Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 08:36

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 58 ]  На страницу 1, 2, 3, 4  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: bb011 Космос та еротичні сни
СообщениеДобавлено: 16.01.2022 20:07 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обговорення оповідання bb011 Космос та еротичні сни


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb011 Космос та еротичні сни
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 10:26 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.04.2015 13:59
Сообщения: 851
Вітаю, авторе!
Оповідання ви вигадали хороше. В стилі головоломки, з кількома файними перипетіями. І кінцівка порадувала своєю парадоксальністю. Я не бачив всіх тих згадуваних маньяком фільмів, окрім "Матриці", тож почувався так само, як і головний герой...
Із зауважень: від нейтрино, не думаю, щоб варто було захищати станцію. Воно дуже слабко взаємодіє із звичайною матерією. Доказ - життя на Землі під потоком сонячного нейтрино якось собі існує й донині, магнітосфера нашої планети чи озоновий шар його зовсім не екранує. І ще, хіба еротичні сни не викликають в організмові більшу потребу кисню?

_________________
Под маской добра часто прячется зло: никому не верь! Даже этому совету!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb011 Космос та еротичні сни
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 11:02 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 30
Дякую за відгук! Щодо нейтрино - то фантастичне припущення. Ми ж не знаємо на яких принципах буде працювати обладнання космічної станції у майбутньому. Не виключено, що воно може бути зіпсованим через нейтрино і від нього прийдеться захищати. Те ж саме зі зв'язком.
Щодо еротичних снів :) - ну у гіпносна свої особливості, тож думаю, що не повинно викликати більшу потребу у кисню. Але не виключаю, що головний герой прорахувався, бо не врахував вплив саме еротичного сну на організм, а рахував все для гіпносну в принципі.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb011 Космос та еротичні сни
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 11:43 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.09.2021 15:10
Сообщения: 152
Откуда: Ненька Україна
Вітаю, авторе!
Цікава вийшла гра з тими фільмами, хоч я їх і не люблю, але от ці дні потроху передивляюся Матрицю :) загадки, які герой розгадав у інший спосіб, теж прикольний поворот. за це лайк.
Трохи суперечливі враження, бо ж оте "обраний" одразу налаштовує на гумор чи пародію, але таймер, який тікає, і реальний страх головного героя щодо своєї загибелі мені якось не переплелися й так і йшли паралельно. Але то чиста смаківщина, загалом історія подобалася, а от завершення недописане ж?...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb011 Космос та еротичні сни
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 13:16 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 30
Лана писал(а):
Трохи суперечливі враження, бо ж оте "обраний" одразу налаштовує на гумор чи пародію, але таймер, який тікає, і реальний страх головного героя щодо своєї загибелі мені якось не переплелися й так і йшли паралельно.

Дякую за відгук! Щодо гумору - такий вже в мене стиль, чи характер, що щоб не писав такого-сякого гумору все одно додаю. Комусь заходить, комусь — ні.
Лана писал(а):
а от завершення недописане ж?...
При копіюванні тексту у форму відправки тексту, загубився знак оклику наприкінці. А в сюжетному плані це і є завершення. Як на мене, конфлікт розв'язаний - всі загадки розкриті, головний герой має непоганий шанс вижити, при чому виборов той шанс всупереч планам антогоніста. Закінчення дещо відкрите, бо ми не знаємо, чи поталанить герою і його врятують, чи то все було марно — але це вже вирішив залишити на розсуд читача. Ну і те, що у героя був шанс іще поліпшити свою ситуацію, але він його прогавив — то це вже така перчинка на закінчення.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb011 Космос та еротичні сни
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 14:05 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.04.2015 13:59
Сообщения: 851
Автор bb011 писал(а):
Ну і те, що у героя був шанс іще поліпшити свою ситуацію, але він його прогавив — то це вже така перчинка на закінчення.
То якраз дуже гарно вийшло! Щоб фіналіті не здавалось читачу занадто солоденьким... :mrgreen:

_________________
Под маской добра часто прячется зло: никому не верь! Даже этому совету!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb011 Космос та еротичні сни
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 16:35 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.09.2021 15:10
Сообщения: 152
Откуда: Ненька Україна
Автор bb011 писал(а):
При копіюванні тексту у форму відправки тексту, загубився знак оклику наприкінці.

:D я знала! :)
Слухайте, читачі різні бувають, треба бути готовим до розбурхування їхніх фантазій, причому оповіданням з такою назвою! Запасіться шампанським)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb011 Космос та еротичні сни
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 16:35 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.09.2021 15:10
Сообщения: 152
Откуда: Ненька Україна
Солнечный зайчик писал(а):
То якраз дуже гарно вийшло! Щоб фіналіті не здавалось читачу занадто солоденьким... :mrgreen:

Ну знаєте. Не всі люблять перчик, дехто й полуничку)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb011 Космос та еротичні сни
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 17:01 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
Ну, знаєте, авторе, я з вами не згодний! Це ж прості масові розважальні гіпносни! Як на мене, робити для кожного такого сну своє стоп-слово для аварійного виходу - це те саме, що вигадати, що моряки повинні посилати обов'язково саме сигнал "Рятуйте!", пілоти: "Допоможіть!", а космонавти: "Заберіть мене звідси!". І головне, щоб вони їх не переплутали. Замість, щоб посилати універсальне слово "SOS". Тому, на мою скромну думку, для аварійного виходу з любого гіпносну наші, сподіваюсь, кмітливі нащадки передбачать однакове універсальне стоп-слово :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb011 Космос та еротичні сни
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 17:07 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 06.01.2022 16:25
Сообщения: 78
Прокрастинатор писал(а):
Тому, на мою скромну думку, для аварійного виходу з любого гіпносну наші, сподіваюсь, кмітливі нащадки передбачать однакове універсальне стоп-слово :)

Я не автор, але в мене було таке враження, що персонаж не надто обізнаний з еротичними снами та міг через те стоп-слова не знати :)

Мені оповідання дуже сподобалося, дуже дотепно. Маніяк тужиться, вигадує загадки, які йому здаються розумними, а персонаж розв'язує їх, спираючись на те, на що спиралися творці фільмів - і про що маніяк, схоже, й не здогадується. Це мене дуже повеселило. І порадувала ідея, що аби перемогти, не варто грати за правилами ворога.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb011 Космос та еротичні сни
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 17:17 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 30
Прокрастинатор писал(а):
Ну, знаєте, авторе, я з вами не згодний! Це ж прості масові розважальні гіпносни! Як на мене, робити для кожного такого сну своє стоп-слово для аварійного виходу - це те саме, що вигадати, що моряки повинні посилати обов'язково саме сигнал "Рятуйте!", пілоти: "Допоможіть!", а космонавти: "Заберіть мене звідси!". І головне, щоб вони їх не переплутали. Замість, щоб посилати універсальне слово "SOS". Тому, на мою скромну думку, для аварійного виходу з любого гіпносну наші, сподіваюсь, кмітливі нащадки передбачать однакове універсальне стоп-слово :)

Я теж сподіваюсь, але всяке буває. Наприклад, наші сучасники навіть не передбачили однакову електричну розетку у всіх країнах. Якщо подорожуєш - маєш купляти перехідник. І багато ще чого однакового не додумали. Так що, я би не був таким певним у наших нащадках.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb011 Космос та еротичні сни
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 17:19 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
Валерія Малахова писал(а):
що персонаж не надто обізнаний з еротичними снами та міг через те стоп-слова не знати :)
Але ж, я не писав із любого еротичного гіпносну, я написав із любого гіпносну. На мою думку, що з еротичного, що з кулінарного, що з фантастичного, що з будівельного гіпносну, для аварійного виходу з любого гіпносну про щоб він не був, доцільно зробити одне єдине універсальне стоп-слово :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb011 Космос та еротичні сни
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 17:21 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 30
Лана писал(а):
Слухайте, читачі різні бувають, треба бути готовим до розбурхування їхніх фантазій, причому оповіданням з такою назвою! Запасіться шампанським)

Так і чудово! Я тільки за те, щоб мої оповідання розбурхували фантазію читичів. Може це і є задачою літератури? Хтозна, що там надихало відомих винахідників та науковців.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb011 Космос та еротичні сни
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 17:21 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.04.2015 13:59
Сообщения: 851
Прокрастинатор писал(а):
Тому, на мою скромну думку, для аварійного виходу з любого гіпносну наші, сподіваюсь, кмітливі нащадки передбачать однакове універсальне стоп-слово :)

Погоджуюсь. Тим більше, що свого часу захоплювався практиками усвідомлених сновидінь. А це штука, скажу я вам, ду-у-уже важка. Головна проблема - згадати у ві сні, що ти - то ти, і маєш право змінювати сценарій видінь за допомогою різних дотепних методик... А повертаючись до твору нашого шановного автора, то на мою скромну думку, та красуня була настільки привабливою, що герой половину алфавіту забув, не те, що якесь кодове слово...

_________________
Под маской добра часто прячется зло: никому не верь! Даже этому совету!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb011 Космос та еротичні сни
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 17:23 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 30
Валерія Малахова писал(а):
Мені оповідання дуже сподобалося, дуже дотепно.

Дякую за відгук! Дуже радий!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 58 ]  На страницу 1, 2, 3, 4  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB