Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 16.04.2024 19:39

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 31 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: az002 Чорний військовий гумор
СообщениеДобавлено: 16.09.2021 22:08 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Дякую за коментар, Юлесе! Мені теж сумно :( Але помріяли, посумували - й годі. Інопланетяни все одно не прилетять, тому все доведется робити самим, власними руцями. І навертати на розум отих "якарізничників", бо самі ж вони не порозумнішають. Дяка за "навіяло", гарна пісня :mrgreen: Вона у мене теж давно в плейлисті. І відосик там зачьотний :D Вам теж удачі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az002 Чорний військовий гумор
СообщениеДобавлено: 16.09.2021 22:16 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Обожнюю Пирятина. :D

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: az002 Чорний військовий гумор
СообщениеДобавлено: 19.09.2021 13:30 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.07.2014 13:14
Сообщения: 579
Вітаю, авторе!

От просто чудово. Читаєш, і не можеш відірватися. Гарно вплетений гумор органічно переплітається з певними філософськими думками. І що добре - показано то все через сприйняття різних людей. Такий собі зріз "настрою нулів".

Єдине, таки шкода, що війну виграли не ми. Наша заслуга лише в тому, що навіть на війні залишаємося людьми.

От думаю, чи вистачить у країні запасів цементу? Бож жодні іншопланетяни не допоможуть - самим і стіну зводити, і бетон колотити)

Успіхів та наснаги!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az002 Чорний військовий гумор
СообщениеДобавлено: 20.09.2021 02:24 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Фантоме, щиро дякую за такий схвальний коментар! Так, шкода, що виграли не самотужки. Але Ви дуже слушно зауважили про "залишатися людьми". Власне, вся війна і йде за те, щоб ми всі на вільній території мали право (і можливість) попри все залишатися людьми, з людськими цінностями, а не зі збоченими орківськими. І це, як на мене, вже чимало й важливо. Саме це й хотілося показати, хоч і в казковій формі.
Але це, звісно, анітрохи не зменшує необхідності відправляти будь-яких орків, які пруться на нашу землю, на добрива, причому масово і без жодних шмарклів.
А от з цементом ще подивимося. Хочеться сподіватися, що й в самих вистачить :mrgreen:
Успіхів навзаєм! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az002 Чорний військовий гумор
СообщениеДобавлено: 22.09.2021 23:19 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 21.04.2021 22:38
Сообщения: 33
Откуда: Миколаїв
Вітаю, Авторе!

Оповідання сподобалось. Легко читається. Гарний гумор. Цікава ідея.
Але до реалізації ідеї є декілька питань:
1 Не зовсім зрозуміло, навіщо іншопланетянам втручатися у земні війни. Судячи з їх технології наши проблеми для них, як для нас війни стародавнього Єгипту з хетами.
2. Приймати рішення щодо"нейтралізації" однієї із ворогуючих сторон на підставі лише одного "тесту" - це дуже великий ризик помилитись. Очікуваним була б ціла серія подібних "тестів" по усій лінії фронту (і у тилу, до речі, також!).

Щасти Вам на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az002 Чорний військовий гумор
СообщениеДобавлено: 23.09.2021 02:07 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Смите, дякую за відгук і зауваження! Приємно, що сподобалося. :D Стосовно питань:
1 - а хтозна, навіщо. Може, інопланетяни хотіли влаштувати на Землі біосферний заповідник і спостерігати тамтешні форми життя, а агресивні популяції з ядерною зброєю - це ризик для збереження біоценозу. А може, хотіли налагодити контакт із розумною формою життя. Зрештою, цивілізовані земні науковці їздять до первісних племен Амазонії або Полінезії, і дбають про збереження їхнього природного ареалу існування. То чому б таке не робити інопланетянам?
2 - можливо, таких тестів і було більше, до того ж різноманітних, але герої оповідання про це не знали, бачили лише те, що відбувалося саме у них. Оце Ви наштовхнули на думку: може, варто вказати, що плітки про появи незвичайних істот траплялися й в інших місцях? Втім, чутки про незбагненні події, які приписують інопланетянам, - загалом доволі розповсюджене явище...
Вам теж удачі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az002 Чорний військовий гумор
СообщениеДобавлено: 24.09.2021 21:15 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27.09.2016 13:24
Сообщения: 132
Мої вітання.
Не міг пройти повз це чудове оповідання.
Як там Воланд казав? Треба позатикати всі дірки, бо милосердя знайде найменшу шпарину. :wink:
Написано чудово, але, хоч я і вірю в іншопланетян, та не вірю в такі методи перевиховання. По самі вінця залити, евакуювавши перед тим притомних! Вони там точно є. Принаймні одну чи то людину, чи то птицю знаю. :D
Щиро зичу успіху і натхнення у творчості.

P.S. В мене у сараї стоїть майже нова бетономішалка. Можу підігнати. :mrgreen:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: az002 Чорний військовий гумор
СообщениеДобавлено: 24.09.2021 21:23 
Не в сети
Ёжик в тумане
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.01.2014 21:50
Сообщения: 2909
Откуда: З хутора близ Диканьки (Енеїдівка)
:lol: Пробачте, не втримався.
Графоман Кузьмич писал(а):
Принаймні одну чи то людину, чи то птицю знаю.
Я от теж заочно познайомився з однією притомною птахою з того болота. Та й вона українкою виявилась! :P

_________________
Добрий вечір, ми з України!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az002 Чорний військовий гумор
СообщениеДобавлено: 24.09.2021 22:11 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Дяка!
Птиця корегуватиме вогонь :twisted:

Изображение

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: az002 Чорний військовий гумор
СообщениеДобавлено: 25.09.2021 10:08 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Графомане Кузьмичу, щиро дякую за відгук!
Але бачу, що в розвиткові подій в оповідці Ви побачили гуманізм. Але це хибне уявлення. Чому – спробую докладніше.

Цитата:
Треба позатикати всі дірки, бо милосердя знайде найменшу шпарину


Справа тут не в милосерді, а в суто господарчому питанні. От уявіть: заливаємо шаром справжнього бетону висотою 20 метрів аж дев’яту частину земної суші. Тобто, на цій території вже немає ані рослин, ані звірин, ані птахів. Всі біоценози знищені, земля мертва. Неможливо навіть влаштувати заповідник і дати природі відновитися, як у Чорнобилі. Як на мене, це дуже нехлюйськи й не по-нашому. Бо нащо свідомо псувати землю, яку потенційно можна забрати собі й посадити там огірочки й вишеньки, а на неродючих територіях бодай облаштувати гарний лісочок, в якому можна гуляти й влаштовувати тренувальні табори для пластунів? :roll:
Тобто, яка головна проблема оркостану? Не територія, вона ні до чого, а саме збочені двоногі. Тобто, варто усунути двоногих, а землю використати для загальної користі.
Яким чином усунути? Припустимо, інопланетяни зробили так, що «бетон» розчинився, біоценози лишилися, як є, проте всі двоногі на цій території розчинилися, або заснули й не прокинулись. (Авторові дуже б не хотілося уподоблятися Гітлеру, та й інопланетяни, певно, були б проти, але окей, розглянемо як версію). Але тоді вже за кілька тижнів всю цю територію захоплять китайці, і їм не завадить ніякий лемент ООН чи НАТО. А це джерело тотальної екокатастрофи. Певно, воювати з нами вони не будуть, проте планета – це спільна екосистема. Коли наші бурячки почне заливати кислотними дощами, а повітря стане отруйним через вітри зі сходу, і в колодязях та річках хлюпатимуть хімічні відходи – навряд чи це нас потішить. :mrgreen:
Отже, цю територію варто лишити під цивілізацією, без екокатастрофи і заселеною. Питання – ким?
Українців на все не вистачить. Європейці й американці – урбаністи, вже не здатні жити без асфальту й супермаркетів. Вихідці з Південної Азії не зможуть там мешкати через холод.
Тобто, хай там краще буде пряме керування ООН і хтось, хто зможе протистояти китайській експансії. Найкращий варіант – притомні й цивілізовані корінні народи, які вважають цю землю своєю. Які мають чітку національну свідомість, без раша-імперського маразму.
Але як вони можуть позбутися цього маразму й отримати національну свідомість? Оце вже питання…

Цитата:
але, хоч я і вірю в іншопланетян, та не вірю в такі методи перевиховання. По самі вінця залити, евакуювавши перед тим притомних! Вони там точно є.


Справа в тому, що особистість людини – це її свідомість. Заберіть у неї свідомість, і ким вона буде? Шматком м’яса. Завантажте їй в голову іншу свідомість – і вона вже буде іншою особистістю. Власне, головна мета орків в цьому і полягає – винищити в Україні лише тих, хто не піддається їхньому впливу, а всім іншим змінити свідомість. Щоб вони сприймали своїх вбивць як «братів» і навіть як таких само людей, як вони. От мені й здалося, що масове знищення свідомості орків – це краще, ніж фізичне знищення. Так би мовити, око за око. Якщо все суспільство одночасно перевести в стан дворічних дітей, тобто на етап, коли свідомість лише формується, то їх усіх цілком можна «переформатувати». І хай собі облаштовують територію під керівництвом цивілізованих очільників. А ті, у кого через генетичні вади психіки це не має сенсу робити – до дурдому. Хай повзають рачки в клітці, уявляють себе царями й страждають через те, що їхню «велич» ніхто не визнає. Як на мене, клітка і загальне глузування багато років поспіль – це краще покарання, ніж швидка смерть. Тож про милосердя не йдеться аж ніяк. А ті, хто справді притомний – ті лишаться без змін. Гадаю, інопланетяни про це подбають. :roll:
І, звісно, все, що в оркостані називається «культурою», мусить бути усунуте цілком як явище, що створює небезпечне викривлення соціальної поведінки, і посісти десь таке ж місце, як гітлерівська «теорія расової чистоти» або камбоджійське чучхе. Лишитися в історії хіба зразком того, як робити не треба. А національні культури відновлювати лише ті, які існували в доімперський період – наприклад, чукотські, саха-якутські і такі інші.
Тобто, отака система. Як на мене, якщо є змога не просто «підірвати й розрівняти», а якось раціонально перебудувати, то краще таки перебудувати. Суто господарчий підхід. Хоча без участі добрих інопланетян, гадаю, таки спочатку підірвати й розрівняти, і лише потім перебудовувати таки буде ефективніше.
Перепрошую за багато літер. Успіхів і натхнення навзаєм!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az002 Чорний військовий гумор
СообщениеДобавлено: 25.09.2021 10:10 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Птице, дякую, гарна машинка, стане в пригоді :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: az002 Чорний військовий гумор
СообщениеДобавлено: 25.09.2021 10:53 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.09.2021 15:10
Сообщения: 152
Откуда: Ненька Україна
Авторе, все Ви продумали, дійсно. Тепер нам усім треба думати, як оволодіти силою прибульців. Що би це могло таке бути. Хочеться цю мрію бачити здійсненою.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: az002 Чорний військовий гумор
СообщениеДобавлено: 25.09.2021 10:54 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.09.2021 15:10
Сообщения: 152
Откуда: Ненька Україна
Було би прикольно, щоб переможець таку задачку загадав на наступний конкурс :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: az002 Чорний військовий гумор
СообщениеДобавлено: 25.09.2021 11:13 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Я б хотіла, щоб наступна тема була присвячена тим, хто вже кілька століть тому вмів перемагати північну орду.
Бо в нас ще недороблено козацьку збірку. :wink:

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: az002 Чорний військовий гумор
СообщениеДобавлено: 25.09.2021 11:16 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.09.2021 15:10
Сообщения: 152
Откуда: Ненька Україна
А 2в1?)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 31 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB