Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 19:05

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 18 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ay023 Останній потяг
СообщениеДобавлено: 18.05.2021 23:26 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 7
Блискавка писал(а):
Мені дуже подобаються оповідання про день, що повторюється безліч разів. Люблю шукати загадку, який саме момент герою потрібно змінити, щоб зупинити повтори.
Але в вашому оповіданні я цього так і не зрозуміла... Тож чому повторювався день? Чому герой не дивувався однаковим пасажирам? Чому герой кілька циклів не впізнавав колишню кохану? Чому розбиті навушники залишалися в кишені розбитими?
Як на мене, оповідання надто загадкове.


Дякую за відгук! Зрозуміла недоліки, допрацюю


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ay023 Останній потяг
СообщениеДобавлено: 19.05.2021 23:35 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.07.2014 13:14
Сообщения: 579
Вітаю авторе!

Сумна і романтична історія, чіпляє. Весь час очікував, що тут має спрацювати "ефект метелика", але не спрацював. І то добре, як на мене, бо було б вже навіть не вторинно. Сподобалося, як вы показали через пасажирів етапи його життя і його власну оцінку цих етапів.

Власне, мені не зрозумілий момент переходу Василя від циклічності, до ріалтайму, так би мовити. Що сталося такого, що він вирвався із кола? Чому саме зараз помітив купу зламаних навушників?

Ще чи то я не зрозумів, чи ви не пояснили - що на Каті, що на Ірі однакові панчохи. Ну, символізм кольорів то ясно. А окрім цього? Можливо, варто було б кольори поміняти місцями, щоб підкреслити, що то - справжнє кохання, а то - випадковість і п'яна дурість.

Однак, найголовніша проблема оповідання, як на мене - бездіяльність героя. Він статист і сторонній спостерігач за своїм життям. Звісно, таких типажів вистачає і у Василя віриш. Але хотілося побачити якісь його дії. Звісно, такий вихід - теж вихід, і має право на життя. Тільки в такому випадку - це поразка ГГ, програш обставинам. А хочеться перемоги.

Успіхів та наснаги!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ay023 Останній потяг
СообщениеДобавлено: 20.05.2021 13:52 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02.05.2020 23:33
Сообщения: 116
Вітаю.
Загалом сподобалося не дивлячись на сумний кінець. Люблю я вже часові цикли


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 18 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB