Титул НОВОСТИ ЖУРНАЛЫ И КНИГИ "АРГОНАВТИ ВСЕСВІТУ" О КОНКУРСЕ РБЖ-АЗИМУТ REAL SCIENCE FICTION ФОРУМ ПОИСК
Текущее время: 25.04.2024 12:15

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 20 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: au012 Наступний
СообщениеДобавлено: 29.10.2020 00:19 
Не в сети
Авторитет

Зарегистрирован: 08.01.2020 18:39
Сообщения: 326
Вітаю. Дуже гарний жахастик. Неквапливий, як і личить справжньому горору, але малий об’єм тексту не дає часу занудьгувати. Екзотичний привид з Індонезії це дещо справді незвичне і дуже грамотне використання сучасних технологій. З мінусів: автор явно не підліток і навіть не студент, інакше б знав, що «Камеді Клаб» давно вже не в повазі у молоді. І навіть чуваки, що їх замінили встигли зістаритися і зникнути з гумористичного Олімпу. Також не сподобалося надмірна, на мій суб’єктивний погляд, бидлуватість на початку і те, що жарти навкруг акту дефекації крутилися. Так, в мережі є інтерес до цього, але там й багато чого іншого є. Та й загалом співрозмовники аж надто карикатурні. Плюс, зараз популярний бодіпозитив (хоча теж, вже почав виходити з моди), тож навряд чи всі дівчата були прямо такі худі.
І ще: якщо не перекладаєте англійську, то бодай пишіть латиницею, щоб читач міг хоча б заґуґлити. Не всі її знають. Я спершу подумав, що індонезієць буквально сказав Захарові, що покдок його дід. Ще здивувався, звідки той знав.
Мова дещо незугарна… насправді дуже незугарна, з масою зайвих уточнень та пояснень, які відволікають увагу (типу, дядькової валізи чи того як саме падав Захар). Але при цьому вона досить грамотна, хоча деякі фрази все ж не завадить переробити.
Тож, підбиваючи підсумки, це гарна робота з кількома помітними, але другорядними недоліками. «5» заслуговує, як на мене.
Успіху!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au012 Наступний
СообщениеДобавлено: 29.10.2020 00:33 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 8
Олександре, з камеді клабом, мабуть, дійсно мимо каси, щодо інших реалій саме чатових... просто повірте: все там так і є, змальовано з натури. Як скинемо маски, скажу, чому така впевненість ;)
З ангійською... подумалося, що не всі читачі зрозуміють, що в обидвох співрозмовників вона ламана, якщо написати саме латиницею. Хотілося і ламаеість і помилки вимови передати.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au012 Наступний
СообщениеДобавлено: 31.10.2020 12:14 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
То що, я писала й не зберегла?
Коротше, мені все сподобалось! І саспенс, і гумор, і бабця, звичайно.
Лише наприкінці не зрозуміла, як лікар здогадався, що це внук його колишнього викладача. Одне обличчя? Ні, цей хлопчик, а той дорослий. Але ідея зрозуміла й гарна.
Удачі на конкурсі!

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: au012 Наступний
СообщениеДобавлено: 31.10.2020 18:02 
Не в сети
Искатель приключений

Зарегистрирован: 01.01.1970 03:00
Сообщения: 8
Птицю, він знав, чий це онук, просто йому легше було помітити надзвичайну подібність Захара до дідуся, бо він не бачив шодня, як старішав та мінявся дід, тож краще за рідних памїятав, яким той був у молодості. Якось так я це собі пояснююю...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: au012 Наступний
СообщениеДобавлено: 31.10.2020 18:31 
Не в сети
Доктор Зло
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26.07.2011 11:36
Сообщения: 5660
Откуда: Зворотний бік Місяця
Блін, та то ж я на катедрі писала. :lol: Ніччю, після роботи, засинаючи. І забула! :D

_________________
Чому найважче у світі – це переконати птаха, що він вільний?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 20 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB