Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 16.04.2024 13:03

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 19 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ay019 Чумацькі шляхи
СообщениеДобавлено: 13.05.2021 15:43 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 28.09.2020 12:07
Сообщения: 58
Дуже важко читається оповідання. Поки дочитала, втомилася. :oops:
Особливо початок перевантажений інформацією і термінами.
Окрема частина твору розповідає про поселення в готель, хоча це не має значення для сюжету.
Не зовсім зрозуміла, як можна робити вибір на користь цілої раси по результатам тесту/квесту/змагання лише одного представника. Не зрозуміла, навіщо його вже "запросили", якщо ще не визначились, як будуть тестувати.
Проте бажаю успіху!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ay019 Чумацькі шляхи
СообщениеДобавлено: 13.05.2021 23:53 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 21.04.2021 22:38
Сообщения: 33
Откуда: Миколаїв
Всеж не зрозуміло, за якими ознаками герой здогадався, що перед ним на мішені дітлахи, бо він бачив лише єдиного представника цієї раси. (тут, до речі, є ще одне оповідання, в якому при аналогічній ситуації земляне не зрозуміли, що перед ними діти іншої раси).

На мій погляд більш вирогідном був би такий хід подій: першим добігає жук, відкриваються його мішені, герой бачить на них людських дітлахів і розуміє, хто зображений на його мішенях. Або, як варіант, організатори одночасно відкривають мішені для обох учасників, щоб кожний міг побачити мішені суперника, зробити висновки і діяти далі.
Але це лише моя думка і моя логіка

І здається мені, що замість поняття "гравітаційна лінза " краще використовувати "гравітаційне поле".


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ay019 Чумацькі шляхи
СообщениеДобавлено: 14.05.2021 00:02 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 24.01.2007 16:47
Сообщения: 107
Дуже вдалий твір. З літературної ТЗ претензій нема, хіба що не зрозумів сенсу вживати російський термін "старатєлі". Поясните?
Але є нюанс з точки зору морально-етичної. Сюжет практично повністю повторює оповідання Ф.Брауна "Арена". Не плагіат. звісно, бо антураж та ідея твору повністю інші, але все ж якийсь реверанс у бік Брауна не завадив би. Наприклад, Арбітр міг би вказати, що взяв ідею змагань з твору земного письменника.
Звісно, це лише моя думка з цього приводу, вирішувати автору.
Планую поставити "Шляхам..." високу оцінку.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ay019 Чумацькі шляхи
СообщениеДобавлено: 14.05.2021 01:43 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 12
Смит писал(а):
На мій погляд більш вирогідном був би такий хід подій: першим добігає жук, відкриваються його мішені, герой бачить на них людських дітлахів і розуміє, хто зображений на його мішенях. Або, як варіант, організатори одночасно відкривають мішені для обох учасників, щоб кожний міг побачити мішені суперника, зробити висновки і діяти далі.
.ок, дякую, подумаю над цим.

jsmith писал(а):
але все ж якийсь реверанс у бік Брауна не завадив би
Бінго! Я вас обожнюю! :D Ви побачили "Арену". Ура!
Двобій між чумаком і скиртом - і є реверанс Брауну. Недарма Гг обурюється можливості вирішити питання між расами брутальним гладіаторським двобоєм. Цей момент саме і замислений як полеміка з Брауном. Дуже тішуся, що ви це відчули.
Дякую за потенційну "високу оцінку".
Вам також успіху на конкурсі! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 19 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB