Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 18.04.2024 21:02

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 17 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ax017 Рік починається із зими
СообщениеДобавлено: 07.04.2021 11:13 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 28.03.2021 11:01
Сообщения: 16
Цитата:
З вашого дозволу не вважатиму ваші слова валідною критикою, радше доказом того, що усі шукають у текстах щось близьке, і ввжають текст хорошим, коли бачать у ньому себе і таким собі -- якщо не впізнають нічого.

От неправда))) Я коли читаю Лавкрафта - не уявляю себе на місці монстрів чи ГГ, або Боварі - хто взагалі буде уявляти себе на її місці? Але читати дуже цікаво. І таких прикладів багато. А ваше оповідання не було цікаво читати. От і все:) Ви просто образились на вказані цитати.
Цитата:
А тут я геть не зрозуміла вас. Хіба дитина у три рочки здатна зробити такі підрахунки і взагалі зрозуміти концепцію, що на іншій планеті рік триває удвічі довше? І це задумувалось як жарт між старими друзями. У чому флірт?

Малось на увазі те, що він у повітрі пальцями цифри вимальовував.

_________________
- Ну так думай меньше и не будешь так глуп, - сказала Дуа. - Бедный Ун! Прощай же, - и она заструилась прочь.
Айзек Азимов


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax017 Рік починається із зими
СообщениеДобавлено: 22.04.2021 21:47 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 26.03.2021 19:34
Сообщения: 25
Цитата:
Я коли читаю Лавкрафта - не уявляю себе на місці монстрів чи ГГ, або Боварі - хто взагалі буде уявляти себе на її місці?Але читати дуже цікаво.

Справа не в тому, що людям подобається твір, коли вони опиняются на місці героїв чи співчувають їм. Просто комусь подобається динамічний твір, у якому повсякчас щось відбувається, а комусь -- роздуми та описи.
Хтось любить, щоб було багато персонажів і санта-барбара, хтось любить камерні історії із одним-двома героями. Важливо не так те, наскільки близький герой, як те, наскільки близький конфлікт читачу. Описи "складнощів" життя золотої молоді можуть обурити і викликати відторгення у людини, яка розуміє, що у житті є проблемою насправді. Чоловіки частіше читають про війну, жінки -- про історії кохання.
Різні люди обожнюють і трпіти не можуть "Сто років самотності" за одне і те саме: когось дратує магічний реалізм і мільйон однакових імен, а когось чарують саме ці унікальні аспекти твору. От що я мала на увазі.
Навіть це оповідання -- вам було нецікаво. Але ж є люди, які відгукнулися позитивно. Отже, не оповідання нецікаве, а вам особисто було нецікаво. Буває. Це нормально.

Цитата:
Ви просто образились на вказані цитати.


Вибачте, якщо у вас склалося таке враження. Ваш попередній коментар справді зачепив -- мені здалося, що ви подавали свою критику доволі безапеляційно, крім того, деякі ваші питання, як я вже зауважила, навіть не постали б, якщо ви звернули б увагу на те, що прямо проговорюється у тексті. Це веде мене до висновків, що ви не вчитались. Нехай ви не зробили цього, бо вам було нецікаво. Але як можна критикувати, не вихопивши з тексту ключових подій, особливостей лору? Як можна оцінити твір, випускаючи якісь (часом важливі) моменти? Адже вони усі для чогось вкладались, кожне слово продумувалось і для чогось потрібне.

Цитата:
У чому флірт?

Цитата:
Малось на увазі те, що він у повітрі пальцями цифри вимальовував.

І все-таки не можу до ладу осягнути, як пов'язані флірт і те, що це по-дитячому -- малювати пальцем у повітрі. Щодо того, чому взагалі є оце вимальовування пальцями: це показує, що герой а) візуал (він ще й оператор), б) не любить сидіти геть без діла і має хоча б пальцем у повітрі вимальовувати (він постійно щось робить, маше руками, коли говорить збуджено, загалом має активну життєву позицію з розряду "навіть лежачи на дивані трусіть ногою").


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 17 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB