Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 00:53

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 19 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Оголошення
СообщениеДобавлено: 15.04.2021 22:55 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Оповідання для електронної збірки треба надсилати Сергію Чебаненку на адресу 1962chsv @ gmail.com у вигляді вордівського файлу з розширенням .doc.
Прохання уважно вичитувати текст, бо він піде на публікацію в авторській редакції.

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Оголошення
СообщениеДобавлено: 17.04.2021 14:01 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
До уваги авторів, запрошених до друку!

Велике прохання - писати свої СПРАВЖНІ прізвища та імена в тексті над назвою твору. Звісно, ми можемо надрукувати оповідання під псевдо, і робимо так за бажанням авторів. І нікому не скажемо, як вас насправді звати. Але треба, щоб автор це окремо зазначив у творі. І надав свої контактні дані. Це необхідно, щоб не мати проблем із авторським правом.
Тобто:

Мене звати... ім'я / прізвище... Я хочу, щоб у збірці/журналі мій твір буд під псевдо...

Бо дивіться. Прийшов лист із оповіданням від Марка Твена. В тілі листа пан Самюель Клеменс підписався Пілігримом. На форумі він Мортус312. У файлі оповідання прізвища-імені нема зовсім. На просьбу назватись і дати принаймні посилання на профіль у ФБ автор не відповів. Оскільки в некромантію та спіритизм, попри власні тексти, ми не віримо, запрошення до друку оповідання "Марсіянський синдром" буде скасовано за три дні після цього оголошення, якщо автор не надішле потрібні дані.

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Оголошення
СообщениеДобавлено: 19.04.2021 22:13 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
У нас цього разу парад псевдонімів.
Ми роздивились усі існуючі традиції, звичаї, влаштували поміж себе невеликий срачик, а також ретельно ознайомилися з законом "Про авторське право і суміжні права". Стаття 1 в редакції від 23.03.2017 р.) каже: "псевдонім - вигадане ім’я, вибране автором чи виконавцем для позначення свого авторства".

Стаття 14. Особисті немайнові права автора
"1. Автору належать такі особисті немайнові права:
3) вибирати псевдонім, зазначати і вимагати зазначення псевдоніма замість справжнього імені автора на творі і його примірниках і під час будь-якого його публічного використання"

Особисто я за те, щоб автор, згідно з чинним законодавством, вільно обирав, під яким ім'ям він хоче друкуватися.
Але є одне але! Редакція мусить знати його справжнє ім'я. Бо Стаття 11-4 каже: "Якщо твір опубліковано анонімно чи під псевдонімом (за винятком випадку, коли псевдонім однозначно ідентифікує автора), видавець твору (його ім’я чи назва мають бути зазначені на творі) вважається представником автора і має право захищати права останнього. Це положення діє до того часу, поки автор твору не розкриє своє ім’я і не заявить про своє авторство".
Тож, аби вовки були цілі, а вівці ситі, велике прохання до авторів - якщо твір має бути під псевдо, пишіть про це у файлі оповідання й указуйте справжнє ім'я. За замовчанням - твір публікуватимемо під справжнім іменем автора, якщо ми його знаємо.
А шановного пана мортус312 просимо не ображатися, раптом що, зі свого боку теж перепрошую. Проте там була обоюдка, як то кажуть автомобілісти. :wink:

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Оголошення
СообщениеДобавлено: 29.04.2021 06:01 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Почта azimut не работает.
Если нужно, пишите в ЛС (Реглав, Админ, Hedrok) или на почту gmail (vladyatsenko111@gmail.com).


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 19 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB