Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 02:11

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 38 ]  На страницу 1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: ax010 Дрібнота
СообщениеДобавлено: 28.03.2021 17:54 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обговорення оповідання ax010 Дрібнота


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax010 Дрібнота
СообщениеДобавлено: 29.03.2021 11:33 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 15.03.2021 15:20
Сообщения: 1
Вітаю, Авторе! Вам вдалося створити достатньо якісне оповідання. Легко читається, чудово сприймається. І головне, гармонійно переплітається з головною проблемою сьогодення та наголошує про образ справжнього українця. Залік.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax010 Дрібнота
СообщениеДобавлено: 29.03.2021 12:31 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 03.10.2020 10:33
Сообщения: 8
8)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax010 Дрібнота
СообщениеДобавлено: 29.03.2021 22:25 
Не в сети
Искатель приключений
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.03.2021 23:05
Сообщения: 11
Откуда: Нікополь
Авторе, у вас вийшло дуже якісне і жваве оповідання! Особливо сподобався рівень самого тексту. Ідея реалізована цікаво, в історію поринаєш з перших рядків. За ялинку з десантниками окрема вподобайка :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax010 Дрібнота
СообщениеДобавлено: 30.03.2021 08:50 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Дякую, панове! Приємно бачити позитивні відгуки! :D
Лунь писал(а):
За ялинку з десантниками окрема вподобайка

Дякую! Щодо цього моменту у мене було найбільше сумнівів - чи його сприймуть :roll:
Бажаю всім удачі! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax010 Дрібнота
СообщениеДобавлено: 30.03.2021 09:48 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11.01.2019 11:27
Сообщения: 423
Откуда: Київ
Вітаю, авторе!
Чудове оповідання! Серед тих, що прочитав - одне з найкращих.
Впевнений, що журі теж високо оцінить.
Щиро бажаю успіху і наснаги!

_________________
- Світ став замалим, Джек.
- Світ такий самий. Щастя в ньому менше.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax010 Дрібнота
СообщениеДобавлено: 30.03.2021 14:06 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Щиро дякую, Панасе! Вам теж успіху!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax010 Дрібнота
СообщениеДобавлено: 31.03.2021 00:45 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02.09.2020 16:35
Сообщения: 126
Авторе! Дуже гарно написано - і зі знанням технічної справи (у крайньому разі, мені, гуманітарці, так здалося), але й не нудно, не надто заплутано. І дія жива з перших же речень. Як захопило оповідання, то не відпускало до останнього абзацу.
Мені ще читати 5 робіт, але поки що я вболіваю саме за Вас. Бажаю вийти в фінал!
П.С. А Зою шкода!

_________________
Ніжно-калиновим словом помережу...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax010 Дрібнота
СообщениеДобавлено: 31.03.2021 08:42 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Щиро дякую, Віро, за такий приємний відгук!
Зою мені теж шкода. До останнього моменту такого розвитку подій не передбачалося, але герої вчинили по-своєму :D
Вам теж бажаю успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax010 Дрібнота
СообщениеДобавлено: 31.03.2021 10:51 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 29.03.2021 16:33
Сообщения: 42
Моє вітання автору!

От що я люблю - так отих бравих хлопців-космічних охоронців! :D
Які за власним рішенням фактично зачиняють першу космічну цивілізацію, що її людство зустріло на свому шляху у Всесвіті. Як зачиняють? А дуже просто: нашіптують отим жукам з Фобосу, що людство - це Велика Бяка і зробить жукам Велике Бо-Бо! Жуки вірять, ховаються і за це дозволяють гвардійцям охоронникам одним оком побачити, як живуть у Великій Жучивні на Фобосі (воно ж відомо, що кожний наземний охоронець - крутий спец саме по космічним цивілізаціям і особливо по розумним комахам).
Велика перемога людяності над людством, ура!

Тільки є одне "але". :roll:

Оте сопливе дівчисько-біолог Зоя.
Я не думаю, що її споїли добровільно.
Я не думаю, що її добровільно накачали "сивороткою правди" чи ще там чимось, щоб розв`язати язика.
Я не думаю, що вона добровільно дала згоду на те, щоб її запроторили до марсіанської психіатричної лікарні.

Але що там бравим хлопцям з охорони та Зоя? Ліс рубають - тріски летять. Трісочка якась... Такій і пістолет чи гвинтівку не подаруєш...

Це ж така дурничка, зламати людині життя, правда?

Ех, дівчата... Ніколи не кохайте космічних охоронців. Особливо тих, які дарять вам штучні квіти :wink:

Автору успіхів на конкурсі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax010 Дрібнота
СообщениеДобавлено: 31.03.2021 12:33 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 12.09.2020 12:20
Сообщения: 42
Сподобалось! Особливо паралель "маленькі істоти-невелика країна".
Борімося-поборемо!
Одиничка.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax010 Дрібнота
СообщениеДобавлено: 31.03.2021 13:14 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Дякую за відгук, Дримчейсере!

Дуже приємно, що ви помітили оцю моральну "виделку" у творі. Дійсно, якщо підходити з позиції ідеї прогресу, то, безсумнівно, має рацію Зоя. І вона права в тому, що протестує проти засекречування даних.

Але якщо дивитися з позиції реальності, то правота за хлопцями - бо вони надто добре знайомі зі зворотним біком прогресу. І знають, у які форми він часом виливається, до того ж переважно під начебто гарними і справедливими гаслами.

Бо вони насправді (якщо ви не зауважили) не "охоронці". Не тупні з дубцями для підтримування ладу в супермаркеті. А фахові військові, які бачили чимало, і добре усвідомлюють наслідки подвійних стандартів, які існують в сучасному їм людстві. А військові якраз дуууже цінують життя в усіх його проявах. Бо надто добре знають, наскільки воно крихке.

Щодо "психлікарні" - дякую за зауваження. Мабуть, це моя недоробка, якщо ситуація не надто зрозуміло (через дедлайн і поквап). І варто виправити. Бо насправді все було зовсім не так. Зою просто трохи виставили в кумедному вигляді за допомогою легкого наркотика - з тою метою, щоб якщо вона почала згодом розповідати про "космічних жуків", то їй вже ніхто не повірив. Ніякої шкоди їй цей препарат не спричинив,його дія тимчасова і без наслідків, але під час його дії все виглядало так, ніби у неї нервовий зрив і галюцінації від перевтоми.Тому її й відправили зі станції. А згодом вона чудовенько знайде собі іншу роботу на тому ж Марсі. А з жучками хлопці просто потоваришували, без будь-якої дослідницької мети. Але коли вже товаришують вояки різних рас (бо жучки - оборонці свого "краю світу" теж напевне з категорії військових), то міжпланетної війни точно не станеться :D

А взагалі це оповідання планувалося як легенька пародія не тему космічних рейнджерів, інопланетних жуків і засекречування інформації. Тож не варто ставитися до всього так серйозно. Але, як то кажуть,у коожному жарті є доля жарту :D

Ще раз дякую! Успіху навзаєм!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax010 Дрібнота
СообщениеДобавлено: 31.03.2021 13:17 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 17
Щиро дякую, Таргарде! Поборемо безсумнівно! :D
Вам теж успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax010 Дрібнота
СообщениеДобавлено: 31.03.2021 15:52 
Не в сети
Искатель приключений
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.03.2021 23:05
Сообщения: 11
Откуда: Нікополь
Цитата:
Щодо "психлікарні" - дякую за зауваження. Мабуть, це моя недоробка, якщо ситуація не надто зрозуміло (через дедлайн і поквап). І варто виправити. Бо насправді все було зовсім не так. Зою просто трохи виставили в кумедному вигляді за допомогою легкого наркотика - з тою метою, щоб якщо вона почала згодом розповідати про "космічних жуків", то їй вже ніхто не повірив. Ніякої шкоди їй цей препарат не спричинив,його дія тимчасова і без наслідків, але під час його дії все виглядало так, ніби у неї нервовий зрив і галюцінації від перевтоми.Тому її й відправили зі станції. А згодом вона чудовенько знайде собі іншу роботу на тому ж Марсі. А з жучками хлопці просто потоваришували, без будь-якої дослідницької мети. Але коли вже товаришують вояки різних рас (бо жучки - оборонці свого "краю світу" теж напевне з категорії військових), то міжпланетної війни точно не станеться :D


А мені одразу так збагнулося. Мабуть це просто той випадок, коли різні читачі сприймають текст по-різному.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax010 Дрібнота
СообщениеДобавлено: 31.03.2021 16:24 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 26.03.2021 23:49
Сообщения: 7
Оповідання - супер! Однозначно варто виходу в фінал.
Єдине що не сподобалося - то назва. Якось вона "не клеїться" до історії :roll:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 38 ]  На страницу 1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB