Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 29.03.2024 16:25

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 15 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: av021 Не знаючи броду...
СообщениеДобавлено: 17.01.2021 19:35 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4112
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обговорення оповідання av021 Не знаючи броду...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: av021 Не знаючи броду...
СообщениеДобавлено: 18.01.2021 21:40 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 16.01.2021 15:13
Сообщения: 8
Коли почала читати вже готовилась до банального розвитку сюжету, нарікань щодо експлуатації тварин і т.д, однак несподівано (особисто для мене)та цікаво закінчився твір. Цікаво розкрили проблему про тварин у цирках з іншої сторони, розкриваючи її зі сторони самих артистів, а не лише з погляду глядача, змі та відео в інтернеті. Ви це яскраво підкреслили і це чудовий хід. Стиль письма приємний та цікавий. Мені сподобався твір, продовжуйте в тому ж дусі!

Однак, торкаючись цієї теми, хочеться сказати, що як на мене, тварини в цирку це вже справді не потрібно. Я радію, коли бачу сучасні цирки з голограмами та іншими чудесами. Надіюсь цирк із тваринами в майбутньому зникне, як і зникнули у свій час цирки "уродів".


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: av021 Не знаючи броду...
СообщениеДобавлено: 19.01.2021 00:43 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 9
Василина Назарук писал(а):
Коли почала читати вже готовилась до банального розвитку сюжету, нарікань щодо експлуатації тварин і т.д, однак несподівано (особисто для мене)та цікаво закінчився твір. Цікаво розкрили проблему про тварин у цирках з іншої сторони, розкриваючи її зі сторони самих артистів, а не лише з погляду глядача, змі та відео в інтернеті. Ви це яскраво підкреслили і це чудовий хід. Стиль письма приємний та цікавий. Мені сподобався твір, продовжуйте в тому ж дусі!

Однак, торкаючись цієї теми, хочеться сказати, що як на мене, тварини в цирку це вже справді не потрібно. Я радію, коли бачу сучасні цирки з голограмами та іншими чудесами. Надіюсь цирк із тваринами в майбутньому зникне, як і зникнули у свій час цирки "уродів".


Щиро дякую за відгук!
Особисто я погоджуся - якщо дресура тварин проходить дійсно так, як це показують зоохахисники, то навіщо нам ті дресировані тигри на втіху. Краще дивитися на роботу людей, які вибрали свій життєвий шлях добровільно - тих же гімнастів чи клоунів. Сподіваюся, їм реформи у цирках тільки додадуть слави.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: av021 Не знаючи броду...
СообщениеДобавлено: 19.01.2021 02:27 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19.09.2019 20:51
Сообщения: 338
Вітаю, авторе!
Чудова ідея оповідання - що в однобокому прагненні добра дуже легко спричинити набагато більше зло. І вельми актуально щодо ситуації, яка зараз складається з цирками. Адже загалом це набагато ширша і складніша тема, ніж її намагаються презентувати зоозахисники (при всій моїй повазі до них), бо це стосується щонайперше не так тварин, як людей. І приємно, що Ви її підняли в своїму оповіданні і показали з різних боків. Бо тут справді думати й думати!
Успіху на конкурсі! :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: av021 Не знаючи броду...
СообщениеДобавлено: 19.01.2021 10:30 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 9
Сокира писал(а):
Вітаю, авторе!
Чудова ідея оповідання - що в однобокому прагненні добра дуже легко спричинити набагато більше зло. І вельми актуально щодо ситуації, яка зараз складається з цирками. Адже загалом це набагато ширша і складніша тема, ніж її намагаються презентувати зоозахисники (при всій моїй повазі до них), бо це стосується щонайперше не так тварин, як людей. І приємно, що Ви її підняли в своїму оповіданні і показали з різних боків. Бо тут справді думати й думати!
Успіху на конкурсі! :D


Доброго дня!
Дякую за відгук. Це я і хотіла передати - що спочатку потрібно розібратися, і тільки після того щось робити.
Вам теж удачі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: av021 Не знаючи броду...
СообщениеДобавлено: 20.01.2021 01:41 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 24.10.2020 01:21
Сообщения: 94
Вітаю, авторе!
Коли почала читати, не дуже сподобалась категоричність головної героїні. Я проти фанатизму в будь-якому випадку.
Але згадала назву твору і подумала, що, певно, не все так однозначно. Так і сталося. :) Дякую за таке бачення теми!
Трохи не сподобалось те, що майже всі "події" лише описані словами героїв. Забракло самих дій.

Проте бажаю успіху!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: av021 Не знаючи броду...
СообщениеДобавлено: 20.01.2021 11:32 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 28.09.2020 12:07
Сообщения: 58
Авторе, у своєму оповіданні ви торкнулися надзвичайно важливої теми експлуатації тварин.
Проте до самого оповідання є зауваження.
Незрозумілий стиль написання. Що це: розповідь дівчини комусь, її щоденник, її думки? Забагато пояснень у дужках (невідомо чиїх - автора чи героїні), які можна було б вплести у текст.
А ще мене збентежив початок, наскрізь просякнутий зневагою до мами. :(

До сюжету питань нема, історія цікава і повчальна.
Бажаю удачі!

_________________
Думка - це лише блискавка вночі. Але в цій блискавці - все.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: av021 Не знаючи броду...
СообщениеДобавлено: 20.01.2021 12:17 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 9
Козачка писал(а):
Вітаю, авторе!
Коли почала читати, не дуже сподобалась категоричність головної героїні. Я проти фанатизму в будь-якому випадку.
Але згадала назву твору і подумала, що, певно, не все так однозначно. Так і сталося. :) Дякую за таке бачення теми!
Трохи не сподобалось те, що майже всі "події" лише описані словами героїв. Забракло самих дій.

Проте бажаю успіху!


Доброго дня, і дякую за ваш відгук!
Ех, у моєму випадку на тривалість подій у оповіданні дуже вплинуло написання твору на новорічні свята. Ще ніколи часу на роботу не було настільки мало)
Але мені дуже приємно, що оповідання вам сподобалося!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: av021 Не знаючи броду...
СообщениеДобавлено: 20.01.2021 13:18 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 9
Блискавка писал(а):
...до самого оповідання є зауваження.
Незрозумілий стиль написання. Що це: розповідь дівчини комусь, її щоденник, її думки?


Хм, скоріше за все, це її спогади.

Цитата:
А ще мене збентежив початок, наскрізь просякнутий зневагою до мами. :(


Мені теж не подобається таке ставлення до батьків. Ох, вже та молодість! "І чому ж ті дорослі, тобто старші, не бачать очевидних речей"... І тільки коли деякі юні люди наб'ють власних "шишок", то починають розуміти все те, що мама навчала... От, героїня саме з таких. І мені здається, що більшість її "шишок" ще попереду...

Цитата:
До сюжету питань нема, історія цікава і повчальна.
Бажаю удачі!


Дуже дякую!
Вам теж удачі!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: av021 Не знаючи броду...
СообщениеДобавлено: 23.01.2021 11:44 
Не в сети
Постоялец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.12.2017 13:28
Сообщения: 233
Чудове оповідання :)
Теж спочатку було подумав, що все закінчиться банально, але автор порадував. Правда, рівень технічного виконання трошки не дотягує до рівня ідеї, але це легко виправити.
Удачі на конкурсі! :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: av021 Не знаючи броду...
СообщениеДобавлено: 23.01.2021 12:44 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 9
Мурррчик писал(а):
Чудове оповідання :)
Теж спочатку було подумав, що все закінчиться банально, але автор порадував. Правда, рівень технічного виконання трошки не дотягує до рівня ідеї, але це легко виправити.
Удачі на конкурсі! :)

Дякую за відгук!
Буду старатися рости і в літературному, і в технічному плані.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: av021 Не знаючи броду...
СообщениеДобавлено: 25.01.2021 13:11 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.09.2019 17:53
Сообщения: 367
Откуда: Долина Буревісника, там де Море і Сонце
Банально воно закінчитися не могло, це ж фантастика ;)
Вітаю, авторе!
В мене на початку був дісонанс - героїня видилася неприємною, з її суджень про будівельників, тощо, але ж вона зоозахисниця... а потім все на свої місця стало, і від того сподобалося.
Успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: av021 Не знаючи броду...
СообщениеДобавлено: 25.01.2021 13:22 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 9
Мавка писал(а):
Банально воно закінчитися не могло, це ж фантастика ;)
Вітаю, авторе!
В мене на початку був дісонанс - героїня видилася неприємною, з її суджень про будівельників, тощо, але ж вона зоозахисниця... а потім все на свої місця стало, і від того сподобалося.
Успіхів!

Доброго дня!
Щиро дякую за відгук! Рада, що сподобалося!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: av021 Не знаючи броду...
СообщениеДобавлено: 26.01.2021 05:08 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Вітаю. Тут писали, що збентежив початок, та мене більше здивував фінал. Себто, твір завершений, але це зовсім не відчувається. Чогось на зразок: "Я тижнями не спала, очікуючи його появи, але привид більше не з'являвся. Схоже, йому просто треба було виговоритися" цілком вистачило б. А так це нагадує уривок чи, власне, початок більшого твору.
Та якщо відкинути фінал, то історія простувата, але цікава. Читається легко, не набридає і навіть дивує. Вийшла така собі осучаснена версія готичних жахастиків, коли духи були вельми ввічливі і не вимагали від живих навичок детектива. Аплодую, що Вам вдалося передати цей ефект і нагороджую заслуженою п'ятіркою. Успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: av021 Не знаючи броду...
СообщениеДобавлено: 26.01.2021 09:02 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 9
Олександр Ігнатенко писал(а):
Вітаю. Тут писали, що збентежив початок, та мене більше здивував фінал. Себто, твір завершений, але це зовсім не відчувається. Чогось на зразок: "Я тижнями не спала, очікуючи його появи, але привид більше не з'являвся. Схоже, йому просто треба було виговоритися" цілком вистачило б. А так це нагадує уривок чи, власне, початок більшого твору.
Та якщо відкинути фінал, то історія простувата, але цікава. Читається легко, не набридає і навіть дивує. Вийшла така собі осучаснена версія готичних жахастиків, коли духи були вельми ввічливі і не вимагали від живих навичок детектива. Аплодую, що Вам вдалося передати цей ефект і нагороджую заслуженою п'ятіркою. Успіхів!

Доброго дня!
Дякую за відгук і за пораду щодо закінчення оповідання!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 15 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB