Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 16:51

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 34 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Післямова
СообщениеДобавлено: 15.04.2021 19:49 
Не в сети
Искатель приключений
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.03.2021 23:05
Сообщения: 11
Откуда: Нікополь
Вибачаюсь за, можливо, дурне питання, але як саме має надаватися згода на публікацію? До паперової збірки моє оповідання відібране не було, але хотілося б скористатися можливістю опинитися в електронному виданні для фіналістів.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післямова
СообщениеДобавлено: 15.04.2021 22:44 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 03.10.2020 10:33
Сообщения: 8
Добрий вечір!
Надсилайте файли у електронну збірку на мою адресу 1962chsv@gmail.com у вигляді звичайного файла з розширенням .doc. Тільки ще раз вичитайте текст, бо все піде на публікації в авторській редакції.

З повагою,
Сергій Чебаненко


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післямова
СообщениеДобавлено: 16.04.2021 17:10 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 26.03.2021 19:34
Сообщения: 25
Було дуже цікаво долучитися до конкурсу! Це той самий випадок, коли головне -- не перемога, а участь. Отримала можливість по-новому подивитися на свої тексти.

Роздум на тему. Ясно, що автор не мусить мати змоги оцінювати власний твір. Але кілька чудових творів, яким хотілося поставити одиничку, її не отримали, бо їх не було у моїй половині творів до оцінки.
Можливо, це вже проходили і від такого відмовилися, може, немає технічної можливості чи я щось впускаю. Але от мені б хотілося, аби була можливість оцінити усіх (крім себе).


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післямова
СообщениеДобавлено: 16.04.2021 18:29 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Прочитати й оцінити 45 оповідань - важко. В тому випадку, коли в конкурсі бере участь менше 26 оповідань, відбувається гра в один тур і оцінювати треба всі тексти, крім власного. Проте такого вже давно не було, і це гарно. :D

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післямова
СообщениеДобавлено: 17.04.2021 14:43 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01.10.2019 15:13
Сообщения: 45
Шановна Птица Сирин, вибачте, що відповідаю вам тут. Розділ "Оголошення" для мене закритий.
Є кілька моментів, на які я хотів би звернути вашу увагу.
1.
Цитата:
Велике прохання - писати свої СПРАВЖНІ прізвища та імена в тексті над назвою твору. Звісно, ми можемо надрукувати оповідання під псевдо, і робимо так за бажанням авторів. І нікому не скажемо, як вас насправді звати. Але треба, щоб автор це окремо зазначив у творі. І надав свої контактні дані.

Про це було б непогано повідомляти заздалегідь. Бо після завершення конкурсу жодних чітких інструкцій щодо правил надання згоди на публікацію Вами надано не було. Зразок міг би тут допомогти.

2.
Цитата:
Прийшов лист із оповіданням від Марка Твена. В тілі листа пан Самюель Клеменс підписався Пілігримом. На форумі він Мортус312.

Вибачте, що ввів вас в оману своїми псевдонімами та нікнеймами. Якби була інструкція, то я діяв би згідно інструкції. Але її не було.
Крім того, хочу звернути вашу увагу на маленьку дрібничку. На форумі є така штука - називається "особисті повідомлення". Крім того, у своєму листі до пана Віталія я зазначив, що
Цитата:
"Якщо необхідно зробити ще щось, буду вдячний за роз'яснення та поради."
. Але не чекав, що відповідь отримаю не електронною поштою, а на Форумі у розділі "Оголошення".
Добре, що я не встиг вам відправити паспортні дані. :wink:

3.
Цитата:
На просьбу назватись і дати принаймні посилання на профіль у ФБ автор не відповів.
- на мій лист від 13.04.2021 року це ваша перша відповідь. Жодних "просьб" від вас я не отримував. А чіткої інструкції надання згоди на публікацію ви не надали.

Цитата:
До уваги публікантів!
За наступні два тижні (до 25 квітня) прохання довести тексти до бажаної кондиції (якщо це потрібно) і слати:
Віталію Генику на скриньку tantra@ua.fm або в месенджер на Фейсбуці
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009272398778
або мені, Тетяні Левченко, на скриньку pticasyrin @ gmail.com
або в месенджер на Фейсбуці
https://www.facebook.com/tetjana.levchenko
Важливо: розширення doc (не docs чи інша екзотика), шрифт Times New Roman, у прямій мові - коротке тире, а не дефіс. Не забудьте свій мейл або сторінку у Фейсбуку. Ну і будьте на зв'язку, щоби взаємодія редактор-автор відбувалась оперативно і без затяжних павз.
- вибачте, якщо щось упустив, але жодної згадки про "принаймні посилання на профіль у ФБ " я тут не помітив.

4.
Цитата:
Оскільки в некромантію та спіритизм, попри власні тексти, ми не віримо, запрошення до друку оповідання "Марсіанські вогники" буде скасовано за три дні після цього оголошення, якщо автор не надішле потрібні дані.

Я теж не вірю у некромантію та спіритизм, але при відсутності чіткої інструкції був змушений діяти навмання.
І поправте мене, якщо я помиляюсь, але "буде скасовано за три дні після цього оголошення" через три дні буде 20.04.2021, а в умовах стоїть строк до 25.04.2021.

Дякую за Вашу відповідь та роз'яснення. Оновлений лист надіслав на електронну пошту:1962chsv@gmail.com

Пи.Си. Хотів попросити Вас надалі відповідати мені або у "особистих повідомленнях форуму", або через електронне листування, але розумію, що для Вас діють трохи інші правила спілкування, тому чекатиму вашої відповіді там, де Вам буде зручніше.

Пи.Си. 2. Псевдонім "пілігрим" пишеться з маленької літери.
З повагою, пілігрим.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післямова
СообщениеДобавлено: 17.04.2021 15:36 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Дякую, що швидко відповіли.
Розділ "Оголошення" закритий для всіх, крім адміністраторів і модераторів - і в тому нема нічого образливого, бо та гілка не для спілкування, а для інформування.
Електронна скринька, яку ви щойно вказали (1962chsv @ gmail.com) належить Сергію Чебаненку, на неї слід надсилати оповідання лише для електронного видання.
Відповідаю вам тут, бо це стосується не лише вашого оповідання, а загалом усіх текстів від авторів.
Оскільки ви раніше вже надіслали текст Віталію Генику і не відповіли на його просьбу назватися чи дати посилання на профіль у ФБ, напишіть тут чи йому в приват - чи зацікавлені ви у продовженні співпраці? Якщо так, назвіть пану Генику у приваті своє ім'я, під яким буде надруковане оповідання, та спокійно редагуйте далі, бо дійсно ще маємо тиждень. Проте додам, що під псевдо "Пілігрим" (тим паче "пілігрим", бо за правописом це неправильно), воно друкуватиметься не буде.
Надалі ми будемо вказувати в оголошеннях наше ставлення до псевдо. Досі в цьому не було потреби, бо не було таких випадків, коли фактично неможливо атрибутувати текст.

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післямова
СообщениеДобавлено: 17.04.2021 15:53 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01.10.2019 15:13
Сообщения: 45
Дякую за відповідь.

Цитата:
Електронна скринька, яку ви щойно вказали (1962chsv @ gmail.com) належить Сергію Чебаненку, на неї слід надсилати оповідання лише для електронного видання.
- справа у тому, що я надіслав листа на цю скриньку, бо за результатами конкурсу моє оповідання, як я зрозумів мало шанси лише на електронну версію:
Цитата:
Є можливість видання збірки фантастичних оповідань у електронному вигляді за підсумками конкурсу. Тобто редколегія збірки відбере оповідання-переможці і деякі інші для публікації в паперовому виданні, а оповідання всіх інших фіналістів є можливість включити до електронної збірки фантастичних оповідань.

Можливо, я неправильно зрозумів. Надішлю листа ще пану Віталію.

Цитата:
вже надіслали текст Віталію Генику і не відповіли на його просьбу назватися чи дати посилання на профіль у ФБ
вибачте мою неуважність, але жодної відповіді чи просьби від пана Віталія я не отримував. Виправлюсь.

Дякую за розуміння та роз'яснення.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післямова
СообщениеДобавлено: 17.04.2021 16:56 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
мортус312 писал(а):
Можливо, я неправильно зрозумів. Надішлю листа ще пану Віталію.
Можливо, ви не прочитали оголошення
viewtopic.php?p=128502#p128502
То навіщо ви надсилали пану Генику листа за підписом Пілігрим? :wink: Щось не збігається.

мортус312 писал(а):
Цитата:
вже надіслали текст Віталію Генику і не відповіли на його просьбу назватися чи дати посилання на профіль у ФБ
вибачте мою неуважність, але жодної відповіді чи просьби від пана Віталія я не отримував. Виправлюсь.
Я маю інші дані. Проте, можливо, досить пошукати у спамі, таке буває.
Дякую вам!

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післямова
СообщениеДобавлено: 17.04.2021 17:02 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01.10.2019 15:13
Сообщения: 45
Цитата:
То навіщо ви надсилали пану Генику листа за підписом Пілігрим? :wink: Щось не збігається.

Це було до Ваших роз'яснень. Можна звірити час. Все збігається. :wink:
Я вже відправив пану Віталію листа зі справжнім ім'ям та згодою на публікацію.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післямова
СообщениеДобавлено: 17.04.2021 17:20 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 10.02.2013 19:26
Сообщения: 1429
Откуда: Одесса
2мортус312
Мені б вашу витримку, був би славетним письменником. Заздрю.
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післямова
СообщениеДобавлено: 17.04.2021 17:37 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01.10.2019 15:13
Сообщения: 45
Цитата:
Мені б вашу витримку, був би славетним письменником. Заздрю.

Дякую.
Просто, в мене є невеликий досвід. Все приходить з часом. :wink:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післямова
СообщениеДобавлено: 17.04.2021 18:01 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 10.02.2013 19:26
Сообщения: 1429
Откуда: Одесса
Дякую.
Тоді ще трохи зачекаю. Може, й до мене прийде.
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післямова
СообщениеДобавлено: 17.04.2021 18:29 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01.10.2019 15:13
Сообщения: 45
Цитата:
Тоді ще трохи зачекаю. Може, й до мене прийде.

Головне, пам'ятайте про кличний відмінок. :wink:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післямова
СообщениеДобавлено: 17.04.2021 18:44 
Не в сети
Танцующий с бубном

Зарегистрирован: 10.02.2013 19:26
Сообщения: 1429
Откуда: Одесса
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Післямова
СообщениеДобавлено: 17.04.2021 19:06 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
:D
phpBB [video]

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 34 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB