Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 25.04.2024 03:43

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 11 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: az018 Бабуськове чудовисько
СообщениеДобавлено: 12.09.2021 18:23 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4130
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обговорення оповідання az018 Бабуськове чудовисько


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az018 Бабуськове чудовисько
СообщениеДобавлено: 13.09.2021 12:43 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2021 00:12
Сообщения: 176
Ідея з бабусею, що передає силу онуці не надто оригінальна. Але атмосфера, стиль написання чудові.
Удачі на конкурсі!

_________________
Удачі!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: az018 Бабуськове чудовисько
СообщениеДобавлено: 13.09.2021 13:37 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02.05.2020 23:33
Сообщения: 116
Вітаю
Склалося хороше враження. Люблю такі оповідки. Та й пісенька хороша.
Щасти


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: az018 Бабуськове чудовисько
СообщениеДобавлено: 14.09.2021 18:00 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.07.2014 13:14
Сообщения: 579
Вітаю, авторе!

Назагал, оповідання сподобалося. Спадковість сили у відьм, звісно, не нова ідея, але от закладений підтекст, що не можна відмовлятися від свого - плюсую.

Як на мене - в оповіданні один великий композиційний мінус - ГГ спокушають вже після отримання нею сили. Якось це вже нелогічно. Ця спокуса органічніше б виглядала До смерті бабусі.

Успіхів та наснаги!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az018 Бабуськове чудовисько
СообщениеДобавлено: 14.09.2021 19:32 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 3
Іва писал(а):
Ідея з бабусею, що передає силу онуці не надто оригінальна. Але атмосфера, стиль написання чудові.
Удачі на конкурсі!

Дякую! Та ж була оригінальна ідея, але по тому прилетіла пісенька і все під себе перекраяла)

Вгадай писал(а):
Вітаю
Склалося хороше враження. Люблю такі оповідки. Та й пісенька хороша.
Щасти

Дякую! Так до мене ця пісенька вчепилась коли вигадалась, і доти в макітрі моїй крутилась, допоки аж цілісіньку оповідку не викрутила...

Фантом писал(а):
Вітаю, авторе
Назагал, оповідання сподобалося.
Як на мене - в оповіданні один великий композиційний мінус - ГГ спокушають вже після отримання нею сили. Якось це вже нелогічно. Ця спокуса органічніше б виглядала До смерті бабусі.
Успіхів та наснаги

Дякую! Щодо зауваження з приводу композиції, але ж молода відьма до смерті бабусі й сама воліла від сили відмовитись, то й ніби не було сенсу її спокушати. А вже коли прийняла свою долю, тоді погань перелякалась й почала лякати та спокушати. Принаймні, така була моя думка.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az018 Бабуськове чудовисько
СообщениеДобавлено: 14.09.2021 20:20 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Вітаю, Авторе! :D
Приєднуюсь до попередніх коментаторів.
Від себе додам, що дуже класним вийшов образ бабусі. Просто цукерочка.
І фінал ідейний. Слава українським відьмам! Слава бабуськовим чудовиськам! :wink:
Удачі на конкурсі!
ЗІ. Навіяло :mrgreen:

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az018 Бабуськове чудовисько
СообщениеДобавлено: 17.09.2021 08:09 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 3
Юлес Скела писал(а):
Вітаю, Авторе! :D
Приєднуюсь до попередніх коментаторів.
Від себе додам, що дуже класним вийшов образ бабусі. Просто цукерочка.
І фінал ідейний. Слава українським відьмам! Слава бабуськовим чудовиськам! :wink:
Удачі на конкурсі!

Вітаю! Дякую, а щодо ідейності... ото воно таке чомусь піднесене трохи вийшло, хоча ніби назагал до ідейності не маю надмірної схильності. Але ж - бабуськові чудовиська то моя слабкість.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az018 Бабуськове чудовисько
СообщениеДобавлено: 17.09.2021 09:09 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 27.01.2007 18:48
Сообщения: 1780
Вітаю, Авторе!
Вибачте за мою українську, якщо що. Скажете, до помилився - буду вдячний.

Якщо я правильно зрозумів головну ідею - це казка для дітей, щоб вони не боялися бабусь, якщо ті виглядають старими та страшними. Бо ці бабусі за онуків та онучок готові вмерти, навіть щоб їх сама онучка і вбила, якщо це їй щастя принесе, готові проти усієї хтоні лісу наодинці війти, аби захистити. І врятують, якщо зможуть.
А бабусь треба береги та любити. Бо не так багато їм залишається звичайно. На жаль.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: az018 Бабуськове чудовисько
СообщениеДобавлено: 17.09.2021 20:50 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Отаке... здалося, що це й про нас, графоманів. Як ти від свого лісу не біжи, а все одно дожене. :D
Тільки щодо хтоні маю заперечення. Це слово як таке не має бути притаманним відьмі, що все життя мешкає в селі. Наукове слово. А ще - не сподобалося ставлення до цієї хтоні. Бо вона ж теж місцева. Тобто бабця Христина не ганяє хтонь. Все ж таки це для людини непід'ємне завдання. Ймовірніше, Христина здатна підтримувати належний баланс між двома світами - людським і світом тих, хто живе у лісі.
А позаяк ідея твору не стільки про відьомський спадок, а про чуточку інше, психологічне - піду до угадайки. Буду рада, якщо не помиляюсь і ця авторка бере участь у грі.
Удачі на конкурсі!

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: az018 Бабуськове чудовисько
СообщениеДобавлено: 17.09.2021 21:07 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 3
Семьдесят Первый писал(а):
Вітаю, Авторе!
Якщо я правильно зрозумів головну ідею - це казка для дітей, щоб вони не боялися бабусь, якщо ті виглядають старими та страшними. Бо ці бабусі за онуків та онучок готові вмерти, навіть щоб їх сама онучка і вбила, якщо це їй щастя принесе, готові проти усієї хтоні лісу наодинці війти, аби захистити. І врятують, якщо зможуть.
А бабусь треба береги та любити. Бо не так багато їм залишається звичайно. На жаль.

Вітаю! Та ніби не вмію гарненько сісти обмізкувати головну ідею, щоб нею потім любенько оповідку облямувати. Якось воно саме по собі як пишеться, так і пишеться. Але ж якщо ви набачили казку для дітей і що бабусь треба берегти та любити, то нащо ж я буду заперечувати? Най буде.

Птица Сирин писал(а):
Отаке... здалося, що це й про нас, графоманів. Як ти від свого лісу не біжи, а все одно дожене. :D
Тільки щодо хтоні маю заперечення. Це слово як таке не має бути притаманним відьмі, що все життя мешкає в селі. Наукове слово. А ще - не сподобалося ставлення до цієї хтоні. Бо вона ж теж місцева. Тобто бабця Христина не ганяє хтонь. Все ж таки це для людини непід'ємне завдання. Ймовірніше, Христина здатна підтримувати належний баланс між двома світами - людським і світом тих, хто живе у лісі.
А позаяк ідея твору не стільки про відьомський спадок, а про чуточку інше, психологічне - піду до угадайки. Буду рада, якщо не помиляюсь і ця авторка бере участь у грі.
Удачі на конкурсі

Кому казка дитяча, а кому й про графоманів. Таки знову, аж ніяк не заперечую.
Щодо хтоні, то мені просто слово подобається. Капосне таке, поганюче. А бабуся може те слово від доньки підчепила, яку аж он по телевізору показували.
Баланс то з потойбічним мо бути, яке своїм життям живе і як його не чіпати, то й нікого саме не чіпатиме. А тут у лісі таки хтонь оселилася, поганюча та небезпечна. "Ганяє" - то в моєму розумінні радше "стримує", аби нікому із людей не шкодила. Знищити то непід'ємне справді. Далеко не все можна знищити, часом життя так складається що тре комусь стояти на варті і захищати, затуляти інших собою і своїм життям...
Дякую, Птице, за коментар. А щодо угадайки, то цікаво. Ото вже зовсім не думалося, що й за такою оповідкою можна вгадати. То ж може і не вгадали )


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az018 Бабуськове чудовисько
СообщениеДобавлено: 17.09.2021 22:38 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
То я нещодавно читала оповідання, де герой теж мав рятувати світ, але відмовився від цього. Втім, я була з ним згодна. :D І як то каже Юлес, навіяло.

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 11 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB