Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 11:48

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 20 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ay021 У долі понівечене почуття гумору
СообщениеДобавлено: 18.05.2021 13:59 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02.09.2020 16:35
Сообщения: 126
Автор писал(а):
Але цікава думка авторів чи варто взагалі писати? Можливо це не моє.

Я б радила писати! Особисто я оцінила Ваше оповідання на шістку, тому що початок одразу бере читача інтригою, у творі присутній легкий гумор (іронія?), персонажі колоритні (одна Чума чого варта), оповідь має строгу логічну ієрархію (є зачин, розгорнутий сюжет з цікавими локаціями і зрозуміле закінчення). Помилки є, пропрацювати їх - справа часу. Удачі!

_________________
Ніжно-калиновим словом помережу...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ay021 У долі понівечене почуття гумору
СообщениеДобавлено: 18.05.2021 22:24 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 13.10.2013 09:50
Сообщения: 494
Дякую за таку оцінку твору. Мені дуже приємно. Це надихає та мотивує до ще більшої праці над собою.
Успіхів на конкурсі.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ay021 У долі понівечене почуття гумору
СообщениеДобавлено: 19.05.2021 02:46 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19.09.2019 20:51
Сообщения: 338
Автор писал(а):
чи варто взагалі писати?

Звісно, варто! У Вас добре виходить! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ay021 У долі понівечене почуття гумору
СообщениеДобавлено: 19.05.2021 19:29 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.07.2014 13:14
Сообщения: 579
Вітаю, авторе!

Серденько? Спробую, бо зауваги таки є.

Найпевніше, в житті ви російськомовний (-на) - надто багато русизмів і притаманних російській мовних зворотів. Ну або це переклад з російської. Тут тобі й МЧС, яке насправді МНС, і дім, який пустував. Хоча насправді порожнів, бо пучюстують, зазвичай, діти ;)

Є типова помилка новачка - кивнула головою на знак згоди.

Втім, це з часом відшліфується.

Сюжетно - маємо класичну угоду з дияволом. Він спокушає і врешті досягла мети. Тут особливих питань немає.

Цікаво інше. У вас вийшла неймовірно чудова рушниця на стіні, яка могла феєрично бабахнути у фіналі. Чи свідомо, чи підсвідомо - але чудова. Але ні, не скористалися. Можливо, брак досвіду, абощо. Маю на увазі Чуму і її стосунки з Семом. Якби через ревноші вже після укладання угоди Чума просто не дала душі потрапити у Пекло і відправила б її у Рай - ото було б крутезно. Власне, до чого веду - у вас є герой, якому приділена певна увага, але якоїсь ролі він не грає. В дівчинки на кладовищі уваги менше, а роль більш значуща. Тобто, від Чуми очікувалося чогось, але нічого так і не дочекалися.

Ну і, найголовніший мінус для мене. Обрана форма подачі - перша особа. Але, оповідач помер ще до початку оповіді. Хто ж мені цю історію оповідає? ;) я не вмію слухати привидів (незважаючи на нік :mrgreen:), тому почути цю історію апріорі не можу.

Успіхів та наснаги!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ay021 У долі понівечене почуття гумору
СообщениеДобавлено: 19.05.2021 22:30 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 13.10.2013 09:50
Сообщения: 494
Дякую за коментар. Ваша ідея з Чумою звучить круто.( Що і варто було очікувати від автора із досвідом). Шкода, що я до такого не дотумкала. Твір не досконалий, тому беру до уваги усі поради та вказівки на недоліки.
Після завершення цієї частини, я написала продовження "На долю не нарікають". У ньому я круто змінила сюжет, ввела ще дійові особи та відвела іншу роль для Чуми, яка у супроводі братів готує помсту. Працюю над третьою частиною "Із долею не сперечаються". Поки пишу для себе. Бо виставляти в "люди" замало ще досвіду, практики та навиків. Сподіваюся, що зумію з часом досягти такого рівня, як інші автори у цій групі. А поки дякую за те, що приділили час для прочитання твору та залишили декілька слів у коментарях.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 20 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB