Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 18.04.2024 13:55

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: av024 Сповідь
СообщениеДобавлено: 17.01.2021 19:35 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4123
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обговорення оповідання av024 Сповідь


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: av024 Сповідь
СообщениеДобавлено: 17.01.2021 20:12 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02.09.2020 16:35
Сообщения: 126
Привіт! Цікавий вибір головного героя для теми "Цирк". Не скажу, що не підходить.
Але об "починай створювати сценарій власний фільм" спіткнулася. А потім ще не раз спотикалася по тексту (найбільше запам'яталися "наша партія немає членів" і "живе і працю в лісовій хати в ночі"). Мабуть, писали і дуже поспішали!

_________________
Ніжно-калиновим словом помережу...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: av024 Сповідь
СообщениеДобавлено: 17.01.2021 20:22 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 4
Балацька Віра писал(а):
Привіт! Цікавий вибір головного героя для теми "Цирк". Не скажу, що не підходить.
Але об "починай створювати сценарій власний фільм" спіткнулася. А потім ще не раз спотикалася по тексту (найбільше запам'яталися "наша партія немає членів" і "живе і працю в лісовій хати в ночі"). Мабуть, писали і дуже поспішали!

Пані Віро, дякую Вам за відгук до твору. Не зовсім, поспішав. Просто писав паралельно декілька творів на різні конкурси, зокрема й на цей. А відредагувати не всі встиг. І ще планую писати на інші.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: av024 Сповідь
СообщениеДобавлено: 17.01.2021 23:47 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 16.01.2021 15:13
Сообщения: 8
Якщо говорити відкрито то текст мене не сподобався. Ідея цікава, однак подача могла бути кращою.
Я розумію, що це більш сатиричний твір, однак автор, як на мене, навіть не спробував розкрити персонажів (хоч і їх не є багато). Невідбувся ніякий конфлікт у душі героя, тобто головний герой не показатий зі сторони своєї моралі, своїх думок та те, як він реагує на ці події. Можливо, це було так і задумано, проте я не любитель такого, мені більш до вподоби, коли автор до кісток розуміє та розбирає свого героя. Просто єдине, що я побачила у тексті це: "мені сказали — я зробив", "мені шкода, всім прощайте".
Сюжет трішки скаче та відбувається швидко, краще, як на мене, було б розібрати деякі моменти та показати їх більш детально.
ОДНАК, мені дуже подобається стиль автора в письмі. Прекрасно підібрані слова та як вони складені в речення.
Краще б трішки допрацювати цю ідею, тоді, думаю, цей твір віднайшов би відклик у більшої кількості людей.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: av024 Сповідь
СообщениеДобавлено: 18.01.2021 00:11 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 4
О, нарешті, розгорнута конструктивна критика. Як же я чекаю завжди на неї. Вельми дякую, пані Василино, за неї. Візьму Ваші поради також до уваги.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: av024 Сповідь
СообщениеДобавлено: 19.01.2021 22:08 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 24.10.2020 01:21
Сообщения: 94
Авторе, в тексті стільки помилок, що я ледве до кінця дочитала. Ви спеціально безграмотно писали, щоб зобразити головного персонажа?
Хоча в коментарях у вас також помилки...

У мене також склалося враження, що ви писали поспіхом, намагаючись встигнути до 17:00.

Навіть не знаю, що вам побажати... Читайте більше хорошої літератури!

Окрема "подяка" за кому між підметом та присудком... :cry:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: av024 Сповідь
СообщениеДобавлено: 19.01.2021 23:01 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 4
Козачка писал(а):
Авторе, в тексті стільки помилок, що я ледве до кінця дочитала. Ви спеціально безграмотно писали, щоб зобразити головного персонажа?
Хоча в коментарях у вас також помилки...

У мене також склалося враження, що ви писали поспіхом, намагаючись встигнути до 17:00.

Навіть не знаю, що вам побажати... Читайте більше хорошої літератури!

Окрема "подяка" за кому між підметом та присудком... :cry:


Козачко, дякую за відгук. Читаю багато, але багато справ одночасно роблю й зараз. Не люблю конкурси взимку, бо їх у цей час є так багато, як і справ у мене.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: av024 Сповідь
СообщениеДобавлено: 20.01.2021 18:17 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Вітаю. Ох, власне все вже розписали до мене, навіть не знаю що додати. Моє улюблене:
Цитата:
- А що робити з санкціями на члена мого команди?

Після цього, бачив в якості головного героя виключно Бората у виконанні Саші Барона Коена. Хоча, певен, він і прообраз задуманого персонажа колись зіграє, якщо дозволять.
Загалом, це дуже лінивий текст, написаний "аби було". Судячи по авторським коментарям, припущу, що плануючи всюди устигнути, Ви не надто переймаєтеся якістю. Але просто відправляючи твори на всі конкури, успіху не досягнути, тому бодай навчіться "тире" робити. Звісно, ж це "0", без вагань.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: av024 Сповідь
СообщениеДобавлено: 20.01.2021 19:39 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 4
Олександре, дякую за жорську критику.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB