Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 28.03.2024 21:43

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: at008 Родинні цінності
СообщениеДобавлено: 13.09.2020 17:10 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4111
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа at008 Родинні цінності


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at008 Родинні цінності
СообщениеДобавлено: 14.09.2020 13:31 
Не в сети
Приживала
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14.01.2014 14:18
Сообщения: 69
Откуда: Украина,Киев
Трохи хаотичне оповідання, багато що відбувається і все нібито пов'язане одне з одним, але до якоїсь однієї структури не складається.
Але по-своєму зворушливо.

_________________
Про вовка промовка.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at008 Родинні цінності
СообщениеДобавлено: 14.09.2020 13:47 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 3
Дякую за відгук


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at008 Родинні цінності
СообщениеДобавлено: 15.09.2020 18:30 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 12.09.2020 12:20
Сообщения: 42
Початок гарний, та буду відвертим, тема відьом мені зовсім не подобається: чомусь уже затерта до дірочок.
Але у творі є розвиток, є зрозумілі прота-і антагоністи, їхні вчинки та мотиви. Конфлікт (тільки ось тим гопникам так і не дісталося за їхні діяння:-)).
ГГ не ідеальна, що дуже мене потішило, бо якби юна дівчина почала роздавати прочуханки дорослим тіткам-відьмам,
то на мене б нахлинула відраза.
Та знову ж таки, тема і герої для мене чомусь виглядають прісними, не мають літературної унікальності.
(Ні, не потрібно тут ображатись, це моє особисте сприймання, і все. Я б на вашому місці те ж певно на таку репліку завівся:"Ей, розумнику, а що сьогодні взагалі унікальне, про все вже написали!") Та, до речі, згадка про Гаррі Поттера напрошувалась уже сама собою.
Проте, є цікаві реквізити та заглиблення у історію. Текст хороший.
Загалом непогано. Не вважаю, що втратив час. Дякую, автору/авторці!
(можливо, іноді політати на мітлах теж не завадить для розминки?) :)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at008 Родинні цінності
СообщениеДобавлено: 15.09.2020 18:43 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 3
Дякую за розлогий вiдгук, не ображаюся зовсiм, все дуже корректно. Успiхiв


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at008 Родинні цінності
СообщениеДобавлено: 16.09.2020 22:50 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13.01.2020 20:31
Сообщения: 317
Откуда: Місто Змієве на Чарівних горах
Погоджуся з колегою Таргард.
Ніби технічно все норм, але відгука немає, текст сухий і мало чіпляє, та й відьма, що шукає мітлу і фаміліара - ну так собі нове обличчя :roll:
У мене таке буває, коли я починаю писати художку, як синопсис для кіно. Ну, для кіно це гуд, бо воно все спрощує (хоча це сприймається норм) і юзає інший інструментарій. А художку так писати ніззя.
Може, справді проблема у затертості теми (у мене постійно було відчуття, що це виходить у доросле життя якась подруга відьмочки Кікі зі "Служби доставки")). Може, варто було цікавіше подати героїв.
Коротше, як синопсис мультика чи фільма це може бути цікаво! Для художнього твору тут треба більше життя, несподіванок тощо - і попрацювати над текстовою передачею, щоб око ні на чому не чіплялося, було жвавіше написано.
Також варто би додати в текст якійсь другий план. Ок, дівчина шукає мітлу і решту начиння, влізає в розбірки старших, рятує хлопця, але по ходу цього має відбуватися щось набагато більше цікаве для читача - приміром (я зараз бредогоню))) Ірма планує захопити країну, а дівчина насправді шукає того, хто капостить відьмам України, і спочатку думає, що це її квартирна господарка :) Ще раз зауважую, це лютий брєд для прикладу. Але щоб усі розкривалися спочатку трошки, а тоді глибше, міняли мету і оцінку ситуації. У вас це є, але дещо не докручено.
Дякую, успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: at008 Родинні цінності
СообщениеДобавлено: 16.09.2020 23:42 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 09.09.2020 22:09
Сообщения: 40
Загалом добре, але мене не покидало відчуття, що все це вже десь було. І пошук будинку, і польоти на мітлі, і артефакти, що підсилюють магічну силу роду, і фамільяри - наче автор взяв всі поширені штампи про відьом і зліпив їх до купи. В принципі, вийшла непогана історія, але зовсім не оригінальна.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at008 Родинні цінності
СообщениеДобавлено: 19.09.2020 21:24 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Я так розумію, головна ідея полягає в тому, що всі жінки - відьми. Та й чоловіки теж... :D Добре. Можна я тут у стіночці мітлу залишу? Ненадовго.
А чи потрібно на мітлу оформлювати ОСЦПВ? Не знаєте? Ось я теж вагаюся, треба чи ні. А габаритні вогні вмикати треба? А стоянкові у темний час добі? А чим заправляєте? Я на чистому спирті літаю, наприклад.
Мені трохи забракло оригінальності. До того ж і конфлікти вирішуються досить однотипно. Щойно зав'язується конфлікт - і виявляється, що в ньому бере участь чергова відьма. І конфлікт розчиняється у повітрі, як та мітла.
Мета героїні розмита. Нема такого, щоб їй конче було щось потрібно. І щоб вона зробила це власноруч, без допомоги, так скажімо, "колег". Потрібно, щоб у фіналі доля героя змінювалася. На краще, на гірше - але щоб був катарсис і новий погляд. Цього теж трохи забракло.
Але загалом читалося приємно. Перша фраза про мітлу для польотів - узагалі шедевр!
Удачі на конкурсі!

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: at008 Родинні цінності
СообщениеДобавлено: 20.09.2020 16:04 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 3
Дякую за такий дотепний вiдгук :) моя мiтла лiтае на тязi фiрмового родинного зiлля ( прабабусин рецепт) Габаритнi вогнi вмикаю, в цiй якостi використовую болотянi вогники: зручно та економно :)
Вам теж успiхiв!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at008 Родинні цінності
СообщениеДобавлено: 22.09.2020 12:18 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Вітаю. Що ж, тут в коментарях сварять за відсутність оригінальності. Власне, у якомусь загальному сенсі це правда, але в рамках данного конкурсу така претензія радше всіляких лісових/водяних духів має стосуватися, а не відьом. Загалом, це однозначне міське фентезі. Дещо простувате й передбачуване, але знову ж таки: друкували й значно гірші. Не сподобалося, що магічна каблучка здолала лиходійку без участі персонажів, але, знову ж таки, у жанрі ці ходи трапляються самостійно. Також не збагнув, що оригінального у червоному цегляному будинку, адже для мене це навпаки типовий колір цегли. Хоча, може просто в різних регіонах живемо. І окрема подяка за слово "йобернувся". Розумію, що одруківка, проте надто крута, щоб нею нехтувати.
Успіху!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB