Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 20.04.2024 04:13

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 34 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Післямова
СообщениеДобавлено: 20.04.2021 00:32 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01.10.2019 15:13
Сообщения: 45
Цитата:
А шановного пана мортус312 просимо не ображатися.

Я не мав жодного наміру ображатися. Все нормально. Це були робочі моменти, що були вирішені шляхом діалогу. Щоправда, для мене було трохи незвично робити це на очах у інших учасників, а не в особистому листуванні. Тим більше - у Фейсбуці.

Цитата:
зі свого боку теж перепрошую
Я також перепрошую, якщо мої слова когось образили або зачепили. Я не мав жодного наміру створювати конфлікт. Мені сподобався конкурс, учасники та оповідання.

Цитата:
Проте там була обоюдка, як то кажуть автомобілісти.
Ні. Обоюдки не було. Просто, в мене перед очима не було чіткої інструкції, і я не розібрався в послідовності дій. :wink:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післямова
СообщениеДобавлено: 21.04.2021 19:59 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 26.03.2021 19:34
Сообщения: 25
Я щиро вибачаюся за те, що не звернула уваги раніше, можливо, це вже десь обговорювалось (буду рада посиланню на обговорення) але от помітила, що два оповідання дискваліфіковані. Що це означає? Ці оповідання були дискваліфіковані одразу і не оцінювались? Чи якоїсь миті зауважили невідповідність певним критеріям і оповідання були зняті зі змагань?

UPD
І ще раз вибачаюся, знайшла причину. Я розумію, що то невдячна справа бігати за авторами і нагадувати, що ви не зробили того чи того, але ж звідки автор має знати, що йому треба час від часу проглядати розділ оголошень? Хоч би десь у ЛС висвічувалось, чи хоч десь якийсь натяк... Бо правил багато, і виділеного жирним у правилах багато... Хоча ви чесно це зазначили у правилах, тут уже хто не дочитав сам винен.
Але якщо апріорі усюди нулики, а коли натискаєш "зберегти", нічого не змінюється, навіть напис "відправлено", "збережено" не визілазє, як зрозуміти, що щось робиш не так? Сумлінно ставиш усі оцінки, зберігаєш кілька разів, щоб уже напевне, а тобі раз -- і дискваліфікація.

Ще раз вибачаюсь, пишеться це все на емоціях, шкода до сліз, що така дрібниця має отакезні наслідки. Хоча винуватити треба тільки себе, але ж і хочеться якось щоб система була дружніша до автора. А то виходить десь щось недодивишся зосліпу, з нервів і тому, що перший раз тут, і тримай фашист гранату.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післямова
СообщениеДобавлено: 21.04.2021 21:57 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Ви автор дискваліфікованого оповідання? Співчуваю в такому разі. Але варто все ж таки читати оголошення.
Миш19993 писал(а):
але ж звідки автор має знати, що йому треба час від часу проглядати розділ оголошень? Хоч би десь у ЛС висвічувалось, чи хоч десь якийсь натяк...
Про це нагадується навіть у формі завантаження тексту на сайт. Власне, як така тема "Оголошення" - вже певний натяк, що за нею треба спостерігати.
У цьому оголошенні було вказано термін закінчення голосування в першому турі.
Тут ми 4 квітня нагадували авторам, що треба вчасно проголосувати. І про "технологію голосування" я там теж писала.
Якщо виникають питання, можна їх поставити або в окремій гілці "Вопросы к администрации", або в Базікалці - я читаю без винятку всі коментарі, коли модерую конкурс. Можна написати мені тут на сайті в приват або на фейсбуці в месенджері.
І обов'язково приходьте грати на наступний конкурс!

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післямова
СообщениеДобавлено: 22.04.2021 22:01 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 26.03.2021 19:34
Сообщения: 25
Щиро дякую за відповідь і ще раз вибачаюся за емоційну цидулку, не так зійшлися зорі вчора, і ще й пригадалося, як доводилося три дні реєструватися, тоді сидіти довбати текст на абзаци, і я зазвичай намагаюсь уважно читати усі правила, але от цього моменту і не бачила; поки не полізла перевіряти, чи справді про необхідність читати оголошення попереджають, не була ні сном, ні духом.
Шкода, що так вийшло, треба бути уважнішою. Але маю визнати, у вас є величезний плюс, навіть кілька!
1. Усі оповідання можна прочитати і обрати те, що до вподоби.
2. Голосування прозоре -- у багатьох конкурсах лишається тільки сподіватись, що обрали чесно, бо не маєш змоги оцінити суперників і навіть переможця.
3. Форум. Для мене це перший досвід, коли інші учасники і загалом форумчани могли вільно коментувати мій твір, і я тепер маю про що подумати.
І дякую за запрошення -- я із задоволенням візьму участь у наступному творі, тебер озброєна новими знаннями і навчившись на своїх помилках!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 34 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB