Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 16.04.2024 19:07

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: at007 Я прийду до тебе в середу
СообщениеДобавлено: 13.09.2020 17:10 
Не в сети
Site Admin

Зарегистрирован: 08.01.2007 11:46
Сообщения: 4122
Откуда: admin @ rbg-azimut.com
Обсуждение рассказа at007 Я прийду до тебе в середу


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at007 Я прийду до тебе в середу
СообщениеДобавлено: 13.09.2020 22:32 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13.01.2020 20:31
Сообщения: 317
Откуда: Місто Змієве на Чарівних горах
Хороший, рівний твір.
Але раджу дати його на вичитку українському нейтів спікеру, бо трапляються русизми. Це нормальний процес, але над цим варто попрацювати.
Також зауваження: надмір уточнюючих описів. Більшість деталей, нагромаджених у одному реченні, не є суттєвими. Це добре, що шановний автор чи авторка так детально продумує усе. Але моя порада - обирати з деталей те, що найбільш яскраво передає стан природи, об'єкту, форму чогось, емоції людини тощо. Це набагато скоротить текст і полегшить його сприйняття. Ну і динаміки додасть.
Ще з умовної критики - про те, до чого йде історія, стає зрозуміло від першої зустрічі Олесі з Всеволодом. А потому - дуже швидко! - у мене виникло й припущення, що герої пов'язані... гм... дуже конкретним чином :wink: Воно підтвердилося! Я взагалі-то люблю спойлери :lol: , але хотілося хоч трошки здивуватися!
Як це зробити? Маю пораду: читача треба вести спочатку до хибного висновку, а тоді несподівано повертати на те, що замислив автор. При цьому факти, які автор видає читачу по ходу історії, мають бути неоднозначними, нібито доводити хибну гіпотезу - але в фіналі останній шматочок паззла має усі змінити. По ходу ж оповідання ми маємо чітко упевнитися в якійсь іншій версії, крім правди. До речі, Олеся мала би цю версію висунути: приміром, що Всеволод злодій, що ховається на млині, чи щось таке - і шукати доказів чи спростувань цього. А тоді - опа! - все стало би на свої місця.
Без цього ходу оповідання, на жаль, передбачуване. Ну, принаймні, для мене.
Бажаю автору успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: at007 Я прийду до тебе в середу
СообщениеДобавлено: 15.09.2020 21:41 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Вітаю. Отримав справжнє задоволення, читаючи це оповідання. Дуже добре та ніжне. Все, що написав Дракотик, звісно, правда і від себе особисто додам, що "руїни", не розвалини. Але дуже-дуже сподобалося. Поки що не певен щодо оцінки, тож, як і "Хлопців з лісу" винесу остаточний вердикт після прочитання всієї групи. Але дякую за цю чудову історію.
Успіхів!
P.S. Все ж вирішив поставити "1". Вболіватиму за Вас, якщо потрапите у другий тур.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at007 Я прийду до тебе в середу
СообщениеДобавлено: 15.09.2020 22:47 
Не в сети
Чечако

Зарегистрирован: 09.09.2020 22:09
Сообщения: 40
Гарна історія. Трохи сумна, але попри це, все одно мила. Автору успіхів!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: at007 Я прийду до тебе в середу
СообщениеДобавлено: 16.09.2020 17:40 
Не в сети
Авторитет
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18.09.2019 17:53
Сообщения: 367
Откуда: Долина Буревісника, там де Море і Сонце
оповідання казкове. В тім сенсі, що дуже миле, добре, та із щасливим завершенням.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB