Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 20.04.2024 03:00

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 26 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ax020 Іти і повертатися
СообщениеДобавлено: 02.04.2021 09:09 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
мортус312 писал(а):
Цитата:
Я тихо зойкнула. Панорама за склом вражала – кам’яниста рівнина простягнулася на кілька кілометрів і впиралася у переливчасту стіну.
- мабуть, Діна не така вже і кмітлива людина, як думав пан Дайліде. Звідки таке здивування? Бо ж Діна знала, що вирушає до порталу, чи вона думала, що портал приведе до іншого поверху?

Власне так, думала, що вирушає у іншу кімнату. Тому і здивувалася, бо утримувати офіс, з кабінетами, розкиданими по Сонячній системі - задоволення зовсім недешеве. Те, що портал опинився саме під Юпітером, то чиста випадковість, яка помітилася вже після відправки тексту :D

мортус312 писал(а):
Цитата:
– Це – зйомка півторамісячної давнини. Як бачите – озеро.
- виникають питання до перших поселенців: хіба, перед заселенням Енігми, ніхто не слідкував за планетою, не спостерігав за змінами, не проводив досліджень?
Я це до того, що спочатку люди туди прилетіли на зорельотах, а вже потім встановили портал. Отже до встановлення порталу якийсь час повинні були спостерігати за планетою, проводити аналізи, чи це знову як у фільмі "Чужий: Заповіт"?


Досліджували, звісно. Однак, першовідкривачі, певно були не настільки числені, щоб власними фантазіями змінювати планету. Можливо, Енігма змінювалася, проте не настільки стрімко. А коли вже пішли перші колоністи, то й їхні фантазії почали швидше змінювати планету. Тому й різні інтервали змін між озеро-пагорб-яр: динаміка змін корелює з кількістю поселенців. Шкода, що це не прочиталося :(


мортус312 писал(а):
Цитата:
– Біжи, обживай ліс. Якщо ти, звісно, не оптично-тактильна ілюзія. А мені час повертатися.
- показовий приклад того, що в експедиції треба брати лише науковців. Незнайома планета, порушення відомих фізичних законів, зникненя людини, а Діна відпускає білочку, якої в принципі там бути не повинно.


На те вона і не науковець :D

Дякую!
Успіхів навзаєм!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax020 Іти і повертатися
СообщениеДобавлено: 02.04.2021 15:55 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.09.2019 17:53
Сообщения: 367
Откуда: Долина Буревісника, там де Море і Сонце
Вітаю, авторе!
У вас настільки чудова загадка в оповіданні, що мені читати було... нудно. Так, я не кепкую: ваші дбайливо виписані персонажі не "дотягнули" до загадки, тому постійно кортіло пролистати те, де про них, а перейти одразу до процесу дослідження проблеми порталів. Оповідання мені, загалом, сподобалося, але сподобалося би у кілька разів більше, якби ви приділили більше уваги саме планеті, її загадці, процесу розв'язання таємниці порталу. Тож, одиничка тверда, але могла би бути твердішою ;)
Успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax020 Іти і повертатися
СообщениеДобавлено: 02.04.2021 18:52 
Не в сети
Искатель приключений
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.03.2021 23:05
Сообщения: 11
Откуда: Нікополь
Вітаю, авторе!
Я тут спробувала уявити, на що б перетворилася планета з кількома мільярдами мешканців-мрійників, коли кожен тягне ковдру на себе, і злякалася :lol:
Тут в сусідньому оповіданні від людства позаземне життя приховали, й мені чомусь здається, що таємниця Енігми - теж доволі небезпечна річ. Але це так, роздуми поза оповіданням, бо, як на мене, зайва раціональність зіпсувала б такий красивий твір про мрії :)
Маєте від мене одиничку. Успіху на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax020 Іти і повертатися
СообщениеДобавлено: 03.04.2021 08:29 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
Мавка писал(а):
Оповідання мені, загалом, сподобалося, але сподобалося би у кілька разів більше, якби ви приділили більше уваги саме планеті, її загадці, процесу розв'язання таємниці порталу.


У тому то й річ, що доступними науковими методами така задача не розв'язується :wink: Принаймні, тим штатом науковців, які наразі на планеті.

Дякую!
Успіхів навзаєм!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax020 Іти і повертатися
СообщениеДобавлено: 03.04.2021 08:32 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
Лунь писал(а):
Я тут спробувала уявити, на що б перетворилася планета з кількома мільярдами мешканців-мрійників, коли кожен тягне ковдру на себе, і злякалася :lol:


Я теж :lol: Але то вже тема для чогось більшого, ніж оповідання :wink: Якщо лінь не переможе :mrgreen:

Дякую!
Успіхів навзаєм!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax020 Іти і повертатися
СообщениеДобавлено: 09.04.2021 19:49 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
"Все, що десь існує, можна вигадати. А все, що можна вигадати, десь існує..."
Цікавий твір. Тільки *дивиться на значок радіаційної небезпеки* я б той портал удосконалила. Наприклад, щоб це було щось фізичне, що помацати можна. І на тому порталі - звичайні графіті. А щоб його відчинити, тре було сказати щось таке, що йде від серця. Чи то Ліну Костенко процитувати, "Крила", що автор узяв до епіграфу. Чи нове графіті накреслити - наприклад, суто українську літеру Ї. Чи просто згадати щось таке невдаване, непідроблене, типу
"А я б зараз картоплею повечеряв. Навіть простою вареною шматочками з маселком, а з маринованим оселедцем – то вже свято!" – і в зачиненому порталі відразу б показалася шпарина.
Проте, може, автор бараболю не їсть. Тож і так гарно. :D
Удачі на конкурсі!

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax020 Іти і повертатися
СообщениеДобавлено: 10.04.2021 13:59 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 24.01.2007 16:47
Сообщения: 107
ми рушимо в різні боки. Але я вже до цього не схильний. - е-е-е... до чого не схильий?
Усесвіту- знаю, це написано за правилом чергування, чи як його там, але один чорт не звучить. Краще або переформулювати фразу, або забити на те правило. У назві ж забили.
Сюжет був досить модний у 60-70х роках минулого століття. Втім, це не завжди недолік.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax020 Іти і повертатися
СообщениеДобавлено: 11.04.2021 07:38 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
Птица Сирин писал(а):
"Чи то Ліну Костенко процитувати, "Крила", що автор узяв до епіграфу. Чи нове графіті накреслити - наприклад, суто українську літеру Ї. Чи просто згадати щось таке невдаване, непідроблене, типу
"А я б зараз картоплею повечеряв. Навіть простою вареною шматочками з маселком, а з маринованим оселедцем – то вже свято!" – і в зачиненому порталі відразу б показалася шпарина.
Проте, може, автор бараболю не їсть. Тож і так гарно. :D
Удачі на конкурсі!


Сумніваюся, що десь у далеких світах знають Ліну Костенко чи українську "Ї". Тут співітчизники через два на третього хто така Ліна і як та "Ї" пишеться :(

Дякую!
Вам успіхів навзаєм!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax020 Іти і повертатися
СообщениеДобавлено: 11.04.2021 07:40 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
jsmith писал(а):
ми рушимо в різні боки. Але я вже до цього не схильний. - е-е-е... до чого не схильий?


Власне, розійтися в різні боки, себто, не працювати разом :wink:

Дякую!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax020 Іти і повертатися
СообщениеДобавлено: 11.04.2021 15:18 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Вітаю з перемогою!

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax020 Іти і повертатися
СообщениеДобавлено: 11.04.2021 16:41 
Не в сети
Домовой
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06.07.2014 13:14
Сообщения: 579
Дякую :wink:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 26 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB