Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 15:37

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 20 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ay024 Знайти галаксянина
СообщениеДобавлено: 17.05.2021 11:50 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02.09.2020 16:35
Сообщения: 126
Доброго дня, авторе!
Мені ваше оповідання дуже сподобалося, і його часовий плин зовсім не заважав сприйняттю. Навіть навпаки, всі події наче були на своїх місцях. Має ж у творі бути загадка!
Єдине, за що зачепилася - повтори. Наприклад:
Цитата:
От і зараз Поліна обійняла доню, яка потирала кулачками сонні оченята. Поліна подякувала і відпустила няню, підхопила Марту на руки і понесла до спальні. Поклавши доньку в ліжко, Поліна підіткнула ковдру і поцілувала її.

Ось, три "Поліни" у трьох реченнях.
А в цілому, дякую за цікаве читання! Удачі!

_________________
Ніжно-калиновим словом помережу...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ay024 Знайти галаксянина
СообщениеДобавлено: 18.05.2021 01:34 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Вітаю. Власне, все, що я хочу сказати, вже написали до мене. Більше схоже на початок повісті, ніж закінчене оповідання. Але, якщо подумати, Іва слушно зауважила щодо історії Клео. Вам не вистачає всього однієї сцени з ним, де будуть романтичні стосунки. Не бійтеся зруйнувати інтригу: про те, що події відбуваються в різні часи практично неможливо вгадати заздалегідь. Зате тоді твіст з Поліною обов'язково вистрілить. А поки що, на жаль, лише "3", хоча написано добре. Успіху!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ay024 Знайти галаксянина
СообщениеДобавлено: 19.05.2021 18:57 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 7
Дякую за відгук, Олександре!
В оповіданні описується лише перша зустріч Ксео з жінкою, і сцена романтичних стосунків у день знайомства була б недоречною.
Саме тому я додала лише натяк на романтику у майбутньому. :wink:
Успіху навзаєм!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ay024 Знайти галаксянина
СообщениеДобавлено: 20.05.2021 00:29 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.07.2014 13:14
Сообщения: 579
Вітаю авторе!

От все оповідання мене мучило питання - а нашо його всі так шукають? Виявилося - особистий фетіш самотньої тітки. Ну ок, нехай. Навіщо він здався особисто їй теж не зрозуміло. Лінія Клео здається обірваною, тільки у фіналі розумієш, що ні, закрита. Але все одно виникає питання - якщо він викликав корабель, то де ж рятівники?
Часові проміжки варто було б якось більше окреслити і чіткіше розділити. Можливо, технікою. Типу Клео бачив у солдатів старі рації (бо ж коли він аж дід, якщо я вірно зрозумів, то рації мають бути десь часів ДСВ), а у Поліни вже сучасний телефон.
І найнедостовірніший момент, як на мене. Поліна стільки разів співала колискову і жодного разу не помітила, що родимка у доньки світиться? Нічогенько так, туррботлива матуся :)

Успіхів та наснаги!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ay024 Знайти галаксянина
СообщениеДобавлено: 20.05.2021 12:56 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 7
Дякую за відгук, Фантоме. Кожна думка будет врахована під час доопрацювання твору.
Цитата:
Виявилося - особистий фетіш самотньої тітки.

Не зовсім особистий. Вона працює у компанії, яка шукає інопланетян. Звісно, знахідка одного надзвичайно рідкісного буде набагато важливішою подією за тисячного іншого.
Цитата:
Часові проміжки варто було б якось більше окреслити і чіткіше розділити.

Так,я зрозуміла, що цей момент не чіткий. Я його окреслила тим, що у зошиті зазначалося, що знищення лабораторії відбулось колись у минулому. Але це залишилось у всіх поза увагою. Отже, варто дописати.
Цитата:
І найнедостовірніший момент, як на мене. Поліна стільки разів співала колискову і жодного разу не помітила, що родимка у доньки світиться? Нічогенько так, туррботлива матуся

Те, що вона не надто турботлива, і так зрозуміло. Але ж як вона мала помітити це? Не буде ж вона заколисувати дитину голою. У будь-якому разі на дитині або підгузник, або піжамка. А коли дитина гола, наприклад під час купання або переодягання, то у такі моменти колискові не співають. Хіба ні?
Цитата:
Успіхів та наснаги!

Дякую! Взаємно!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 20 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB