Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 16.04.2024 14:32

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 28 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ax005 Оракул із Безодні
СообщениеДобавлено: 01.04.2021 00:00 
Не в сети
Танцующий с бубном
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22.01.2017 23:33
Сообщения: 1025
Откуда: Васильків
Попри композиційну обрізаність оповідання читається динамічно. Єдине, що не насторожило героя, це вбивство людини дівчиною. Можливо, варто прописати хоча б легку спантеличеність героя. Адже це ж не таргана якогось розчавити. А раптом герой чимось не догодить Еллі, і вона його теж так хрясь!

_________________
Нет русского мира, есть только русская война.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax005 Оракул із Безодні
СообщениеДобавлено: 01.04.2021 00:10 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12.03.2021 00:12
Сообщения: 176
Птица Сирин писал(а):

Шановна пані Іво! Шановний пане Автор ax005!
Я вам пропоную зосередитися не на конспірологічному аналізі помилок, а на обговоренні власне художньої сторони оповідання, та уникати взаємного переходу на особистості. Якщо цей твір повністю, всім текстом, назвою, іменами персонажів, топонімікою збігається з якимось іншим твором, то пані Іва може подати скаргу. Щоправда, не знаю, хто від цього виграє, навіть якщо буде доведено порушення правил. Бачу, що питання викликає використання назви супутника Калісто. Проте хіба хтось має на цю назву патент?
Велике прохання до вас обох - припиніть цю сварку, вона неконструктивна.

Та ми ж ніби не сваримося)
Ні, твір не збігається повністю, тільки "Калісто" з помилкою. Автор по ходу, просто образився, що я його впізнала)
Тому вибачаюсь. Ніяких злих намірів когось образити не мала.
Удачі всім)

_________________
Удачі!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax005 Оракул із Безодні
СообщениеДобавлено: 01.04.2021 00:19 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
Прокрастинатор писал(а):
Попри композиційну обрізаність оповідання читається динамічно. Єдине, що не насторожило героя, це вбивство людини дівчиною. Можливо, варто прописати хоча б легку спантеличеність героя. Адже це ж не таргана якогось розчавити. А раптом герой чимось не догодить Еллі, і вона його теж так хрясь!

Дякую за відгук!
Так, композиція вийшла трохи уривчастою. Це те, чому мені ще треба вчитися.
А щодо дівчини: ну не знаю. він по перше сам був у стані шоку, по друге - якщо хочуть вбити тебе чи твою дівчину, ти будеш спочатку усувати загрозу, а потім вже думати. дівчина була уже у стані стресу після розмови з керівником. про те що ви сказали "начувайся" я це занотую :) дійсно це варто уваги


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax005 Оракул із Безодні
СообщениеДобавлено: 01.04.2021 00:34 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
Щодо того що тут "Ще один Джон Сміт"
Просто щоб ви знали. Джон Сміт - це традиційне "погоняло" ганстера який не хотів повідомляти своє справжнє ім"я. Тут натяк що його ім"я та прізвище несправжні. що він потрапив за фальшивими документами. його медкоміссія теж скоріше за все була профанацією. Це міг бути агент мафії, якого вона надіслала на станцію щоб була "наша людина". Перше що робить кримінал на нових теренах - засилає туди свого емісара, щоб він створив на місці свою банду, як ще один ланцюг кримінальної мережі. Саме так Каморра, Тріади та Якудза створили свою мережу у США


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax005 Оракул із Безодні
СообщениеДобавлено: 01.04.2021 10:41 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
Іва писал(а):
Спочатку пишете:
Цитата:
Хтось регулярно проникає до мережі та копіює дані. Мало того, не залишає жодних слідів!

А потім:
Цитата:
продивлялася логи, хто дивився мій профіль. І побачила серед логів "невизначений користувач".

ну от серйозно, думаєте хакери такого рівня залишать після себе логи?
А потім Василь та його помічник Котигорошко легким порухом знаходить метод, канал проникнення, та ще й встановлює, що це чужоземна логіка.
Який просунутий помічник їй богу...


< ... >

Думати що за 30-40 років не навчаться за годину відслідковувати УСІ підключення та входи до системи, навіть на базовому допрограмному рівні < ... > Вже зараз досвідчений адмін може відслідкувати всі підключення через ВПН за півгодини.
Технологія віртуального голографічного інтерфейсу та голографічного помічника, кому усі команди можна віддавати голосом уже випробовуються. Вони уже є. < ... >

Будь ласка, не переходьте на особистості!
Повідомлення модерувалося.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax005 Оракул із Безодні
СообщениеДобавлено: 01.04.2021 23:16 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02.09.2020 16:35
Сообщения: 126
Доброго вечора, авторе!
Люблю пригоди.
Але з одним місцем оповідання не можу погодитися: при знайомстві з дівчиною Ви спочатку пишите, що її зовнішність зовсім непримітна. А потім описуєте незвичні риси - обличчя надто довгасте, і ніс помітний, і вуха... Повна протилежність слову "непримітна."

_________________
Ніжно-калиновим словом помережу...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax005 Оракул із Безодні
СообщениеДобавлено: 01.04.2021 23:31 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
Балацька Віра писал(а):
Доброго вечора, авторе!
Люблю пригоди.
Але з одним місцем оповідання не можу погодитися: при знайомстві з дівчиною Ви спочатку пишите, що її зовнішність зовсім непримітна. А потім описуєте незвичні риси - обличчя надто довгасте, і ніс помітний, і вуха... Повна протилежність слову "непримітна."

Так, ви маєте рацію. Я хотів це виправити, але вже спливав час дедлайну до відправлення і я про це просто забув :(
Як ви порадите мені з цим непорозумінням впоратися?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax005 Оракул із Безодні
СообщениеДобавлено: 02.04.2021 00:12 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02.09.2020 16:35
Сообщения: 126
Автор ax005 писал(а):
Як ви порадите мені з цим непорозумінням впоратися?


Хм, цікаве питання!

А якщо так: "Якщо побіжно глянути, то могло б здатися, що нічого особливо примітного у ній не було. Але вже на третій секунді знайомства Василь зрозумів, що зовнішність дівчини вражає своєю непропорційністю, і тим не менш - привабливістю. Про таких на Землі кажуть - "з родзинкою". Занадто довге обличчя, видовжене підборіддя, довгий ніс, великі вуха, через які голівка програмістки нагадувала мишку зі старого мультика. Та великі очі з пухнастими віями. Величезні карі очі, як у сарни! Вони стрімко бігали, оглядаючи кабінет...."

В такому дусі.
Що скажете?

_________________
Ніжно-калиновим словом помережу...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax005 Оракул із Безодні
СообщениеДобавлено: 02.04.2021 07:34 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
Дуже гарно! :) Щиро дякую


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax005 Оракул із Безодні
СообщениеДобавлено: 02.04.2021 12:42 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
Я знаю, що тут присутнi досвiдченi автори. Тому прошу у вас поради.
Я ледве встиг дописати свiй твiр на цей конкурс, тому не те що на перемогу, навiть на вихiд до фiналу я не розраховував. Я розумiю що в мене недовершений фiнал, я сам його зiпсував, бо був уже дуже втомлений та не мiг уже придумати як завершити твiр. Як би ви порадили завершити це оповiдання? Логiчно що воно мало би бути завершено на відкритій ноті яка дала би натяк на "нове коло сюжету".
Я спочатку збирався прописати що певний час буде знайомство з Олiмпом та його керiвництвом. Що вони знають що хтось лазить у системi але теж не мають гадки звiдки взявся цей невловний хакер. Але тут вже Василь дав зачіпку, та сiсадмiн Олiмпу з його допомогою встановив що втручання у систему проходить десь ззвонi. Вони вирiшують злiтати туди. до Монолiту, та дослiдити уже через нього хто саме здiйснив проникнення у добре захищену систему. Вже на фiзичному рiвнi Василь та індус-сисадмiн встановлюють, що якiсь сигнали йдуть до Монолiту знизу. А вже хтось з геологiв повiдомив. що це одне з небагатьох мiсць планети , де гiрськi породи виходять на поверхню, й де гори з самого дну океану виходять на поверхню. Тобто, якби не було пiдльодового океану, висота гори сягала би висоти гори Арсiя Монс на Марсi. Сигнали йдуть через товщу гори у надра планети - до залiзного ядра. Але як саме вони встановлять. що це саме Штучний iнтелект, який записаний у залiзно-магнiтному ядрi планети як на жорсткий диск, я досi не маю гадки, та не можу придумати. А це була головна iдея твору.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax005 Оракул із Безодні
СообщениеДобавлено: 05.04.2021 17:59 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 23.03.2021 22:28
Сообщения: 13
Доброго дня авторе!
Прочитав ваше оповідання, і, як на мене, занадто "разюча" любовна лінія. Головна героїня завжди піддавлася поганому впливу чоловіків, а тут лягає у ліжко з першим хто прилетів на станцію, будучи знайомою з ним лише один день. З боку психології, вона чисто по людськи та базуючись на власному досвіді, мала б поводитися обережніше.
Читав вище, що це скорочене оповідання. Можливо краще було б залишити його цілим, прописати героїв, їх характери, забрати тих, хто не несе ніякої цінності для розвитку сюжету, і вийшла б непогана фантастична повість.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax005 Оракул із Безодні
СообщениеДобавлено: 05.04.2021 19:34 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
Макс Пушкар писал(а):
Доброго дня авторе!
Прочитав ваше оповідання, і, як на мене, занадто "разюча" любовна лінія. Головна героїня завжди піддавлася поганому впливу чоловіків, а тут лягає у ліжко з першим хто прилетів на станцію, бувши знайомою з ним лише один день. З боку психології, вона чисто по людськи та базуючись на власному досвіді, мала б поводитися обережніше.
Читав вище, що це скорочене оповідання. Можливо краще було б залишити його цілим, прописати героїв, їх характери, забрати тих, хто не несе ніякої цінності для розвитку сюжету, і вийшла б непогана фантастична повість.

ну, по-перше, не за один день. там три дні минуло. Аполоній каже "за три дні розкрив звідки до нас прийшов той хто у нас у системі шастає".
По-друге, героїня перебувала у стані стресу, чергове приниження від керівника, плюс травми з дитинства. тим більше що вона знала, що він полетить на наступний день із станції, а вона хотіла скористатися нагодою та полетіти разом з ним. Тим більше, що вона вже знала що вона йому подобається. Принаймні жінки до цього поставились з розумінням - це був шанс "змінити дислокацію" і вона ним скористалася.
По-третє, якби не це раптове зближення, то героя би забили на смерть перед його кімнатою. такі були обставини. він був не готовий битися з бандою один при вимкнених камерах.

Якщо писати повість, то напевно переписати фінал та дати більше часу на дослідження феномену - тобто провести кілька днів на станції Олімп, злітати до того Чорного Діаманту який є хабом, поставити трекери, відслідкувати куди відсилаються сигнали, звідки йдуть сторонні підключення і т.д. Потім ще пара діб на обробку даних, інтерпретацію фактів. що призведуть до думки що вони знайшли позаземний Штучний Інтелект, який якась невідома давня цивилізація записала у ядро планети. і тоді слова Шульца "залишайтеся ще у нас, спробуєте встановити контакт із цим розумом" будуть мати сенс. Таким чином. твір буде ще на третину більше.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ax005 Оракул із Безодні
СообщениеДобавлено: 13.04.2021 17:31 
Не в сети
Приживала

Зарегистрирован: 15.01.2021 22:42
Сообщения: 90
Откуда: Київ
На жаль мало хто звернув увагу на одну з ідей у цьому творі. На "нелюдську логіку"
Насправді, така логіка відображена у китайській системі ворожіння І-Цзін та у психологічних тестах.
Нинішня логічна база інформаційних систем базується на двоїстому коді. Тобто "так" - сигнал у мікросхемі ввімкнено, та "ні" - сигнал вимкнено. З двоїстого коду складається одиниця інформації - "біт", який складається з 8 елементів двоїстого коду.
У нейронному компьютері можливо зберігати уже три стани, і там можлива "троїста" система. Тобто "так" "ні" та "нейтрально". На цій системі базується система сигналів у нервовій системі живих організмів за допомогою хімічних сигналів - ферментів, білків, амінокіслот тощо. Теоретичні розробки є. але до побудови "живого" процесору з нейронів ще далеко.
А ось квантовому компьютері, який будується на основі квантів світла (фотонів) можливо передати вже 6 або навіть 8 типів сигналу.
1. "так, однозначно"
2. "скоріше так"
3. "скоріше так, ніж ні"
4. "скоріше ні, ніж так"
5. "скоріше ні"
6. "ні", однозначно.
Можливо виділити ще 1 варіант із невизначеністю "іноді так, іноді ні", або ще два варіанти будуть ще однією ступеню "невизначеності" - слабшою та сильнішою. А можлива і 9-ти розрядна та десятирозрядна логіка. Чи навіть дванадцятирозрядна - із додаанням ще одніє вісі "координат".
Людському розуму, особливо тому який звик все ділити на "чорне та біле" або "чорне, біле та сіре" її збагнути важко. Але рольовик які звикли розписувати "елайнмент" типу "хаотично добрий" та "впорядковано злий" це збагнути буде легше. Тобто, тут вже логіка буде не двовимірна, а тривимірна
Тому цей штучний інтелект. скоріше за все, буде користуватися складною тривімірною або навіть чотирівимірною логікою.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 28 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB