво - то б написали тут, що у вас є своя думка, а інші хибні і вам не хочется їх слухати. Думаю тоді б ніхто не витрачав час на те, щоб висказатися тут.

Те, що мені справді цікава ваша думка свідчять мої відповіді. Чи мені не можна відповідати на ваші коментарі, а схилити голову й мовчати?
І я вдячний вам за те, що ділетесь зі мною вашим баченням моєї історії, інакше навіщо я тратив би час на всі ці пояснення, міг же просто вас проігнорувати...
Не гнівайтесь, якщо чимось образив. І в думках не було, чесно.
Якщо маєте бажання - залюбки поспілкуюсь із вами по завершені конкурсу!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 26 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB