Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 12:49

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: az007 Усе життя - це гра!
СообщениеДобавлено: 12.09.2021 18:23 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обговорення оповідання az007 Усе життя - це гра!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az007 Усе життя - це гра!
СообщениеДобавлено: 12.09.2021 19:59 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
Вітаю, Авторе! :D
З назвою не згоден, тим паче, що і Ваш сюжет не дуже це аргументує.
Ляп:
Цитата:
— Ну тоді сідай… Розповіси по дорозі…
У машині сиділи ще двоє людей у камуфляжі, на головах - балаклави. Максим перелякався, але незнайомець запевнив, що це його охоронці і нічим йому не загрожують.
Поки їхали, Максиму довелося про все розповісти незнайомцеві.
...
— Сідай у машину — поговоримо, — запропонував незнайомець.
Максим погодився — а що ще робити.
:shock:
А до цього він біжав поруч із машиною, та ще й розповідаючи? Уявляю собі цю картину! :lol:
Початок зацікавив, тож і далі я очікував в тому ж стилі. Навіть до зустрічі з Фіделем все було начебто ок. А потім - що далі - то все більш якось зіжмакано і не видовищно. Розтлумачки навіть у діалогах мають неприродний вигляд, наче розповідають не герою, а читачеві.
І в фіналі ще один ляп, як з автівкою (контрольний в голову):
Цитата:
Має спрацювати автоматика та викинути парашут. А далі…
...
Макс, долаючи перевантаження у сім же, поворухнув рукою та натиснув кнопку, випускаючи парашут. Аппарат почав гальмування.

Щодо ідеї: Логіка Системи - що спротив необхідний - викликає сумнів. Зазвичай влада в подібній системі піклується про своє поточне процвітання і не переймається майбутнім всього людства.
Звісно, щось подібне описано в Матриці, але ж там ШІ без людських слабкостей. Та й навіть там авторам довелось це штучно пояснювати, мовляв, цілком задоволений люд менше енергії виробляє.
Але все це - НМХР, звісно.
Удачі, Авторе!
А фінал сюжету фінал одного мульта навіяв :wink:

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az007 Усе життя - це гра!
СообщениеДобавлено: 12.09.2021 20:53 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 4
Я ледве встиг дописати та відправити оповідання за 10 хвилин до дедлайну. Тому такі помилки та неув'язки чи обдруківки були неуникними


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az007 Усе життя - це гра!
СообщениеДобавлено: 12.09.2021 20:59 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02.05.2020 23:33
Сообщения: 116
Вітаю
Що ж, твір сподобався, навіть вдалося злитися з ГГ, до поки все не обірвалося. Обсяг дозволяв продовжити історію і можливо краще було почекати до наступного конкурсу і не губити хороший початок та сюжет.
Погоджуюсь з Юлесом, лиш про парашут не помітив.
Цитата:
Вперше за ці шалені дні Максим зміг поїсти досита та помитися у душі.
Так принаймі все відбулося в один день, принаймі по відчуттях під час читання.
Дякую за історію.
Щасти


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: az007 Усе життя - це гра!
СообщениеДобавлено: 13.09.2021 00:10 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 4
Вгадай писал(а):
Вітаю
Що ж, твір сподобався, навіть вдалося злитися з ГГ, до поки все не обірвалося. Обсяг дозволяв продовжити історію і можливо краще було почекати до наступного конкурсу і не губити хороший початок та сюжет.
Погоджуюсь з Юлесом, лиш про парашут не помітив.
Цитата:
Вперше за ці шалені дні Максим зміг поїсти досита та помитися у душі.
Так принаймі все відбулося в один день, принаймі по відчуттях під час читання.
Дякую за історію.
Щасти


Так, деталі ще буду виправляти та узгоджувати, дякую що помітили

Цю історію я ще в березні придумав під час локдауну. та все ніяк не міг взятися. а як взявся то виявилося що "провисаю", не знаю куди рухатися і т.д. хоча короткий план склав завчасно. Довелося викинути з плану половину подій. Бо нереально було встигнути до конкурсу


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az007 Усе життя - це гра!
СообщениеДобавлено: 13.09.2021 01:27 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2021 00:12
Сообщения: 176
Історія була цікава, гарно і атмосферно прописана до появи повстанців. Але далі сюжет здувся.
Мотивація "боротьба проти системи" дуже слабка і не логічна. Система постачає рятівні вакцини, які повстанцям дуже треба. Але повстанці хочуть її (систему) знищити.
Великі корпорації багатіють, але от цікаво звідки вони багатіють, якщо на планеті більша частина населення, яке може купувати товари і послуги або спить, за рахунок страховки, або пенсіонери на утримані, або бомжі?
Нмсд, середину і кінець варто повністю переписати, але перед цим чітко сформувати бачення історії.
Удачі.

_________________
Удачі!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: az007 Усе життя - це гра!
СообщениеДобавлено: 13.09.2021 22:26 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 4
Іва писал(а):
Історія була цікава, гарно і атмосферно прописана до появи повстанців. Але далі сюжет здувся.
Мотивація "боротьба проти системи" дуже слабка і не логічна. Система постачає рятівні вакцини, які повстанцям дуже треба. Але повстанці хочуть її (систему) знищити. .

А далі я збагнув що залишається два дні до дедлайну, і прописати історію нормально я не встигаю. але хотілося перевірити як сприйметься заплановане продовження історії. просто написав перше що придумав.

А чому ви вважаєте що повстанці тут зайві?
Взагалі той хто не мріє знищити систему - це не повстанець, а просто бандит


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az007 Усе життя - це гра!
СообщениеДобавлено: 15.09.2021 14:46 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.07.2014 13:14
Сообщения: 579
Вітаю, авторе!

Зазвичай, я намагаюся уникати порівнянь з уже написаним/знятим. Проте, у вас надто багато запозичено. Тут і "Крейсер "Галактика", і "Матриця", і "Який чудовий світ новий", і "Залюднений острів" - сплав вийшов з усього потроху.

Проте, всі ми не без грішка :mrgreen:

Мені видається дивною мотивація Фіделя та й взагалі Спротиву. Тобто, зустріли на вулиці першого-ліпшого мужичка, розповіли йому усе - й ніхто навіть не подумав перевірити - а раптом то "засланий козачок".

Ще по першому розділу. Тут не зовсім зрозуміло - якщо ГГ керує грою і симуляцією - то чому одразу не задав курс і не віддав наказ на самознищення, а сам у рятувальну капсулу не стрибнув? Тут би, для більшої достовірності прописати чи то збій капсули, чи ще якийсь негаразд - чому саме Максим не скористався нею.

Успіхів та наснаги!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az007 Усе життя - це гра!
СообщениеДобавлено: 15.09.2021 21:10 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 4
Фантом писал(а):
Вітаю, авторе!
Мені видається дивною мотивація Фіделя та й взагалі Спротиву. Тобто, зустріли на вулиці першого-ліпшого мужичка, розповіли йому усе - й ніхто навіть не подумав перевірити - а раптом то "засланий козачок".


дуже слушне зауваження, дякую, я це врахую. дуже поспішав тому упустив цей нюанс

Цитата:
Ще по першому розділу. Тут не зовсім зрозуміло - якщо ГГ керує грою і симуляцією - то чому одразу не задав курс і не віддав наказ на самознищення, а сам у рятувальну капсулу не стрибнув? Тут би, для більшої достовірності прописати чи то збій капсули, чи ще якийсь негаразд - чому саме Максим не скористався нею.


тут я вважав що він пішов на принцип "капітан гине разом із кораблем".
але компьютер корабля міг сам вирішити його врятувати


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB