Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 16.04.2024 14:37

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 25 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: at010 Восьмеро зі світлини
СообщениеДобавлено: 17.09.2020 01:20 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
Дракотик писал(а):
Цитата:
Ні, я все розумію, але "чому?".

Гадаю, після вашого попереднього коментаря немає сенсу підбирати слова і відповідати на ваше питання :)


Та ні, є. Тому що мені важлива не увага читача, а його думка. Я знаю, що твір читається важко і він таким й задумувався. Мені цікавить, що після нього зостається.

Цитата:
Ну а щодо додаткових запитань. На жаль, це так не працює. Твір є усім, що хотів сказати автор. Якщо не сказав - або сказав так, що більшість не зчитали - то це проблема автора, якому варто більше працювати над технікою. Звісно, в коментарях і розборах можна визначити слабкі місця твору - і виправити їх. Для цього ми тут й прагнемо критики.


Саме так це і працює. Тому що тут є можливість безпосереднього спілкування, тож стосунки "автор-читач" зовсім іншого плану. Я прагну критики, але бажано конкретної.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at010 Восьмеро зі світлини
СообщениеДобавлено: 19.09.2020 12:45 
Не в сети
Чечако
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17.03.2020 11:03
Сообщения: 30
Вітаю авторе!
Маю до вас претензію: Львів, підбори (високі підбори) і асфальт - це феєрія. Львів і асфальт зустрічаються тільки там, де є автодорога, а львівська бруківка і підбори це речі несумісні з життям, кажу з власного досвіду.
Це все жарти, звичайно.
А щодо тексту - дійсно змішані відчуття.
Але щиро бажаю успіху!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at010 Восьмеро зі світлини
СообщениеДобавлено: 19.09.2020 23:42 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
ЛисячийКороль писал(а):
Маю до вас претензію: Львів, підбори (високі підбори) і асфальт - це феєрія. Львів і асфальт зустрічаються тільки там, де є автодорога, а львівська бруківка і підбори це речі несумісні з життям, кажу з власного досвіду.


Ну, пощастило що героїня вже нежива :) А ще вона підвечір сонячні окуляри вдягнула, тож всі претензії до горе-стрільця, який нічого не запідозрив.
Дякую за відгук.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at010 Восьмеро зі світлини
СообщениеДобавлено: 22.09.2020 10:07 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 09.09.2020 22:09
Сообщения: 40
Це просто якийсь хаос. Все вже писали до мене, але повторюсь. Дуже важко відділити теперішнє від минулого. Надто багато персонажів і дуже легко заплутатись хто є хто і кого вбив. А ще мене дуже здивувало, що мисливці так просто відпустили вампірку. Ще й чарівної крові з собою дали, бо вона пообіцяла нікого більше не гамцяти. Круті мисливці на монстрів взяли і повірили їй на слово. Пожаліли? За що? За те, що не вбила членів команди, а лише покалічила? Хоч автор і намагається викликати співчуття до персонажа, але мені її абсолютно не жаль. Так, вона відчуває певне розкаяння, але мені здається, логічніше було б, якби вона понесла хоч якесь покарання.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at010 Восьмеро зі світлини
СообщениеДобавлено: 22.09.2020 11:40 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
Мартин писал(а):
Це просто якийсь хаос. Все вже писали до мене, але повторюсь. Дуже важко відділити теперішнє від минулого. Надто багато персонажів і дуже легко заплутатись хто є хто і кого вбив.


Так і задумувалося. Мені здавалося, що така подача змусить читача напружити мізки і бути уважнішим, намагаючись у всьому розібратися та примічаючи кожну дрібницю.

Цитата:
А ще мене дуже здивувало, що мисливці так просто відпустили вампірку. Ще й чарівної крові з собою дали, бо вона пообіцяла нікого більше не гамцяти. Круті мисливці на монстрів взяли і повірили їй на слово.


Під наглядом сивого двоє дітей, тож бій не в його інтересах. Є гарне прислів'я: "Найкраща битва це та, якої вдалося уникнути". Щодо чарівної крові, то ми знаємо про неї лише зі слів сивого. А от що достеменновідомо, так це те, що у мисливців є отрута проти кровопивць. Хіба не більш ймовірно, що він подарував їй пляшку з чимось на зразок вмісту шприца, який вкололи її братові? Власне, я зоставив це питання без відповіді, щоб читач сам обрав варіант, який йому більше до вподоби.

Цитата:
Пожаліли? За що? За те, що не вбила членів команди, а лише покалічила?


Щоб жаліти, треба бути в позиції сили, а у мисливців цього немає. Щодо членів команди, то я робив натяки, що минуло багато часу і а)група давно розпалася; б) по відгукам Ганни, вона ж жінка з револьвером, очевидно, що ці мисливці й самі одне одного із задоволенням би прикінчили.

Цитата:
Хоч автор і намагається викликати співчуття до персонажа, але мені її абсолютно не жаль. Так, вона відчуває певне розкаяння, але мені здається, логічніше було б, якби вона понесла хоч якесь покарання.


Автор не намагався викликати співчуття, тоді б обійшлися без сцени перекусу перед осліпленням монаха. Мені хотілося, щоб читач зміг побачити ситуацію її очима. Суть не в тому що героїня невинна, а в тому, що вона щира себе такою вважає. Власне знову ж таки Ганна це до кульмінації говорить прямим текстом.
Дякую!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at010 Восьмеро зі світлини
СообщениеДобавлено: 22.09.2020 16:01 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Цитата:
У звичайній одеській квартирі
Що таке "звичайна одеська квартира"? Таке враження, що існують загальні стандарти міст щодо квартир. Прикро, що на початку оповідання - й така невдала фраза.

Цитата:
– Я люблю тебе маленька, – проспівала мама
Виникає питання - хто з них "красуня брюнетка", про яку йдеться у першому реченні? Та й далі, скажімо так, "мізансцена", незрозуміло побудована.

Композиційно - сумбурний текст, а ідейно - витончена помста не є тим гачком, який має приваблювати читача, якщо він не збоченець.

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: at010 Восьмеро зі світлини
СообщениеДобавлено: 22.09.2020 16:28 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
Птица Сирин писал(а):
Що таке "звичайна одеська квартира"?


Типова. З тих, в яких проживає більше містян. Щодо невдалості: редактори п'ятого каналу якось пропустили, тож претензії їм висловлюйте: https://www.5.ua/regiony/yedynyi-v-ukra ... 63188.html .

Цитата:
Виникає питання - хто з них "красуня брюнетка", про яку йдеться у першому реченні?


Далі стане зрозуміло.

Цитата:
Та й далі, скажімо так, "мізансцена", незрозуміло побудована


Вже писав вище, що це частина задуму. Мені хотілося, щоб читач ним не насолоджувався, а напружував мізки, розбираючись, що ж відбувається.

Цитата:
Композиційно - сумбурний текст, а ідейно - витончена помста не є тим гачком, який має приваблювати читача, якщо він не збоченець.


А Ви точно до кінця дочитали? Бо сенс взагалі не у помсті, а в понятті вини. Крім того, що до витонченості... Попередні коментатори правильно зауважили, що якраз нею вчинки героїні не відрізняються. Вона планує, але діє імпульсивно, дозволяє захопити себе зненацька, виграє двобій з рудою лише завдяки сліпому везінню і, врешті-решт, розуміє, що не мала права на помсту. Тож тут не погоджуюся.
P.S. І все-таки Ви дочитали? Мене дуже це питання хвилює.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at010 Восьмеро зі світлини
СообщениеДобавлено: 22.09.2020 16:31 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Ніт. Я не дочитала.
А ще вам пощастило, що Віра Балацька попросила дитину читати "Експеримент", а не цей твір. :lol:

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: at010 Восьмеро зі світлини
СообщениеДобавлено: 22.09.2020 16:52 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 11
Птица Сирин писал(а):
А ще вам пощастило, що Віра Балацька попросила дитину читати "Експеримент", а не цей твір. :lol:


Та начебто ж лайки немає) Жорстокість та еротика є, проте без перегинів, та й весь вампірський жанр споконвіку тримається на крові та сексі. І під "споконвіку" я маю на увазі навіть не його: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1 ... 0%B0%D0%BD) ,
а його: https://en.wikipedia.org/wiki/The_Vampyre (до речі, чому досі немає української версії?). Тож гадаю початок натякнув би пані Балацькій пошукати щось інше.
А дочитувати будете?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at010 Восьмеро зі світлини
СообщениеДобавлено: 22.09.2020 17:24 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Я продивилась оповідання. Зараз читаю інші. Можливо, повернуся пізніше

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 25 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB