Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 04:22

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: bb004 Собачий сказ
СообщениеДобавлено: 16.01.2022 20:07 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обговорення оповідання bb004 Собачий сказ


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb004 Собачий сказ
СообщениеДобавлено: 17.01.2022 08:00 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 02.01.2022 21:26
Сообщения: 95
Откуда: не місто, а усмішка Бога
Цікава ідея. Непогана реалізація. Вікторія виглядає важливим персонажем, але я спочатку її взагалі прогледів і тільки коли зустрів у епілозі пройшовся ще по тексту, шукаючи це ім'я і тільки після цього пов'язав епілог з попереднім текстом. Можливо, треба було б якось більше уваги приділити їй та почуттям головного героя до неї.
Є зауваження по логіці сюжета
[+]
Трохи дивно, що новолюди змогли відтворити комп'ютери, але не змогли відтворити навіть найпростішу вогнепальну зброю. Тим більше, виглядає так, що вона їм потрібна набагато більше ніж ком'ютери. Мені здається, тут краще було б притримуватися сеттінгу "нового" середньовіччя, що виглядало б більш логічно та послідовно.

Декілька обдруківок у тексті, що впали у око:
Цитата:
Як немає набої і в вашому автоматі.

Цитата:
, а мої товаришів відтісняли подалі звірі,

В цілому оповідання досить захоплююче.

_________________
Мій Аркуш https://arkush.net/user/762


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb004 Собачий сказ
СообщениеДобавлено: 20.01.2022 22:43 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02.05.2020 23:33
Сообщения: 116
Вітаю. Щось новеньке. Досить цікава ідея і хороше виконання.

_________________
'Яким би ти не був соковитим і апетитним персиком, знайдеться той, у кого алергія на персики.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb004 Собачий сказ
СообщениеДобавлено: 21.01.2022 13:24 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.01.2022 12:22
Сообщения: 24
Цікава ідея, мені сподобалось. Навіть не знаю, як покритикувати... Хіба що довелось повертатись, щоб допетрати, хто така Вікторія, якось я її впустила. Ну і якось швидко налагодилась комунікація між героєм та новолюдьми, хоч початку лише Марта могла розмовляти.
О, і ще. Новолюди дещо нагадали цивілізацію Псів із "Міста" Саймака. Але це аж ніяк не недолік. Саймак - геній :)
Бажаю успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb004 Собачий сказ
СообщениеДобавлено: 21.01.2022 14:01 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2021 00:12
Сообщения: 176
Снегирь писал(а):
Цікава ідея, мені сподобалось. Навіть не знаю, як покритикувати... Хіба що довелось повертатись, щоб допетрати, хто така Вікторія, якось я її впустила. Ну і якось швидко налагодилась комунікація між героєм та новолюдьми, хоч початку лише Марта могла розмовляти.
О, і ще. Новолюди дещо нагадали цивілізацію Псів із "Міста" Саймака. Але це аж ніяк не недолік. Саймак - геній :)
Бажаю успіхів!

Ви прочитайте "Пандемію" - це початок "Собачого сказу". автор подав на конкурс одну історію двома оповіданнями...

_________________
Удачі!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb004 Собачий сказ
СообщениеДобавлено: 21.01.2022 15:10 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 02.01.2022 21:26
Сообщения: 95
Откуда: не місто, а усмішка Бога
Іва писал(а):
Ви прочитайте "Пандемію" - це початок "Собачого сказу". автор подав на конкурс одну історію двома оповіданнями...
я не автор, але вступлюсь за нього. Наче немає ніякої заборони на таке. Тут більше треба дивитися на те, чи обидва оповідання мають нормальну композицію: експозицію, зав'язку, зрозумілу сюжетну лінію та розв'язку. Ну і раз вони обидва торкаються однієї теми та сетінгу, чи не дублюють друг друга, а дійсно мають свою історію. Пандемію я не читав, але це оповідання виглядає як цілком цілістна окрема історія (на відміну від деяких других творів, які виглядають як уривок з якогось великого твору), хіба що Вікторія там вилазить неочікуванно, хоча наприкінці видається важливим персонажем. Про це я вказав, та ще дехто мав таке ж враження.

_________________
Мій Аркуш https://arkush.net/user/762


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb004 Собачий сказ
СообщениеДобавлено: 21.01.2022 15:25 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2021 00:12
Сообщения: 176
А я хіба виставляю якісь претензії? Просто розказала факт людям, яких зацікавила історія, але які чогось не зрозуміли. Якщо адміни пропустили на конкурс це оповідання, значить обмежень таких дійсно немає.
Я читала спочатку "пандемію" - і вона насправді читається як уривок, а не повноцінне оповідання. Але не можу адекватно оцінити цілісність саме цього оповідання, бо, читаючи, знала передісторію.

Бажано уникати оверквотингу.
Повідомлення модерувалося.

_________________
Удачі!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: bb004 Собачий сказ
СообщениеДобавлено: 21.01.2022 16:10 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 1
Дякую за рецензії, було трохи важко розділити текст, щоб в обох частинах залишилась логіка... Напевно тут всеж таки треба було виділити абзац з коротким сетінгом.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB